Hoşgeldiniz!

Hava Harp Okulu Videoları İzle

Hava Kuvvetleri'nden 23 Nisan Videosu 02:48
Hava Kuvvetleri'nden 23 Nisan Videosu 2.458 izlenme - 2 ay önce Türk Hava Kuvvetlerinin 23 Nisan'a özel hazırladığı video büyük ilgi gördü.
Uygun Adım Evlilik Teklifi 01:50
Uygun Adım Evlilik Teklifi 39.997 izlenme - 3 yıl önce Hava Harp Okulundan yeni mezun olan Süleyman Özdayı, sevgilisi Yağmur Okça'ya tamda mesleğine yakışır bir şekilde evlenme teklifi yapmış.
Çelik Kanatlı Kartallar 06:05
Çelik Kanatlı Kartallar 3.836 izlenme - 10 yıl önce Kalbimizde Korku Yok Çelikten Kanadımız Tayfunlardan Yılmayan Hava Harp Okuluyuz
Genç Kartallar Brove Taktı (İzmir) 05:52
Genç Kartallar Brove Taktı (İzmir) 1.907 izlenme - 7 yıl önce 2008-A devresi pilot teğmenler için Çiğlideki 2inci Ana Jet Üs Komutanlığında düzenlenen mezuniyet törenine Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Aksay Ege Ordu Komutanı Orgeneral Hayri Kıvrıkoğlu 2inci Ana Jet Üs Komutanı Hava Pilot Tümgeneral Güngör Kurubaş 1i kadın 48 teğmen ve aileleri katıldı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hava Harp Okulu’nda Mezuniyet ve Sancak Devir-Teslim Törenine Katıldı 03:04
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hava Harp Okulu’nda Mezuniyet ve Sancak Devir-Teslim Törenine Katıldı 651 izlenme - 3 yıl önce Hava Harp Okulu Komutanlığının 60. dönem diploma ve Sancak devir-teslim törenine katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, dönem birincisi Kaptı’nın diplomasını verdi. Törende Hava Harp Okulu’ndan mezun olan toplam 194 pilot adayı teğmen diploma aldı.
Hava harp okulu tanitim filmi 08:32
Hava harp okulu tanitim filmi 538 izlenme - 5 yıl önce tanıtım filmi
Hava Harp Okulu Öğrencileri 10 Kasım Anısına Atatürk'ün İmzasını Oluşturdu 01:37
Hava Harp Okulu Öğrencileri 10 Kasım Anısına Atatürk'ün İmzasını Oluşturdu 216 izlenme - 2 yıl önce Cumhuriyet'imizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün 77'nci ölüm yıl dönümü nedeniyle Hava Harp Okulu öğrencileri tarafından Atatürk'ün imzası oluşturuldu.
İstanbul 06:15
İstanbul 396 izlenme - 9 yıl önce hava harp okulu istanbul
İstanbul Hava Harp Okulu'nda Hareketli Dakikalar 02:50
İstanbul Hava Harp Okulu'nda Hareketli Dakikalar 31 izlenme - 11 ay önce Uçak savarlı bir zırhlı aracı yerleşke kapısı önünde tedbir alırken, ekipler okul ve lojmanlarda arama yaptı 15 Temmuz darbe girişiminin ardından sabah erken saatlerinde İstanbul Yeşilköy'deki Hava Harp Okulu'nda operasyon başlatıldı. İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, zırhlı ve sivil araçlarla yerleşkeye girdi. Yaklaşık 20 Özel Harekat polisinin de yerleşke içerisine doğru ilerlediği görüldü. Bu sırada uçak savarlı bir zırhlı aracı da yerleşke kapısı önünde tedbir alırken, ekipler okul ve lojmanlarda arama yaptı. Hava Harp Okulu'nda başlatılan operasyon sona erdi.