Hoşgeldiniz!

Hava Kirliliği

Elbistan'dan Cehennemi Görüntü (hava kirliliği içerir) 06:43
Elbistan'dan Cehennemi Görüntü (hava kirliliği içerir) 5.183 izlenme - 2 yıl önce Doğa Savaşçıları Çevre Örgütü Kahramanmaraş İl Başkanı Poyraz Poyrazoğlu'nun bugün sosyal medya hesabından yayınlamış olduğu video..zaten videoda her şey söylenmiş..
Hava Kirliliği 02:50
Hava Kirliliği 5.463 izlenme - 5 yıl önce Hava Kirliliği İle İlgili Ödev
Hava Kirliliği 02:50
Hava Kirliliği 2.783 izlenme - 5 yıl önce Hava Kirliliği İle İlgili Ödev
Pekin'in Hava Kirliliğinden Görünmez Olması 00:09
Pekin'in Hava Kirliliğinden Görünmez Olması 413 izlenme - 1 yıl önce Çin’in başkenti Pekin’in de aralarında olduğu öğrenilen ülkenin kuzey bölgesinde bulunan şehirlerde, yoğun hava kirliliğinin meydana gelmesinden dolayı iki gün alarm verildiği ifade edildi.
Hava Kirliliği TV2 - 1989 04:25
Hava Kirliliği TV2 - 1989 459 izlenme - 2 yıl önce Hava Kirliliğine 1989 da nasıl dikkat çekilir bi izleyelim. iyi seyirler efenim...
Karadeniz'in Cennet Köşesini Kirleten Termik Santraller - Yeşil Doğa 17.02.2018 Cumartesi 35:22
Karadeniz'in Cennet Köşesini Kirleten Termik Santraller - Yeşil Doğa 17.02.2018 Cumartesi 31 izlenme - 2 ay önce Güven İslamoğlu, Bartın, Karabük ve Zonguldak'da bir rota yaptı. Bölgede var olan, yapılması planlanan kömürlü termik santralleri ve Bartın'ın muhteşem güzelliklerini ekrana taşıdı.
Edirnede Hava Kirliliği Gerçeği 00:50
Edirnede Hava Kirliliği Gerçeği 367 izlenme - 8 yıl önce
çorumdaki hava kirliliği 01:03
çorumdaki hava kirliliği 394 izlenme - 9 yıl önce
Bir Zamanlar İstanbul 21:57
Bir Zamanlar İstanbul 190 izlenme - 3 yıl önce 1989-1994 SHP dönemininde İstanbul'un neler çektiğini yeni nesillerin daha iyi bilmesi için gayet başarılı bir belgesel İstanbul'un belediyecilik alanında ne kadar yol aldığınında bir göstergesi...
Çin'deki Trafik Kazalarının Sebebi Hava Kirliliği 02:20
Çin'deki Trafik Kazalarının Sebebi Hava Kirliliği 117 izlenme - 3 yıl önce Allah'tan orda yaşamıyoruz hava gerçekten çok kirli tabi bizim nufusumuz bu kadar artmaya devam ettikçe bizimde yakın zamanda böyle sıkıntılarımız olacaktır.
Milyonlarca Çatapatı Aynı Anda Patlatmak 02:06
Milyonlarca Çatapatı Aynı Anda Patlatmak 89 izlenme - 3 yıl önce Doğu Asya'da bir rekor için mi kutlama için mi bilinmez,0 zeka arkadaşlar çatapatları patlatıveriyorlar. 01:24
Havalara Neler Oluyor? Mikdat Kadıoğlu ve Uygar Özesmi Yanıtladı - Hafta Sonu 06.01.2018 Cumartesi 49:54
Havalara Neler Oluyor? Mikdat Kadıoğlu ve Uygar Özesmi Yanıtladı - Hafta Sonu 06.01.2018 Cumartesi 16 izlenme - 4 ay önce Havalara neler oluyor? Dünya nereye gidiyor? Kış ne zaman gelecek? Neden kar yağmıyor? Türkiye neden susuz kaldı? Kuraklığa karşı ne yapmalı? Doğanın dengesini ne bozdu? Hava kirliliği ne boyutta? Havalar ısınırsa ne olur? Doğru şehirleşme nasıl olmalı? Şehirler nasıl kurtulur? Projeler ne kadar çevreci? Hakan Çelik Hafta Sonu'nda sordu, İTÜ öğretim üyesi Prof. Dr. Mikdat Kadıoğlu ve Greenpeace Eski Akdeniz Sorumlusu Dr. Uygar Özesmi yanıtladı.
Madrid'de Hava Kirliliğine Karşı Önlem 00:46
Madrid'de Hava Kirliliğine Karşı Önlem 24 izlenme - 1 yıl önce Madrid'de hava kirliliğinin endişe verici boyutlara gelmesi üzerine getirilen uygulamalara bir yenisi daha eklendi.
Çin Hakkında En Çarpıcı Gerçekler ! 02:51
Çin Hakkında En Çarpıcı Gerçekler ! 99 izlenme - 3 yıl önce Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap http://www.sonbisey.com sitesini biliyor musunuz? Harika bir kaliteli içerik ve liste sitesi. SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Çin hakkında bugüne kadar çok şey duydunuz belki ama burada okuyacaklarınız diğerlerine pek benzemiyor olacak. Pekin'de hava öylesine kirli ki, bir gün boyunca bu şehirde nefes almakla günde 21 sigara içmek arasında pek de bir fark yoktur! Çoğu zaman şehir sis bulutunun altındayken, insanlar maskelerle dolaşmak durumunda kalır. Çin'de yaşayan halkın yaklaşık 100 milyonu günde 1 dolarla geçimini sağlamaya çalışıyor. Çinliler her sene yaklaşık 4 milyon kedi yer. Çinlilerin köpek yediği bilinen bir olay. Son yıllarda Çinliler köpekleri yemekten çok diğer dünyalılar gibi evcil hayvan olarak bakma eğilimine girmiş durumda. Çinliler her yıl 45 milyar yemek çubuğunu kullanarak yemeklerini yer. Ketçapın orjinalinde domates bulunmaz; zira Çinlilerin bulduğu Ketchup bir balık sosu olarak ilk kez ortaya çıkmıştır. Çin'de bahar aylarında yumurtalar erkeklerin idrarıyla haşlanır ve bahar lezzeti adı altında pazarlanır! Yaklaşık 30 milyon Çinli Çin'de mağaralarda yaşar. Çin'de her 30 saniyede bir bebek engelli doğuyor. Çin dünyanın çöpünü ülkesinde depoluyor.En büyük lide oyuncak pazarlama şirketine sahip.Çin hakkında araştırma sizlere aktardım. İyi bir analiz yapıldığında ileride çin devletini büyük tehlikelerin beklediği ortada.Hava kirliliği bunlardan sadece biri.Alan oldukça geniş olmasına rağmen yine de alarm zilleri çalıyor.dizi film tadında sahte arap kanalından iyi seyirler dilerim.
Eroğlu: Kesilen Her Ağacın Yerine Yalovaya 100 Ağaç Dikeceğiz 03:44
Eroğlu: Kesilen Her Ağacın Yerine Yalovaya 100 Ağaç Dikeceğiz 56 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Uşak 5. Olağan Kongresi- Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: - "Gezi'de ortalığı bir birbirine katanlar Yalova'daki olayın ardından seslerini çıkarmıyor"- "Kesilen her ağacın yerine Yalova'ya 100 ağaç dikeceğiz, yani 18 bin fidanı toprakla buluşturacağız" Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Yalova Belediyesi tarafından kesilen asırlık çınar ağaçlarının yerine 18 bin ağaç dikilmesi talimatını verdiğini söyledi.
 Milan'da hava kirliliğine radikal çözüm 01:05
Milan'da hava kirliliğine radikal çözüm 27 izlenme - 2 yıl önce İtalya'nın kuzeyindeki sanayi şehri Milan'da hava kirliliğinin rekor düzeyde artışı yetkilileri radikal önlemler almaya zorluyor. Yerel yönetim, önümüzdeki Perşembe gününe kadar geçerli olmak üzere bütün müstakil araçların trafikten men edilmesi yönünde bir karar aldı.
HAVA KİRLİLİĞİ GÖĞÜS HASTALIKLARINI TETİKLİYOR 07:21
HAVA KİRLİLİĞİ GÖĞÜS HASTALIKLARINI TETİKLİYOR 51 izlenme - 5 yıl önce HAVA KİRLİLİĞİ GÖĞÜS HASTALIKLARINI TETİKLİYOR
Trabzonspor'un Yeni Stat İnşaatı 02:11
Trabzonspor'un Yeni Stat İnşaatı 61 izlenme - 3 yıl önce Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca Trabzon'da yapımına başlanan "Türkiye'nin denize dolgu alanına yapılan ilk stadı"nın kaba inşaatının yüzde 98'lik kısmı tamamlandı.
Yeşil Doğa   13 Şubat 2016 29:40
Yeşil Doğa 13 Şubat 2016 19 izlenme - 2 yıl önce Güven İslamoğlu, son zamanlarda İstanbul ve Anadolu'da yaşanan hava kirliliğinin nelerden kaynaklandığını araştırdı.Kalitesiz kömür kullanımı, trafik gibi faktörlerin hava kalitesine nasıl etki ettiğini ekrana taşıdı.
Bursa'da hava kirliliği alarmı ! 05:43
Bursa'da hava kirliliği alarmı ! 3 izlenme - 11 ay önce TERMİK SANTRAL YÜZÜNDEN HER YIL 2 BİN 876 İNSAN ÖLÜYOR Kömürlü termik santraller nedeniyle Türkiye'de her yıl en az…
Çin'de Göz Gözü Görmüyor 00:44
Çin'de Göz Gözü Görmüyor 19 izlenme - 4 yıl önce Pekin başta olmak üzere ülkenin kuzey bölgelerinde hava kirliliği "zararlı" seviyelere ulaşırken, kirlilik nedeniyle sarı alarm verildi.
Sağlığın Adresi 17.12.2015 Tvem 01:00:44
Sağlığın Adresi 17.12.2015 Tvem 6 izlenme - 2 yıl önce TVEM'İ İZLEMEK İÇİN; Digiturk 59. Kanal Tivibu 48. Kanal Teledünya 112. Kanal D-Smart 92. Kanal'ı AÇMANIZ YETERLİ... Program tekrarları ve daha fazlası için; www.tvem.com.tr