Hoşgeldiniz!

Hava Kirliliği Videoları İzle

Elbistan'dan Cehennemi Görüntü (hava kirliliği içerir) 06:43
Elbistan'dan Cehennemi Görüntü (hava kirliliği içerir) 5.070 izlenme - 1 yıl önce Doğa Savaşçıları Çevre Örgütü Kahramanmaraş İl Başkanı Poyraz Poyrazoğlu'nun bugün sosyal medya hesabından yayınlamış olduğu video..zaten videoda her şey söylenmiş..
Hava Kirliliği 02:50
Hava Kirliliği 5.261 izlenme - 4 yıl önce Hava Kirliliği İle İlgili Ödev
Pekin'in Hava Kirliliğinden Görünmez Olması 00:09
Pekin'in Hava Kirliliğinden Görünmez Olması 408 izlenme - 4 ay önce Çin’in başkenti Pekin’in de aralarında olduğu öğrenilen ülkenin kuzey bölgesinde bulunan şehirlerde, yoğun hava kirliliğinin meydana gelmesinden dolayı iki gün alarm verildiği ifade edildi.
Hava Kirliliği 02:50
Hava Kirliliği 2.695 izlenme - 4 yıl önce Hava Kirliliği İle İlgili Ödev
Hava Kirliliği TV2 - 1989 04:25
Hava Kirliliği TV2 - 1989 439 izlenme - 11 ay önce Hava Kirliliğine 1989 da nasıl dikkat çekilir bi izleyelim. iyi seyirler efenim...
Edirnede Hava Kirliliği Gerçeği 00:50
Edirnede Hava Kirliliği Gerçeği 367 izlenme - 7 yıl önce
Madrid'de Hava Kirliliğine Karşı Önlem 00:46
Madrid'de Hava Kirliliğine Karşı Önlem 22 izlenme - 4 ay önce Madrid'de hava kirliliğinin endişe verici boyutlara gelmesi üzerine getirilen uygulamalara bir yenisi daha eklendi.
çorumdaki hava kirliliği 01:03
çorumdaki hava kirliliği 388 izlenme - 8 yıl önce
Bir Zamanlar İstanbul 21:57
Bir Zamanlar İstanbul 171 izlenme - 2 yıl önce 1989-1994 SHP dönemininde İstanbul'un neler çektiğini yeni nesillerin daha iyi bilmesi için gayet başarılı bir belgesel İstanbul'un belediyecilik alanında ne kadar yol aldığınında bir göstergesi...
TRT Bilmek Gerek Hava Kirliliği 02:50
TRT Bilmek Gerek Hava Kirliliği 42 izlenme - 1 yıl önce hava kirliliği
Çin'deki Trafik Kazalarının Sebebi Hava Kirliliği 02:20
Çin'deki Trafik Kazalarının Sebebi Hava Kirliliği 115 izlenme - 2 yıl önce Allah'tan orda yaşamıyoruz hava gerçekten çok kirli tabi bizim nufusumuz bu kadar artmaya devam ettikçe bizimde yakın zamanda böyle sıkıntılarımız olacaktır.
Milyonlarca Çatapatı Aynı Anda Patlatmak 02:06
Milyonlarca Çatapatı Aynı Anda Patlatmak 87 izlenme - 2 yıl önce Doğu Asya'da bir rekor için mi kutlama için mi bilinmez,0 zeka arkadaşlar çatapatları patlatıveriyorlar. 01:24
Çin Hakkında En Çarpıcı Gerçekler ! 02:51
Çin Hakkında En Çarpıcı Gerçekler ! 94 izlenme - 2 yıl önce Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap http://www.sonbisey.com sitesini biliyor musunuz? Harika bir kaliteli içerik ve liste sitesi. SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Çin hakkında bugüne kadar çok şey duydunuz belki ama burada okuyacaklarınız diğerlerine pek benzemiyor olacak. Pekin'de hava öylesine kirli ki, bir gün boyunca bu şehirde nefes almakla günde 21 sigara içmek arasında pek de bir fark yoktur! Çoğu zaman şehir sis bulutunun altındayken, insanlar maskelerle dolaşmak durumunda kalır. Çin'de yaşayan halkın yaklaşık 100 milyonu günde 1 dolarla geçimini sağlamaya çalışıyor. Çinliler her sene yaklaşık 4 milyon kedi yer. Çinlilerin köpek yediği bilinen bir olay. Son yıllarda Çinliler köpekleri yemekten çok diğer dünyalılar gibi evcil hayvan olarak bakma eğilimine girmiş durumda. Çinliler her yıl 45 milyar yemek çubuğunu kullanarak yemeklerini yer. Ketçapın orjinalinde domates bulunmaz; zira Çinlilerin bulduğu Ketchup bir balık sosu olarak ilk kez ortaya çıkmıştır. Çin'de bahar aylarında yumurtalar erkeklerin idrarıyla haşlanır ve bahar lezzeti adı altında pazarlanır! Yaklaşık 30 milyon Çinli Çin'de mağaralarda yaşar. Çin'de her 30 saniyede bir bebek engelli doğuyor. Çin dünyanın çöpünü ülkesinde depoluyor.En büyük lide oyuncak pazarlama şirketine sahip.Çin hakkında araştırma sizlere aktardım. İyi bir analiz yapıldığında ileride çin devletini büyük tehlikelerin beklediği ortada.Hava kirliliği bunlardan sadece biri.Alan oldukça geniş olmasına rağmen yine de alarm zilleri çalıyor.dizi film tadında sahte arap kanalından iyi seyirler dilerim.
Eroğlu: Kesilen Her Ağacın Yerine Yalovaya 100 Ağaç Dikeceğiz 03:44
Eroğlu: Kesilen Her Ağacın Yerine Yalovaya 100 Ağaç Dikeceğiz 56 izlenme - 2 yıl önce AK Parti Uşak 5. Olağan Kongresi- Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: - "Gezi'de ortalığı bir birbirine katanlar Yalova'daki olayın ardından seslerini çıkarmıyor"- "Kesilen her ağacın yerine Yalova'ya 100 ağaç dikeceğiz, yani 18 bin fidanı toprakla buluşturacağız" Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Yalova Belediyesi tarafından kesilen asırlık çınar ağaçlarının yerine 18 bin ağaç dikilmesi talimatını verdiğini söyledi.
HAVA KİRLİLİĞİ GÖĞÜS HASTALIKLARINI TETİKLİYOR 07:21
HAVA KİRLİLİĞİ GÖĞÜS HASTALIKLARINI TETİKLİYOR 51 izlenme - 4 yıl önce HAVA KİRLİLİĞİ GÖĞÜS HASTALIKLARINI TETİKLİYOR
Yeşil Doğa   13 Şubat 2016 29:40
Yeşil Doğa 13 Şubat 2016 18 izlenme - 1 yıl önce Güven İslamoğlu, son zamanlarda İstanbul ve Anadolu'da yaşanan hava kirliliğinin nelerden kaynaklandığını araştırdı.Kalitesiz kömür kullanımı, trafik gibi faktörlerin hava kalitesine nasıl etki ettiğini ekrana taşıdı.
 Milan'da hava kirliliğine radikal çözüm 01:05
Milan'da hava kirliliğine radikal çözüm 16 izlenme - 1 yıl önce İtalya'nın kuzeyindeki sanayi şehri Milan'da hava kirliliğinin rekor düzeyde artışı yetkilileri radikal önlemler almaya zorluyor. Yerel yönetim, önümüzdeki Perşembe gününe kadar geçerli olmak üzere bütün müstakil araçların trafikten men edilmesi yönünde bir karar aldı.
Trabzonspor'un Yeni Stat İnşaatı 02:11
Trabzonspor'un Yeni Stat İnşaatı 61 izlenme - 2 yıl önce Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca Trabzon'da yapımına başlanan "Türkiye'nin denize dolgu alanına yapılan ilk stadı"nın kaba inşaatının yüzde 98'lik kısmı tamamlandı.
Çin'de Göz Gözü Görmüyor 00:44
Çin'de Göz Gözü Görmüyor 19 izlenme - 3 yıl önce Pekin başta olmak üzere ülkenin kuzey bölgelerinde hava kirliliği "zararlı" seviyelere ulaşırken, kirlilik nedeniyle sarı alarm verildi.
Los Angeles'ta Metan Gazı Sızıntısı 01:24
Los Angeles'ta Metan Gazı Sızıntısı 7 izlenme - 1 yıl önce ABD’nin California eyaletine bağlı Porter Ranch kasabasında haftalardır yer altındaki borulardan sızan metan gaz sonunda halkı çileden çıkardı. Halkın şikayetleri sonucu yapılan testlerde metan gazının havaya karıştığını tespit edilen bölgede olağanüstü hal ilan edildi. Gazın sızdığı kuyunun sahibi Southern California Gaz Şirketi’nden Mike Mizrahi, zararın ne boyutta olacağını söylemek için henüz erken olduğunu söylüyor: “Çevreye sera gazı salınımı yaptığınız zaman, bunun bazı etkileri olur. Bu etkilerin ne olacağını tam olarak bilmiyoruz çünkü bu sızıntıyı durdurup, ne kadar gazın çevreye salındığını öğrenmeden bu gerçeği de bulamayacağız.” Bölgedeki yaklaşık 10 bin kişi evlerinden tahliye edilirken, sızıntının nasıl durdurulacağı ise bilinmiyor. Metan gazı nedeniyle kasabada yaşayan vatandaşlarda kusma ve baş ağrılarında hızlı bir artış olmuştu. İlk olarak 23 Ekim’de fark edilen kaçakla saatte 30 ila 50 bin kilogram arasında metan gazının atmosfere karıştığı tahmin ediliyor.
Binlerce Meksikalı Bisiklet Oldu 00:33
Binlerce Meksikalı Bisiklet Oldu 4 izlenme - 1 yıl önce Meksiko City halkı, hava kirliliğini önlemek için alternatif ulaşım araçlarına dikkat çekmek istedi. Bu amaçla binlerce kişi bisiklet şekli oluşturdu.
Sağlığın Adresi 17.12.2015 Tvem 01:00:44
Sağlığın Adresi 17.12.2015 Tvem 6 izlenme - 1 yıl önce TVEM'İ İZLEMEK İÇİN; Digiturk 59. Kanal Tivibu 48. Kanal Teledünya 112. Kanal D-Smart 92. Kanal'ı AÇMANIZ YETERLİ... Program tekrarları ve daha fazlası için; www.tvem.com.tr