Hoşgeldiniz!

hava limanı

I Feel Like a Star - THY Reklam Müziği 01:58
I Feel Like a Star - THY Reklam Müziği 328 izlenme - 3 yıl önce Kevin Costner'ın (garizmana gurban) İstanbul'dan, camış gibi uyumak, kahve içmek, telefon numarası dağıtmak ve etrafa gülücekler saçmak için çıktığı yolculuğun reklam filmi...Bunları yapıp aynı gün yine İstanbul'a dönmesi de ayrı bir güzelliktir.Müzik, Fatih Aygün ve Korhan Uran tarafından reklam için özel yapılmış efenim.
ekoltur personel taşıma firması  avcılar turizm 00:15
ekoltur personel taşıma firması avcılar turizm 960 izlenme - 8 yıl önce ekoltur personel taşımacılık firması avcılar turizm ekoltur siz müşterilerine en iyi hizmeti vermek için profesyonel ekip arkadaşları ile tüm müşterilerine özel titizlik içinde personel taşımacılık hava limanı servis taşımacılıgı tur gezileri öğrenci servis taşımacılıgı işlemlerini yürütmektedir
Ardahan Havaalanı - Hava Alanı Haberleri 01:05
Ardahan Havaalanı - Hava Alanı Haberleri 97 izlenme - 4 yıl önce Ankara'dan Gelen Heyet Ardahan Havaalanı İçin Çalışmalara Başladı. ulaştırma Denizcilik Ve Haberleşme Bakanlığı'ndan Gelen Heyet, Ardahan'a Yapılması Planlanan Havaalanı Projesi Hakkında Değerlendirmelerde Bulundu ardahan'a Havaalanı Kampanyalarının Yoğunlaşmasının Ardından Yapılan Girişimler Sonucunda Ulaştırma Denizcilik Ve Haberleşme Bakanlığı'ndan Görevlendirilen Bir Heyet, Ardahan'a Gelerek, Havaalanı Konusunda Ön Çalışmalarda Bulundu. Valilik Toplantı Salonundaki Toplantıya Ardahan Valisi Seyfettin Azizoğlu, Belediye Başkanı Faruk Köksoy, Ticaret Odası Başkanı Çetin Demirci, Ardahan İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mete Özdemir Ve Ulaştırma Denizcilik Ve Haberleşme Bakanlığı'ndan Gelen Heyet Katıldı. mehmet Ali Arslan Haber News / Ardahan
3.hava Limanı Hakkında Vatandaşımızın Yorumu 00:12
3.hava Limanı Hakkında Vatandaşımızın Yorumu 109 izlenme - 4 yıl önce 3.hava Limanı Hakkında Vatandaşımızın Yorumu
Scooter Bavul - Micro Scooter Luggage 00:57
Scooter Bavul - Micro Scooter Luggage 112 izlenme - 4 yıl önce Tired of long walks from terminal to terminal? Here is some clever hand luggage that is designed to help you move effortlessly through airports. Micro luggag...
İstanbulun 3 havalimanı böyle olacak 05:11
İstanbulun 3 havalimanı böyle olacak 4 izlenme - 2 ay önce ???????Açıklama??????? ---------------------------------------------------------- ???????İletişim??????? Kanalın Sitesi : http://goo.gl/x1nSmz Facebook Sayfamız : https://goo.gl/38ExmH Kişisel Facebook : https://goo.gl/xVx89V Skype : mikailemreergun Youtube Kanalım : https://goo.gl/2g3s3q Oyun Sitem : http://goo.gl/oJgNcm Kişisel Sitem : http://goo.gl/lZJn3V ???????Kurallar??????? Lütfen Yorumlara Spawn Veya Küfür Yazmayın Yoksa Kanaldan Bannalırsınız ! Yorumlarda Kanal Tanıtımı Yapmayın Yoksa Banlanırsınız ! ???????MikailEmreHD??????? Merhaba Ben Emre İnşallah Videoyu Beğenmişsiznizdir. Bu Kanalda Eğlence Ve Oyun Videoları Yer Almaktadır ! Abone Olmayı Unutmayın !
alpina medya tanıtım 05:32
alpina medya tanıtım 101 izlenme - 7 yıl önce gaziantep hava limanı billboard tanıtım videosu
Havalimanlarında 'Robot' Danışman Dönemi Başladı 00:44
Havalimanlarında 'Robot' Danışman Dönemi Başladı 16 izlenme - 3 yıl önce ABD'de Indianapolis International Havalimanı için yolcuların sorularını yanıtlaması için bir robot geliştirildi. iPad ile oluşturulan robot, personelin yolcularla iletişime geçmesini sağlıyor.
Güne Merhaba - 15 Ağustos 2016 02:17:18
Güne Merhaba - 15 Ağustos 2016 4 izlenme - 2 yıl önce Deniz Bayramoğlu ile "Güne Merhaba"da, gecenin ve günün taze haberleri, hava ve yol durumu keyifli bir tempoyla ekrana taşınıyor.
Galatasaray, İstanbula Döndü!... 01:19
Galatasaray, İstanbula Döndü!... 2 izlenme - 3 yıl önce Süper Lig'in devre arasında Antalya'da 5 günlük kamp yapan Galatasaray Futbol Takımı, İstanbul'a döndü.