Hoşgeldiniz!

Hava Topu Videoları İzle

Hava Topuna Çıktı, Kafası Kırıldı! 02:11
Hava Topuna Çıktı, Kafası Kırıldı! 745 izlenme - 3 yıl önce Brezilya'!da Flamengo forması giyen Alecsandro, America RN maçında kafasına aldığı darbe sonrası sakatlandı. Hava topu mücadelesinde yerde kalan futbol daha sonra ayağa kalksada, kafa tasındaki kırık kameralara böyle yansıdı.
Hava Topunda Kurnazlık Eşiği 00:30
Hava Topunda Kurnazlık Eşiği 128 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşlar görüntüler Chicago Bulls Toronto Raptors maçından. Zeki, çevik ve aynı zamanda kurnaz olan kahramanımız Nate Robinson kendisinden çok daha uzun olan rakibinden hava topunu almanın bir yolunu buluyor. Zekaya saygı duyarak izliyoruz efenim...
Hava Topunda Kafası 10 cm Yarıldı! 03:07
Hava Topunda Kafası 10 cm Yarıldı! 103 izlenme - 2 yıl önce Meksika'da Monterrey ile Pachuca takımları arasında oynanan maçta Jesus Zavala ile Ariel Nahuelpan arasında yaşanan hava topu mücalesi sonrasında Nahuelpan'ın kafası yarıldı. Yaklaşık 10 cm açılan kafasına dikiş atılan futbolcu oyuna devam edemedi.
 Hava Topunda Kurnazlık Yapmak! 00:30
Hava Topunda Kurnazlık Yapmak! 76 izlenme - 4 yıl önce Zeki, çevik ve aynı zamanda kurnaz olan kahramanımız Nate Robinson kendisinden çok daha uzun olan rakibinden hava topunu almanın bir yolunu buluyor. Zekaya saygı duyarak izliyoruz efenim...
Gençlerbirliği ile Karşılaşacak Balıkesirspor, Pas ve Hava Topu Çalışması Yaptı 00:38
Gençlerbirliği ile Karşılaşacak Balıkesirspor, Pas ve Hava Topu Çalışması Yaptı 26 izlenme - 2 yıl önce Balıkesirspor'da Gençlerbirliği maçı hazırlıkları Spor Toto Süper Lig'de sahasında Gençlerbirliği ile karşılaşacak Balıkesirspor, bu maçın hazırlıklarını sürdürdü.