Hoşgeldiniz!

Hava Yastığı Videoları İzle

Silindirle Hava Yastığının Üzerinden Geçilirse Ne Olur? 01:19
Silindirle Hava Yastığının Üzerinden Geçilirse Ne Olur? 4.340 izlenme - 4 ay önce Üzerinden silindirle geçilen hava yastığı ilk denemede olmasa da ikinci denemedi hemen reaksiyon gösterdi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İçleri Boya Doldurulmuş 25 Hava Yastığının Patlama Anı 10:29
İçleri Boya Doldurulmuş 25 Hava Yastığının Patlama Anı 184 izlenme - 1 hafta önce The Slow Mo Guys ekibi araçlarda bulunan hava yastıklarını kullanarak ortaya renk cümbüşü çıkardı. Uzaktan kontrol ederek patlattıkları hava yastıklarının içlerine boya dolduran ekibin ağır çekimde kaydettikleri o anlar..
Hava Yastığının İnsan Üstündeki Etkisi 01:34
Hava Yastığının İnsan Üstündeki Etkisi 1.604 izlenme - 2 yıl önce Hava yastığının insan üstündeki etkisini, Hava yastığı önemlidir ama her durumda değil arkadaşlar kendi aralarında hava yastığının yan etkilerini belirtmişler.
hava yastığı 00:31
hava yastığı 3.562 izlenme - 7 yıl önce
Bmw M3'ü Perte Çıkartan Çocuk 00:45
Bmw M3'ü Perte Çıkartan Çocuk 1.038 izlenme - 2 yıl önce Otomobilleri perte çıkarmak gibi bir hayat felsefesi edinmiş gencin bu sefer ki hedefi Bmw M3 olacaktır. Biz M3'ün oyuncağını bile kırmaya kıyamazken, elalem gerçeğine tüplü şahin muamelesi yapmaktadır.
Bisiklet Hava Yastığı 00:42
Bisiklet Hava Yastığı 484 izlenme - 2 yıl önce Bisiklet hava yastığı İsveç'te geliştirilen bu "bisiklet hava yastığı" kask takmadan güvende olmanızı sağlıyor. İçindeki sensörlerle düştüğünüz anda açılan hava yastığı, başınızı ve boynunuzu koruyor. Ayrıca kaza anında açıldıktan sonra mağazaya gidip yenisini ücretsiz olarak alabiliyorsunuz.
hava yastığı şakası şoka soktu 00:16
hava yastığı şakası şoka soktu 1.473 izlenme - 6 yıl önce
Bisiklet Kazaları İçin Airbag 01:33
Bisiklet Kazaları İçin Airbag 737 izlenme - 4 yıl önce .bilim Adamları Bisiklet Sürücülerini Korumak İçin Özel Bir Hava Yastığı Tasarladı.
Cep Telefonu İçin Hava Yastığı - Smartphone Case N 03:52
Cep Telefonu İçin Hava Yastığı - Smartphone Case N 518 izlenme - 2 yıl önce “Honda akıllı telefonlara hava yastığı üretecek” tarzındaki ciddi haberleri sonrasında internette ufak çaplı bir şaşkınlık oluşmuş durumda. Her ne kadar videoda kampanyanın şaka olduğu biraz anlaşılsa da, Honda araçlarında kullanılan hava yastığı ve güvenlik sistemlerinin mesajının verilmesi Honda pazarlama ekibinin büyük bir başarısı.
hava yastığı şakası 01:22
hava yastığı şakası 1.033 izlenme - 8 yıl önce
Rus Usulü Hava Yastığı Denemesi 01:22
Rus Usulü Hava Yastığı Denemesi 458 izlenme - 2 yıl önce Hava yastığınız mı çalışmıyor? Emniyetinizden şüphe mi ediyorsunuz? hemen moskova 2. oto sanayideki abilerimize götürüyorsunuz arabanızın hava yastığını en bilindik en güvenli en kesin yollar ileridenemeye açık hale getiriyorlar.
Hava Yastığının (Airbag) İnsanlar Üstündeki Etkisi 01:41
Hava Yastığının (Airbag) İnsanlar Üstündeki Etkisi 305 izlenme - 2 yıl önce Hava Yastığının (Airbag) İnsanlar Üstündeki Etkisi Hava yastıklarının üzerine oturup patlatan ve deneysel çalışmaya imza atan insanların derlemesi.
İçleri Boya Doldurulmuş 25 Hava Yastığının Ağır Çekim Görüntülerle Patlama Anı 10:29
İçleri Boya Doldurulmuş 25 Hava Yastığının Ağır Çekim Görüntülerle Patlama Anı 5 izlenme - 1 hafta önce The Slow Mo Guys ekibi araçlarda bulunan hava yastıklarını kullanarak ortaya renk cümbüşü çıkardı. Uzaktan kontrol ederek patlattıkları hava yastıklarının içlerine boya dolduran ekibin ağır çekimde kaydettikleri o anlar.. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
hava yastığı şakası :)) 00:45
hava yastığı şakası :)) 721 izlenme - 7 yıl önce dahice bir şaka ((:
Trafik Canavarlarına - Eypio 03:39
Trafik Canavarlarına - Eypio 280 izlenme - 1 yıl önce Daha önce iki adet parçasını da siteye eklediğim A.P.O (Eypio)'nun eski bi parçasını sizinle paylaşmak istedim. Parça trafik mangandalarına gelsin. Siteye eklenen diğer iki şarkısı; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/95648/nefret-suclarina-tepki-ayrim-yok-bir-rap-parcasi http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/125873/capulcuyuz-eypio
Bisiklet İçin Geliştirilmiş Hava Yastığı 00:32
Bisiklet İçin Geliştirilmiş Hava Yastığı 212 izlenme - 2 yıl önce Habere göre İsveç'te geliştirilen, baş ve boyun bölgesini korumak için sensörleri sayesinde bir kaza ya da ani hareket durumunda açılan hava yastığı. *Herhangi bir durumda açıldığında dükkana götürüp yenisini alabiliyormuşsunuz. *Dilerim bize de gelir ve yaygınlaşır.
Artık motosikletlerin de hava yastıkları olacak 00:56
Artık motosikletlerin de hava yastıkları olacak 186 izlenme - 3 yıl önce Motosiklet en tehlikeli araçlardan biri. Ağır yaralanmalardan korunmak için sadece kask maalesef yeterli olmuyor. Bunun üzerine Ducati, kaza olur olmaz devreye giren bir hava yastıklı motosiklet ceketi üzerinde çalışmaya başlamış. İşte ceketin deneme görüntülerinden biri.
hava yastığı hayat kurtarır ya doğal olanı? 00:17
hava yastığı hayat kurtarır ya doğal olanı? 486 izlenme - 6 yıl önce
Geliyorum Diyen Kaza 01:54
Geliyorum Diyen Kaza 206 izlenme - 2 yıl önce Pensilvanyada yaşanan olayda Kevin Denney ve Kaecieo Bass isimli iki arkadaş kamyonlarıyla otoyolda ilerlerken önlerindeki aracın pekte tekin olmadığını farketmeleri üzerine Bass çıkarmış telefonunu aracı kaydetmeye başlamış. 3 dakika boyunca izledikleri araç yolda zikzaklar çizerken sonunda ikilinin korktukları başlarına gelmiş.Öndeki aracı kullanan sürücünün bayan olduğu ve aşırı uykulu olduğu daha sonra tespit edilmiştir. Şu iki cümle de olayın trajikomikliğini gözler önüne seriyor. Kaza Öncesi; "slow down, I don't wanna be involved in an accident !" "yavaş git, bugün bi kazaya bulaşmak istemem." Kaza Sonrası; "son of a b*tch, I knew it was coming ..." "or*spunun eniği, biliyordum bunun başıma geleceğini"
Hava Yastığı İle Komik Şaka 01:22
Hava Yastığı İle Komik Şaka 103 izlenme - 2 yıl önce
aksi teyze 00:33
aksi teyze 745 izlenme - 9 yıl önce
Zamanlamasını Şaşıran Hava Yastığı 00:32
Zamanlamasını Şaşıran Hava Yastığı 198 izlenme - 2 yıl önce Bu yolu ve yolun ortasındaki kapağı görünce şaşırdım, tabii ki rögardan dolayı patlıyor ama sadece ülkemizde mevcut sanıyordum böyle yolları.
Hava Yastığıyla Uçmayı Denemek 00:13
Hava Yastığıyla Uçmayı Denemek 116 izlenme - 2 yıl önce Bu iki çılgın adam lastikler, hava yastığı ve havayla yaptıkları düzenekler uçmayı deniyorlar. Hava yastığının üzerine oturan adam 3 saniye sürse de uçmayı başarıyor..
National Geographic - Bilmiyordum 7 23:33
National Geographic - Bilmiyordum 7 100 izlenme - 2 yıl önce National Geographic'de yayınlanan Bilmiyordum Belgesel serisinin 4. bölümünün ana konusu boyalar. Köprüler sizce nasil boyanıyor? Ve işi boyanın kurumasını bekleyen bir adamla tanışıcaksınız. Duman dedektörlerinin zorlu testleri ve hava yastıkları hakkında bilinmeyenler.
Cep telefonu için hava yastığı üretildi! 03:57
Cep telefonu için hava yastığı üretildi! 116 izlenme - 3 yıl önce Konu: Grafik Tablet nedir ve nasıl çalışır?
Liseli Gençlerden Tamponda Hava Yastığı Projesi 05:05
Liseli Gençlerden Tamponda Hava Yastığı Projesi 45 izlenme - 1 yıl önce Her yıl yüzlerce insanın hayatını kaybettiği ve bir o kadar insanın da sakat kaldığı trafik canavarına bir türlü önlem bulunamazken, Malatyalı 4 genç kazalarda ölüm ve yaralanma oranlarını azaltacak bir buluş geliştirdi. Malatya’da Kernek Anadolu Lisesi’nde son sınıfa giden Abdullah Batçıoğlu, Ahmet Faruk Yıldırım, Melih Kavuk ve Nihat Babacan yerli araçlar üzerine araştırma yaptıkları sırada akıllarında müthiş bir fikir geldi. 4 genç kazalarda araçların çarpışmadaki riskini en aza indirmek için ön ve arka tamponlarda kullanılacak hava yastığı projesini geliştirdi. Gençlerin geliştirdiği buluş mevcut sistemlerden farklı ve daha kapsamlı. Kaza esnasında iki araç arasındaki veya araç ile cisim arasındaki basıncı azaltmak ve çarpan aracın cisme veya araca verdiği zararı azaltmak için ön ye arka tampona yerleştirilen hava yastığı mekanizması sayesinde ölüm ve yaralanmaları oranının azalacağını belirten gençler, bu buluşlarını ise hayata geçirmek için girişimci desteği bekliyor. Buldukları buluş ile birlikte Malatya Teknopark’a başvuran 4 liseli genç, Doç. Dr. Tolga Depci tarafından yönlendirilerek kendilerine gerekli mühendislik desteği sağlandı. Öğrencilerin fikrinin geliştirilerek faydalı modele başvurmaları sağlanırken “Ön ve arka tampon için hava yastığı” isimli buluş Türk Patent Enstitüsü tarafından ‘Faydalı Model’ olarak koruma altına alındı. Buluşları hakkında açıklamalarda bulunan öğrenciler adına konuşan 17 yaşındaki Abdullah Batçıoğlu, mekanizmalarının dört bölümden oluştuğunu ve bunların sırasıyla sensör, elektronik kart, gaz tüpü ve hava yastığından oluştuğunu söyledi. Batçıoğlu, hava yastıklarının araçlarda çarpışmanın kaçınılmaz olduğu anlarda sensörlerin devreye girerek elektronik karta haber yolladığını sonrasında ise kartın gaz tüpünü uyarması ile hava yastığının gazla dolarak çarpışma anında açıldığını söyledi. Hava yastıklarının çıkış yerlerinin özel olarak tasarlandığını ve plaka ile araca hiçbir zarar vermeden çalışabildiğini belirten Batçıoğlu, buldukları bu buluş ile kazalarda oluşabilecek hasarları ortadan kaldırmayı hedeflediklerini ifade etti. Bu buluşun maliyeti hakkında da bilgiler veren Batçıoğlu, normalde kullanılan hava yastığı sistemlerinin tek kullanımlık olduğunu ancak kendi buluşlarının ise yeniden kullanılabilir olması nedeniyle fazla bir maliyet gerektirmediğini kaydetti. Dünyada benzer bazı buluşların olduğunu ancak kendilerinin bu buluşlardan daha farklı bir sistem geliştirdiklerini dile getiren Batçıoğlu, bu projenin dünyada bir ilk olan arka tamponda kullanma özelliğinin de bulunduğunu söyledi. Hazırladıkları buluşa Türkiye'de ve dünyada yeni olan ve sanayiye uygulanabilen buluşların sahiplerine belirli bir süre ürünü üretme ve pazarlama hakkının tanındığı Faydalı Model patenti alan gençler şimdi kendilerine destek verecek bir girişimci bekliyorlar. Buluşlarının seri üretimine geçmesi durumunda ise Türkiye’de ve dünyada kazalarda yaşanan ölüm ve yaralanma oranlarının sıfıra ineceğini düşünen gençlerin tek umudu bir girişimcinin kendilerini desteklemesi.
Zamanlamasını Şaşıran Hava Yastığı 00:32
Zamanlamasını Şaşıran Hava Yastığı 71 izlenme - 3 yıl önce Zamanlamasını Şaşıran Hava Yastığı 21.10.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Zamanlamasını Şaşıran Hava Yastığı' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Ana kucağı araçta nereye, nasıl bağlanmalıdır? 01:09
Ana kucağı araçta nereye, nasıl bağlanmalıdır? 48 izlenme - 2 yıl önce Ana kucakları hava yastıklarından ve camlardan uzak olan orta kısma bağlanmalı. Emniyet kemeri veya izofiks bazasıyla rahatlıkla bağlanabilir.
Son Teknoloji Hava Yastığı 00:50
Son Teknoloji Hava Yastığı 58 izlenme - 4 yıl önce Bisikletler için hava yastığı
Hava yastığı ile tehlikeli şaka 01:02
Hava yastığı ile tehlikeli şaka 80 izlenme - 4 yıl önce Acımasız şaka