Hoşgeldiniz!

hava yastığı

Kaza Anında Hava Yastığının Açılması 00:49
Kaza Anında Hava Yastığının Açılması 6.652 izlenme - 9 ay önce Uzun süredir araç teknolojileri arasında yer alan Hava Yastıklarının (Airbag) herhangi bir kaza anında nasıl açıldığını hep birlikte izliyoruz. İyi Seyirler dilerim güzel insanlar..
Silindirle Hava Yastığının Üzerinden Geçilirse Ne Olur? 01:19
Silindirle Hava Yastığının Üzerinden Geçilirse Ne Olur? 4.525 izlenme - 1 yıl önce Üzerinden silindirle geçilen hava yastığı ilk denemede olmasa da ikinci denemedi hemen reaksiyon gösterdi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Düşünce Göbeği Hava Yastığı Olabilen Adam 00:39
Düşünce Göbeği Hava Yastığı Olabilen Adam 213 izlenme - 2 ay önce Tepeden aşağıya inerken ayağı takılan dayı talihsiz bir kaza geçirip yuvarlanıyor ama göbeği sağolsun yaralanmıyor.
Hava Yastığının İnsan Üstündeki Etkisi 01:34
Hava Yastığının İnsan Üstündeki Etkisi 1.623 izlenme - 3 yıl önce Hava yastığının insan üstündeki etkisini, Hava yastığı önemlidir ama her durumda değil arkadaşlar kendi aralarında hava yastığının yan etkilerini belirtmişler.
hava yastığı 00:31
hava yastığı 3.580 izlenme - 8 yıl önce
Bmw M3'ü Perte Çıkartan Çocuk 00:45
Bmw M3'ü Perte Çıkartan Çocuk 1.184 izlenme - 3 yıl önce Otomobilleri perte çıkarmak gibi bir hayat felsefesi edinmiş gencin bu sefer ki hedefi Bmw M3 olacaktır. Biz M3'ün oyuncağını bile kırmaya kıyamazken, elalem gerçeğine tüplü şahin muamelesi yapmaktadır.
Bisiklet Hava Yastığı 00:42
Bisiklet Hava Yastığı 491 izlenme - 3 yıl önce Bisiklet hava yastığı İsveç'te geliştirilen bu "bisiklet hava yastığı" kask takmadan güvende olmanızı sağlıyor. İçindeki sensörlerle düştüğünüz anda açılan hava yastığı, başınızı ve boynunuzu koruyor. Ayrıca kaza anında açıldıktan sonra mağazaya gidip yenisini ücretsiz olarak alabiliyorsunuz.
İçleri Boya Doldurulmuş 25 Hava Yastığının Patlama Anı 10:29
İçleri Boya Doldurulmuş 25 Hava Yastığının Patlama Anı 208 izlenme - 1 yıl önce The Slow Mo Guys ekibi araçlarda bulunan hava yastıklarını kullanarak ortaya renk cümbüşü çıkardı. Uzaktan kontrol ederek patlattıkları hava yastıklarının içlerine boya dolduran ekibin ağır çekimde kaydettikleri o anlar..
hava yastığı şakası 01:22
hava yastığı şakası 1.041 izlenme - 9 yıl önce
Bisiklet Kazaları İçin Airbag 01:33
Bisiklet Kazaları İçin Airbag 742 izlenme - 5 yıl önce .bilim Adamları Bisiklet Sürücülerini Korumak İçin Özel Bir Hava Yastığı Tasarladı.
Cep Telefonu İçin Hava Yastığı - Smartphone Case N 03:52
Cep Telefonu İçin Hava Yastığı - Smartphone Case N 597 izlenme - 3 yıl önce “Honda akıllı telefonlara hava yastığı üretecek” tarzındaki ciddi haberleri sonrasında internette ufak çaplı bir şaşkınlık oluşmuş durumda. Her ne kadar videoda kampanyanın şaka olduğu biraz anlaşılsa da, Honda araçlarında kullanılan hava yastığı ve güvenlik sistemlerinin mesajının verilmesi Honda pazarlama ekibinin büyük bir başarısı.
Şaka Konusunu Zirve Çıkarmak 00:13
Şaka Konusunu Zirve Çıkarmak 22 izlenme - 1 ay önce Bir tamir atölyesinin ön kısmına konulan eski araba koltuğuna hava yastığı yerleştirilerek patlatılan şakayı izliyoruz.
Hava Yastığının (Airbag) İnsanlar Üstündeki Etkisi 01:41
Hava Yastığının (Airbag) İnsanlar Üstündeki Etkisi 329 izlenme - 3 yıl önce Hava Yastığının (Airbag) İnsanlar Üstündeki Etkisi Hava yastıklarının üzerine oturup patlatan ve deneysel çalışmaya imza atan insanların derlemesi.
hava yastığı şakası :)) 00:45
hava yastığı şakası :)) 724 izlenme - 9 yıl önce dahice bir şaka ((:
Rus Usulü Hava Yastığı Denemesi 01:22
Rus Usulü Hava Yastığı Denemesi 515 izlenme - 3 yıl önce Hava yastığınız mı çalışmıyor? Emniyetinizden şüphe mi ediyorsunuz? hemen moskova 2. oto sanayideki abilerimize götürüyorsunuz arabanızın hava yastığını en bilindik en güvenli en kesin yollar ileridenemeye açık hale getiriyorlar.
Bisiklet İçin Geliştirilmiş Hava Yastığı 00:32
Bisiklet İçin Geliştirilmiş Hava Yastığı 272 izlenme - 3 yıl önce Habere göre İsveç'te geliştirilen, baş ve boyun bölgesini korumak için sensörleri sayesinde bir kaza ya da ani hareket durumunda açılan hava yastığı. *Herhangi bir durumda açıldığında dükkana götürüp yenisini alabiliyormuşsunuz. *Dilerim bize de gelir ve yaygınlaşır.
Geliyorum Diyen Kaza 01:54
Geliyorum Diyen Kaza 351 izlenme - 3 yıl önce Pensilvanyada yaşanan olayda Kevin Denney ve Kaecieo Bass isimli iki arkadaş kamyonlarıyla otoyolda ilerlerken önlerindeki aracın pekte tekin olmadığını farketmeleri üzerine Bass çıkarmış telefonunu aracı kaydetmeye başlamış. 3 dakika boyunca izledikleri araç yolda zikzaklar çizerken sonunda ikilinin korktukları başlarına gelmiş.Öndeki aracı kullanan sürücünün bayan olduğu ve aşırı uykulu olduğu daha sonra tespit edilmiştir. Şu iki cümle de olayın trajikomikliğini gözler önüne seriyor. Kaza Öncesi; "slow down, I don't wanna be involved in an accident !" "yavaş git, bugün bi kazaya bulaşmak istemem." Kaza Sonrası; "son of a b*tch, I knew it was coming ..." "or*spunun eniği, biliyordum bunun başıma geleceğini"
Trafik Canavarlarına - Eypio 03:39
Trafik Canavarlarına - Eypio 317 izlenme - 3 yıl önce Daha önce iki adet parçasını da siteye eklediğim A.P.O (Eypio)'nun eski bi parçasını sizinle paylaşmak istedim. Parça trafik mangandalarına gelsin. Siteye eklenen diğer iki şarkısı; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/95648/nefret-suclarina-tepki-ayrim-yok-bir-rap-parcasi http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/125873/capulcuyuz-eypio
Artık motosikletlerin de hava yastıkları olacak 00:56
Artık motosikletlerin de hava yastıkları olacak 204 izlenme - 4 yıl önce Motosiklet en tehlikeli araçlardan biri. Ağır yaralanmalardan korunmak için sadece kask maalesef yeterli olmuyor. Bunun üzerine Ducati, kaza olur olmaz devreye giren bir hava yastıklı motosiklet ceketi üzerinde çalışmaya başlamış. İşte ceketin deneme görüntülerinden biri.
Tamirci Çırağına Hava Yastığı Şakası 00:19
Tamirci Çırağına Hava Yastığı Şakası 40 izlenme - 4 ay önce Amerika'da araba tamircisinde çalışan çırak yemeğini yediği anda oturduğu araba koltuğunun hava yastığı patlatılınca yerden birkaç metre yukarı fırlamış. Kazadan hafif sıyrıklarla kurtulan genç adam kötü bir şakanın kurbanı olmuş.
Zamanlamasını Şaşıran Hava Yastığı 00:32
Zamanlamasını Şaşıran Hava Yastığı 350 izlenme - 3 yıl önce Bu yolu ve yolun ortasındaki kapağı görünce şaşırdım, tabii ki rögardan dolayı patlıyor ama sadece ülkemizde mevcut sanıyordum böyle yolları.
Aksi Teyze 00:33
Aksi Teyze 752 izlenme - 10 yıl önce
Hava Yastığı İle Komik Şaka 01:22
Hava Yastığı İle Komik Şaka 117 izlenme - 3 yıl önce
Müzik Tutkusu Hava Yastını Patlattı 00:30
Müzik Tutkusu Hava Yastını Patlattı 344 izlenme - 9 yıl önce harikasın be
National Geographic - Bilmiyordum 7 23:33
National Geographic - Bilmiyordum 7 127 izlenme - 3 yıl önce National Geographic'de yayınlanan Bilmiyordum Belgesel serisinin 4. bölümünün ana konusu boyalar. Köprüler sizce nasil boyanıyor? Ve işi boyanın kurumasını bekleyen bir adamla tanışıcaksınız. Duman dedektörlerinin zorlu testleri ve hava yastıkları hakkında bilinmeyenler.
Hava Yastığına Oturun Kazma 01:19
Hava Yastığına Oturun Kazma 309 izlenme - 9 yıl önce aslanım kazma
Cep telefonu için hava yastığı üretildi! 03:57
Cep telefonu için hava yastığı üretildi! 130 izlenme - 4 yıl önce Konu: Grafik Tablet nedir ve nasıl çalışır?
Hava Yastığıyla Uçmayı Denemek 00:13
Hava Yastığıyla Uçmayı Denemek 119 izlenme - 3 yıl önce Bu iki çılgın adam lastikler, hava yastığı ve havayla yaptıkları düzenekler uçmayı deniyorlar. Hava yastığının üzerine oturan adam 3 saniye sürse de uçmayı başarıyor..
Hava Yastığının Mikro Dalga Fırında Patlatılması 06:57
Hava Yastığının Mikro Dalga Fırında Patlatılması 27 izlenme - 8 ay önce Efsane ikili Gavin Free ve Dan Gruchy bu defa mikro dalga fırınının içine yerleştirdiği hava yastığını patlatmış.
Zamanlamasını Şaşıran Hava Yastığı 00:32
Zamanlamasını Şaşıran Hava Yastığı 77 izlenme - 4 yıl önce Zamanlamasını Şaşıran Hava Yastığı 21.10.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Zamanlamasını Şaşıran Hava Yastığı' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...