Hoşgeldiniz!

hava yolları

Türk Hava Yolları | Hayal Edince 02:10
Türk Hava Yolları | Hayal Edince 1.787.147 izlenme - 3 yıl önce Güzel şeyler #hayaledince başlar. Türkiye'nin havayolu, Türkiye'nin hayalleriyle büyüyor. Türk Hava Yolları'nın Iğdır Havalimanı açılışıyla ilgili hazırladığı reklam filmi. Reklamda yörenin çocukları, köylerine uçak gelmesini istedikleri için hazırlık yapıyorlar.
Turkish Airlines Euroleague Epic Pool Dunk 00:30
Turkish Airlines Euroleague Epic Pool Dunk 548.706 izlenme - 3 yıl önce Türk Hava Yolları Euroleague reklam filmimiz için Sergio Rodriguez, Shawn James, Kyle Hines ve Robin Benzing bir araya gelerek efsane bir smaca imza attılar.
Şapşik Kabin Görevlisi 02:26
Şapşik Kabin Görevlisi 28.693 izlenme - 6 ay önce Uçuştan önce genelde hosteslerin yaptığı uyarı ve işaretleri bu host arkadaş oldukça eğlenceli şey etmiş. Bence komik..
Hayal Edince - Turkishairlines 00:16
Hayal Edince - Turkishairlines 75.976 izlenme - 3 yıl önce Güzel şeyler #hayaledince başlar. Çarşamba 21:00'ı bekleyin.
Saba Tümer İle Nilgün Belgün'ün THY İsyanı 00:59
Saba Tümer İle Nilgün Belgün'ün THY İsyanı 6.302 izlenme - 6 ay önce Saba Tümer ve Nilgün Belgün kültür, sanat ve söyleşi etkinlikleri kapsamında Pazar Günü Van’a gitmek üzere yola çıktı. Normalde 2 saat sürmesi beklenen uçak, hava şartları nedeniyle çok uzun sürdü. Hava bile almadan uçakta uzun süre bekletilen ikili, bir video çekerek, Türk Hava Yolları’na tepki gösterdi. Saba Tümer; “Tüm yolcuların en değerli şeyini zamanını çaldın tecrübesizliğin ve saygısızlığından dolayı #thy! hem #thy hem de Erzurum yer hizmetlerinden şikayetçiyiz!” dedi.
Deicing Nasıl Yapılır? 01:03
Deicing Nasıl Yapılır? 3.187 izlenme - 5 ay önce De icing ne zaman yapılır ? Deicing in kaç farklı türü vardır ve hangi sıvılardan oluşur?
THY'yi Arayıp Gotham'a Bilet İsteyen Gençler 01:51
THY'yi Arayıp Gotham'a Bilet İsteyen Gençler 6.480 izlenme - 1 yıl önce THY'nin #flytogotham reklam kampanyasından sonra ergen ruhlu bir gencimiz Gotham şehrine bilet almak için THY müşteri hizmetlerini aramış, THY görevlisi yine sabırlı çıkmış. iyi seyirler
Turkish Airlines : Bu Gurur Hepimizin 01:32
Turkish Airlines : Bu Gurur Hepimizin 10.083 izlenme - 3 yıl önce Turkish Airlines : Bu Gurur Hepimizin
Uçuş Sırasında Düzenlenen 10 Kasım Konseri 03:04
Uçuş Sırasında Düzenlenen 10 Kasım Konseri 2.496 izlenme - 8 ay önce Pegasus Hava Yolları, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, ölümünün 78. yıldönümünde Ankara’dan İzmir’e yaptığı uçuşu sırasında düzenlediği sürpriz mini konser ile andı.
Türk Hava Yolları Logosunun Anlamı 02:25
Türk Hava Yolları Logosunun Anlamı 3.175 izlenme - 1 yıl önce Ülkemizin Dünyada gururu olan Türk Hava Yolları şirketinin kullandığı logonun ne anlama geldiği ve logonun kullanımı hakkında bilgiler.
Thy Reklamı İstiklal Marşı 01:32
Thy Reklamı İstiklal Marşı 11.547 izlenme - 5 yıl önce
Türk Hava Yolları'nın Gotham'a Uçun Temalı Reklamı 01:10
Türk Hava Yolları'nın Gotham'a Uçun Temalı Reklamı 5.728 izlenme - 1 yıl önce Batman vs Superman filmine sponsor olan ve Amerikanın en önemli olaylarından biri olan Super Bowl 2016 da söylenine göre 10milyon dolar gibi bi rakama verilen 2 reklamdan biri.. Bruce Wayne'nin Orta şekerli Türk Kahvesi içmesi ve reklamın kalitesi ayrı gururlandırdı..Asın bayrakları. İyi seyirler.
Vi Hava Yolları 00:16
Vi Hava Yolları 9.648 izlenme - 3 yıl önce Video hızı 0.5 orana ayarlanmıştır baya kastığından ötürü. Amaç: Vi nin ultiyi attıktan sonra mesafe affetmeksizin ilerlemesi. Oyuncular: JinqueS - AcTeasT Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com
Beşiktaş'ın Deplasman Uçağının Hazırlanışı 01:00
Beşiktaş'ın Deplasman Uçağının Hazırlanışı 2.717 izlenme - 9 ay önce Beşiktaş Kulübü ile Türk Hava Yolları, Beşiktaş Futbol Takım havayolu ulaşım sponsorluğu hususunda üç yıllık anlaşma imzaladı. Yapılan anlaşmaya göre Beşiktaş Futbol Takımı, üç yıl boyunca deplasman maçları hava yolu seyahatlerini Türk Hava Yolları'nın, Beşiktaş'ın armasıyla giydirdiği 180 yolcu kapasiteli Boeing 737-800 uçağıyla gerçekleştirecek.
Turkish Airlines - Comfort Class 3d 01:11
Turkish Airlines - Comfort Class 3d 6.232 izlenme - 3 yıl önce Turkish Airlines - Comfort Class 3D
Türk Hava Yolları Euroleague Final Four 01:00
Türk Hava Yolları Euroleague Final Four 4.492 izlenme - 3 yıl önce Türk Hava Yolları Euroleague Final Four
Türk Hava Yolları Vazgeçme Reklamı - Rize 02:30
Türk Hava Yolları Vazgeçme Reklamı - Rize 5.292 izlenme - 2 yıl önce Hayallerine ulaşmak için hiçbir engel tanımayan Türkiye, memleketin her köşesine kolayca ulaşsın diye... Turkish Airlines
Türk Hava Yolları - İksv'nin Resmi Havayolu 00:30
Türk Hava Yolları - İksv'nin Resmi Havayolu 3.230 izlenme - 3 yıl önce Türk Hava Yolları - İKSV'nin Resmi Havayolu
Türk Hava Yolları Belgeseli (Türkçe) 43:43
Türk Hava Yolları Belgeseli (Türkçe) 28 izlenme - 1 hafta önce Türk Hava Yolları Belgeseli (Türkçe) Bütün havayollarının merkezinde ne yemek, ne uçaklar ne de sahip oldukları jet motorlar bulunur. Hepsinin merkezinde insan vardır. Bu özel gösterim belgesel, Türk Hava Yolları’nın şimdiye kadar gördüğünüz ve görmediğiniz tüm operasyonlarına yakından bakmanızı sağlıyor. Check-in’den geliş bölümü görevlilerine, kabin ekibinden uçuş programlarını yapanlara, apron personelinden kayıp eşya peşindeki “dedektif” ekibe kadar Türk Hava Yolları’nda kimse dinlenmiyor. En yoğun havaalanlarından birinde, çalışanların ve yolcuların gözünden dur durak bilmeyen bu büyük operasyonun perde arkasına; insanların ve sistemin zorluklarına, her gün milyonlarca yolcunun seyahat ettiği uçakların dünyanın her yerine güvenli bir şekilde yolculuk etmelerini sağlamayı nasıl başardıklarına ‘Inside: Türk Hava Yolları’ ile tanık olacaksınız.
Türk Hava Yolları Euroleague Reklam Filmimizin Kamera Arkası Görüntüleri 02:31
Türk Hava Yolları Euroleague Reklam Filmimizin Kamera Arkası Görüntüleri 3.143 izlenme - 3 yıl önce Koreografisi özenle hazırlanan Türk Hava Yolları Euroleague reklamımızın Madrid'de gerçekleşen çekimlerine dört profosyonel oyuncu (Shawn James, Kyle Hines, Robin Benzing, Sergio Rodriguez) ve sekiz genç yetenek katıldı. Çekimler aksiyonu takip eden tek bir kamerayla, tüm koreografinin tek seferde gerçekleştirilmesiyle tamamlandı. Oyuncular 22 denemeden sonra inanılmaz bir basketbol şovu sergilediler.
Mehmet Can Türk Hava Yolları ile Hayallerine Uçtu 02:47
Mehmet Can Türk Hava Yolları ile Hayallerine Uçtu 1.667 izlenme - 2 yıl önce Çocukluğundan beri en sevdiği hobisi, uçak fotoğrafları çekmek olan Mehmet Can, Türk Hava Yolları ile hayallerine uçtu. Havacılığa gönül veren ve tüm odasını, uçak maketleri, havacılık afişleri ile süsleyen Mehmet Can, bir gün Türk Hava Yolları Facebook sayfasında çektiği fotoğraflardan birini paylaşır ve hayallerine bir adım daha yaklaşır...
Nostalgic Commercials: Gateway To The Globe 00:36
Nostalgic Commercials: Gateway To The Globe 2.468 izlenme - 3 yıl önce Nostalgic Commercials: Gateway to the Globe
Türk Hava Yolları | #ayniruhaynihava 01:38
Türk Hava Yolları | #ayniruhaynihava 2.947 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray'ın zorlu Chelsea mücadelesine çıkacağı akşam, taraftarlar Türk Hava Yolları'nın Seyrantepe metro istasyonu çıkışındaki kar yağışı sürpriziyle karşılaştı. Türk Hava Yolları, taraftarlara Galatasaray'in zorlu hava kosullarinda kazandigi Juventus maçındaki atmosferi hatirlatti.
Orly Katliamı (1983) 02:46
Orly Katliamı (1983) 1.820 izlenme - 2 yıl önce Orly Havalimanı Saldırısı veya Orly Katliamı[1], Ermeni ASALA örgütü tarafından 15 Temmuz 1983'te Türk Hava Yolları'nın Paris Orly Havalimanındaki bürosuna karşı terör saldırısı. Olayda patlatılan bomba ile ikisi Türk, dördü Fransız, biri Amerikalı ve biri İsveçli olmak üzere sekiz kişi ölmüş, 28'i Türk, 55 kişi de yaralanmıştır.[2] Çanta içine eklenmiş bomba havalimanının kalabalık güney garında yerleşen THY'nin bürosunda patlamıştır. Olayda üç kişi hemen ölmüş, beş kişi ise olaydan sonra hastanede ölmüştür. Bomba sadece yarım kilo semtex plastik patlayıcı maddesinden yapılmıştır, ama üç portatif gaz balonuna bağlı olması sonucunda kurbanlar geniş yanıklara maruz kalmıştır.[3] Olayla ilgili Fransız polisi 29 yaşındaki Suriyeli Ermeni Varujan Garabedyan'ı (Varujan Garbisyan olarak da bilinir) tutuklamıştır. Sanık kendisinin ASALA örgütünün Fransız bölümünün başkanı olduğunu söylemiş ve bombayı Orly Havalimanına yerleştirdiğini itiraf etmiştir. Saldırıdan önce havalimanına gelen Garabedyan, yolcuların birine valizlerinin fazla olduğunu söylemiş ve yolcuya 65 dolar vererek çantasını bagaj kontrolünden geçirmesini istemiştir. Paris'ten İstanbul'a giden THY'nin uçağında, uçak havada iken patlayacak bomba zamanından önce bagaj rampasında patlamıştır.[4]. Garabedyan bombanın Ermeni kökenli Türkiye vatandaşı Ohannes Semerci'nin Villiers-le-Bel'deki evinde hazırlandığını itiraf etmiştir.[4] Bombayı gaz balonlarına bağlaması şüphesi üzere başka bir Ermeni kökenli Türkiye vatandaşını, 22 yaşındaki elektronik uzmanı olan Nayir Söner'i (Nayir Souner)[5] polis bir süre sonra Marsilya'da hapsetmiştir. (vikipedi)
Turkish Airlines - Globally Yours 00:51
Turkish Airlines - Globally Yours 2.353 izlenme - 3 yıl önce Turkish Airlines - Globally Yours
Türk Hava Yolları Reklamı 02:10
Türk Hava Yolları Reklamı 2.728 izlenme - 3 yıl önce Türk Hava Yolları'nın Iğdır Havalimanı açılışıyla ilgili hazırladığı reklam filmi. Reklamda yörenin çocukları, köylerine uçak gelmesini istedikleri için hazırlık yapıyorlar.
Türk Hava Yolları Iğdır Havalimanı Reklamı 02:10
Türk Hava Yolları Iğdır Havalimanı Reklamı 1.837 izlenme - 2 yıl önce Türk Hava Yolları'nın bugün dolaşıma giren reklam filmi izleyenleri duygulandırdı. Iğdırlı çocukların başrolde oynadığı reklam filmi "Türkiye'de uçmadığımız tek bir yer kalsa, dünyada en çok noktaya uçmuşuz ne fayda" sloganıyla izleyenlerden tam not aldı. "Çok istersek geler bence"
Turkish Airlines Globally Yours Ad Featuring Kıvanç Tatlıtuğ 01:01
Turkish Airlines Globally Yours Ad Featuring Kıvanç Tatlıtuğ 2.203 izlenme - 3 yıl önce Turkish Airlines Globally Yours ad featuring Kıvanç Tatlıtuğ
The Assembly Of A Boeing 777-300er - Turkish Airlines 00:13
The Assembly Of A Boeing 777-300er - Turkish Airlines 1.613 izlenme - 3 yıl önce The assembly of a Boeing 777-300ER - Turkish Airlines
15.000 Kişi Bir Uçakta 02:15
15.000 Kişi Bir Uçakta 1.993 izlenme - 3 yıl önce 15.000 Kişi Bir Uçakta