Hoşgeldiniz!

Havacı Videoları İzle

Mehmetçik 05:12
Mehmetçik 5.109 izlenme - 9 yıl önce dünyada çaĞ atlamiŞ bİr tek fethİm bİz Şehİt oĞluyuz yemen kalleŞlİĞİn çanakkale geçİlmez en İyİ bİldİĞİn bu vatan bİrdİr İkİ olmaz beynİnİze yerleŞtİrİn Şehİt düŞersem tabutumdakİ albayraĞima selam durun annem
Türk Yunan Asker Sohbeti 01:39
Türk Yunan Asker Sohbeti 377 izlenme - 2 yıl önce Türk ve Yunan Askerinin nöbet sırasındaki konusuna fıkrayla anlatım yapan Türk abimizin dayının beyininde yanmaya sebep olan fıkrasını dinliyoruz.
Asker Eğlencesi 00:46
Asker Eğlencesi 923 izlenme - 8 yıl önce ASKERE GİDECEKLER ,ASKER GECESİ EĞLENCESİ DÜZENLEMEK İSTEYEN ARKADAŞLAR SES SİSTEMİ KURUP BİLGİSAYARDAN MÜZİK YAYINI YAPARAK GECENİZİN İYİ ŞEKİLDE GEÇMESİNİ SAĞLAMAKTAYIZ....nitron müzik..Burhan SEZEK
Tayo Sezon 2 - Cesur Helikopter Havacı | 21. Bölüm       11:14
Tayo Sezon 2 - Cesur Helikopter Havacı | 21. Bölüm 69 izlenme - 3 ay önce Hava itfaiye geldi , yeni bir kurtarma helikopteri olduğunu. Tayo tamamen ona cesurca insanları kurtarmak gördükten sonra Air ile çekilen ve arkadaş olmak için ona sorar edilir . Diğer küçük otobüsler Air hakkında duymak ve onlar da , onunla arkadaş olabilir umuyoruz. Onlar Hava yaklaşım deneyin , ama küçük yanlış anlamalar onları Air sevmediğim olun. Hava ve küçük otobüsler arkadaş olmak mümkün olacak mı?
Asker Eğlencesi.. 00:42
Asker Eğlencesi.. 887 izlenme - 8 yıl önce ASKERE GİDECEKLER ,ASKER GECESİ EĞLENCESİ DÜZENLEMEK İSTEYEN ARKADAŞLAR SES SİSTEMİ KURUP BİLGİSAYARDAN MÜZİK YAYINI YAPARAK GECENİZİN İYİ ŞEKİLDE GEÇMESİNİ SAĞLAMAKTAYIZ....nitron müzik..Burhan SEZEK
CH-47 Chinook 01:15
CH-47 Chinook 74 izlenme - 5 ay önce Türk Silahlı Kuvvetleri envanterine giren ve Kara Havacılık Komutanlığında görev yapacak olan CH-47 Chinook, çift motorlu askerî nakliye ve ağır yük helikopterinin teslimatı Temmuz 2016’da İzmir’de yapılmış ve uçuşu gerçekleştirilmiştir. Saatteki maksimum hızı 315 km/s'tir. Ana görevi askeri birlik, topçu ünitesi ve mühimmat taşımaktır. Bu helikopter aynı anda 60 personel taşıyabilmektedir.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Havacı Yaveri Sahte Kimlikle Yakalandı 00:44
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Havacı Yaveri Sahte Kimlikle Yakalandı 78 izlenme - 8 ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın havacı yaveri Yarbay Erkan Kıvrak, Antalya'daki bir otelde sahte kimlikle yakalandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın havacı yaveri Yarbay Erkan Kıvrak, Antalya'daki bir otelde sahte kimlikle yakalanıp Ankara'ya gönderildi. Antalya'da gözaltında 3 subay bulunurken, 2 jandarma subayı da açığa alındı. DETAYLAR BİR BİR GÜN YÜZÜNE ÇIKIYOR Darbe girişiminin yapıldığı 15 Temmuz gecesi Antalya'da yaşananlarla ilgili detaylar gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Girişimin başladığının öğrenilmesiyle birlikte Antalya Valisi Münir Karaloğlu, valilik makamı yerine konutunu karargah olarak kullanmaya karar verdi. 3'üncü Piyade Eğitim Tugay Komutanı ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Mustafa Kaya, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ahmet Yurdagül, Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz ve İl Emniyet Müdürü Cemil Tonbul'u konuta çağıran Vali Karaloğlu, gelişmeleri takip etmeye ve talimatları buradan vermeye başladı. İl Emniyet Müdürü Cemil Tonbul'un garnizon ve jandarma komutanlıklarının önüne özel timleri yerleştirmesi ve 'vur' emri vermesi, askerin kışladan çıkmasını önledi. Büyükşehir Belediye Başkanı Ak Partili Menderes Türel de gelişmelere bağlı olarak belediyenin iş makinelerini garnizon komutanlığının nizamiyesinin önüne çektirdi ve zırhlı araçların olası çıkışını önledi.
Uçak Yapıp Uçuramamak 01:41
Uçak Yapıp Uçuramamak 341 izlenme - 2 yıl önce Ankara'nın Polatlı ilçesinde makine ihracatçısı bir firmanın sahibi olan Elektronik Mühendisi Necip Ülkü, kendi ürettiği parçalarla uçak imal etmeye başladı. OSTİM'de bir atölyede 2008 yılında hobi olarak başladığı çalışmanın ardından iki kişilik 'ultralight' adlı bir uçak yaptı. Ülkü, uçağını tamamlamasına rağmen Türkiye'de uçak yapımı ve sivil havacılıkla ilgili mevzuat olmadığı için uçamadıklarını söyledi.
Havacı Asker Şahinime Sevgilerimle Abisi 5 00:34
Havacı Asker Şahinime Sevgilerimle Abisi 5 559 izlenme - 8 yıl önce bu asker gidecek geri gelecek
Yasak Aşk 02:00
Yasak Aşk 386 izlenme - 9 yıl önce can dostumun
Havacı Asker Şahinime Sevgilerimle Abisi 4 04:32
Havacı Asker Şahinime Sevgilerimle Abisi 4 281 izlenme - 8 yıl önce askerim benim
Havacı Asker Şahinime Sevgilerimle Abisi7 00:13
Havacı Asker Şahinime Sevgilerimle Abisi7 163 izlenme - 8 yıl önce asker
Havacı Asker Şahinime Sevgilerimle Abisinden Boğaz 00:14
Havacı Asker Şahinime Sevgilerimle Abisinden Boğaz 154 izlenme - 8 yıl önce bu askerin gelmesine az kaldı Şafak 160
Havacı Asker Şahinime Sevgilerimle Abisi 6 04:13
Havacı Asker Şahinime Sevgilerimle Abisi 6 121 izlenme - 8 yıl önce bu askerin gelmesine az kaldı