Hoşgeldiniz!

havada

Maşa İle Koca Ayı Türkçe - Havada Aşk Kokusu Var (Bölüm 7) 07:06
Maşa İle Koca Ayı Türkçe - Havada Aşk Kokusu Var (Bölüm 7) 7.917 izlenme - 3 gün önce Maşa İle Koca Ayı Türkçe - Havada Aşk Kokusu Var (Bölüm7) Koca Ayı ilkbaharın gelişiyle uyanır. Ormanda koşarken güzel bir bayan ayı görmesiyle sendeler. Hemen aşık olur. Birkaç çiçek koparır, çikolata alır ve ona çıkma teklif etme umuduyla acele eder. Tabiki Maşa onun tüm planlarını altüst eder. Koca Ayı onun temiz aşkını rahatsız eden kızdan kurtulmak için elinden gelenin en iyisini yapar. Sonunda, bayan ayı onu farkeder ve bir açıklama ister. Koca Ayı açıklamaya çalışır ama bir seçim yapmak zorundadır – Maşa ya da bayan ayı. Koca Ayı bir anda karar veremez ve bayan ayı başka bir ayı ile gider. Maşa İle Koca Ayı tüm Rus çocukları tarafından bilinen Rus folkloründe kahramanlardir. Sadece dizilerde modern dünyada yaşamakta ve farklıdırlar; bu da Animaccord Animasyon Stüdyosu’na etkileşimlerde yeni olasılıklar getirmiştir. Diziler iki ana karakter arasındaki eşsiz ilişkiden bahseder. Maşa bir yerde duramayan ve herşeye burnunu sokan aşırı derecede aktif bir küçük kızdır. Koca Ayı rahatı ve sessizliği seven büyük ve içten bir erkektir. Ilk buluşmalarından sonra, Koca Ayı Maşa’nın kendisini kesinlikle sürükleyeceği hep bir diğer eğlence ve vahşi maceraya beklenti içindedir. Maşa İle Koca Ayı.
Havada Bu Kadar Hızlı Hareket Eden Şey Ne? 00:12
Havada Bu Kadar Hızlı Hareket Eden Şey Ne? 112.505 izlenme - 6 yıl önce Uçağımızın yanında aniden belirdi. Ne olduğunu anlamadık.
Havada Bulut Yok BKM Mutfak 01:07
Havada Bulut Yok BKM Mutfak 64.060 izlenme - 6 yıl önce Havada Bulut Yok BKM Mutfak
Kenan Dogulu-Havada Aşk Kokusu Var 04:38
Kenan Dogulu-Havada Aşk Kokusu Var 77.873 izlenme - 10 yıl önce kenan dogulu-havada aşk kokusu var
Hisarlı Ahmet - Havada Durna Sesi Gelir 03:48
Hisarlı Ahmet - Havada Durna Sesi Gelir 36.083 izlenme - 6 yıl önce
Bonzai İçen Gencin Havada Takla Atması 01:24
Bonzai İçen Gencin Havada Takla Atması 18.167 izlenme - 3 yıl önce Bonzai içen genç havuza atladığını sanıyor..Bonzai'nin etkisi ile halüsinasyon gören genç betonu havuz sanıp damdan atladı. Sonuçta bir zara görmemesi mucizedir. Ali İmran suresi 3-125 ayet Evet, sabreder ve (Allah'tan) korkarsanız, onlar ansızın üzerinize gelseler, Rabbiniz size nişanlı nişanlı beş bin melekle yardım eder
Aynur Haşhaş - Havada Kar Sesi Var 02:58
Aynur Haşhaş - Havada Kar Sesi Var 32.391 izlenme - 6 yıl önce
Rey Mysterio Havada Uçuyor Smackdown 00:24
Rey Mysterio Havada Uçuyor Smackdown 42.463 izlenme - 9 yıl önce
Kaza Yapan Motorlu Havada Takla Attı 00:15
Kaza Yapan Motorlu Havada Takla Attı 21.891 izlenme - 4 yıl önce Rusya'da otomobile çarpan motosiklet sürücüsü, havada takla atarak uçtu. Neyse ki motosikletli kazayı hafif yaralarla atlattı.
Tanju Çolak'ın Sivok'un 9 Saniye Havada Kaldığını Zannetmesi 00:28
Tanju Çolak'ın Sivok'un 9 Saniye Havada Kaldığını Zannetmesi 12.760 izlenme - 2 yıl önce Tanju saçmalıklarına tam gaz devam ediyor...bursaspor - galatasaray maçında sivok'un attığı golü trt spor'da yorumlarken, yavaş çekimde gösterilen pozisyonda saniyeleri sayıp, sivok'un 8-9 saniye havada asılı kaldığını zannetti.. Geçen haftada rizesporda 4 ay önce sakatlanıp sezonu kapatan kweukenin sahanın en kötüsü olduğunu yazmıştı köşeyazısında..
Aynur Haşhaş - Havada Kar Sesi Var 02:55
Aynur Haşhaş - Havada Kar Sesi Var 24.064 izlenme - 7 yıl önce havada kar sesi var aynur haşhaş
Konserde Kendine Fırlatılan Birayı Havada Yakalayıp İçen Şarkıcı 00:26
Konserde Kendine Fırlatılan Birayı Havada Yakalayıp İçen Şarkıcı 10.425 izlenme - 3 yıl önce Konser esnasında kendisine fırlatılan birayı havada yakalayarak içen şarkıcının müthiş karizması
havada uçan kız görüntülendi 00:43
havada uçan kız görüntülendi 16.693 izlenme - 7 yıl önce rusya'da ormanlık'ta bir avcı tarafından görülen uçan kız böyle görüntülendi
Kenan Dogulu - Havada Asu Varşk Koku 04:40
Kenan Dogulu - Havada Asu Varşk Koku 14.242 izlenme - 4 yıl önce
Leylek Leylek 00:27
Leylek Leylek 15.582 izlenme - 4 yıl önce Yaşlı Teyzemiz Döktürmüş
- Havada Bulut Yok 04:45
- Havada Bulut Yok 11.399 izlenme - 6 yıl önce
Criss Angel Kılıç Şhow 03:21
Criss Angel Kılıç Şhow 14.957 izlenme - 4 yıl önce dünyaca ünlü ilizyonist Criss Angel yaptığı inanılmaz gösteriyle izleyenleri şok etti. Kadını Önce bayıltıp sonra kıılıçların üstüne yatırdı. Sonrasında bütün kılıçları alıp tek bir kılıç bırakarak kadını havada asılı kalmasını sağladı. Yaptığı gösteriyle yok artık dedirtti..
Havada Aşk Var - Türkçe Altyazılı Fragman 01:59
Havada Aşk Var - Türkçe Altyazılı Fragman 9.670 izlenme - 5 yıl önce 6 saatlik, türbülanslı bir uçuş. Eski sevgilinizin tam yanındaki koltuk... New York'ta avukatlık yapmakta olan yakışıklı Antoine, bir toplantı için Paris'e giderken uçakta deliler gibi aşık olduğu eski kız arkadaşıyla tesadüfen yanyana oturur. Acaba Antoine yıllar sonra Julie'yi yeniden görünce yarım kalan aşk hikayeleri kaldığı yerden devam edebilecek midir? Çapkın Antoine ve inatçı Julie, tanıştıkları günden ayrıldıkları güne dek her şeyi bir bir hatırlayacak ve izleyiciler de kendilerini onların hem komik hem romantik aşk hikayesinde bir yolculuğa çıkmış bulacaktır.
Shepherd Bushiri'nin Havada Yürümesi 01:17
Shepherd Bushiri'nin Havada Yürümesi 4.988 izlenme - 2 yıl önce Zimbabwe'li "Peygamber" Shepherd Bushiri'nin tamamen gerçek havada yürüyüş videosunu izliyoruz ve ibret alıyoruz.
havada asılı kaldı :) 00:59
havada asılı kaldı :) 12.542 izlenme - 10 yıl önce onu görenler hayretler içinde kalıyor...
Havada Duran Münir Özkul 00:42
Havada Duran Münir Özkul 5.171 izlenme - 3 yıl önce Havada duran ilk sinema oyuncumuz Munir Özkul'dur. Açıkçası kendisine de yakışmış. Bu filmde 27 yaşındadır.
Nazan Öncel - Bu Havada Gidilmez 03:56
Nazan Öncel - Bu Havada Gidilmez 7.548 izlenme - 7 yıl önce bu havada gidilmez nazan öncel
Muş Türküsü 03:32
Muş Türküsü 12.904 izlenme - 9 yıl önce teşekkürler
Oltasıyla Drone Yakalayan Balıkçı 01:25
Oltasıyla Drone Yakalayan Balıkçı 4.985 izlenme - 3 yıl önce Kırk yıllık balıkçıyım, elektronik cihaz yakalamadım. Usta balıkçıymışsın. Pesss.
Kenan Dogulu - Havada Ask Kokusu Var 04:34
Kenan Dogulu - Havada Ask Kokusu Var 7.449 izlenme - 4 yıl önce Aşk tanrısıyla dans ettim dün Yeni bir can buldum kendi derdime Suç ortağı oldu serseri kalbime Bendeki bu değişim Hoşuma gitti tadı da güzel Dünyama girişin Hoşuma gitti şekli de güzel Sen benim başıma gelen en güzel şey Aşk kokusu var Havada aşk kokusu var İçimde dört nala Kalplerin koşusu var Fazla bir şey istemem Sevgilim yanımda uyusun Birazda ruhum doysun Aşk kokusu var Havada aşk kokusu var İçimde dört nala Kalplerin koşusu var Fazla bir şey istemem Sevgilim yanımda uyusun Birazda ruhum doysun Fazla bir şey istemem Sevgilim yanımda uyansın Birazda ruhum doysunNe yarın umurumda ne de dün Hadi gün bu gün Elimizde kalan bi tek aşk Geçici bu ün Bendeki bu değişim Hoşuma gitti tadı da güzel Dünyama girişin Hoşuma gitti şekli de güzel Aşk kokusu var Havada aşk kokusu var İçimde dört nala Kalplerin koşusu var Fazla bir şey istemem Sevgilim yanımda uyansın Birazda ruhum doysun Aşk kokusu var Havada aşk kokusu var İçimde dört nala Kalplerin koşusu var Fazla bir şey istemem Sevgilim yanımda uyansın Birazda ruhum doysun Fazla bir şey istemem Sevgilim yanımda uyansın Birazda ruhum doysun
Bu Havada Gidilmez Nazan Öncel 03:55
Bu Havada Gidilmez Nazan Öncel 8.057 izlenme - 8 yıl önce bu havada gidilmez nazan öncel
Zara - Havada Durna Sesi 03:48
Zara - Havada Durna Sesi 6.119 izlenme - 6 yıl önce
Bedirhan - Havada Kartal Sesi Var 03:55
Bedirhan - Havada Kartal Sesi Var 7.084 izlenme - 6 yıl önce
G MAX !!! Aklım havada Ne işim var yerde !!!! 04:00
G MAX !!! Aklım havada Ne işim var yerde !!!! 5.071 izlenme - 6 yıl önce
Havada Uçan Esrarengiz Kız ! 00:43
Havada Uçan Esrarengiz Kız ! 8.008 izlenme - 7 yıl önce Rusya’da bir ormanlıkta bir avcı tarafından görülen uçan kız böyle görüntülendi...