Hoşgeldiniz!

Havada Videoları

Doğa İçin Çal - 7 - Havada Bulut Yok (Yemen Türküsü) 07:32
Doğa İçin Çal - 7 - Havada Bulut Yok (Yemen Türküsü) 40.248 izlenme - 12 ay önce Doğa İçin Çal serisinin 7. şarkısı Yemen Türküsü(Havada Bulut Yok) sizlerle... İyi seyirler... Keyifli anlar...
Havada Bu Kadar Hızlı Hareket Eden Şey Ne? 00:12
Havada Bu Kadar Hızlı Hareket Eden Şey Ne? 112.491 izlenme - 5 yıl önce Uçağımızın yanında aniden belirdi. Ne olduğunu anlamadık.
Tanju Çolak'ın Sivok'un 9 Saniye Havada Kaldığını Zannetmesi 00:28
Tanju Çolak'ın Sivok'un 9 Saniye Havada Kaldığını Zannetmesi 11.888 izlenme - 11 ay önce Tanju saçmalıklarına tam gaz devam ediyor...bursaspor - galatasaray maçında sivok'un attığı golü trt spor'da yorumlarken, yavaş çekimde gösterilen pozisyonda saniyeleri sayıp, sivok'un 8-9 saniye havada asılı kaldığını zannetti.. Geçen haftada rizesporda 4 ay önce sakatlanıp sezonu kapatan kweukenin sahanın en kötüsü olduğunu yazmıştı köşeyazısında..
Kenan Dogulu-Havada Aşk Kokusu Var 04:38
Kenan Dogulu-Havada Aşk Kokusu Var 77.622 izlenme - 9 yıl önce kenan dogulu-havada aşk kokusu var
Hisarlı Ahmet - Havada Durna Sesi Gelir 03:48
Hisarlı Ahmet - Havada Durna Sesi Gelir 35.366 izlenme - 5 yıl önce
Bonzai İçen Gencin Havada Takla Atması 01:24
Bonzai İçen Gencin Havada Takla Atması 15.714 izlenme - 2 yıl önce Bonzai içen genç havuza atladığını sanıyor..Bonzai'nin etkisi ile halüsinasyon gören genç betonu havuz sanıp damdan atladı. Sonuçta bir zara görmemesi mucizedir. Ali İmran suresi 3-125 ayet Evet, sabreder ve (Allah'tan) korkarsanız, onlar ansızın üzerinize gelseler, Rabbiniz size nişanlı nişanlı beş bin melekle yardım eder
Konserde Kendine Fırlatılan Birayı Havada Yakalayıp İçen Şarkıcı 00:26
Konserde Kendine Fırlatılan Birayı Havada Yakalayıp İçen Şarkıcı 10.373 izlenme - 2 yıl önce Konser esnasında kendisine fırlatılan birayı havada yakalayarak içen şarkıcının müthiş karizması
Aynur Haşhaş - Havada Kar Sesi Var 02:58
Aynur Haşhaş - Havada Kar Sesi Var 32.375 izlenme - 5 yıl önce
Kaza Yapan Motorlu Havada Takla Attı 00:15
Kaza Yapan Motorlu Havada Takla Attı 21.856 izlenme - 4 yıl önce Rusya'da otomobile çarpan motosiklet sürücüsü, havada takla atarak uçtu. Neyse ki motosikletli kazayı hafif yaralarla atlattı.
Rey Mysterio Havada Uçuyor Smackdown 00:24
Rey Mysterio Havada Uçuyor Smackdown 42.454 izlenme - 8 yıl önce
Aynur Haşhaş - Havada Kar Sesi Var 02:55
Aynur Haşhaş - Havada Kar Sesi Var 24.012 izlenme - 6 yıl önce havada kar sesi var aynur haşhaş
Kenan Dogulu - Havada Asu Varşk Koku 04:40
Kenan Dogulu - Havada Asu Varşk Koku 14.236 izlenme - 3 yıl önce
Leylek Leylek 00:27
Leylek Leylek 15.330 izlenme - 3 yıl önce Yaşlı Teyzemiz Döktürmüş
havada uçan kız görüntülendi 00:43
havada uçan kız görüntülendi 16.602 izlenme - 6 yıl önce rusya'da ormanlık'ta bir avcı tarafından görülen uçan kız böyle görüntülendi
Criss Angel Kılıç Şhow 03:21
Criss Angel Kılıç Şhow 14.609 izlenme - 3 yıl önce dünyaca ünlü ilizyonist Criss Angel yaptığı inanılmaz gösteriyle izleyenleri şok etti. Kadını Önce bayıltıp sonra kıılıçların üstüne yatırdı. Sonrasında bütün kılıçları alıp tek bir kılıç bırakarak kadını havada asılı kalmasını sağladı. Yaptığı gösteriyle yok artık dedirtti..
- Havada Bulut Yok 04:45
- Havada Bulut Yok 11.106 izlenme - 5 yıl önce
Shepherd Bushiri'nin Havada Yürümesi 01:17
Shepherd Bushiri'nin Havada Yürümesi 4.963 izlenme - 1 yıl önce Zimbabwe'li "Peygamber" Shepherd Bushiri'nin tamamen gerçek havada yürüyüş videosunu izliyoruz ve ibret alıyoruz.
Roket Araba Havada Roket Basarsa Ne Olur ? - Gta 5 Online 09:19
Roket Araba Havada Roket Basarsa Ne Olur ? - Gta 5 Online 1.817 izlenme - 3 ay önce Selamlar bu videomuz da Ozan ile birlikte GTA 5'de harika bir video ile karşınızdayız ! Roket arabayı helikopter ile havaya kaldırıp havada roket basmayı denedik ve çok zevkliydi ! Daha fazla bu tarz videolar için like ve yorum atmayı unutmayın Gereksiz Army ! ABONE OL:https://goo.gl/BKoiYp Reklam & Sponsorluk:emrecanimo@gmail.com Facebook Grubu(Kesinlikle katıl,hep oradayım):https://goo.gl/73PGPE Mobil uygulama; Android:https://goo.gl/o8Dlni iOS:https://goo.gl/mrgQuM Facebook Sayfamız;https://goo.gl/OdCpBA Kişisel Facebook profilim;https://goo.gl/iZfYnM İnstagram:@emrecanonal Bu videomuzda GTA 5'de harika bir deney ile karşınızdayız !
Havada Duran Münir Özkul 00:42
Havada Duran Münir Özkul 4.985 izlenme - 2 yıl önce Havada duran ilk sinema oyuncumuz Munir Özkul'dur. Açıkçası kendisine de yakışmış. Bu filmde 27 yaşındadır.
Havada Aşk Var - Türkçe Altyazılı Fragman 01:59
Havada Aşk Var - Türkçe Altyazılı Fragman 9.048 izlenme - 4 yıl önce 6 saatlik, türbülanslı bir uçuş. Eski sevgilinizin tam yanındaki koltuk... New York'ta avukatlık yapmakta olan yakışıklı Antoine, bir toplantı için Paris'e giderken uçakta deliler gibi aşık olduğu eski kız arkadaşıyla tesadüfen yanyana oturur. Acaba Antoine yıllar sonra Julie'yi yeniden görünce yarım kalan aşk hikayeleri kaldığı yerden devam edebilecek midir? Çapkın Antoine ve inatçı Julie, tanıştıkları günden ayrıldıkları güne dek her şeyi bir bir hatırlayacak ve izleyiciler de kendilerini onların hem komik hem romantik aşk hikayesinde bir yolculuğa çıkmış bulacaktır.
Oltasıyla Drone Yakalayan Balıkçı 01:25
Oltasıyla Drone Yakalayan Balıkçı 4.961 izlenme - 2 yıl önce Kırk yıllık balıkçıyım, elektronik cihaz yakalamadım. Usta balıkçıymışsın. Pesss.
havada asılı kaldı :) 00:59
havada asılı kaldı :) 12.535 izlenme - 9 yıl önce onu görenler hayretler içinde kalıyor...
Doğa İçin Çal 7 - Yemen Türküsü (Havada Bulut Yok) 07:32
Doğa İçin Çal 7 - Yemen Türküsü (Havada Bulut Yok) 2.849 izlenme - 1 yıl önce Dünya'nın hali ortada. Yerküresiyle, atmosferiyle tehlike sinyalleri verip duruyor. Küresel iklim değişikliği bir dert; seller, taşkınlar, buzulların erimesi, kıyıların denizler tarafından yutulması ihtimali, kuraklık... Beslenme başka bir dert; besin bulanlar için GDO'lu ürünler, denetimsiz tarımsal ilaçlama, sakıncalı katkı maddeleri... Bulamayanların sorunu karmaşık değil: Sadece açlık! Enerji savaşları, temiz su savaşları... Yani gidişat iyi değil. En güçlü ya da yoksul olanların büyük çoğunluğu, kendi küçük ya da büyük çıkarını esas alarak, kendini dünyanın merkezine koyarak yaşıyor. Herkesin mazareti var! Çok şey sadece günü kurtarmaya yönelik.. Doğayı yok sayarak yapılan her şey, geleceğimizi biraz daha belirsizleştiriyor. Komik olan, korunmak doğanın umurunda bile değil. O nasıl olsa, öyle ya da böyle var olacak... Vay bizim halimize... İklim değişiklikleri, seller, taşkınlar, bunlar dünya kabuk bağladığından bu yana hep var ama son yüz yılın grafikleri öncekilerle benzerlik göstermiyor, kendi elimizle yaptıklarımızın, bu kötü gidişe direkt etkisi var. Önceleri düşe kalka yaşıyorduk, artık kıçımızın üstünde hızla kaymaya başladık. İşin bilimiyle uğraşan herkes bu konuda hem fikir. Çevreci hareketler, bu gidişi durdurulması gerektiğini herkese anlatmaya çalışıyor. Agaclar.net olarak başından beri işin neresinden tutacağımıza bakıp durduk. Yaptığımız her şeyde bu amacın izi var. Daha neler yapabiliriz? Doğa sorunlarının evrenselliği, doğanın insanlara mekan ve kaynak oluşuyla, müziğin evrenselliği ve insanların ortak dili oluşu arasındaki bağ, projenin çıkış noktası oldu. Müzik; yaygın, eneji dolu, durdurup kendini dinleten ya da arka plana geçip çaktırmadan varolan... Havada bulut yok bu ne dumandır Mahlede ölüm yok bu ne şivandır Şu Yemen elleri ne de yamandır Ano yemendir gülü çemendir Giden gelmiyor acep nedendir Burası Huş’tur yolu yokuştur Giden gelmiyor acep ne iştir Kışlanın önünde redif sesi var Bakın çantasında acep nesi var Bir çift kundurayla bir de fesi var Ano o yemendir gülü çemendir Giden gelmiyor acep nedendir Burası Muş’tur yolu yokuştur Giden gelmiyor acep ne iştir
Nazan Öncel - Bu Havada Gidilmez 03:56
Nazan Öncel - Bu Havada Gidilmez 7.492 izlenme - 6 yıl önce bu havada gidilmez nazan öncel
Kenan Dogulu - Havada Ask Kokusu Var 04:34
Kenan Dogulu - Havada Ask Kokusu Var 7.306 izlenme - 3 yıl önce Aşk tanrısıyla dans ettim dün Yeni bir can buldum kendi derdime Suç ortağı oldu serseri kalbime Bendeki bu değişim Hoşuma gitti tadı da güzel Dünyama girişin Hoşuma gitti şekli de güzel Sen benim başıma gelen en güzel şey Aşk kokusu var Havada aşk kokusu var İçimde dört nala Kalplerin koşusu var Fazla bir şey istemem Sevgilim yanımda uyusun Birazda ruhum doysun Aşk kokusu var Havada aşk kokusu var İçimde dört nala Kalplerin koşusu var Fazla bir şey istemem Sevgilim yanımda uyusun Birazda ruhum doysun Fazla bir şey istemem Sevgilim yanımda uyansın Birazda ruhum doysunNe yarın umurumda ne de dün Hadi gün bu gün Elimizde kalan bi tek aşk Geçici bu ün Bendeki bu değişim Hoşuma gitti tadı da güzel Dünyama girişin Hoşuma gitti şekli de güzel Aşk kokusu var Havada aşk kokusu var İçimde dört nala Kalplerin koşusu var Fazla bir şey istemem Sevgilim yanımda uyansın Birazda ruhum doysun Aşk kokusu var Havada aşk kokusu var İçimde dört nala Kalplerin koşusu var Fazla bir şey istemem Sevgilim yanımda uyansın Birazda ruhum doysun Fazla bir şey istemem Sevgilim yanımda uyansın Birazda ruhum doysun
Muş Türküsü 03:32
Muş Türküsü 12.771 izlenme - 8 yıl önce teşekkürler
Bu Havada Gidilmez Nazan Öncel 03:55
Bu Havada Gidilmez Nazan Öncel 8.019 izlenme - 7 yıl önce bu havada gidilmez nazan öncel
G MAX !!! Aklım havada Ne işim var yerde !!!! 04:00
G MAX !!! Aklım havada Ne işim var yerde !!!! 5.059 izlenme - 5 yıl önce
Bedirhan - Havada Kartal Sesi Var 03:55
Bedirhan - Havada Kartal Sesi Var 6.759 izlenme - 5 yıl önce
Zara - Havada Durna Sesi 03:48
Zara - Havada Durna Sesi 5.291 izlenme - 5 yıl önce