Hoşgeldiniz!

havada durmak

Havada Duran Münir Özkul 00:42
Havada Duran Münir Özkul 5.171 izlenme - 3 yıl önce Havada duran ilk sinema oyuncumuz Munir Özkul'dur. Açıkçası kendisine de yakışmış. Bu filmde 27 yaşındadır.
Yerçekimini Yok Eden Mıknatıslı Masa 02:44
Yerçekimini Yok Eden Mıknatıslı Masa 1.518 izlenme - 3 yıl önce Mıknatıs gücüyle çalışan bu icat, mükemmel bir şekilde üzerinde duran şeyleri dengede tutabiliyor.
Esra Ceyhan'la Uçan Adam 01:04
Esra Ceyhan'la Uçan Adam 1.962 izlenme - 3 yıl önce 20 Mart 2009 tarihli programda, yani bu gün Esra Ceyhan'la abudik gubidik işler programında yaşanan akıllara zarar olay... Gelecekten haber veren adam, mezarlıkta ışık gören adam, cinleri yakan adam, anasının *mı adam diyerekten, din hocaları eşliğinde artık hergün hergün olayın boku çıkartılırsa olayın varacağı nokta elbette ki budur efendim... Tarık Mengüç ve Ömer Çelakıl'ın kaçışına ise ayrı dikkat... Neyse, Darısı diğer sabah ve öğlen kuşağı soytarılarının başına diyor, sıcacık videoyu alkışlarla yorumlarınıza sunuyoruz...
 Yerçekimini Yok Eden Mıknatıslı Masa 02:44
Yerçekimini Yok Eden Mıknatıslı Masa 465 izlenme - 4 yıl önce Mıknatıs gücüyle çalışan bu icat, mükemmel bir şekilde üzerinde duran şeyleri dengede tutabiliyor.
Criss Angel - Binalar Arası Uçmak 02:10
Criss Angel - Binalar Arası Uçmak 356 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşlar bu ilizyonist arkadaşın bir çok numarası var ama buna pek anlamadım veremedim. Deccalin talebesi diye adlandırınlar da var bu adamı, cinler yardımıyla uçtuğu da söyleniyor. Kimi bilim adamları da, gerçekten uçuyor, beyin gücüyle falan demiş. Sonra ilizyon numaralarını açıklayan maskeli de nasıl yaptığını açıklamış, fakat aklıma takılan bir soru var. Gölgesinde o ip neden gözükmüyor? Gözükmesi lazım değil mi?
Uçağın Motorunu Havada Durdurdu 00:43
Uçağın Motorunu Havada Durdurdu 74 izlenme - 3 yıl önce Uçağın motorunu havada durdurup test yapan pilot, özgüveniyle izyenleri hayrete düşürüyor. Cesaret isteyen davranış
Olduğu Yerde Havaya Kalkıyor! 00:53
Olduğu Yerde Havaya Kalkıyor! 109 izlenme - 5 yıl önce