Hoşgeldiniz!

havadan görüntüler

Büyükada Eski Rum Yetimhanesi Havadan Görüntüleri 03:19
Büyükada Eski Rum Yetimhanesi Havadan Görüntüleri 3.928 izlenme - 2 yıl önce Dünya'nın ilk çok katlı ahşap yapısıdır Dünyanın ikinci, Avrupa'nın ise en büyük ahşap binası olduğu iddia edilmektedir Ahşaptan inşaa edilen yapının yan bölümleri 6, diğer bölümleri ise 5 katlıdır 1899 yılında otel amaçlı olarak ünlü mimar Alexandre Vallaury tarafından yapılmıştır Otel için gerekli iznin alınmaması üzerine, Eleni Zarifi tarafından satın alındı Daha önce Yedikule'de bulunan Rum Yetimhanesi, 1902 yılında bu binaya, Büyükada'ya, taşındı Yapının kullanım amacı zaman içinde pek çok kez değişti Binaya I. Dünya Savaşı yıllarında Kuleli Askeri Mektebi yerleşti Daha sonra ise işgal kuvvetleri tarafından adaya yollanan Rum göçmenlerini barındırdı Ardından yetimhane Heybeliada'ya nakledildi ve bina da 1960'lı yıllarda kapatıldı. 1960'lı yıllarda boşaltılan bina hâlen kullanılmamaktadır
Timsah Arena'da Sona Gelindi! 05:08
Timsah Arena'da Sona Gelindi! 121 izlenme - 2 ay önce Bursaspor'un yeni stadyumu, timsah kafasının büyük oranda tamamlanmasıyla gerçek görünümüne kavuştu.
İstanbul Havadan Görüntüler FPV Bosphorus HD 06:43
İstanbul Havadan Görüntüler FPV Bosphorus HD 2.555 izlenme - 5 yıl önce havadan fotoğraf ve video çekimi. Türkiye İstanbul'dan FPV uçuş görüntüleri. Bu görüntüler RC kontrollü uçak ve helikopterle çekilmiştir. iyi seyirler.
3'üncü Köprü Yapım Çalışmasının Havadan Görüntüler 01:53
3'üncü Köprü Yapım Çalışmasının Havadan Görüntüler 603 izlenme - 5 yıl önce İstanbul Boğazı'na yapılacak 3'üncü köprü için ilk kazma vuruldu. Sarıyer Garipçe-Beykoz Poyrazköy arasında yapılacak 3. köprü için yapılan çalışmalar havadan DHA kamerasına yansıdı. Görüntülerde köprünün güzergahındaki ağaçların kesilerek yol açıldığı görülüyor. Havadan çekilen görüntülerde ayrıca iş makinesinin çalışma yapması da yer alıyor.
İstanbul Havadan Görüntüler Fpv ,bosphorus 06:43
İstanbul Havadan Görüntüler Fpv ,bosphorus 387 izlenme - 5 yıl önce havadan fotoğraf ve video çekimi. Türkiye İstanbul'dan FPV uçuş görüntüleri. Bu görüntüler RC kontrollü uçak ve helikopterle çekilmiştir.
Avrasya Maratonu Havadan Görüntüler 00:54
Avrasya Maratonu Havadan Görüntüler 17 izlenme - 2 ay önce Binlerce kişinin akın ettiği Vodafone 39. İstanbul Maratonunun 8 kilometrelik Halk Koşusu havadan görüntülendi. Vatandaşların 15 Temmuz Şehitler Köprüsü üzerinde koştuğu anlar muhteşem görüntüler oluşturdu.
Erzurum Havadan Görüntüler 10:09
Erzurum Havadan Görüntüler 380 izlenme - 4 yıl önce Teknokent - Hukuk Fak. - Güzel Sanatlar - Yurtlar
Erzurum Havadan Görüntüler | [Yurtlar - Araştırma H. - Atlama Kuleleri - Bilkent] FPV 06:08
Erzurum Havadan Görüntüler | [Yurtlar - Araştırma H. - Atlama Kuleleri - Bilkent] FPV 307 izlenme - 4 yıl önce Erzurum Havadan Görüntüler
Yavuz Sultan Selim Köprüsü Açılıyor (Havadan görüntüler) 06:24
Yavuz Sultan Selim Köprüsü Açılıyor (Havadan görüntüler) 75 izlenme - 1 yıl önce Yapımına 29 Mayıs 2013 yılında başlanan otoyollarıyla birlikte 3 milyar dolar maliyetli Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Cuma günü düzenlenecek törenle açılıyor. Temeli atıldığı günden itibaren yaklaşık 39 ayda tamamlanan İstanbul'un 3'üncü Boğaz Köprüsü olan Yavuz Sultan Selim'de son rötuşlar yapılırken, otoyollar asfaltlandı, tabelalar yerine kondu. Köprüden küçük araçların geçiş ücreti 3 dolar artı KDV olarak açıklanmıştı. Özellikle büyük araçların zorunlu olarak yönlendirileceği köprünün İstanbul'un trafiğini rahatlatması bekleniyor. Projede yer alan 165 kilometrelik Kurtköy-Akyazı ve 88 kilometrelik Kınalı-Odayeri otoyollarının ise 2018 yılının sonunda tamamlanması bekleniyor.
Erzurum Fpv Gece Uçuşu 01:08
Erzurum Fpv Gece Uçuşu 246 izlenme - 4 yıl önce Erzurum Rc, Fpv , Gece Uçuşu
Aerıal Footage Of Taksım Gezı Park - Taksim Gezi Parkı Havadan Görüntüleri 05:17
Aerıal Footage Of Taksım Gezı Park - Taksim Gezi Parkı Havadan Görüntüleri 71 izlenme - 5 yıl önce Ariel Footage of Taksim Gezi Park during the resistance. For more footage & information please contact via email: jenk1907@me.com
Es Es'in Yeni Stadı! 00:45
Es Es'in Yeni Stadı! 12 izlenme - 2 yıl önce Eskişehirspor'un yapımı süren Yeni Atatürk Stadı'nın havadan çekilmiş görüntüleri...