Hoşgeldiniz!

Havai Fişek Videoları İzle

Havai Fişekle Arkadaşını Vurdu 00:43
Havai Fişekle Arkadaşını Vurdu 3.176.821 izlenme - 3 yıl önce Görüntülere baktığımızda arkadaşına şaka yapmak istedi herhalde ama bu kadar iyi bir atış yapacağını o da tahmin etmiyordu. Havai fişekle arkadaşını vurdu. En güncel ve en popüler videolar için kanalıma abone olmayı unutmayın! www.izlesene.com/iz/exixiz
7/24 Haftanın En Dikkat Çeken Videoları - 09.07.2014 03:23
7/24 Haftanın En Dikkat Çeken Videoları - 09.07.2014 429.995 izlenme - 3 yıl önce Haftanın en dikkat çeken ve eğlendiren videoları 7/24'te sizlerle.. -Gölgelerin dansı hiç bu kadar etkileyici olmamıştı. Amerika'nın Yetenek Sizsiniz yarışmasında gölge dans gösterisi geceye damga vurdu. Gölgesiyle uyumlu dans eden yarışmacı, jüri de dahil olmak üzere izleyen herkesi şaşkına uğrattı. http://www.izlesene.com/video/dunya-bu-yetenegi-konusuyor/7607043 -Harry Potter’ın büyülü dünyası ve Alacakaranlık Efsanesi’nin vampirleri ve kurt adamları karşı karşıya geliyor, ama bu karşılaşmanın tek silahı dans oldu. http://www.izlesene.com/video/harry-potter-ve-twilightin-dans-kapismasi/7611101 -Solo Türk’ün bu yılki tek kişilik F 16 uçak gösterisini gerçekleştiren Yüzbaşı Yusuf Kurt, gösterinin bitimine doğru tam manasıyla seyircileri aklını aldı. Kurt, gösterinin bitimine doğru, dünyanın en yakın ve alçak inişlerinden birini gerçekleştirirek seyircileri şaşkına çevirdi. Bu sırada bazı insanların kendilerini yere attıkları görüldü. http://www.izlesene.com/video/soloturkun-asiri-alcak-gecisi/7607372 -Vermicem Vermicem Benim Değil mi Vermicem isimli şarkıyı arabasında söyledi ve internetin yeni fenomeni oldu. http://www.izlesene.com/video/benim-degilmi-vermicem-komik-klip-tarkan-vecihi-hakan-altun/7608906 -Amerika'daki 4 Temmuz kutlamalarına her sene olduğu gibi bu sene de havai fişek gösterisi damga vurdu. http://www.izlesene.com/video/havai-fisek-gosterisinin-icinde-ucmak/7608653 Hazırlayan ve Sunan: Sezin Hepşen Çekim ve Kurgu: Alihan Coşkun Animasyon ve Tasarım: Burcu Ayaroğlu
Survivor Taner'in Ağzında Havai Fişek Patlatması 00:40
Survivor Taner'in Ağzında Havai Fişek Patlatması 6.814 izlenme - 2 ay önce Survivor Taner çılgın videolarına kaldığı yerden devam ediyor.Survivor Taner neyin kafası ise ağzında havai fişek patlatıyor
Fareyi Havai Fişeğe Bağlayıp Havaya Fırlatmak 00:27
Fareyi Havai Fişeğe Bağlayıp Havaya Fırlatmak 5.859 izlenme - 5 ay önce Çin'de bir grup genç eğlenmek için buldukları fareleri havai fişeğe bağlayıp fırlattı. Eğlenmek adına acımadan farelere işkence eden gençler, bu videoları sosyal medyada paylaştı.
Yaklaşık 6 Metrelik Alev Tornadosu Yapan Çılgın Mucit 04:47
Yaklaşık 6 Metrelik Alev Tornadosu Yapan Çılgın Mucit 2.843 izlenme - 4 ay önce Çılgın mucit Colin Furze yaklaşık 6 metrelik alev tornadosu yaptı. Kafesin içine daha sonra da havai fişekleri yerleştiren çılgın adamın şölen tadındaki o anları. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Havai Fişek Fabrikasının Yanması 03:24
Havai Fişek Fabrikasının Yanması 1.569 izlenme - 3 ay önce Ukrayna da bir havai fişek fabrikası yanıyor ve gündüz vakti ortaya çıkan görüntüler insanları eğlendiriyor.
Havai Fişekle Arkadaşını Vurdu 00:43
Havai Fişekle Arkadaşını Vurdu 16.330 izlenme - 3 yıl önce Havai Fişekle Arkadaşını Vurdu
Firecracker Jinx, Havai Fişek Jinx kostüm 02:17
Firecracker Jinx, Havai Fişek Jinx kostüm 9.692 izlenme - 2 yıl önce This is a teaser! Price: 1350RP http://www.gameois.com/savas-ustasi-nidale-ve-firecracker-jinx-kostumleri/ Skin name is CONFIRMED as Firecracker Jinx, particles & SFX may not be final.
Havai Fişeğin Kralını Atmak! 00:36
Havai Fişeğin Kralını Atmak! 4.324 izlenme - 1 yıl önce Yaptıkları havai fişeği çılgınca patlatan gençler müthiş görüntülere sebebiyet verdiler. Daha fazla açıklama için videomuzu izliyoruz.
Havai Fişek Mağazası Yanarsa Ne Olur? 02:08
Havai Fişek Mağazası Yanarsa Ne Olur? 2.165 izlenme - 8 ay önce Adını bilmediğimiz ülkede, yan yana sıralanmış havai fişek mağazalarının birinin yanması sonrası, beraberinde çıkan görüntüleri seyrediyoruz efendim.
Kafasında Havai Fişek Yaktıran Yurdum İnsanı 00:32
Kafasında Havai Fişek Yaktıran Yurdum İnsanı 3.162 izlenme - 9 ay önce Katıldığı gece aleminde alkolünde etkisi ile olsa gerek arkadaşlarının isteyen kırmayıp kel kafasında havai fişek yaktıran dayıyı izliyoruz.
Havai Fişekle Arkadaşını Vurdu 00:43
Havai Fişekle Arkadaşını Vurdu 6.505 izlenme - 3 yıl önce Havai Fişekle Arkadaşını Vurdu
Suyun İçinde Havai Fişek Gösterisi 01:59
Suyun İçinde Havai Fişek Gösterisi 6.374 izlenme - 1 yıl önce Gıda boyası, sıvı yağ ve içinde su bulunan şeffaf bir bardak kullanarak renklerin dansını görebilirsiniz.
Meksika'daki Havai Fişek Fabrikasında Çıkan Yangın 01:12
Meksika'daki Havai Fişek Fabrikasında Çıkan Yangın 1.400 izlenme - 6 ay önce Yangın ile birlikte depodaki havai fişekler patlamaya başlamış ve böyle bir görüntü ortaya çıkmış.
Havai Fişek Atarak Mahalleyi Savaş Alanına Çeviren İnsanlar 01:15
Havai Fişek Atarak Mahalleyi Savaş Alanına Çeviren İnsanlar 90 izlenme - 6 gün önce Dünya 1 dakikalığına güzelleşiyor mu dersiniz yoksa başka bir şey mi bilmiyorum, ancak bu insanların bu işi bir daha kesinlikle ve kesinlikle yapmamaları gerektiğini düşünüyorum.
Havai Fişekten Merdiven Yapmak 01:01
Havai Fişekten Merdiven Yapmak 3.996 izlenme - 2 yıl önce Çinli Cai Guoqiang kardeşimiz ''Sky Ladder'' yani ''Gökyüzü Merdiveni'' isimli bu çalışmasını tanıtmış.Led Zeppelin in Stairwat To Heaven şarkısı bu havai fişek gösterisi sayesinde hayat bulmuş,güzel de olmuş.
Drone ile Havai Fişek Gösterisini Çekmek 04:07
Drone ile Havai Fişek Gösterisini Çekmek 2.445 izlenme - 8 ay önce İtalya'da bi abimiz acımamış drone'u havai fişek gösterisinin içine sokmuş ve bu görüntüler ortaya çıkmış.
Havai Fişekle Balık Avlamak 00:43
Havai Fişekle Balık Avlamak 5.723 izlenme - 2 yıl önce Havai Fişekle Balık Avlamak Donmuş gölde delik açıp, havai fişeği suyun altında patlatan ergenler.
Karpuzun İçine Havai Fişek Konulursa 02:05
Karpuzun İçine Havai Fişek Konulursa 3.816 izlenme - 1 yıl önce Karpuzun içine açtıkları alana havai fişek yerleştirip patlattılar. Karpuzun ağır çekim patlama anı kameralara böyle yansıdı. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Bulaşık Telinden Havai Fişek Yapımı - İzle ve Yap 05:28
Bulaşık Telinden Havai Fişek Yapımı - İzle ve Yap 4.789 izlenme - 2 yıl önce Basit Bir Bulaşık Telinden Havai Fişek Nasıl Yapılır? İzleyelim Görelim. Malzemelerimiz: *Bulaşık teli *Çakmak yada pil Diğer içeriklerimi izlemeyi ve beğenmeyi unutmayın. https://www.youtube.com/channel/UCTrB...
İlk Defa Havai Fişek Gören Bebek 00:21
İlk Defa Havai Fişek Gören Bebek 11.450 izlenme - 4 yıl önce İlk Defa Havai Fişek Gören Bebek
Fenerbahçe Şampiyonluk Kutlamaları - KADIKÖY - 2014 Sezonu  HAVAİ  FİŞEK GÖSTERİLERİ 29:57
Fenerbahçe Şampiyonluk Kutlamaları - KADIKÖY - 2014 Sezonu HAVAİ FİŞEK GÖSTERİLERİ 5.983 izlenme - 3 yıl önce Şükrü Saraçoğlu Stadı Fenerbahçe Şampiyonluk Kutlamaları - KADIKÖY - 2014 Sezonu HAVAİ FİŞEK GÖSTERİLERİ şanpiyonluk coşkusu Bütün Yurtta 2014 Yılı Şanpiyonu fenerbahçe
 Japon Havai  Fişek Gösterisi 07:09
Japon Havai Fişek Gösterisi 1.828 izlenme - 1 yıl önce Arkadaşınızı, sevgilinizi ya da sevdiğiniz ancak anca arkadaş olabildiğiniz birini aldınız havai fişek gösterisine gittiniz işte 2 havai fişek izleyip güzel bir kaç saniye geçiririm diye düşünürken kendinizi bir anda gözlerinize ziyafet çekecek muhteşem japon havai fişek gösterisinin güzelliği içinde buluyorsunuz, umarım sizi günlük dert sıkıntılarınızdan bir kaç saniye de olsa uzaklaştırır iyi seyirler.
Havai Fişekle Oyun Olmaz 00:21
Havai Fişekle Oyun Olmaz 5.399 izlenme - 4 yıl önce Havai Fişekle Oyun Olmaz Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Atılan Havai Fişeklerin Yılbaşı Gecesi Havadan Muhteşem Görüntüsü 04:28
Atılan Havai Fişeklerin Yılbaşı Gecesi Havadan Muhteşem Görüntüsü 735 izlenme - 6 ay önce Yılbaşı gecesi atılan havai fişekler şehrin karanlığında muhteşem gözüküyor. Yüzlerce noktadan yükselen fişekler gökyüzünden böyle görüntülendi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Minecraft Dersi Bölüm 1 - Havai Fişek Yapımı 05:13
Minecraft Dersi Bölüm 1 - Havai Fişek Yapımı 3.253 izlenme - 3 yıl önce Merhabalar İlk Bölümümüzü Havai Fişek Yapımı İle Başlatalım Dedik! Hexxitten Oynuyorum Yapımı Kesinlikle Modsuzdur... bizi Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Etmeyi Unutmayınız!
2000 Maytap Aynı Anda Yakılırsa 01:00
2000 Maytap Aynı Anda Yakılırsa 2.544 izlenme - 2 yıl önce 2000 Maytap Aynı Anda Yakılırsa 2000 adet maytabın aynı anda yakılarak oluşturulan görüntü. Hep birlikte izliyoruz...
Müthiş Havai Fişek Gösterisi 00:46
Müthiş Havai Fişek Gösterisi 3.336 izlenme - 4 yıl önce Müthiş Havai Fişek Gösterisi 22.09.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Müthiş Havai Fişek Gösterisi' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Dişlerini Havai Fişekle Fırçalayan Asyalı 00:20
Dişlerini Havai Fişekle Fırçalayan Asyalı 2.732 izlenme - 2 yıl önce Videonun başlığını doğru okudunuz. Seyrederken akıllarda tek bir kelime beliriyor. NEDEN???
Havai Fişeği Kazayla Elinde Patlatan Beşiktaş Taraftarı 00:09
Havai Fişeği Kazayla Elinde Patlatan Beşiktaş Taraftarı 82 izlenme - 3 hafta önce Bu taraftarımız şampiyonluk görünce,hemen kutlamak için havai fişek almış.Tabi uzun yıllar şampiyonluk göremeyince,haliyle böyle kazalarda kaçınılmaz.İzliyoruz