Hoşgeldiniz!

havalanmak

Kocaman Tır İşte Böyle Havalandı 00:35
Kocaman Tır İşte Böyle Havalandı 145.293 izlenme - 5 yıl önce Oldukça sert esen bir rüzgarda yoluna devam etmeye çalışan bu tır şöförü oldukça zor saniyeler yaşıyor. Neyse ki bir kaza yaşanmadı.
Marilyn Monroe'nun Havalandırma Mazgalı Sahnesi 00:46
Marilyn Monroe'nun Havalandırma Mazgalı Sahnesi 2.740 izlenme - 3 yıl önce Marliyn Monroe'nun Yaz Bekarı isimli filminde kaldırımdaki mazgalın altından gelen rüzgarın eteğini havalandırması, sinema tarihinde yerini almış sahnelerdendir. Film her ne kadar Monroe'nun eteği kalkmış bir şekilde gülümsediği fotoğrafla ünlenmişse de, filmde bu plan görülmemektedir..
Motosikletteki Kızın Eteğinin Havalanmasına Çılgınca Sevinen Adamlar 00:45
Motosikletteki Kızın Eteğinin Havalanmasına Çılgınca Sevinen Adamlar 672 izlenme - 3 yıl önce Sevgilisiyle birlikte motosiklete binen bir kız, şehirde dolaşmak için yanlış bir kıyafet seçti. Motosikletin arkasına oturan kız, mini eteğini unutunca bütün röntgencileri peşine taktı. Motosiklet hızlandıkça eteği havalanan hız durumdan habersiz yoluna devam etti.
Paraşütle Eşe Dosta Dehşet Saçmak 00:18
Paraşütle Eşe Dosta Dehşet Saçmak 334 izlenme - 3 yıl önce Paraşütle eşine dostuna hava yapmak isteyen bir abimiz, almış arkadaşlarını yanına ve gitmiş paraşüt yapmaya (bkz: paraşüt yapmak). Lakin tam havalanmaya başlarken ufak çaplı bir kazanın ucunda sıyıran abimizin yardımına hiçbir arkadaşı koşmamış ve ilginç olanı kendi kendilerine bi panik havası estirmişlerdir. Not: en sonda paraşüt darbesiyle yaralanan abimize de geçmiş olsun diyorum.
Tenteyle Birlikte Uçan Eleman 00:21
Tenteyle Birlikte Uçan Eleman 185 izlenme - 3 yıl önce Eleman galiba patronun lafıyla birlikte ekmek teknelerinin çadırına iki elle sarılmış, rüzgr sürekli zorluyor, sonunda düşündüğünüz o olay gerçekleşiyor, izliyoruz.
Tenteyle Birlikte Uçan Eleman 00:21
Tenteyle Birlikte Uçan Eleman 152 izlenme - 4 yıl önce Eleman galiba patronun lafıyla birlikte ekmek teknelerinin çadırına iki elle sarılmış, rüzgr sürekli zorluyor, sonunda düşündüğünüz o olay gerçekleşiyor, izliyoruz.
Bu Rallici Arada Bir Uçarak Gitmeyi Tercih Ediyor 00:07
Bu Rallici Arada Bir Uçarak Gitmeyi Tercih Ediyor 50 izlenme - 4 yıl önce Yarış sırasında aracı havalanan ve bir süre havada kalan rallici, yere indiğinde bir şey olmamışçasına yoluna devam ediyor.