Hoşgeldiniz!

Havan Videoları İzle

Savaşın Ortasında Havan Mermisiyle Arkadaşını Trolleyen Adam 00:16
Savaşın Ortasında Havan Mermisiyle Arkadaşını Trolleyen Adam 6.054 izlenme - 1 yıl önce Suriye'deki iç savaşın ortasında; Özgür Suriye Ordusu mensubu bir adam, arkadaşına havan mermisiyle şaka yaptı.
Tembel Hayvanı Okşayınca Ağlaması Gelen Kadın 00:07
Tembel Hayvanı Okşayınca Ağlaması Gelen Kadın 286 izlenme - 2 ay önce Görüntüde kadın kucağına aldığı tembel hayvanı okşayınca ağlama krizi tuttu.Sanki hayvan ona bir çağrışım yapmış olabilir
Selahattin Özdemir - Havan İyi Olsun 05:06
Selahattin Özdemir - Havan İyi Olsun 3.789 izlenme - 3 yıl önce Sunum : Çilekeşh Adem Reis.
Havan Topunun Geri Tepmesi 00:31
Havan Topunun Geri Tepmesi 50 izlenme - 3 hafta önce Havan topu yivsiz ve kısa namlulu bir top çeşididir. Tüfeklerin genel sistematiğini oluşturur. Görmeyerek atış yapabilen üstaçı grubunu kullanan sabit iğneli bir silahtır. Günümüzde 60 mm'lik, (NATO) 81 mm'lik, (Sovyet) 82 mm'lik, 106 mm'lik ve 120 mm'lik havanlar kullanılır. Düşük hazne basınçlı, ince ve hafif bir namlusu bulunan havan topunun menzili çok kısadır. Havan topu, namlusu yerle büyük bir açı yapacak biçimde çelik bir tabana oturtulur. Namlusu iki çelik ayakla desteklenir. Ateşleme sırasında mermi namlunun ağzından içeri bırakılır. Namlunun arka ucuna değdiği anda ateşlenen mermi, fırlayarak hedefe yönelir. Havan topunun namlusunun içi düzdür (120 mm'lik ve 106 mm'lik havan hariç hepsi yivsiz ve setsizdir). Havan topu geri tepme etkisi yüksek olan bir silahtır. Özellikle yumuşak toprak zeminlerde havan topunun bir kez ateşlenmesi bile tanburun (havan namlusunun dibinin oturtulduğu, yere sabitlenen yuvarlak sehpa) yere gömülmesine yetmektedir.
Mavi Pantolonuyla Oradan Oraya Koşan Tavuğun Komik Görüntüsü 00:44
Mavi Pantolonuyla Oradan Oraya Koşan Tavuğun Komik Görüntüsü 597 izlenme - 10 ay önce Sosyal medyada hangi videoların viral olacağını kestirmek gerçekten çok güç. Mavi bir pantolon giydirilen bu tavuğun oradan oraya koşarken ki komik görüntüleri sosyal medyada çığ gibi büyüyor.
havan topu böyle atılır 01:26
havan topu böyle atılır 2.817 izlenme - 7 yıl önce havan topu böyle atılır
Ceylan Coşan Havan Batsın 03:00
Ceylan Coşan Havan Batsın 1.422 izlenme - 5 yıl önce Tahsin aydın
Arap Tv 00:59
Arap Tv 857 izlenme - 3 yıl önce Arap Tv
Kolombiya Tabana Kuvvetleri 00:31
Kolombiya Tabana Kuvvetleri 805 izlenme - 2 yıl önce Suriye komandolarından sonra yeni bir askeri tatbikatla karşı karşıyayız. Yoruma ne hacet ama oradan bir Usain Bolt çıkması muhtemeldir.
Askeri Aracın İçine Düşen Havan Mermisi 00:26
Askeri Aracın İçine Düşen Havan Mermisi 900 izlenme - 4 yıl önce Karşıki dağlara havan mermisi yağdırırken Askeri Aracın İçine Düşen Havan Mermisi
Muhteşem Hayvan Taklidi Yapan Adam 01:20
Muhteşem Hayvan Taklidi Yapan Adam 514 izlenme - 2 yıl önce Bu adam çıkardığı hayvan sesleriyle izlerken hayrete düşürüyor. Çıkardığı sesler o kadar kusursuz ki gerçeğinden ayırt etmek neredeyse imkansız.
Ceylan Coşan - Havan Batsın / En Yeni Video Klip 2011 02:59
Ceylan Coşan - Havan Batsın / En Yeni Video Klip 2011 2.441 izlenme - 6 yıl önce .
Havan Batsın Bacaksız Seni 01:38
Havan Batsın Bacaksız Seni 1.173 izlenme - 7 yıl önce havan batsın bacaksız seni
Havan Nasıl Kullanılır 02:05
Havan Nasıl Kullanılır 796 izlenme - 3 yıl önce Havan kullanmanın püf noktalarını öğrenmek için bu videoyu izleyin.
Havan Batsın!! 01:38
Havan Batsın!! 1.185 izlenme - 8 yıl önce çok can yakarsın sen)))
Metin Yıldız Havan Atarsın 05:19
Metin Yıldız Havan Atarsın 742 izlenme - 5 yıl önce süper ses süper yorum
Tahin Susam Bal Pekemez Köpük Helva Haşaş 00:38
Tahin Susam Bal Pekemez Köpük Helva Haşaş 739 izlenme - 7 yıl önce havan dibek 05376018708
Kilis'e Düşen Bomba Güvenlik Kamerasında 00:22
Kilis'e Düşen Bomba Güvenlik Kamerasında 223 izlenme - 1 yıl önce Kilis'te bir okula havan topu düştüğü haberleri geldi. Son bilgilere göre, Eyüp Gökçe İmam Ortaokulu'na Suriye tarafından 3 havan topu düştü, 2 kişi öldü, 4 kişi yaralandı.
senin havan kime :) 00:24
senin havan kime :) 656 izlenme - 7 yıl önce
İşid Tankını Neden Vurmuyorsun Diyen Vatandaşlar 03:05
İşid Tankını Neden Vurmuyorsun Diyen Vatandaşlar 372 izlenme - 2 yıl önce Suriye , Türkiye sınırında toplanan insanlar suriye sınırında olan biteni canlı canlı izlerken sınırın 100-200 metre ötesinden geçen işid tankına askerlerimizin tanklarla vurup imha etmesini istemeleri'ni izliyeceğiz efendim. Ben Video'yu Komik kategorisinde yayınlayacağım çünkü bu istek gerçekten'de çok komik
Batman Havalimanı :  2 Adet Havan Topu Düştü 00:52
Batman Havalimanı : 2 Adet Havan Topu Düştü 146 izlenme - 1 yıl önce Batman Havalimanı'na nereden geldiği henüz belirlenemeyen 2 adet havan topunun düştüğü öne sürüldü. NEREDEN GELDİĞİ BELİRLENEMEDİ Alınan bilgiye göre, gece saatlerinde Batman Havalimanı'na nereden geldiği henüz belirlenemeyen 2 adet havan topunun düştüğü iddia edildi. ÖLEN YA DA YARALANAN OLMADI Havan toplarının havalimanında boş bir araziye düştüğü iddia edilirken ölen ve yaralananın olmadığı olay yerine çok sayıda polis ve olay yeri inceleme ekibi gönderildi. Ekipler çevrede güvenlik önlemi aldıktan sonra geniş çaplı inceleme yaptı. ASKERİ ÜS OLARAK KULLANILIYOR Askeri üs olarakta kullanılan havalimanında ekipler havan toplarının nereden geldiğini araştırıyor.
Köpeğini Gezdiren Maymun 11:35
Köpeğini Gezdiren Maymun 231 izlenme - 2 yıl önce Köpeğini Gezdiren Maymun Çılgın maymun iple bağladığı köpeğiyle yürüyüşe çıkıyor. Köpekle yaşadığı macera dolu o dakikalar sizi kahkalara boğacak!
Suriyeli Çocukların En Sevdiği Oyun 00:42
Suriyeli Çocukların En Sevdiği Oyun 213 izlenme - 2 yıl önce 1.dünya savaşı 2.dünya savaşı ve diğer savaşlar.Her biri kendi zamanındaki gençleri harcarken gelecek nesilleride etkiliyor.Bulunduğumuz dönemde de maalesef devam eden savaşlar bu güçsüz ülkelerin sağlıklı nesiller yetiştirmesine engel oluyor bi nevi kısır döngü içine giren bu milletlerin kendilerini bir an evvel toparlamaları dileğiyle ve bizi de bu hale gelmekten elinden geldiğince uzak tutmuş tüm ilerici devlet adamlarına teşekkür ediyorum.
Çukurca'da 19 Adet Patlamamış Havan Mühimmatı Ele Geçirildi 00:34
Çukurca'da 19 Adet Patlamamış Havan Mühimmatı Ele Geçirildi 2 izlenme - 4 gün önce Çukurca'da 19 adet patlamamış havan mühimmatı ele geçirildi -"Tespit edilen mağaralar içerisinde çok sayıda patlayıcı ele geçirildi"HAKKARİ - Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), Çukurca'da icra edilen keşif ve gözetleme faaliyeti esnasında, 19 adet patlamamış havan mühimmatının tespit...
Sokak Ortasında Havan Atışı - Şehir Savaşı 07:39
Sokak Ortasında Havan Atışı - Şehir Savaşı 163 izlenme - 2 yıl önce Suriye'de devam eden iç savaştan medyada pek rastlamadığımız ve savaşın gerçek yüzünü bir kez daha görmemizi sağlayan ibretlik bi video, bu videoda kan ve vahşet olmadığından yüklemekte bi sakınca görmedim ama orada yaşananları tahmin etmemiz çok da zor değil
Ankaralı Serpil - Havan Batsın Aşkım (2016 Yepyeni) 03:37
Ankaralı Serpil - Havan Batsın Aşkım (2016 Yepyeni) 44 izlenme - 6 ay önce Ankaralı Serpil - HHavan Batsın Aşkım (2016 Yepyeni) Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Sarışın Mücahit Bağyanlar! 00:22
Sarışın Mücahit Bağyanlar! 131 izlenme - 2 yıl önce Avrupadan Işide katılan sarışın bayan mücahitler tağuti rejime havan topu atarken acemilik yaşadılar.O bölgenin bağyan emiri tarafından fırlatılan havan topu ise sarışın sevdiği için karşı tarafa gitmek istemedi.İnşallah mücahit kadınlarımıza birşey olmamıştır.
Rohat Canlı Performans 03:34
Rohat Canlı Performans 250 izlenme - 7 yıl önce söz-müzikrohat ağaçe
Çin Ordusunun Kolay Top Atışı 02:18
Çin Ordusunun Kolay Top Atışı 109 izlenme - 3 yıl önce Top mermilerini elektrikli bir ateşleme sistemiyle topa ihtiyaç duymadan atan ve hedefleri vurabilen Çin ordusu.
ÖSO'nun Çocuklara Yönelik Havan Eğitim Programı 00:47
ÖSO'nun Çocuklara Yönelik Havan Eğitim Programı 65 izlenme - 2 yıl önce ÖSO'nun hava saldırılarına karşı verdiği cevabı, çocukların suistimal edilmesini ve canlı kalkan olarak kullanılmasını gösteren bir video.