Hoşgeldiniz!

havan mermisi

Savaşın Ortasında Havan Mermisiyle Arkadaşını Trolleyen Adam 00:16
Savaşın Ortasında Havan Mermisiyle Arkadaşını Trolleyen Adam 6.030 izlenme - 8 ay önce Suriye'deki iç savaşın ortasında; Özgür Suriye Ordusu mensubu bir adam, arkadaşına havan mermisiyle şaka yaptı.
 Ceylanpınar’a isabet eden havan mermisi güvenlik kamerasında 02:12
Ceylanpınar’a isabet eden havan mermisi güvenlik kamerasında 56 izlenme - 3 yıl önce Suriye’nin Rasulayn ilçesinden ateşlenen havan mermisinin Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesine düşme anı güvenlik kamerasına yansıdı. Suriye’nin Rasulayn ilçesinden ateşlenen havan mermisinin Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesine düşme anı güvenlik kamerasına yansıdı. Geçtiğimiz günlerde Suriye’nin Haseki iline bağlı Rasulayn ilçesinde PYD ve El Nusra güçleri arasından yaşanan çatışmadan seken bir havan mermisi Ceylanpınar ilçesi Ulu Cami Mahallesinde bulunan bir yola isabet etmişti. Olayda yoldan geçmekte olan Rıdvan Turan isimli vatandaş koluna almış olduğu şarapnel parçaları nedeniyle yaralanmıştı. İlçede yaşanan bu olay çevrede bulunan bir güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.
Türkiye Sınırına Havan Mermisi Düştü 01:37
Türkiye Sınırına Havan Mermisi Düştü 39 izlenme - 2 yıl önce Teror orgutu ISID, Halep'e bagli Kobani'de (Ayn el Arap), sinir kapisi civarinda saldirilarina devam ediyor.ISID ile bazi Kurt gruplar arasindaki catismalar, Kobani'nin dogu bolumunde yogunlasti. Orgutun, bir bolumunu kontrol ettigi kentin dogu kesiminden, Kurt gruplarin denetimindeki sinir kapisina dogru havan atisi yapildi. "EN AZ 7 HAVAN TOPU ATILDI" BBC Turkce'nin Suruc'ta bulunan muhabiri Cagil Kasapoglu, 'Turkiye saati ile 13.00 civarina kadar ISID tarafindan en az yedi havan topu saldirisinin duzenlendigi', toplarin YPG kontrolundeki kapiyi hedef aldigi bilgisini gecti. "RAYLARA DU;STU;" Bir gorgu tanigi da, havanlardan birinin sinir hattini belirleyen tren raylarinin Turkiye'ye yakin kismina dustugunu anlatti. Catismalarin ve kesif ucaklarinin sesleri su an Turkiye tarafindan da duyuluyor.
Hatay'a 3 Havan Mermisi Daha Düştü 02:06
Hatay'a 3 Havan Mermisi Daha Düştü 59 izlenme - 4 yıl önce Hatay'a 3 Havan Mermisi Daha Düştü
Savaşın Ortasında Havan Mermisiyle Arkadaşını Trolleyen Adam 00:16
Savaşın Ortasında Havan Mermisiyle Arkadaşını Trolleyen Adam 5 izlenme - 8 ay önce Suriye'deki iç savaşın ortasında; Özgür Suriye Ordusu mensubu bir adam, arkadaşına havan mermisiyle şaka yaptı. Yeni videolar için kanalıma abone olun