Hoşgeldiniz!

havan topu

havan topu böyle atılır 01:26
havan topu böyle atılır 2.811 izlenme - 6 yıl önce havan topu böyle atılır
Arap Tv 00:59
Arap Tv 808 izlenme - 2 yıl önce Arap Tv
Kolombiya Tabana Kuvvetleri 00:31
Kolombiya Tabana Kuvvetleri 543 izlenme - 1 yıl önce Suriye komandolarından sonra yeni bir askeri tatbikatla karşı karşıyayız. Yoruma ne hacet ama oradan bir Usain Bolt çıkması muhtemeldir.
Kilis'e Düşen Bomba Güvenlik Kamerasında 00:22
Kilis'e Düşen Bomba Güvenlik Kamerasında 204 izlenme - 9 ay önce Kilis'te bir okula havan topu düştüğü haberleri geldi. Son bilgilere göre, Eyüp Gökçe İmam Ortaokulu'na Suriye tarafından 3 havan topu düştü, 2 kişi öldü, 4 kişi yaralandı.
Batman Havalimanı :  2 Adet Havan Topu Düştü 00:52
Batman Havalimanı : 2 Adet Havan Topu Düştü 141 izlenme - 9 ay önce Batman Havalimanı'na nereden geldiği henüz belirlenemeyen 2 adet havan topunun düştüğü öne sürüldü. NEREDEN GELDİĞİ BELİRLENEMEDİ Alınan bilgiye göre, gece saatlerinde Batman Havalimanı'na nereden geldiği henüz belirlenemeyen 2 adet havan topunun düştüğü iddia edildi. ÖLEN YA DA YARALANAN OLMADI Havan toplarının havalimanında boş bir araziye düştüğü iddia edilirken ölen ve yaralananın olmadığı olay yerine çok sayıda polis ve olay yeri inceleme ekibi gönderildi. Ekipler çevrede güvenlik önlemi aldıktan sonra geniş çaplı inceleme yaptı. ASKERİ ÜS OLARAK KULLANILIYOR Askeri üs olarakta kullanılan havalimanında ekipler havan toplarının nereden geldiğini araştırıyor.
İşid Tankını Neden Vurmuyorsun Diyen Vatandaşlar 03:05
İşid Tankını Neden Vurmuyorsun Diyen Vatandaşlar 338 izlenme - 2 yıl önce Suriye , Türkiye sınırında toplanan insanlar suriye sınırında olan biteni canlı canlı izlerken sınırın 100-200 metre ötesinden geçen işid tankına askerlerimizin tanklarla vurup imha etmesini istemeleri'ni izliyeceğiz efendim. Ben Video'yu Komik kategorisinde yayınlayacağım çünkü bu istek gerçekten'de çok komik
YPG'nin havan topu IŞİD köpeklerinin üzerine düştüğü an 00:59
YPG'nin havan topu IŞİD köpeklerinin üzerine düştüğü an 145 izlenme - 1 yıl önce 03.10.2015 günü Botan Press kanalına yüklediğim 'YPG'nin havan topu IŞİD köpeklerinin üzerine düştüğü an' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/botanpress kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Sarışın Mücahit Bağyanlar! 00:22
Sarışın Mücahit Bağyanlar! 92 izlenme - 1 yıl önce Avrupadan Işide katılan sarışın bayan mücahitler tağuti rejime havan topu atarken acemilik yaşadılar.O bölgenin bağyan emiri tarafından fırlatılan havan topu ise sarışın sevdiği için karşı tarafa gitmek istemedi.İnşallah mücahit kadınlarımıza birşey olmamıştır.
Kilis’te Bir Okula Havan Topu Düştü 00:37
Kilis’te Bir Okula Havan Topu Düştü 17 izlenme - 9 ay önce Kilis'te bir okula iki havan topu düştü. Mermilerden birisi okula diğeri bahçesine isabet etti. İlk gelen bilgilere göre 2 kişi öldü, 2 kişi de yaralandı. Kilis’te şehir merkezinde bulunan Eyüp Gökçe Ortaokulu’na iki havan topu düştü. Mermilerden birisi okul binasına diğeri ise bahçesine isabet etti. Olayda okulun temizlik görevlisi Ayşegül Polat ile birlikte 2 kişi öldü 2 kişi de yaralandı. Havan toplarının sınırın Suriye tarafından atıldığı bildiriliyor. Yaralananların da öğrenci olduğu öğrenildi. Patlama sonrası olay yerine kurtarma ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralanan öğrenciler Kilis Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. TÜM OKULLAR BOŞALTILIYOR Öte yandan Kilis Belediye Başkanı Hasan Kara, Valiliğin kararıyla kentteki tüm okulların boşalttığını söyledi.
|              (1071) 01:07
| (1071) 16 izlenme - 2 yıl önce 20 / 6 / 2014