Hoşgeldiniz!

Havanlar Videoları İzle

Aslanı Böyle Nakavt Etti 00:36
Aslanı Böyle Nakavt Etti 39.350 izlenme - 1 yıl önce Zürafaya saldıran aslan hiç beklemediği bir saldırıyla karşılaştı. Bir anda aslanın üzerine yürüyen zürafa aslanı perişan etti.
Sincapla Kedinin Dostluğu 00:52
Sincapla Kedinin Dostluğu 14.047 izlenme - 3 yıl önce Bu İki Dostun Beraber Oynamasını İzliiyoruz
Bercerisiyle Kendine Hayran Bırakan Papağan 01:21
Bercerisiyle Kendine Hayran Bırakan Papağan 686 izlenme - 2 ay önce Sevimli papağan Charlie, düğmeleri doğru renklere göre kutuların içerisine atarak ne kadar zeki olduğunu sahibine böyle ıspatladı. Sahibi kutuların yerlerini değiştirse bile zeki kuş charlie, düğmeleri renklerine göre ayırdı ve her düğmeyi kendi renginin olduğu kutunun içerisine bırakarak herkesi kendine hayran bıraktı.
Snowboard Yaparken Kara Saplanmış Halde Gördüğü Atı Kurtaran İyi İnsan! 02:12
Snowboard Yaparken Kara Saplanmış Halde Gördüğü Atı Kurtaran İyi İnsan! 5.338 izlenme - 1 yıl önce 21. yaşını kutlamak için Şili'ye kayak yapmaya gelen Rafael Pease karşılaştığı durum karşısında planlarını biraz değiştirmek zorunda kaldı. Çünkü karın ortasında sabit bir şekilde duran bir at vardı ve yarım bekliyordu.
konuşan papağan 00:56
konuşan papağan 8.249 izlenme - 7 yıl önce nasılmı olur izleyin görün...
aç aslan ne yapar ? 02:23
aç aslan ne yapar ? 5.387 izlenme - 6 yıl önce hayvanat bahçesine kendisini izlemeye gelen çocuğu bile yemeğe kalkar
Komedi İnsanbaşlı Hayvanlar 00:40
Komedi İnsanbaşlı Hayvanlar 3.527 izlenme - 9 yıl önce komedi işteeeeee
Su Aygırının Ağzına Karpuz Atılırsa.. 00:16
Su Aygırının Ağzına Karpuz Atılırsa.. 463 izlenme - 1 yıl önce Karpuzu su aygırının ağzına atınca, su aygırı karpuzu bakın ne hale getiriyor.. 09.10.2015 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Su Aygırının Ağzına Karpuz Atılırsa..' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Dünyanın En İğrenç Hayvanı (18 Kusturucu) 04:43
Dünyanın En İğrenç Hayvanı (18 Kusturucu) 275 izlenme - 2 yıl önce Bu sefer gergedan ailesinin kara lekeleri bi iğrençliğin altına imza atıyorlar. Böyle hayvan olmaz olsun diyoruz.
Yavru Ayı Saldırdı 00:40
Yavru Ayı Saldırdı 96 izlenme - 1 yıl önce Yavru Ayı Saldırdı Rusya'da bulunan yavru ayı adama saldırdı. İşte o komik görüntüler... Ayı Vikipedi Ayıgiller (Ursidae), hepçiller[kaynak belirtilmeli] takımına ait bir familya. Küçük ayılar (Procyonidae) familyası ile karıştırılmamaları için Büyük ayılar ya da Asıl ayılar da denilir. Ayılar genellikle iri yapılı kısa bacaklı hayvanlardır. Ağırlıkları Malaya ayısında yaklaşık 27-46 kg’dan başlayarak Alaska iri boz ayısında 780 kg’a kadar ulaşır. Erkek ayılar daima dişilerden daha iri olurlar. Bu iri gövdelerine karşın çoğu iyi bir tırmanıcı ve usta bir yüzücüdür. İnsanlar gibi topukları da yere değmek üzere bütün ayak tabanını basarak yürüyebilirler. Her ayağında beş parmak, parmaklarının ucunda da içeri çekilmeyen tırnakları vardır. Tembel ayı gibi bazı türlerde pençeleri kazmaya çok elverişlidir. Kuyrukları çok kısadır. Tüyleri uzun ve çoğu türlerde kahverengi ya da siyah ((beyaz)) olmak üzere tek renklidir. Sadece büyük pandanın beyazlı siyahlı bir rengi ve kutup ayısının beyaz renkli tüyleri vardır. Bazı türlerin göğüslerinde ya da yüzlerinde farklı şekiller vardır. Ayılar genel olarak hem et hem de otla beslenen hepçil hayvanlardır. Bu hayvanların beslenmesinde et, balık ve meyve önemli yer tutar.Ama familya üyelerinin beslenme tercihleri türden türe değişiklik gösterebilir. Örneğin tümüyle etobur olan kutup ayısı en çok fokları yeğlerken büyük ölçüde otçul olan gözlüklü ayı bitkilerle beslenmeyi seçer. Bu arada hemen hepsi baldan hoşlanır. Ayılar çok vahşi ve yırtıcı hayvanlardır. Yaşam Şekli Genellikle kuytu orman köşelerindeki ağaç oyuklarında ya da büyük kayaların arasında oluşan çukurlarda, mağaralarda, inlerde, yaşarlar. Kış gelmeden önce bol bol beslenerek semiren ayılar kışın büyük bir bölümünü inlerinde, düzensiz biçimde uyuyarak geçirirler. Ama bu uzun uyuklama gerçek bir kış uykusu sayılmaz. İnsanlar tarafından, postu eti ve yağı için olduğu kadar anı değeri için de avlanan ayılar doğada yabani olarak 15-30 yıl kadar, yakalanıp insanlarca bakıldıklarında ise çok daha uzun yaşarlar.
Dünyanın En Sırnaşık Kedisi 01:55
Dünyanın En Sırnaşık Kedisi 143 izlenme - 2 yıl önce Sahibini Çok Seven Kedi Gidiyor Gencin Boynuna Uzanıyor. Dünyanın En Sırnaşık Kedisi Ödülüne Layık Görüyoruz Kendisini.
Psikopat Kedi Roda Karşı 01:01
Psikopat Kedi Roda Karşı 156 izlenme - 4 yıl önce Psikopat Kedi Roda Karşı
Vahşi Hayvanlar arasındaki dostluk Ahir zaman alametlerindendir 01:27
Vahşi Hayvanlar arasındaki dostluk Ahir zaman alametlerindendir 8 izlenme - 8 ay önce Vahşi Hayvanlar arasındaki dostluk Ahir zaman alametlerindendir