Hoşgeldiniz!

havaya

ÖSO Militanının Selfie Çekerken Evi Havaya Uçurması 00:23
ÖSO Militanının Selfie Çekerken Evi Havaya Uçurması 4.385 izlenme - 1 ay önce Suriye'de Türkiye'nin desteği ile IŞİD'e karşı mücadele veren Özgür Suriye Ordusu askerlerinin kaldıkları bir evde bir militan arkadaşlarıyla birlikte selfie çekmek isterken birden içerideki bir bomba infilak etti. Cep telefonunun bomba düzeneğine bağlı olduğu iddia edildi.
Dj Şahin Feat. Funda - Eller Havaya 03:27
Dj Şahin Feat. Funda - Eller Havaya 85.663 izlenme - 2 yıl önce Dj Şahin Feat. Funda - Eller Havaya şarkı Sözleri: haydi Şimdi Bütün Eller Havaya artık Girdik Hepimizde Havaya(2) açılsın Yürekler, Açılsın Gönüller yer Etsin Bu Şarkı Söylesin Diller .(2) haydi Şimdi Bütün Eller Havaya artık Girdik Hepimizde Havaya(2) haydi Şimdi Bütün Eller Havaya . artık Girdik Hepimizde Havaya(2) havaya Kadehler Havaya Eller rakının Tadını Bilmezki Eller haydi Şimdi Bütün Eller Havaya . artık Girdik Hepimizde Havaya(2)
Liseliyi Tavana Fırlatıp C 00:27
Liseliyi Tavana Fırlatıp C 10.702 izlenme - 9 ay önce Meslek Lisesinde yaşanan hayatta kalma mücadelesini bu video ile daha iyi anlayacaksınız. Superman mübarek.
arapça parça 04:32
arapça parça 113.137 izlenme - 6 yıl önce hepmi arabesk! birazda oynayalım.haydi tüm eller havaya...
Eniği Seveceğim Diye Felç Edeyazan Kız 00:22
Eniği Seveceğim Diye Felç Edeyazan Kız 6.032 izlenme - 10 ay önce Fazla açıklama yapmaya gerek yok aslında. Kız da masum köpek de. Olan olmuş, düşen düşmüş.
Minibüsün arkasını havaya kaldırdı 00:11
Minibüsün arkasını havaya kaldırdı 17.639 izlenme - 3 yıl önce Minibüsün arkasını havaya kaldırdı 24.08.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Minibüsün arkasını havaya kaldırdı' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
ramiz - gir havaya 2009 yep yeni albümünden (bitme 03:01
ramiz - gir havaya 2009 yep yeni albümünden (bitme 50.020 izlenme - 7 yıl önce ramiz - gir havaya 2009 yep yeni albümünden (bitmez bu rap)
cankan - söyle sen misin ( hasan yilmaz'la el 05:19
cankan - söyle sen misin ( hasan yilmaz'la el 37.609 izlenme - 7 yıl önce cankan - söyle sen misin ( hasan yilmaz'la eller havaya)
Funda Feat Dj Şahin - Eller Havaya 03:27
Funda Feat Dj Şahin - Eller Havaya 7.965 izlenme - 2 yıl önce Dj Sahin Feat. Funda "eller Havaya" (2014)
haydi şimdi bütün eller havaya 00:32
haydi şimdi bütün eller havaya 11.517 izlenme - 6 yıl önce canli sahnemizden eller havaya
Ramiz - Gir Havaya 03:18
Ramiz - Gir Havaya 8.647 izlenme - 5 yıl önce
feci kaza kadını havaya fırlatıyor 00:55
feci kaza kadını havaya fırlatıyor 15.333 izlenme - 8 yıl önce feci kaza kadını havaya fırlatıyor
Patlayan Lastikle Havaya Uçan Adam 00:55
Patlayan Lastikle Havaya Uçan Adam 6.020 izlenme - 3 yıl önce Patlayan Lastikle Havaya Uçan Adam
Uzun_havaya Aglayan Bebek 00:29
Uzun_havaya Aglayan Bebek 11.247 izlenme - 8 yıl önce uzun_havaya aglayan bebek
İzel Ercan Eller Havaya 03:30
İzel Ercan Eller Havaya 8.248 izlenme - 7 yıl önce 1991 yılının sonunda ufuk yıldırım%u2019la birlikte grup vitamin%u2019den ayrıldı ve uf-er grubunu kurdu, aynı yıl İzel-çelik-ercan%u2019ın ilk ve tek albümü özledim çıktı. çelik erişçi%u2019nin 1992%u2019de gruptan ayrılmasıyla 1992 yılında İzel-ercan olarak İşte yeniden albümünü yaptı. onlarda yollarını ayırdı
haydi butun eller havaya!!!!!!!!! 04:56
haydi butun eller havaya!!!!!!!!! 5.416 izlenme - 5 yıl önce sğper şarkı önerim bence dinleyin
Haydi Bütün Eller Havaya 04:57
Haydi Bütün Eller Havaya 5.611 izlenme - 4 yıl önce Haydi Bütün Eller Havaya
katil balina foku 20 metre havaya fırlattı 02:06
katil balina foku 20 metre havaya fırlattı 9.942 izlenme - 8 yıl önce katil balina foku 20 metre havaya fırlattı
Domuz Öldürmenin En Psikopat Yolu 00:54
Domuz Öldürmenin En Psikopat Yolu 1.671 izlenme - 2 yıl önce Buna av diyemeyeceğim çünkü işin içinde canilik söz konusu. Bu nasıl bir yoldur böyle, tam bir psikopatlık örneği.
Hortum 3 Çocuğu Havaya Böyle Uçurdu! 00:37
Hortum 3 Çocuğu Havaya Böyle Uçurdu! 1.169 izlenme - 1 yıl önce Hortum 3 Çocuğu Havaya Böyle Uçurdu!...........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
Dj Sahin Featfunda Eller Havaya 03:27
Dj Sahin Featfunda Eller Havaya 2.006 izlenme - 2 yıl önce DJ Sahin feat. Funda 'Eller Havaya' (2014)
Çay Poşeti Nasıl Havaya Uçar 01:52
Çay Poşeti Nasıl Havaya Uçar 1.317 izlenme - 2 yıl önce Çay Poşeti Nasıl Havaya Uçar "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/yapgor kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İbb tokatspor eller eller havaya 00:51
İbb tokatspor eller eller havaya 3.956 izlenme - 8 yıl önce İbb tokatspor eller eller havaya
Meriç - Eller Havaya (Cüneyt Yalmaz Version) 04:15
Meriç - Eller Havaya (Cüneyt Yalmaz Version) 2.795 izlenme - 5 yıl önce
ramiz - gir havaya [yeni klip 2009] 02:55
ramiz - gir havaya [yeni klip 2009] 4.837 izlenme - 7 yıl önce ramiz - gir havaya [yeni klip 2009] h.q.
Çay Poşeti Nasıl Havaya Uçar? 01:52
Çay Poşeti Nasıl Havaya Uçar? 1.044 izlenme - 2 yıl önce Bizi Facebook'tan da Takip edin; https://www.facebook.com/pages/YapG%C... Bu deneyi yapmak isteyen arkadaşların dikkatli olmalarını öneririz :) Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın..
havaya uçtu 00:08
havaya uçtu 6.449 izlenme - 9 yıl önce
Bir Taş Attım Havaya Gittim Karne Almaya 00:50
Bir Taş Attım Havaya Gittim Karne Almaya 838 izlenme - 2 yıl önce Hem manavda çalışıp hemde okuyan gencimiz ikisini bir arada götüremeyince karnesi zayıflarla dolmuş, dertlenmiş, kederlenmiş ve şarkı yazmış. Esmerim biçim biçim Ölürüm bir 5 için Hoca bana düşmandır Kopya çektiğim için Kopya çektim sıraya Hoca geldi kolaya(?) tam bir 5 alacaktım 0 ı bastım sıraya Müzikten bir 5 aldım Tarihten geri kaldım Fense sosyal sormayın Sınıfta geri kaldım Bir taş attım havaya Gittim karne almaya Kanrede zayıf görünce Başladım ağlamaya Hele loy lımı loy kibar yarim esmeri (x2)
Dj Sahin Feat. Funda - Eller Havaya 03:27
Dj Sahin Feat. Funda - Eller Havaya 776 izlenme - 2 yıl önce DJ Sahin feat. Funda - "Eller Havaya" (Video Klip 2014) Şarkı Sözleri (Lyrics) : Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! En Yeni Şarkılar ve Klipler İçin Lütfen Abone Olunuz : www.izlesene.com/iz/clubnow Söz & Müzik : Ercan Saatçi Yönetmen : Falcon Sponsorlar : Birmingham Palace // Selek Mode // Fashion Room WWW.DJSAHIN.COM // WWW.FACEBOOK.COM/DJSAHIN // WWW.SOUNDCLOUD.COM/DJSAHIN Sarkiyi indirmek için : Radio Edit | www.soundcloud.com/djsahin/dj-sahin-feat­-funda-eller Extended Mix | www.soundcloud.com/djsahin/dj-sahin-feat­-funda-eller-1
ramiz-gir havaya 02:55
ramiz-gir havaya 3.165 izlenme - 7 yıl önce varmısın yokmusun yarışmasında 50 Cent’in desteği ile para ödülü kazanan rap müzik şarkıcımız Ramiz’in çıkardığı albümün ilk video klip çalışması.