Hoşgeldiniz!

Havayı Videoları İzle

Justin Bieber'la Aynı Havayı Soluyoruz Bol Bol Nefes Alın 01:55
Justin Bieber'la Aynı Havayı Soluyoruz Bol Bol Nefes Alın 7.491 izlenme - 4 yıl önce Justin Bieber'la Aynı Havayı Soluyoruz Bol Bol Nefes Alın
21 Mayıs Pazar 2017 - Hava Durumu 01:35
21 Mayıs Pazar 2017 - Hava Durumu 300 izlenme - 1 ay önce Hava Durumu 21 Mayıs haftanın son gününde yurdun büyük kısmında yağışlı olacak. Karadeniz'de, Marmara'da, Ege'de, aralıklarla Kıyı Ege'de gök gürültülü sağanak olmak üzere, Güneydoğu'da ve Doğu Anadolu Bölgelerinde olacak. Sıcaklıklar cumartesi günü artışın üzerinden pazar gününe birkaç derecelik düşüş yaşanıyor. Yağışlar kesintilerle Marmara'da pazartesi ve salı günü de devam edecek. Yine Ege'de yağışların pazartesi günü sürmesi bekleniyor. Karadeniz, İç Anadolu, Doğu Anadolu pazartesi günü yine sağanak olmak üzere ıslanıyor. Rüzgar Marmara'nın Karadeniz kıyılarında, Orta ve Batı Karadeniz'de kuvvetli esiyor. Diğer denizlerimizde ise orta kuvvet ve altında.
20 Mayıs Cumartesi 2017 - Hava Durumu 03:35
20 Mayıs Cumartesi 2017 - Hava Durumu 231 izlenme - 1 ay önce Hava Durumu 20 Mayıs'ta Marmara ve Ege'de parçalı ve az bulutlu bir gökyüzü olacak. İç Ege'de Afyon dolaylarında yerel yağışlar bekleniyor. Yağış etki alanını biraz Ege'de artıracak. Pazar günü öğleden sonra da yeni yağışlar Marmara'ya geliyor. Akdeniz'de gök gürültülü sağanak yağışlar devam ediyor. Özellikle doğusunda aşırı yağışlar var. Yine İç Anadolu'nun da doğu kesimlerinde görülecek aşırı yağışlar su baskını ve sel riski doğruyor. Karadeniz'in batı kesimlerinde güneş görülüyor. Orta kesimlerinde bulutlar artıyor, doğusunda ise yağış var. Sağanak şeklindeki yağışlar pazar günü bölgenin tamamında olacak pazartesi gününe de sarkacak. Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu da yağış alıyor. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde gök gürültülü kuvvetli sağanaklar var. Güneydoğu'da gök gürültülü sağanağı Gaziantep çevreleri alıyor. Gök gürültülü sağanak yağışlar pazar günü bu bölgenin doğusuna kayıyor.
12 Nisan Çarşamba 2017 - Hava Durumu 03:29
12 Nisan Çarşamba 2017 - Hava Durumu 311 izlenme - 2 ay önce Hava Durumu Marmara ve Ege bölgesinde bulutlar biraz artıyor ancak güneşte kendini gösterebilecek. Ege'de özellikle sabah saatlerinde sis var. Perşembe günü güney Ege'ye gök gürültülü sağanak yağışlar gelecek. Akdeniz bölgesi de yerel olarak ıslanıyor. Sıcaklık 22-23-24 derecelerde perşembe bölgenin tamamında sağanak cuma ise doğusunda gök gürültülü sağanak olacak. İç Anadolu'nun da orta ve doğu kesimleri ıslanıyor ve bu alanda perşembe günü yağış gök gürültülü sağanağa dönüyor. Cuma günü de devam edecek su baskınlarına dikkat ! Karadeniz'in tamamında güneş görülüyor. Hava parçalı bulutlu. Perşembe günü hava kapatacak bölgenin orta ve doğu kesimlerine yağış gelecek. Cuma günü de bu yağışlar devam edecek. Doğu Anadolu parçalı çok bulutlu Malatya çevrelerinde yerel yağışlar var. Güneydoğu'da da sağanak yağışlar bekleniyor. Hava durumu özellikle perşembe cuma bu iki bölgemizde de aşırı yağışa dikkat yağışların yanında yıldırımla şimşeklerde söz konusu.
26 Mayıs Cuma 2017 - Hava Durumu 03:58
26 Mayıs Cuma 2017 - Hava Durumu 116 izlenme - 1 ay önce Hava Durumu Marmara ve Ege'de rüzgar orta kuvvette. Yağışlar var ve çoğunlukla Marmara'nın batı ve güneyinde. İç Ege'de, Güney Ege'de gök gürültülü sağanak şeklinde. İki bölgemizde de gök gürültülü sağanak yağışlar cumartesi daha geniş bir alanda olacak. Yağışlar doluya dönebilir üreticilere dikkat. Akdeniz ve İç Anadolu'da da bulutlar artıyor. Batı Akdeniz'de ve İç Anadolu'da birçok noktada yağış var. Yine Batı Akdeniz'de ve İç Anadolu'da cumartesi yağış gök gürültülü sağanağa dönüyor. Karadeniz parçalı çok bulutlu. Yerel yağışlar var. Yağış etki alanını Doğu Karadeniz'de hafta sonu arttıracak. Doğu Anadolu yerel yağışlı. Güneydoğu'da bölgesel yağmur geçişleri bekleniyor. Güneydoğu'dan yağış hafta sonu ayrılacak. Doğu Anadolu'da devam ediyor.
16 Mayıs Salı 2017 -  Hava Durumu 03:39
16 Mayıs Salı 2017 - Hava Durumu 130 izlenme - 1 ay önce Hava Durumu Rüzgar Marmara ve Ege'de kuvvetli esiyor. Kuzey yönlerden çoğunlukla poyrazdan yağış çarşamba günü gelecek. Marmara'nın güneyinde ve Ege'nin büyük kısmında gök gürültülü sağanak şeklinde olacak. Ege'de perşembeye de sarkacak. Akdeniz ve İç Anadolu güneş alıyor parçalı butlular arasından görülen güneş çarşamba günü de parçalı butlular arasından örülmeye devam edecek. Perşembe ise yağış geliyor gök gürültülü sağanak şeklinde bu iki bölgemizde de olacak. Karadeniz'in orta ve doğu kesimlerinde sağanak var çarşamba günü kesmiş olacak. Perşembe günü bölgenin tamamına tekrar gelmiş olacak. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde bulutlar yoğunlaşıyor yerel yağışlar var. Güneyine doğru indikçe parçalı bulutlu bir gökyüzü Güneydoğu'da ise az bulutlu çok güneşli bir hava olacak. Çarşamba Doğu Anadolu'da hava açmış yağış kesmiş olacak. Hava Durumu.
14 Haziran Çarşamba 2017 - Hava Durumu 04:17
14 Haziran Çarşamba 2017 - Hava Durumu 69 izlenme - 2 hafta önce Hava Durumu 14 Haziran: Marmara ve Ege'de güneş bolca görülüyor. Güney Ege'de rüzgar karayelden 4 kuvvetinde esiyor. Önümüzdeki günlerde bulutlar biraz artıyor. Perşembe günü Marmara'nın güneyinde, Ege'nin iç kesimlerinde sağanak bekleniyor. Akdeniz ve İç Anadolu'nun orta ve doğu kesimleri ıslanıyor. Mersin-Adana-Hatay-Kahramanmaraş çevrelerinde yine Sivas dolaylarında gök gürültülü sağanak var. Bu yağışların tamamı perşembe günü kesiyor. Yalnızca Eskişehir'de kısa süreli gök gürültülü sağanak yağışlar olacak. Karadeniz'in doğusu da ıslanıyor. Bölgenin genelinde güneş kendini gösterecek. Doğu Karadeniz'de yağış perşembe günü kesiyor. Cuma günü yine gök gürültülü sağanak yağış olarak dönüyor. Doğu Anadolu ve Güneydoğu'da yağışlar var. Yıldırımlara dikkat! Perşembe günü yağış Doğu Anadolu'nun yalnızca kuzeyinde devam edecek cuma günü ise Doğu Anadolu'da kuvvetini artıracak gök gürültülü sağanağa dönecek.
17 Mayıs Çarşamba  2017 -  Hava Durumu 04:08
17 Mayıs Çarşamba 2017 - Hava Durumu 111 izlenme - 1 ay önce Hava Durumu Marmara ve Ege'de rüzgar kuvvetli Marmara'nın Karadeniz kıyılarıyla kuzey Ege'de rüzgarın hızı 5 kuvvetine kadar çıkacak. Yağışlar Marmara'nın güneyiyle kıyı Ege'de gök gürültülü sağanak şeklinde perşembe günü de yağılar sürüyor. Cuma günü Ege'de devam edecek. Marmara büyük çoğunluğu kesmiş olacak. Akdeniz bölgesinde parçalı bulutlar oluşuyor. Yerel yağış perşembe günü gelecek yine İç Anadolu'da da benzer şekilde perşembe günü gelecek gök gürültülü sağanak yağışlar 19 Mayıs cuma gününe de sarkacak. Karadeniz'in de hemen hemen tamamında güneş görülüyor. Batı Karadeniz'de poyrazdan kuvvetli esecek rüzgar sıcaklığı önümüzde ki günlerde aşağı çekecek. Yağış gelecek perşembe cuma bölgenin tamamında yağış var. Doğu Karadeniz'de gök gürültülü sağanak şeklinde. Doğu Anadolu ve Güneydoğu'da hava parçalı az bulutlu yağışlar perşembe günü gelecek. Cuma'da devam edecek sıcaklıkta düşüş küçük adımlarla. Hava Durumu.
19 Mayıs Cuma 2017 -  Hava Durumu 03:44
19 Mayıs Cuma 2017 - Hava Durumu 98 izlenme - 1 ay önce Hava Durumu Marmara ve Ege'de rüzgar yine kuvvetli. Ege'nin orta ve güney kesimlerinde özellikle sağanak yağışlar sürüyor. Yağış hafta sonu cumartesi kesecek, pazar çok kuvvetli olmasa da yerel yağışlar olarak geri gelecek. Marmara'da ise sağanak şeklinde olacak. Akdeniz ve İç Anadolu kuvvetli sağanaklar alıyor. Özellikle Doğu Akdeniz ve İç Anadolu'nun doğusunda cumartesi günü beklenen aşırı yağışların sel riski oluşturduğunu hatırlatmak gerekiyor. Yağışların büyük çoğunluğu pazar günü kesmeye başlıyor ancak Batı Akdeniz'e tekrar gök gürültülü sağanak yağışlar gelecek. Karadeniz'in de neredeyse tamamı ıslanıyor. Doğu Karadeniz'de cumartesi günü gök gürültülü sağanak yağışlar bekleniyor, pazar zayıflayacak. Doğu Anadolu ve Güneydoğu'da da yağışlar var, özellikle Doğu Anadolu'da yağışlar gök gürültülü sağanak şeklinde. Cumartesi de aynı yaklaşık olarak pazar da. Güneydoğu'da ise yağışlar pazara iyice zayıflıyor.
27 Mayıs Cumartesi 2017 - Hava Durumu 04:28
27 Mayıs Cumartesi 2017 - Hava Durumu 73 izlenme - 4 hafta önce Hava Durumu Marmara ve Ege'de rüzgar orta kuvvette esiyor, bölgesel yağışlar Marmara'da görülecek. Ege'de ise kuvvetli gök gürültülü sağanağa dönebiliyor. Bu yağışlardan pazar da pazartesi de olacak, yıldırımlara dikkat. Yağışlarla beraber dolu da olabilir. Akdeniz'in batısında da gök gürültülü sağanak yağışlardan bekleniyor. Mersin, Adana, Hatay çevrelerinde ise çoğunlukla güneş var. Yarın ve öbür gün de böyle olacak. İç Anadolu'da da özellikle orta ve doğu kesimlerinde gök gürültülü sağanak yağışlar hafta sonunun iki gününde de bekleniyor. Karadeniz'in de özellikle batısında; Bolu, Zonguldak dolaylarında gök gürültülü sağanak yağışlar var. Doğu Karadeniz'in ise iç kesimlerinde;Gümüşhane, Bayburt dolaylarında bekleniyor. Yağışlar pazar-pazartesi zayıflayacak. Doğu Anadolu'nun da kuzeyinde sağanak yağışlar var. Güney'i ise çoğunlukla güneş alacak. Önümüzdeki günlerde de bölgenin güneyine etkili bir yağış gelmeyecek. Güneydoğu parçalı bulutlar arasından güneş görüyor, sıcaklık 25-30 derece aralığında salınıyor ancak birkaç gün içerisinde 4-5 derece bölge genelinde sıcaklık artacak. Hava Durumu.
13 Mayıs Cumartesi 2017 - Hava Durumu 03:32
13 Mayıs Cumartesi 2017 - Hava Durumu 103 izlenme - 1 ay önce Hava durumu Marmara ve Ege'de rüzgar lodostan kuvvetli esiyor. Güneş var. Pazar günü yerel yağmur geçişleri Marmara'da olacak, pazartesi gününe kadar sıcaklık Marmara'da 10 derece kadar azalacak. Akdeniz ve İç Anadolu'da da bol bol güneş var. İç Anadolu bölgesinde pazar, pazartesi yerel yağmur geçişleri görülebilir. Sıcaklık aynı dönemde azalıyor, daha büyük değerlerde azalış pazartesi günü olacak. Karadeniz'de sağanak yağışlar pazartesinden itibaren geliyor. Gök gürültülü sağanak yağış pazar gibi pazartesi günü de bölgenin neredeyse tamamında görülecek. Doğu Anadolu ve Güneydoğu bol güneşli. Doğu Anadolu'ya pazar günü gök gürültülü sağanak şeklinde yağış gelecek. Güneydoğu'da ise yağışlı alan çok dar, daha çok bulutlar yoğunlaşacak.
18 Mayıs Perşembe  2017 -  Hava Durumu 03:49
18 Mayıs Perşembe 2017 - Hava Durumu 85 izlenme - 1 ay önce Hava Durumu Marmara ve Kuzey Ege'de rüzgar kuvvetli. Marmara'nın Karadeniz kıyılarıyla Kuzey Ege'de özellikle rüzgar 5 kuvvetine çıkıyor. Ege'de gök gürültülü sağanak yağışlar var. Sağanak yağışlar İç Ege'de cuma günü sürecek. Akdeniz ve İç Anadolu'da yağışlar var. Bu yağışların büyük çoğunluğu gök gürültülü sağanak şeklinde. Cuma da öyle olacak, cumartesi de özellikle İç Anadolu'da. Akdeniz'in de yağış doğusunda olacak. Karadeniz'in neredeyse tamamı ıslanıyor. Bolu dolaylarında, Doğu Karadeniz'in iç kesimlerinde, Gümüşhane, Bayburt çevrelerinde yağış gök gürültülü sağanak şeklinde. Yağış cumartesi günü Orta ve Batı Karadeniz'de kesiyor, doğusunda devam ediyor. Doğu Anadolu ve Güneydoğu'da bulutlar yoğunlaşıyor. Güneydoğu'da yerel yağışlar var. Doğu Anadolu'da ise sağanağa hatta gök gürültülü sağanağa dönecek, gök gürültülü sağanaklar Doğu Anadolu'da cuma, cumartesi bölgenin tamamında olacak.
21 Aralık Çarşamba 2016 - Hava Durumu 02:35
21 Aralık Çarşamba 2016 - Hava Durumu 313 izlenme - 6 ay önce 21 Aralık yurt genelinde hava durumu:Marmara ve Ege'de rüzgar kuzey yönlerden kuvvetli esiyor. Sıcaklıkları kar ve karla karışık yağmur seviyesinde tutuyor. Kar yağışları daha çok Ege'de ve Marmara'nın güney kesimlerinde olacak. Akdeniz ve İç Anadolu'da da yağışlar var. Akdeniz'de çoğunlukla sağanak şeklinde Isparta Burdur dolaylarından kuzeye İç Anadolu'ya çıktığımızda yağış direk kar şeklinde kendini gösteriyor. İç Anadolu'da kar bir kar gün sürecek. Karadeniz orta ve batı kesimleri yağış alıyor. Bolu'da kar var. Perşembeye kalmayacak. Gümüşhane Bayburt çevrelerinde gündüz bile sıcaklık -6 -7 dereceleri bile aşamıyor. Doğu Anadolu'da ve Güneydoğu'da bulutlar biraz yoğunlaşıyor. Doğu Anadolu'da Malatya Elazığ çevreleri Güneydoğu da ise Gaziantep Şanlıurfa dolayları kar yağışlı. Güneydoğu'da yağışlar hayatı ciddi anlamda etkileyecek.
Rumeli Ekrem - Yağmur Bozdu Havayı 04:08
Rumeli Ekrem - Yağmur Bozdu Havayı 2.273 izlenme - 5 yıl önce Rumeli Ekrem - Yağmur Bozdu Havayı - Güldane / Deli Deli - Türkçe Pop
Rumeli Ekrem - Yağmur Bozdu Havayı 04:08
Rumeli Ekrem - Yağmur Bozdu Havayı 1.220 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Güldane / Deli Deli Çıkış Tarihi: 25.07.2012 Türkçe Pop
3 Aralık Cumartesi 2016 - Hava Durumu 03:24
3 Aralık Cumartesi 2016 - Hava Durumu 288 izlenme - 7 ay önce Marmara ve Ege'de rüzgar orta kuvvete indi, güneş görülüyor. İç Ege'de hava durumu kar yağışlı. Pazar günü ise Güney Ege ıslanacak, Muğla, Afyon dolayları yağmur alacak. Akdeniz ve İç Anadolu'da hava parçalı çok bulutlu. İç Anadolu'da bölgesel yağışlar var ve bu yağışlar kar şeklinde. Sivas dolaylarında yağış pazar günü de kar olarak devam edecek, yeni haftanın ilk günlerine de sarkacak. Akdeniz'inde neredeyse tamamı ıslanıyor. Bolu çevrelerinde bölgesel kar pazar günü kesecek, pazartesi geri gelecek. Doğu Karadeniz'in yüksekleri de kar alıyor, 3 gün devam edecek. Doğu Anadolu bölgesinde de 3 gün kar var. Bölgenin büyük kısmında, Güneydoğu'da ise Siirt çevrelerinde yağış bölgenin geneline pazar günü yayılacak, pazartesi de devam edecek, hatta sağanağa dönüşecek.
15 Şubat Çarşamba 2017-Hava Durumu 03:53
15 Şubat Çarşamba 2017-Hava Durumu 185 izlenme - 4 ay önce 15 Şubat yurt genelinde hava durumu: Marmara'nın Karadeniz kıyılarında rüzgar kuvvetli. Güney Ege'de rüzgar 5 kuvvetine kadar çıkabilecek, hava parçalı çok bulutlu. Marmara'da yerel, zayıf kar geçişleri olabilir. Akdeniz parçalı bulutlu, İç Anadolu'da ise kar bekleniyor ancak İç Anadolu'da kar yağışları da zayıf. Sıcaklı 0 derece ve altında seyrediyor, buzlanmaya dikkat. Yağışın büyük bir kısmı perşembe günü kesecek. Karadeniz'in tamamı kar alıyor. Akşam saatlerinde ve perşembe günü kar etkisini arttıracak. Orta ve Doğu Karadeniz'de özellikle hayatı ve ulaşımı etkileyebilir. Doğu Anadolu ve bölgesi parçalı bulutlu, Bitlis, Van, Hakkari dolaylarında kar bekleniyor. Güneydoğu'da da yağışlar var. Karla karışık yağmur ve ara ara kara dönen yağışlar daha çok bölgenin doğusunda.
5 Ocak Perşembe 2017 -Hava Durumu 02:21
5 Ocak Perşembe 2017 -Hava Durumu 230 izlenme - 6 ay önce 5 Ocak yurt genelinde hava durumu: Marmara'da güney yönlü sert rüzgarlar var. Yağış bekleniyor, cuma günü yağış kuvvetlenecek. Akşam saatlerinde yağışın büyük çoğunluğunun kara dönüşme ihtimali var. Edirne dolaylarında ise kar yağışının sabahtan başlaması bekleniyor. Ege Bölgesinde de kuvvetli rüzgarlar var, iç kesimlerinde yağış kar şeklinde. Yağışlar kıyı kesimlerde aşırı şekilde, cuma günü de devam edecek. Cumartesi ise bölgenin büyük kısmında karla karışık yağmur ve kar yağışları oluşacak. Akdeniz bölgesi sağanak yağışlı, Batı Akdeniz'e dikkat. Aşırı yağış su baskını, sel riski doğuruyor. Cuma, cumartesi günlerinde yağışlar sürecek. İç Anadolu Bölgesinde kar yağışları var. Sıcaklıklar 0 derecenin üzerinde çıkmış olsa da düşüşe hazırlanıyor. Hafta sonunda yine birçok noktada gündüz sıcaklığı 0 derecenin altında kalacak. Karadeniz'in orta ve batı kesimlerinde yağışlar var. Bolu dolaylarında yine kar bekliyoruz, bu kar yağışı 2-3 derece ile oluşuyor. Cumartesi ise -2,-3 derecelerle oluşacak. Doğu Anadolu'nun batısında Erzurum dolaylarında, Malatya, Elazığ çevrelerinde kar yağışları bekliyoruz, yağış cuma günü daha dar bir alanda kendini gösterecek ve sıcaklığın tırmanışı Malatya çevrelerinde yağışı karla karışık yağmura çevirecek. Güneydoğu Bölgesinde yere yağışlar var. Gaziantep'te sağanak şeklinde olacak. Cuma, cumartesi parçalı bulutlar arasından güneş görülecek. Cumartesi Gaziantep yine ıslanacak.
15 Mayıs Pazartesi 2017 - Hava Durumu 02:08
15 Mayıs Pazartesi 2017 - Hava Durumu 57 izlenme - 1 ay önce Hava durumu 15 Mayıs yeni haftanın ilk gününde yurdun büyük kısmında bulutlu olacak. Ege ve Akdeniz'de güneş var. Yağışlar daha çok Karadeniz ve Doğu Anadolu bölgelerinde ve gök gürültülü sağanak şeklinde, salı günü de devam edecek. Sıcaklıklar azaldı hissedilir değerlerde, ancak düştüğü seviyeler aslında normaller. Haftanın ortasından sonra biraz daha azalacak. Rüzgar Marmara ve Ege'de özellikle Orta ve Kuzey Ege'de kuvvetli esiyor. Bu da sıcaklıkları aşağıya çekiyor. Orta Karadeniz'de de, Batı Akdeniz'de de rüzgar kuzey yönlerden sert esecek.
5 Aralık Pazartesi 2016 - Hava Durumu 02:16
5 Aralık Pazartesi 2016 - Hava Durumu 248 izlenme - 7 ay önce Yeni haftanın ilk gününde yağışlar Akdeniz'in doğusunda, İç Anadolu'nun ve Karadeniz'in orta ve doğu kesimlerinde, Doğu ve Güneydoğu Anadolu'da olacak. Doğu Karadeniz'de Gümüşhane-Bayburt çevrelerinde, Doğu Anadolu'da yağışlar yere kar olarak iniyor. Ancak bu kar yağışları Doğu Anadolu'da çok kuvvetli değil. Batı bölgelerde ise güneş kendini gösteriyor. Marmara parçalı bulutlu, Ege ise az bulutlu bol güneşli olacak. Rüzgar Marmara ve Kuzey Ege'de poyrazdan kuvvetli esiyor. Orta ve Doğu Karadeniz'de de rüzgar karayelden kuvvetli. Diğer denizlerimizde ise çok sert bir rüzgar yok ancak çoğunluğu kuzeyden esiyor.
8 Nisan Cumartesi 2017 - Hava Durumu 03:12
8 Nisan Cumartesi 2017 - Hava Durumu 88 izlenme - 3 ay önce 8 Nisan yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'de hafta sonuna girişte bulutlar biraz yoğunlaşıyor. Gök gürültülü sağanak yağışlar çoğunlukla Güney Ege'de. Yağışlar pazar günü etki alanını Güney Ege'de de iyice daraltacak, parçalı bulutlar arasından güneş görülecek. Akdeniz'de yıldırımlara dikkat. Gök gürültülü sağanak yağışlar bekleniyor. Yağışlar İç Anadolu'da da sağanak şeklinde olacak. Bu iki bölgemizde de yağışlar pazar günü de kesintilerle sürecek, yeni haftaya yağış kalmıyor. Karadeniz'in de tamamı ıslanıyor. Yağış çoğunlukla sağanak şeklinde. Pazar günü de yağışlar sürecek, pazartesi ise bölgenin doğusuna çekilecek. Doğu Karadeniz'in yükseklerinde yağış, karla karışık yağmura dönüyor. Doğu Anadolu'da ise önümüzdeki günlerde kar bekleniyor. Erzurum dolaylarında, Kars, Ardahan çevrelerinde kar olacak. Güneydoğu sağanak yağış alıyor, yağış pazar da sürecek. Pazartesi hava açacak.
4 Aralık Pazar 2016 - Hava Durumu 02:22
4 Aralık Pazar 2016 - Hava Durumu 199 izlenme - 7 ay önce Haftanın son gününde Karadeniz'in doğusunda, Doğu Anadolu'da, yer yer Güneydoğu'da yağışlar devam ediyor. Hava durumu Güneydoğu'nun batısında Gaziantep dolaylarında hava yağışlı, gök gürültülü sağanak şeklinde. Batı bölgelerdeki kısmen kendini gösteren güneş ısısını çok fazla vermiyor. Sıcaklıklar Marmara'da çoğunlukla tek hanelerde, Ege'de de 15 derecenin altında sıcaklıklar ölçülüyor. Önümüzdeki günlerde batı bölgelerdeki sıcaklıklarda ciddi bir değişim olmayacak. İç bölgelerde ise düşüş bekleniyor. Yüksek basınç nedeniyle yine İç Anadolu'da, iç Ege'de gece sıcaklıklar -6/-7 derecelere kadar inecek. Denizlerimizde rüzgar orta kuvvet ve altında. Batı Karadeniz'de, Marmara'da, Kuzey Ege'de ve Akdeniz'in orta ve batı kesimlerinde rüzgar orta kuvvette, diğer değerlerimizde ise zayıf esiyor.
14 Mayıs Pazar 2017 - Hava Durumu 01:49
14 Mayıs Pazar 2017 - Hava Durumu 42 izlenme - 1 ay önce Hava Durumu Haftanın son gününde tavan yapan sıcaklıklar adım adım düşüşe geçiyor. Yarın öbür gün daha sert şekilde azalacak. Pazartesi salı sıcaklığın azalışı özellikle kuzey bölgelerde 6 7 derece daha olacak. Sıcaklık çok fazla değil birkaç derece azalıyor. Haftanın son gününde ancak yağışlar gelecek. Karadeniz'in tamamında Doğu Anadolu'nun büyük kısmında gök gürültülü sağanak yağışlar var. Marmara'da da sıcaklık 25 30 derece aralığında olsa da bulutlar biraz artıyor. Yerel yağmur geçişleri bekleniyor. Yeni haftanın ilk günlerinde düşüş sürecek. Hava Durumu.
30 Mart Perşembe 2017 - Hava Durumu 03:20
30 Mart Perşembe 2017 - Hava Durumu 72 izlenme - 3 ay önce 30 Mart yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'de rüzgar kuzey yönlerden orta kuvvette esiyor. Ege'de yağışlar var. Cuma günü de devam edecek hatta etkisini biraz arttıracak. Cumartesi kesiyor. Akdeniz'de bulutlar yoğunlaşıyor. İç Anadolu'da yağışlar var. Konya Kayseri Sivas dolaylarında. Akdeniz'de yağış gök gürültülü sağanak olarak cuma günü gelecek cumartesi de devam edecek. Karadeniz bölgesi parçalı bulutlu doğusunda biraz bulutlar yoğunlaşıyor. Önümüzde ki üç günlük dönemde ara ara bulutlar artsa da azalsa da yağış beklenmiyor. Doğu Anadolu bölgesi parçalı çok bulutlu cuma günü bölgenin büyük kısmına yağış gelecek. Güneydoğu'da da yağış etkili cuma günü gök gürültülü sağanağa dönüyor cumartesi de devam ediyor.
2 Aralık Cuma 2016 - Hava Durumu 02:52
2 Aralık Cuma 2016 - Hava Durumu 159 izlenme - 7 ay önce Yurdun batısında yağışlar geride kaldı ama doğusunda hala devam ediyor. Batı bölgelerdeki yağışlı, soğuk hava yerini bulutlu havaya bıraktı ve bu durum önümüzdeki üç günlük dönemde de devam edecek. Ara ara Marmara'nın güneyinde ve Ege'nin iç kesimlerinde yağış olsa da uzun sürekli değil. Marmara ve Kuzey Ege'de esecek lodostan kuvvetli rüzgar sıklıkların artmasına neden oluyor. Akdeniz'de yağışlar devam ediyor ama çoğunlukla yağmur şeklinde. Yağışlar cumartesi mola verir, Pazar tekrar devam eder. İç Anadolu'nun tamamında etkili olacak, sıcaklıklar 0'a yakın. Güneydoğu'da ise Cumartesi günü mola verecek yağışlar çoğunlukla yağmur şeklinde. Rüzgar Batı Karadeniz, Marmara ve Kuzey Ege'de lodos kuvvetli esiyor. Deniz ulaşımında aksamalar yaşanabilir. Batı Akdeniz'de, Antalya'da da rüzgar kuvvetli, karayelden esmesi beklenen rüzgarın 5 kuvvetine kadar çıkması bekleniyor. Diğer denizlerimizde ise rüzgar orta kuvvetli ve altında esmeye devam ediyor.
18 Ocak Çarşamba 2017 -Hava Durumu 03:57
18 Ocak Çarşamba 2017 -Hava Durumu 100 izlenme - 5 ay önce 18 Ocak yurt genelinde hava durumu:Marmara ve Ege'de bölgesel yağışlar sürüyor sürecek de perşembe günü de cuma günü de olacak. Cumaya kadar perşembe cuma Trakya'da yağışların kara dönme ihtimali var. Akdeniz ve İç Anadolu'da da parçalı bulutlar görünüyor. İç Anadolu'nun batısında Ankara Eskişehir çevrelerinde Batı Akdeniz'de Isparta Burdur dolaylarında yağmur olacak. Karadeniz'in Orta ve Batı kesimleri ıslanıyor. Bolu'da bile yağış karla karışık yağmura döndü. Cumaysa tamamen yağmura dönecek. Doğu Anadolu ve Güneydoğu'da da güneş görülüyor. Doğu Anadolu bölgesinde sabah saatlerinde yoğun olmak üzere sis var. Doğu Anadolu'nun yine kuzeyinde gece sıcaklıklar -20 derecelere kadar iniyor.
16 nisan pazar 2017 - Hava Durumu 02:14
16 nisan pazar 2017 - Hava Durumu 43 izlenme - 2 ay önce Haftanın son gününde yurdun büyük kısmı ıslanmaya devam ediyor. Yağışın gök gürültülü sağanak kısmı Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerinde. Yeni haftada başlangıçta yurdun büyük kısmında bulutlu ve yağışlı bir hava olacak. Marmara’nın da büyük kısmında yağış görülecek. Sıcaklık pazartesi günü Marmara bölgesinde birkaç derece, Salı günü ise 4-5 derece daha düşmüş olacak. Yeni haftanın ilk gününde Akdeniz’de yine görülecek gök gürültülü sağanak yağışlara karşı dikkatli olunması gerekiyor.
10 Nisan Pazartesi 2017 - Hava Durumu 01:57
10 Nisan Pazartesi 2017 - Hava Durumu 45 izlenme - 2 ay önce Hava durumu yeni haftanın ilk gününde Karadeniz'de ve İç Anadolu'nun doğusunda yağışlar var. Yurdun genelinde hava parçalı bulutlu Marmara'da sabah saatlerinde oluşan sis öğle saatlerine kalmadan dağılıyor. Sıcaklıkta önümüzde ki günlerde küçük adımlarla olsa da artacak. Çarşamba günü Akdeniz'e İç Anadolu'ya tekrar gök gürültülü sağanak yağışlar geliyor. Rüzgarlarımız Marmara Karadeniz'in orta ve doğu kesimlerinde ve Ege'de. Poyrazdan orta kuvvette esiyor. Karadeniz'de ki rüzgarlar zayıf 1-2 kuvvetinde. İstanbul'da önümüzde ki üç günlük dönemde yağış yok güneş görülüyor. Sabah saatlerinde sis oluşuyor. 15 derecelik sıcaklık 17-18 derecelere doğru ilerleyecek. Başkent çevreleri de parçalı bulutlu önümüzde ki günlerde sıcaklıklarda artış var. İzmir'de de yağış yok güneş var çarşamba günü bulutlar biraz artacak. Sıcaklık 19 derece salı günü 22 dereceye yükseliyor. Hava durumu.
02 Şubat Perşembe 2017 - Hava Durumu 03:40
02 Şubat Perşembe 2017 - Hava Durumu 81 izlenme - 5 ay önce 2 Şubat yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'de rüzgar güneye dönüyor, ancak zayıf esiyor. Sıcaklık biraz tırmanıyor. Marmara'da 8-10 derecelere, Ege'de 11-12 derecelere çıkıyor. Önümüzdeki günlerde de tırmanış sürecek. Ancak bulutlar da artacak. Akdeniz ve İç Anadolu'da güneş var. İç Anadolu'da sabah saatlerinde yoğun sis oluşuyor. Yine gündüz sıcaklık değerleri Konya-Kayseri-Sivas dolaylarında 0 derecenin altında. Karadeniz Bölgesinde'de güneş görülüyor, parçalı bulutlar arasından olsa da. Ancak Doğu Karadeniz'de bulutlar yoğunlaşıyor, sisli-puslu bir hava var. Hava cuma günü açacak. Doğu Anadolu'da hava çoğunlukla parçalı çok bulutlu. Hakkari dolaylarında öğle saatlerine kadar kar bekleniyor. Güneydoğu Anadolu'da da parçalı bulutlu bir hava var. Yakın gelecekte yağış olmayacak.
Touch Me Ultrasonic Nemlendirici 01:05
Touch Me Ultrasonic Nemlendirici 280 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/touch-me-hava-temizleyici Touch Me Ultrasonic Nemlendirici, evinizin havasını değiştiriyor. 3,2 litrelik su kapasitesi ile havadaki kötü kokuyu anında emiyor ve baharın en taze esintisini odanıza getiriyor.