Hoşgeldiniz!

Havayı Videoları İzle

12 Nisan Çarşamba 2017 - Hava Durumu 03:29
12 Nisan Çarşamba 2017 - Hava Durumu 295 izlenme - 2 hafta önce Hava Durumu Marmara ve Ege bölgesinde bulutlar biraz artıyor ancak güneşte kendini gösterebilecek. Ege'de özellikle sabah saatlerinde sis var. Perşembe günü güney Ege'ye gök gürültülü sağanak yağışlar gelecek. Akdeniz bölgesi de yerel olarak ıslanıyor. Sıcaklık 22-23-24 derecelerde perşembe bölgenin tamamında sağanak cuma ise doğusunda gök gürültülü sağanak olacak. İç Anadolu'nun da orta ve doğu kesimleri ıslanıyor ve bu alanda perşembe günü yağış gök gürültülü sağanağa dönüyor. Cuma günü de devam edecek su baskınlarına dikkat ! Karadeniz'in tamamında güneş görülüyor. Hava parçalı bulutlu. Perşembe günü hava kapatacak bölgenin orta ve doğu kesimlerine yağış gelecek. Cuma günü de bu yağışlar devam edecek. Doğu Anadolu parçalı çok bulutlu Malatya çevrelerinde yerel yağışlar var. Güneydoğu'da da sağanak yağışlar bekleniyor. Hava durumu özellikle perşembe cuma bu iki bölgemizde de aşırı yağışa dikkat yağışların yanında yıldırımla şimşeklerde söz konusu.
Justin Bieber'la Aynı Havayı Soluyoruz Bol Bol Nefes Alın 01:55
Justin Bieber'la Aynı Havayı Soluyoruz Bol Bol Nefes Alın 7.490 izlenme - 4 yıl önce Justin Bieber'la Aynı Havayı Soluyoruz Bol Bol Nefes Alın
8 Nisan Cumartesi 2017 - Hava Durumu 03:12
8 Nisan Cumartesi 2017 - Hava Durumu 85 izlenme - 3 hafta önce 8 Nisan yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'de hafta sonuna girişte bulutlar biraz yoğunlaşıyor. Gök gürültülü sağanak yağışlar çoğunlukla Güney Ege'de. Yağışlar pazar günü etki alanını Güney Ege'de de iyice daraltacak, parçalı bulutlar arasından güneş görülecek. Akdeniz'de yıldırımlara dikkat. Gök gürültülü sağanak yağışlar bekleniyor. Yağışlar İç Anadolu'da da sağanak şeklinde olacak. Bu iki bölgemizde de yağışlar pazar günü de kesintilerle sürecek, yeni haftaya yağış kalmıyor. Karadeniz'in de tamamı ıslanıyor. Yağış çoğunlukla sağanak şeklinde. Pazar günü de yağışlar sürecek, pazartesi ise bölgenin doğusuna çekilecek. Doğu Karadeniz'in yükseklerinde yağış, karla karışık yağmura dönüyor. Doğu Anadolu'da ise önümüzdeki günlerde kar bekleniyor. Erzurum dolaylarında, Kars, Ardahan çevrelerinde kar olacak. Güneydoğu sağanak yağış alıyor, yağış pazar da sürecek. Pazartesi hava açacak.
15 Şubat Çarşamba 2017-Hava Durumu 03:53
15 Şubat Çarşamba 2017-Hava Durumu 184 izlenme - 2 ay önce 15 Şubat yurt genelinde hava durumu: Marmara'nın Karadeniz kıyılarında rüzgar kuvvetli. Güney Ege'de rüzgar 5 kuvvetine kadar çıkabilecek, hava parçalı çok bulutlu. Marmara'da yerel, zayıf kar geçişleri olabilir. Akdeniz parçalı bulutlu, İç Anadolu'da ise kar bekleniyor ancak İç Anadolu'da kar yağışları da zayıf. Sıcaklı 0 derece ve altında seyrediyor, buzlanmaya dikkat. Yağışın büyük bir kısmı perşembe günü kesecek. Karadeniz'in tamamı kar alıyor. Akşam saatlerinde ve perşembe günü kar etkisini arttıracak. Orta ve Doğu Karadeniz'de özellikle hayatı ve ulaşımı etkileyebilir. Doğu Anadolu ve bölgesi parçalı bulutlu, Bitlis, Van, Hakkari dolaylarında kar bekleniyor. Güneydoğu'da da yağışlar var. Karla karışık yağmur ve ara ara kara dönen yağışlar daha çok bölgenin doğusunda.
21 Aralık Çarşamba 2016 - Hava Durumu 02:35
21 Aralık Çarşamba 2016 - Hava Durumu 307 izlenme - 4 ay önce 21 Aralık yurt genelinde hava durumu:Marmara ve Ege'de rüzgar kuzey yönlerden kuvvetli esiyor. Sıcaklıkları kar ve karla karışık yağmur seviyesinde tutuyor. Kar yağışları daha çok Ege'de ve Marmara'nın güney kesimlerinde olacak. Akdeniz ve İç Anadolu'da da yağışlar var. Akdeniz'de çoğunlukla sağanak şeklinde Isparta Burdur dolaylarından kuzeye İç Anadolu'ya çıktığımızda yağış direk kar şeklinde kendini gösteriyor. İç Anadolu'da kar bir kar gün sürecek. Karadeniz orta ve batı kesimleri yağış alıyor. Bolu'da kar var. Perşembeye kalmayacak. Gümüşhane Bayburt çevrelerinde gündüz bile sıcaklık -6 -7 dereceleri bile aşamıyor. Doğu Anadolu'da ve Güneydoğu'da bulutlar biraz yoğunlaşıyor. Doğu Anadolu'da Malatya Elazığ çevreleri Güneydoğu da ise Gaziantep Şanlıurfa dolayları kar yağışlı. Güneydoğu'da yağışlar hayatı ciddi anlamda etkileyecek.
30 Mart Perşembe 2017 - Hava Durumu 03:20
30 Mart Perşembe 2017 - Hava Durumu 70 izlenme - 4 hafta önce 30 Mart yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'de rüzgar kuzey yönlerden orta kuvvette esiyor. Ege'de yağışlar var. Cuma günü de devam edecek hatta etkisini biraz arttıracak. Cumartesi kesiyor. Akdeniz'de bulutlar yoğunlaşıyor. İç Anadolu'da yağışlar var. Konya Kayseri Sivas dolaylarında. Akdeniz'de yağış gök gürültülü sağanak olarak cuma günü gelecek cumartesi de devam edecek. Karadeniz bölgesi parçalı bulutlu doğusunda biraz bulutlar yoğunlaşıyor. Önümüzde ki üç günlük dönemde ara ara bulutlar artsa da azalsa da yağış beklenmiyor. Doğu Anadolu bölgesi parçalı çok bulutlu cuma günü bölgenin büyük kısmına yağış gelecek. Güneydoğu'da da yağış etkili cuma günü gök gürültülü sağanağa dönüyor cumartesi de devam ediyor.
5 Ocak Perşembe 2017 -Hava Durumu 02:21
5 Ocak Perşembe 2017 -Hava Durumu 226 izlenme - 4 ay önce 5 Ocak yurt genelinde hava durumu: Marmara'da güney yönlü sert rüzgarlar var. Yağış bekleniyor, cuma günü yağış kuvvetlenecek. Akşam saatlerinde yağışın büyük çoğunluğunun kara dönüşme ihtimali var. Edirne dolaylarında ise kar yağışının sabahtan başlaması bekleniyor. Ege Bölgesinde de kuvvetli rüzgarlar var, iç kesimlerinde yağış kar şeklinde. Yağışlar kıyı kesimlerde aşırı şekilde, cuma günü de devam edecek. Cumartesi ise bölgenin büyük kısmında karla karışık yağmur ve kar yağışları oluşacak. Akdeniz bölgesi sağanak yağışlı, Batı Akdeniz'e dikkat. Aşırı yağış su baskını, sel riski doğuruyor. Cuma, cumartesi günlerinde yağışlar sürecek. İç Anadolu Bölgesinde kar yağışları var. Sıcaklıklar 0 derecenin üzerinde çıkmış olsa da düşüşe hazırlanıyor. Hafta sonunda yine birçok noktada gündüz sıcaklığı 0 derecenin altında kalacak. Karadeniz'in orta ve batı kesimlerinde yağışlar var. Bolu dolaylarında yine kar bekliyoruz, bu kar yağışı 2-3 derece ile oluşuyor. Cumartesi ise -2,-3 derecelerle oluşacak. Doğu Anadolu'nun batısında Erzurum dolaylarında, Malatya, Elazığ çevrelerinde kar yağışları bekliyoruz, yağış cuma günü daha dar bir alanda kendini gösterecek ve sıcaklığın tırmanışı Malatya çevrelerinde yağışı karla karışık yağmura çevirecek. Güneydoğu Bölgesinde yere yağışlar var. Gaziantep'te sağanak şeklinde olacak. Cuma, cumartesi parçalı bulutlar arasından güneş görülecek. Cumartesi Gaziantep yine ıslanacak.
3 Aralık Cumartesi 2016 - Hava Durumu 03:24
3 Aralık Cumartesi 2016 - Hava Durumu 286 izlenme - 5 ay önce Marmara ve Ege'de rüzgar orta kuvvete indi, güneş görülüyor. İç Ege'de hava durumu kar yağışlı. Pazar günü ise Güney Ege ıslanacak, Muğla, Afyon dolayları yağmur alacak. Akdeniz ve İç Anadolu'da hava parçalı çok bulutlu. İç Anadolu'da bölgesel yağışlar var ve bu yağışlar kar şeklinde. Sivas dolaylarında yağış pazar günü de kar olarak devam edecek, yeni haftanın ilk günlerine de sarkacak. Akdeniz'inde neredeyse tamamı ıslanıyor. Bolu çevrelerinde bölgesel kar pazar günü kesecek, pazartesi geri gelecek. Doğu Karadeniz'in yüksekleri de kar alıyor, 3 gün devam edecek. Doğu Anadolu bölgesinde de 3 gün kar var. Bölgenin büyük kısmında, Güneydoğu'da ise Siirt çevrelerinde yağış bölgenin geneline pazar günü yayılacak, pazartesi de devam edecek, hatta sağanağa dönüşecek.
5 Aralık Pazartesi 2016 - Hava Durumu 02:16
5 Aralık Pazartesi 2016 - Hava Durumu 247 izlenme - 5 ay önce Yeni haftanın ilk gününde yağışlar Akdeniz'in doğusunda, İç Anadolu'nun ve Karadeniz'in orta ve doğu kesimlerinde, Doğu ve Güneydoğu Anadolu'da olacak. Doğu Karadeniz'de Gümüşhane-Bayburt çevrelerinde, Doğu Anadolu'da yağışlar yere kar olarak iniyor. Ancak bu kar yağışları Doğu Anadolu'da çok kuvvetli değil. Batı bölgelerde ise güneş kendini gösteriyor. Marmara parçalı bulutlu, Ege ise az bulutlu bol güneşli olacak. Rüzgar Marmara ve Kuzey Ege'de poyrazdan kuvvetli esiyor. Orta ve Doğu Karadeniz'de de rüzgar karayelden kuvvetli. Diğer denizlerimizde ise çok sert bir rüzgar yok ancak çoğunluğu kuzeyden esiyor.
16 nisan pazar 2017 - Hava Durumu 02:14
16 nisan pazar 2017 - Hava Durumu 35 izlenme - 2 hafta önce Haftanın son gününde yurdun büyük kısmı ıslanmaya devam ediyor. Yağışın gök gürültülü sağanak kısmı Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerinde. Yeni haftada başlangıçta yurdun büyük kısmında bulutlu ve yağışlı bir hava olacak. Marmara’nın da büyük kısmında yağış görülecek. Sıcaklık pazartesi günü Marmara bölgesinde birkaç derece, Salı günü ise 4-5 derece daha düşmüş olacak. Yeni haftanın ilk gününde Akdeniz’de yine görülecek gök gürültülü sağanak yağışlara karşı dikkatli olunması gerekiyor.
10 Nisan Pazartesi 2017 - Hava Durumu 01:57
10 Nisan Pazartesi 2017 - Hava Durumu 38 izlenme - 3 hafta önce Hava durumu yeni haftanın ilk gününde Karadeniz'de ve İç Anadolu'nun doğusunda yağışlar var. Yurdun genelinde hava parçalı bulutlu Marmara'da sabah saatlerinde oluşan sis öğle saatlerine kalmadan dağılıyor. Sıcaklıkta önümüzde ki günlerde küçük adımlarla olsa da artacak. Çarşamba günü Akdeniz'e İç Anadolu'ya tekrar gök gürültülü sağanak yağışlar geliyor. Rüzgarlarımız Marmara Karadeniz'in orta ve doğu kesimlerinde ve Ege'de. Poyrazdan orta kuvvette esiyor. Karadeniz'de ki rüzgarlar zayıf 1-2 kuvvetinde. İstanbul'da önümüzde ki üç günlük dönemde yağış yok güneş görülüyor. Sabah saatlerinde sis oluşuyor. 15 derecelik sıcaklık 17-18 derecelere doğru ilerleyecek. Başkent çevreleri de parçalı bulutlu önümüzde ki günlerde sıcaklıklarda artış var. İzmir'de de yağış yok güneş var çarşamba günü bulutlar biraz artacak. Sıcaklık 19 derece salı günü 22 dereceye yükseliyor. Hava durumu.
Rumeli Ekrem - Yağmur Bozdu Havayı 04:08
Rumeli Ekrem - Yağmur Bozdu Havayı 2.269 izlenme - 4 yıl önce Rumeli Ekrem - Yağmur Bozdu Havayı - Güldane / Deli Deli - Türkçe Pop
Rumeli Ekrem - Yağmur Bozdu Havayı 04:08
Rumeli Ekrem - Yağmur Bozdu Havayı 1.206 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Güldane / Deli Deli Çıkış Tarihi: 25.07.2012 Türkçe Pop
4 Aralık Pazar 2016 - Hava Durumu 02:22
4 Aralık Pazar 2016 - Hava Durumu 197 izlenme - 5 ay önce Haftanın son gününde Karadeniz'in doğusunda, Doğu Anadolu'da, yer yer Güneydoğu'da yağışlar devam ediyor. Hava durumu Güneydoğu'nun batısında Gaziantep dolaylarında hava yağışlı, gök gürültülü sağanak şeklinde. Batı bölgelerdeki kısmen kendini gösteren güneş ısısını çok fazla vermiyor. Sıcaklıklar Marmara'da çoğunlukla tek hanelerde, Ege'de de 15 derecenin altında sıcaklıklar ölçülüyor. Önümüzdeki günlerde batı bölgelerdeki sıcaklıklarda ciddi bir değişim olmayacak. İç bölgelerde ise düşüş bekleniyor. Yüksek basınç nedeniyle yine İç Anadolu'da, iç Ege'de gece sıcaklıklar -6/-7 derecelere kadar inecek. Denizlerimizde rüzgar orta kuvvet ve altında. Batı Karadeniz'de, Marmara'da, Kuzey Ege'de ve Akdeniz'in orta ve batı kesimlerinde rüzgar orta kuvvette, diğer değerlerimizde ise zayıf esiyor.
2 Aralık Cuma 2016 - Hava Durumu 02:52
2 Aralık Cuma 2016 - Hava Durumu 156 izlenme - 5 ay önce Yurdun batısında yağışlar geride kaldı ama doğusunda hala devam ediyor. Batı bölgelerdeki yağışlı, soğuk hava yerini bulutlu havaya bıraktı ve bu durum önümüzdeki üç günlük dönemde de devam edecek. Ara ara Marmara'nın güneyinde ve Ege'nin iç kesimlerinde yağış olsa da uzun sürekli değil. Marmara ve Kuzey Ege'de esecek lodostan kuvvetli rüzgar sıklıkların artmasına neden oluyor. Akdeniz'de yağışlar devam ediyor ama çoğunlukla yağmur şeklinde. Yağışlar cumartesi mola verir, Pazar tekrar devam eder. İç Anadolu'nun tamamında etkili olacak, sıcaklıklar 0'a yakın. Güneydoğu'da ise Cumartesi günü mola verecek yağışlar çoğunlukla yağmur şeklinde. Rüzgar Batı Karadeniz, Marmara ve Kuzey Ege'de lodos kuvvetli esiyor. Deniz ulaşımında aksamalar yaşanabilir. Batı Akdeniz'de, Antalya'da da rüzgar kuvvetli, karayelden esmesi beklenen rüzgarın 5 kuvvetine kadar çıkması bekleniyor. Diğer denizlerimizde ise rüzgar orta kuvvetli ve altında esmeye devam ediyor.
18 Ocak Çarşamba 2017 -Hava Durumu 03:57
18 Ocak Çarşamba 2017 -Hava Durumu 98 izlenme - 3 ay önce 18 Ocak yurt genelinde hava durumu:Marmara ve Ege'de bölgesel yağışlar sürüyor sürecek de perşembe günü de cuma günü de olacak. Cumaya kadar perşembe cuma Trakya'da yağışların kara dönme ihtimali var. Akdeniz ve İç Anadolu'da da parçalı bulutlar görünüyor. İç Anadolu'nun batısında Ankara Eskişehir çevrelerinde Batı Akdeniz'de Isparta Burdur dolaylarında yağmur olacak. Karadeniz'in Orta ve Batı kesimleri ıslanıyor. Bolu'da bile yağış karla karışık yağmura döndü. Cumaysa tamamen yağmura dönecek. Doğu Anadolu ve Güneydoğu'da da güneş görülüyor. Doğu Anadolu bölgesinde sabah saatlerinde yoğun olmak üzere sis var. Doğu Anadolu'nun yine kuzeyinde gece sıcaklıklar -20 derecelere kadar iniyor.
02 Şubat Perşembe 2017 - Hava Durumu 03:40
02 Şubat Perşembe 2017 - Hava Durumu 79 izlenme - 3 ay önce 2 Şubat yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'de rüzgar güneye dönüyor, ancak zayıf esiyor. Sıcaklık biraz tırmanıyor. Marmara'da 8-10 derecelere, Ege'de 11-12 derecelere çıkıyor. Önümüzdeki günlerde de tırmanış sürecek. Ancak bulutlar da artacak. Akdeniz ve İç Anadolu'da güneş var. İç Anadolu'da sabah saatlerinde yoğun sis oluşuyor. Yine gündüz sıcaklık değerleri Konya-Kayseri-Sivas dolaylarında 0 derecenin altında. Karadeniz Bölgesinde'de güneş görülüyor, parçalı bulutlar arasından olsa da. Ancak Doğu Karadeniz'de bulutlar yoğunlaşıyor, sisli-puslu bir hava var. Hava cuma günü açacak. Doğu Anadolu'da hava çoğunlukla parçalı çok bulutlu. Hakkari dolaylarında öğle saatlerine kadar kar bekleniyor. Güneydoğu Anadolu'da da parçalı bulutlu bir hava var. Yakın gelecekte yağış olmayacak.
21 Mart Salı 2017 - Hava Durumu 04:02
21 Mart Salı 2017 - Hava Durumu 33 izlenme - 1 ay önce Marmara ve Ege' rüzgar orta kuvvette ve altında yağış yok. Güneş görülüyor. Trakya'da sabah saatlerinde yoğun olmak üzere sis ihtimali var. Önümüzde ki günlerde sıcaklıklarda 3 4 derecelik azalış olacak. Cumadan itibaren tekrar tırmanış var. Akdeniz'de hava parçalı az bulutlu Adana dolaylarına yalnızca bulutlar yoğunlaşıyor ve yağış görülüyor. Çarşamba'ya kalmayacak. İç Anadolu'nun da doğusu ıslanıyor. Kayser,i Sivas dolaylarında yağış var. Sivas'ta karla karışık yağmur şeklinde Karadeniz'de bulutlar artıyor Doğu Karadeniz'de zayıf yağışlar bekleniyor. Doğu Anadolu'da da zayıf kar geçişleri var. bir kaç gün sürecek. Güneydoğu'da ise bulutlar artıyor. Siirt çevrelerinde ki yağış çarşamba etki alanını genişletecek.
26 Mart Pazar 2017 - Hava Durumu 02:15
26 Mart Pazar 2017 - Hava Durumu 25 izlenme - 1 ay önce 26 Mart yurt genelinde hava durumu: Haftanın son gününde Marmara'ya Ege'nin iç kesimlerine Karadeniz'e yer yer İç Anadolu'ya yağış geliyor. Yağışlar çoğunlukla günün ikinci yarısında kendini gösterecek. Yağış sıcaklıkları çok fazla aşağı çekmiyor. Hissedilir büyük değerlerde ki sıcaklığın azalışı pazartesi olacak. Marmara'da düşüşün 7 8 dereceleri bulacağı ön görülüyor. Denizlerimiz de rüzgar yaklaşık orta kuvvette. Marmara'nın Karadeniz kıyılarında poyrazdan esen rüzgar var. Karadeniz'in doğusunda orta kuvvetinde altında esecek.
Touch Me Ultrasonic Nemlendirici 01:05
Touch Me Ultrasonic Nemlendirici 267 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/touch-me-hava-temizleyici Touch Me Ultrasonic Nemlendirici, evinizin havasını değiştiriyor. 3,2 litrelik su kapasitesi ile havadaki kötü kokuyu anında emiyor ve baharın en taze esintisini odanıza getiriyor.
Bill Clinton'un Boşa Salladığı Öpücük 01:02
Bill Clinton'un Boşa Salladığı Öpücük 106 izlenme - 2 yıl önce Eski bir video olduğu aşikar ama arşivimizde bulunmadığını farkederek yüklemek gerektiğini düşündüm. Kimsenin böyle bi duruma düşmemesi dileğiyle...
Rusya'da Havayı Isıtan Flash Mob 05:40
Rusya'da Havayı Isıtan Flash Mob 152 izlenme - 5 yıl önce
Muziğin İnsan Uzerindeki Etkileri 07:01
Muziğin İnsan Uzerindeki Etkileri 127 izlenme - 2 yıl önce Video için pek bir yorum yapmak istemiyorum, hidrofobik yüzey testlerini araştırırken denk geldi, Bize zaten denk gele gele Arapların Cübbeli Ahmet'i gelir. Abimizin tespitler ve anlatım müthiş. İnsan oğlu ne garip lan ! Türlü türlüsü mevcut ..
Kel Hamza(Şenses),Mukim Tahir(Oturan) - Havayı Deli Gönül Havayı 01:02
Kel Hamza(Şenses),Mukim Tahir(Oturan) - Havayı Deli Gönül Havayı 116 izlenme - 5 yıl önce
Havayı Kirleten Araçlara 1700 TL Ceza 01:04
Havayı Kirleten Araçlara 1700 TL Ceza 68 izlenme - 4 yıl önce Havayı Kirleten Araçlara 1700 TL Ceza Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, motorlu taşıtlara yönelik egzoz emisyon denetimlerine hız verdi. Havayı kirleten araçlara bin 700 TL ceza kesildi. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, motorlu taşıtlara yönelik egzoz emisyon denetimlerine hız verdi. Yapılan kontrollerde egzoz emisyon değerleri yüksek çıkan araçlara bin 700 TL para cezası kesildi.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, motorlu araçlara yönelik egzoz emisyon denetimlerine hız verdi. İstanbul'da trafikten kaynaklanan hava kirliliğinin önüne geçmeye çalışan bakanlık motorlu taşıtlara yönelik yaptığı denetimlerle bu kirliliğin önüne geçmeye çalışıyor. Bu kapsamda ekipler TEM Otoyolu Mahmutbey gişelerinde kontrol yaptı. Yapılan kontrollerde egzoz emisyon değerleri normal çıkan araçlara teşekkür edilerek gönderilirken, değerleri limitin üzerinde çıkan araçlara ise bin 700 TL ceza kesildi.Yapılan kontrollerde egzoz emisyon değerleri yüksek çıkan Ahmet Keskin, aracının bakımlarının tam olduğunu ve egzoz muayenesi yaptırdığını söylese de yetkililer değerlerin çok yüksek olduğunu ve çevre kirliliğine neden olduğunu belirterek, bin 700 TL para cezası kesti. Keskin ise daha önce böyle bir uygulamaya rastlamadığını ve cezayı ödemeye gücünün yetmeyeceğini belirtti.Yetkililer araçlarına Egzoz emisyon ölçümlerini yaptırmamış olan sürücülere 842 TL, limit değerlerini araşarak havayı kirleten araç sahiplerine ise bin 700 TL ceza kesildiğini belirtti.
Justin Bieber'la Aynı Havayı Soluyoruz Bol Bol Nefes Alın 01:55
Justin Bieber'la Aynı Havayı Soluyoruz Bol Bol Nefes Alın 52 izlenme - 4 yıl önce Justin Bieber'la Aynı Havayı Soluyoruz Bol Bol Nefes Alın
Tarkan Açık Havayı Salladı 04:14
Tarkan Açık Havayı Salladı 31 izlenme - 4 yıl önce Tarkan, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde binlerce hayranına keyifli bir gece yaşattı.
açık havayı serinletme 00:12
açık havayı serinletme 13 izlenme - 5 yıl önce açık havayı serinletme