Hoşgeldiniz!

havayı

15 Nisan Pazar 2018 - Hava Durumu 01:19
15 Nisan Pazar 2018 - Hava Durumu 147 izlenme - 6 gün önce Haftanın son günü Marmara, Ege, Akdeniz, İç Anadolu'da bol güneşli bir hava bekleniyor. Orta ve Doğu Karadeniz'de ise sis hakim. Doğu Anadolu'nun genelinde parçalı çok bulutlu bir hava olur. Hakkari dolaylarında ise bölgesel yağışlar bekleniyor. Güneydoğu Anadolu'da parçalı bulutlar arasından güneş alıyor. Sıcaklıklar Marmara'da 20-25 derece aralığında ölçülüyor. Kıyı Ege'de 30 dereceye dayanan sıcaklıklar var. Doğu Anadolu'da Kars-Erzurum dolaylarında gündüz sıcaklıkları 13 derecelerde ölçülürken gece 0 derecenin altına iniyor. Haftanın ilk günü yurdun genelinde yağışsız bir hava bekleniyor. Haftanın ikinci günü ise Marmara'ya bölgesel yağışlar geliyor.
Justin Bieber'la Aynı Havayı Soluyoruz Bol Bol Nefes Alın 01:55
Justin Bieber'la Aynı Havayı Soluyoruz Bol Bol Nefes Alın 7.493 izlenme - 5 yıl önce Justin Bieber'la Aynı Havayı Soluyoruz Bol Bol Nefes Alın
06 Nisan cuma 2018 - Hava Durumu 03:42
06 Nisan cuma 2018 - Hava Durumu 108 izlenme - 2 hafta önce Marmara ve Ege'de rüzgar orta kuvvette, Marmara'nın Karadeniz kıyılarında orta kuvveti biraz aşıyor, hava parçalı bulutlu akşam saatlerinde bulutlar biraz artacak, sıcaklık düşmeye başlayacak, cumartesi pazar sıcaklık düşüşü ile yağış başlayacak. Akdeniz ve İç Anadolu bol güneş alıyor, cumartesi günü Batı Akdeniz'de bulutlar biraz artıyor, pazar günü ise gök gürültülü sağanak yağış gelebilir, Konya dolaylarında da pazar günün gök gürültülü sağanak yağış olacak. Karadeniz bölgesinde az bulutlu çok güneşli bir gökyüzü var, sıcaklık 15 dereceyi biraz aşıyor, hafta sonu sıcaklık biraz daha artacak. Doğu Anadolu ve Güneydoğu bol bol güneş alıyor, Erzurum'da sıcaklık gece sıcaklık sıfırın altında, gündüz 14-15 derecelerde Güneydoğu'da 24-25 derecelik sıcaklık, Şanlıurfa'da 30 dereceye dayanıyor, pazar günü ulaşacak.
04 Şubat Pazar 2018 - Hava Durumu 01:20
04 Şubat Pazar 2018 - Hava Durumu 379 izlenme - 2 ay önce Haftanın son gününde Marmara'nın geneli yağışlı. Bu yağışlar haftanın ilk günü de devam ediyor salı günü ise kesiyor. Üç günlük dönemde sıcaklıklarda birkaç derecelik dalgalanmayla düşüş bekleniyor. Ege'nin genelinde çok bulutlu bir hava hakim. Batı Akdeniz'de ve İç Anadolu'nun doğusunda ve Batı Karadeniz'de de yağış bekleniyor. Doğu Anadolu'da Kars-Erzurum dolaylarında sis bekleniyor. Bunun dışında bölgede parçalı bulutlu bir hava bekleniyor. Güneydoğu Anadolu'da da parçalı bulutlu bir gökyüzü bekleniyor. Sıcaklıklar 15-16 derecelerde. Denizlerimizde rüzgarlar Doğu Karadeniz ve Akdeniz'de orta kuvvet ve altında esiyor. Diğer denizlerimizde orta kuvvetin üzerinde esmesi bekleniyor.
07 Mart Çarşamba 2018 - Hava Durumu 02:55
07 Mart Çarşamba 2018 - Hava Durumu 224 izlenme - 1 ay önce 7 Mart Çarşamba günü, Haftanın ortasında yurdun birçok noktasında bulutlar yoğunlaşıyor, yer yer yağışlar bekleniyor. Yağışlar Ege'nin iç ve güney kesimlerinde, yer yer Trakya’ da, İç Anadolu’da ve Karadeniz’in batısında etkili olacak. Kuvvetli kısmı ise perşembe günü lodos yönünden kuvvetli, fırtına şeklindeki rüzgarın kuzeye dönmesiyle beraber perşembe günü sağanak yağışlar oluşacak. Hatta Marmara, Ege, Akdeniz, İç Anadolu’da ve Karadeniz’de gök gürültülü sağanak yağışlar oluşacak. Yıldırımlara ve su baskınlarına karşı dikkat! Kuvvetli sağanak yağışlar İç Anadolu'nun doğusunda ve Doğu Karadeniz’de perşembe – cuma günleri etkili olup 2 gün sürecek. Özellikle Trabzon ve Rize çevrelerinde sele karşı dikkat! Denizlerimizde rüzgar kuvvetli. Marmara ve Ege’de 5 kuvvetini buluyor. Karadeniz’in orta ve batı kesimlerinde de 4 kuvvetinde güneyli rüzgârlar var.
26 Ocak Perşembe 2018 - Hava Durumu 03:54
26 Ocak Perşembe 2018 - Hava Durumu 347 izlenme - 3 ay önce Marmara ve Ege’de rüzgar kuvvetli. Özellikle güney ege ve açıklarında 5 kuvvetine ulaşıyor. Yağış etkisini yitiriyor. Ege ‘de güneş bolca görülecek. Marmara’da biraz bulutlar yoğunlaşacak. Akdeniz’in orta ve doğu kesimleri ıslanmaya devam ediyor. Yine İç Anadolu’nun da orta ve doğu kesimleri yağışlı ancak İç Anadolu’da yağış kara dönüyor, zayıf bir kar. Bu yağışların neredeyse tamamı hafta sonu da kesilmiş olacak. Karadeniz'in de orta ve doğu kesimleri yağış alıyor. Gümüşhane ve Bayburt dolaylarında yağış kara dönüyor. Bu yağışlar cumartesi günü de devam edecek. Pazar günüyse yağış etkili alanını iyice daraltacak. Doğu Anadolu’da kar yağışları sürüyor ve yine tekili. Cumartesi günü zayıflayacak Pazar günü kesecek. Güneydoğu’da da sağanaklar sürüyor. Cumartesi günü etki alanını daraltıp Pazar günü tamamen kesecek.
18 Nisan Çarşamba 2018 - Hava Durumu 03:32
18 Nisan Çarşamba 2018 - Hava Durumu 24 izlenme - 3 gün önce 18 Nisan Çarşamba günü, Marmara'nın Karadeniz kıyılarından rüzgar kuzey yönden kuvvetli esiyor. Sıcaklık artışını engelliyor, hissedilen değerleri de biraz aşağı çekiyor, bulutları arttırıyor. Ege'de parçalı az bulutlu bir gökyüzü olacak. Perşembe günü de güneş görülecek, cuma günü ise yağış geliyor. Yağışlar Marmara'nın neredeyse tamamında olacak. Akdeniz Bölgesi bol güneşli, güneşlenmeye perşembe günü de devam edecek. Cuma günü ise yağış geliyor. Doğu Akdeniz'de gök gürültülü sağanak şeklinde olacak. İç Anadolu'ya da yağış geliyor. Perşembe günü bölgenin doğusunda olacak. Karadeniz Bölgesinde de güneş görülüyor, parçalı az bulutlu bir gökyüzü olacak. Perşembe günü Doğu Karadeniz, cuma günü ise Karadeniz'İn tamamı yağmur alacak. Orta Karadeniz'de gök gürültülü sağanak bekliyoruz. Doğu Anadolu ve Güneydoğuda güneş görülüyor, Malatya 28 dereceyi buluyor. Güneydoğu'da Şanlıurfa 30 dereceyi aşıyor. Doğu Anadolu'da cuma günü sıcaklığın düşüşü, yağışları gece karla karışık yağmurdan kara çevirebilir.
02 Ocak Salı 2018 - Hava Durumu 01:19
02 Ocak Salı 2018 - Hava Durumu 371 izlenme - 4 ay önce Yeni yılın ikinci gününde Kıyı Ege, Batı Karadeniz, Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu'da Siirt dolayları yağış alıyor. Bu yağışlar Doğu Anadolu'da kar olarak yere inecek. Sıcaklıklar Marmara, Ege, Karadeniz ve Güneydoğu Anadolu'da 10/15 derece aralığında ölçülüyor. Önümüzdeki üç günlük dönemde birkaç derece düşüyor ve bu düşüş beraberinde yurdun büyük çoğunluğuna yağış getiriyor. Denizlerimizde rüzgarlar orta kuvvet ve altında esiyor. Yalnızca Çanakkale kıyılarında orta kuvvetin üzerine çıkıyor.
17 Ocak Çarşamba 2018 - Hava Durumu 03:09
17 Ocak Çarşamba 2018 - Hava Durumu 306 izlenme - 3 ay önce
07  Ekim  Cumartesi 2017 - Hava Durumu 04:29
07 Ekim Cumartesi 2017 - Hava Durumu 578 izlenme - 6 ay önce Marmara ve Ege güney yönlerden esiyor, Güney Ege de özellikle rüzgarın hızı beş kuvvetine çıkacak, 35 kilometreleri bulacak. Aşırı yağışlar var. Marmara'nın batısında su baskınlarına ve sele karşı dikkat. Kıyı Ege'de de gök gürültülü sağanak yağışlar olacak. Yağış pazar günü Güney Ege'de kuvvetli. Akdeniz'in batısında da gök gürültülü sağanak yağışlar var, hafta sonu iki günde de kendini gösterecek, yeni haftaya kalmayacak. Yeni haftanın ilk günlerinde yağış çoğunlukla bölgenin doğusunda olacak. İç Anadolu güneş alıyor, yağış pazar günü gelecek. Karadeniz'in de büyük kısmında güneş var, orta ve doğu kesimlerinde bol bol görülüyor ve sıcaklık Orta Karadeniz de yaklaşık 30 dereceye çıkıyor, ancak pazar bölgesel yağış gelecek, pazartesi de sıcaklık hissedilir değerlerde 10-11 derece azalacak,Orta Karadeniz de gök gürültülü sağanak yağışlar görülecek. Doğu Anadolu bölgesinde önümüzdeki üç gün çoğunlukla güneş var, pazartesi Malatya çevreleri yağış alabilecek , Güney Doğu'da da pazartesi yağış var. Şanlıurfa'da yerel yağışlar bekleniyor, hafta sonu iki gününde de bol bol güneş var,sıcaklık 30 dereceye dayanıyor.
01 Ocak Pazartesi  2018 - Hava Durumu 02:30
01 Ocak Pazartesi 2018 - Hava Durumu 300 izlenme - 4 ay önce Yeni yılın ilk gününde orta ve batı bölgelerde pek bir yağış yok. Daha çok Karadeniz'de, Doğu Anadolu'da, Güneydoğu'da yağış olacak ve bu yağışlar Doğu Anadolu'da Kars-Erzurum-Van-Bitlis dolaylarında kar şeklinde. Batı bölgelerde sıcaklıklar güneşlenmeyle beraber biraz tırmanıyor. Ama bu tırmandığı değerler birkaç derece ile kısıtlı ve önümüzdeki günlerde de kayda değer bir değişiklik olmayacak. Doğu bölgelerde ise aksine sıcaklık birkaç derece daha azalmış olacak. Denizlerimizde rüzgarlar sert esiyor. Marmara'da, Batı Karadeniz'de Ege'de güney yönlü sıcaklığı tırmandıracak şekilde ve sert esecek. Diğer denizlerimizde yaklaşık orta kuvvette.
13 Nisan Cuma 2018 - Hava Durumu 04:02
13 Nisan Cuma 2018 - Hava Durumu 38 izlenme - 1 hafta önce 13 Nisan Cuma günü, Marmara ve Ege’de rüzgar orta kuvvette ve altında, güneş var ve bolca gözüküyor. Marmara'nın güney kesimlerinde sabah saatlerinde sis oluşabilir. Cumartesi-Pazar güneşlenme sürecek. Sıcaklık Ege’de birkaç derece artacak, Marmara’da 3-4 derece düşecek. Akdeniz ve İç Anadolu’da da güneş bolca gözüküyor, İç Anadolu'nun doğusunda, Sivas dolaylarında hava kapatıyor, hafta sonunda açmış olacak. Sıcaklık da İç Anadolu’da ciddi bir dalgalanma olmayacak, Akdeniz’de ise artış var. Karadeniz bölgesinde de parçalı bulutlu ara ara sisli bir hava olacak. Cumartesi-pazar yağış beklenmiyor, Pazar gününe kadar sis ve bulutlanma kalmayacak. Doğu Anadolu parçalı bulutlu, Hakkari çevrelerinde yerel yağışlar var, cumartesi de devam edecek. Güneydoğu da ise parçalı bulutlar arasından güneş gözükecek, cumartesi ve pazar günü de gözükmeye devam edecek.
14 Nisan Cumartesi 2018 - Hava Durumu 03:47
14 Nisan Cumartesi 2018 - Hava Durumu 27 izlenme - 7 gün önce 14 Nisan Cumartesi günü, Marmara'nın Karadeniz kıyıları ile Kuzey Ege'de Çanakkale çevrelerinde, poyraz kuvvetli esiyor, sıcaklığı biraz aşağı çekiyor, Marmara'da bulutları arttıracak, Ege'de ise bol güneşli geçecek bir hafta sonu var. Akdeniz bölgesi az bulutlu çok güneşli, Adana çevrelerinde sabah saatlerinde sis kendini gösterebilir. İç Anadolu'da da parçalı bulutlar var. Pazar günü ise daha fazla güneş daha az bulut olacak. Karadeniz'de bölgenin büyük kısmında sabah saatlerinde sis var. Sıcaklık 15 derecelerin çok fazla üzerine çıkamıyor, 20 dereceler yalnızca Batı Karadeniz'de Bolu dolaylarında olacak. Doğu Anadolu'da bulutlar biraz artıyor, Kars-Ardahan-Hakkari dolayları bölgesel yağış alıyor. Güneydoğu'da ise parçalı bulutlu bir gökyüzü var. Pazar-pazartesi güneş gözükmeye devam edecek, sıcaklık önümüzdeki birkaç gün azalacak.
18 Aralık Pazartesi 2017 - Hava Durumu 01:19
18 Aralık Pazartesi 2017 - Hava Durumu 321 izlenme - 4 ay önce Yeni haftanın ilk gününde Marmara ve Ege yağış alıyor. Marmara ve İç Ege'de sıcaklıklar önümüzdeki üç günlük dönemde çift hanelerden tek hanelere düşüyor. Bu yağışlar çarşamba günü yer yer karla karışık yağmura dönüyor. Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu'da güneş görülüyor. Doğu Anadolu'da gece sıcaklıkları -12 derecelerde ölçülüyor. İstanbul ve Ankara'da üç günlük dönemde yağmur bekleniyor. İzmir'de haftanın ilk günü gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor çarşamba gününe kalmıyor.
06 Mart Salı 2018 - Hava Durumu 04:13
06 Mart Salı 2018 - Hava Durumu 123 izlenme - 2 ay önce 6 Mart Salı günü, Marmara ve Ege’de lodos kuvvetli esiyor, sıcaklığı tırmandırıyor. Marmara’da sabah – öğle aralığı daha etkili olmak üzere bölgesel yağmur geçişleri olacak. Yine kıyı Ege’de de bu yağışlardan olacak. Yağışların büyük bir kısmı çarşamba günü kesiliyor, perşembe daha kuvvetlisi geliyor. Akdeniz ve İç Anadolu’da da bölgesel yağmur geçişleri var. İç Anadolu 15 dereceyi aştı, hatta çarşamba günü Konya çevrelerinde 20 derecenin üzerine çıkacak. Yine Akdeniz’de de 20 – 22 dereceler var. Perşembe günü gök gürültülü sağanak batı Akdeniz’de olacak. Karadeniz’inde büyük kısmında bulutlar yoğunlaşıyor, batısında ve doğusunda yerel yağışlar var. Bu bulutlanma ve yağış çarşamba günü de bekleniyor, perşembe ise yağışlar kuvvetleniyor. Bölgenin Orta ve Batı kesimlerinde gök gürültülü sağanağa dönüşecek. Doğu Anadolu bölgesinde de yerel yağmurlar var. Güneydoğu’da ki sağanaklar ise, özellikle Şanlıurfa dolaylarında gök gürültülü sağanağa dönüyor. Yağışların büyük çoğunluğu çarşamba günü kesilmiş olacak, sıcaklıklar birkaç derece yükselecek.
21 Eylül Perşembe 2017 - Hava Durumu 02:57
21 Eylül Perşembe 2017 - Hava Durumu 524 izlenme - 7 ay önce Haftanın dördüncü günü sıcaklıklar düşmeye başlıyor. Marmara'da, Ege'de, Batı Karadeniz'de hissedilmeye başlayacak olan bu sıcaklık düşüşü ve beraberinde sağanak yağışları da getirecek. Gün içerisinde Trakya'da, akşam ya da gece Marmara'nın büyük kısmında özellikle kuzey kesimlerinde kendini gösterecek sağanak yağışlar Ege'nin kuzey kesimlerinde de olacak. Cuma günü sıcaklığın daha da azalışıyla Marmara'da yer yer 25 derecenin altına inişiyle, Ege'de de birçok noktada 25-26 dereceye gerilemesiyle beraber sağanak yağışlar sürecek. Su baskınlarına dikkat! Marmara'da özellikle orta ve kuzey kesimlerinde yağışlar dolu da ihtiva edebilir. Akdeniz, İç Anadolu, Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu ve Karadeniz güneş alıyor. Yağışlar cuma günü İç Anadolu ve Karadeniz'de kendini gösterecek. Denizlerimizde rüzgarlar çoğunlukla orta kuvvette. Marmara'da kuzey kesimlerinde Karadeniz kıyılarında orta kuvvetin üzerinde, Kuzey Ege'de Çanakkale dolaylarında da 4 kuvvetine çıkacak.
30 Aralık Cumartesi 2017 - Hava Durumu 03:47
30 Aralık Cumartesi 2017 - Hava Durumu 268 izlenme - 4 ay önce Marmara ve Ege'de yağışlar etkili, Kıyı Ege'de gök gürültülü kuvvetli sağanak şeklinde, yağışlar yılın son gününe kalmayacak, Marmara'da öğle saatlerine kadar yerel olarak devam edecek. Akdeniz'de aşırı yağışlara karşı dikkat, Orta ve Batı Akdeniz'e kuvvetli gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor, sağanak yağışlar pazar günü Doğu Akdeniz'de olacak, İç Anadolu'da da yerel yağışlar var, yağışlar pazar-pazartesi de devam edecek. Karadeniz'in batısında Bolu çevrelerinde yağış ara-ara kara dönüyor, daha çok karla karışık yağmur şeklinde, doğunda da yağışlar var, Orta Karadeniz Samsun çevreleri pazar gününden itibaren ıslanacak. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde kar, bölgenin güneyinde yağmur etkili, Güneydoğu'da da sağanak yağışlar var, yağış kesintilerle yılın son günüde de yeni yılın ilk gününde de devam edecek.
17 Nisan Salı 2018 - Hava Durumu 01:19
17 Nisan Salı 2018 - Hava Durumu 17 izlenme - 4 gün önce Haftanın ikinci günü Marmara'da, İç Ege'de bölgesel yağışlar bekleniyor. Kıyı Ege'de ise çok bulutlu bir hava hakim. Yurdun kalanı ise güneş alıyor. Sıcaklıklar Marmara'da, Ege'de, Akdeniz'de, İç Anadolu ve Güneydoğu Anadolu'da 20 dereceleri buluyor ve aşıyor. Salı günü beklenen yağışlar haftanın üçüncü günü kesiyor. Ancak perşembe günü Batı Akdeniz'de, İç Anadolu'da, Karadeniz'de yağışlar bekleniyor. Denizlerimizde rüzgarlar orta kuvvet ve altında esiyor.
24 Şubat Cumartesi 2018 - Hava Durumu 04:41
24 Şubat Cumartesi 2018 - Hava Durumu 127 izlenme - 2 ay önce 24 Şubat Cumartesi günü Marmara ve Kuzey Ege'de poyraz kuvvetli, pazar günü fırtınaya dönecek,sıcaklığı düşürecek. Kıyı Ege'de sağanak yağışlar var, yağış hem cumartesi hem de pazar günü var. Cumartesi ve pazar Akdeniz'in de batısında gök gürültülü sağanak yağışlar var. İç Anadolu'da bulutlar çoğalıyor, batısı ıslanıyor, pazar günü bölgenin tamamı yağış alacak. Karadeniz'in batısında, Bolu çevrelerinde yağış var, pazar günü karla karışık yağmur ve kara dönebilecek. Doğu Karadeniz'e yağış pazar günü gelecek. Doğu Anadolu ve Güneydoğu'da parçalı bulutlar var. Güneydoğu'nun doğusunda bölgesel yağışlar görünüyor, pazar günü bölgenin tamamında sağanak yağış olacak.
03 Nisan Salı 2018 - Hava Durumu 03:31
03 Nisan Salı 2018 - Hava Durumu 45 izlenme - 3 hafta önce 3 Nisan Salı günü, Marmara Bölgesi parçalı bulutlar arasından güneş alıyor. Sıcaklıklarda adım adım tırmanıyor, çarşamba gününden itibaren 20 dereceler görülmeye başlayacak. Ege Bölgesinde de aynı yükseliş söz konusu. Birçok merkez perşembe günü 25 dereceyi aşmış olacak. Akdeniz bol bol güneş alıyor, çarşamba - perşembe de almayı sürdürecek. İç Anadolu'da biraz bulutlar yoğunlaşacak. Çarşamba gününden itibaren İç Anadolu'da da hava iyice açacak, sıcaklık tırmanacak. Karadeniz'in orta ve doğu kesimleri ıslanıyor. Yağış bölgeyi çarşamba günü terk edecek, güneş Doğu Karadeniz'de de kendini gösterecek. Doğu Anadolu'nun kuzey kesimlerinde bölgesel kar geçişleri bekleniyor. Sıcaklık 5 - 6 derecelerde olacak. Ancak yağış perşembe kesiliyor, sıcaklıklar çift hanelere çıkacak. Güneydoğu'da da güneş parçalı bulutlar arasından görülüyor. Çarşamba - perşembe daha fazla olacak.
27 Mart Salı 2018 - Hava Durumu 04:03
27 Mart Salı 2018 - Hava Durumu 57 izlenme - 4 hafta önce 27 Mart Salı günü, Marmara Bölgesinde gök gürültülü sağanak ihtimali var. Trakya’da gün ortalarında, bölgenin orta ve doğu kesimlerinde ise akşam saatlerinde öngörülüyor. Ege’de ise bulutlar biraz artacak, kuvvetli yağışlar çarşamba günü gelecek. Akdeniz ve İç Anadolu güneş alıyor, hava parçalı az bulutlu. Çarşamba günü Batı Akdeniz’de kuvvetli - gök gürültülü sağanak yağışlar bekleniyor. Perşembe günü Akdeniz’in tamamında olacak. Yine İç Anadolu’nun güneyinde; Konya – Kayseri çevrelerinde de yağış kuvvetli olacak, su baskınlarına dikkat! Karadeniz Bölgesinde parçalı bulutlu bir hava var. Bölgenin batısında yerel yağmurlar bekleniyor. Yağış etkisini çarşamba günü arttıracak, perşembe ise bölgenin neredeyse tamamında kuvvetli sağanak var. Orta Karadeniz’de su baskınlarına dikkat! Doğu Anadolu ve Güneydoğu güneş alıyor. Güneydoğu’da bol güneşli, Doğu Anadolu’da parçalı bulutlu bir hava var. Çarşamba günü yerel yağışlar olacak, perşembe günü kuvvetleniyor. Doğu Anadolu’da gök gürültülü sağanak şeklinde olacak.
20 Kasım Pazartesi 2017 - Hava Durumu 01:20
20 Kasım Pazartesi 2017 - Hava Durumu 308 izlenme - 5 ay önce Yeni haftanın ilk gününde yurdun neredeyse tamamı yağış alıyor. Bu yağışlar kendisini Batı Karadeniz'de Bolu dolaylarında, Doğu Anadolu'nun doğusunda karla karışık yağmur olarak gösterecek. Sıcaklıklar haftanın ilk günlerinde önce düşüyor, ardından birkaç derece yükselecek. Denizlerimizde rüzgarlar Doğu Karadeniz'de orta kuvvetin altında, diğer denizlerimiz de ise orta kuvvetin üzerine çıkıyor. Marmara'da ve Batı Karadeniz'de 5 kuvvetine çıkıyor.
16 Nisan Pazartesi 2018 - Hava Durumu 01:17
16 Nisan Pazartesi 2018 - Hava Durumu 21 izlenme - 5 gün önce Haftanın yeni gününde Akdeniz, İç Anadolu, Doğu Anadolu, Karadeniz ve Güneydoğu Anadolu'da bol güneşli bir hava bekleniyor. Marmara ve Ege'de parçalı bulutlu bir hava olur. Sıcaklıklar Marmara'da 20-25 derece aralığında ölçülüyor, güneyinde 25 derecenin de üzerine çıkacak. Kıyı Ege'de 30 dereceye dayanan sıcaklıklar var. Doğu Anadolu'da Kars-Erzurum dolaylarında gündüz sıcaklıkları 14 derecelerde ölçülürken gece 0 derecenin altına iniyor, hafta ortasına kadar bu şehirlerimizde de sıcaklıklar 20 dereceye dayanacak. Önümüzdeki 3 günlük dönemde yağış yalnızca salı günü yer yer iç Ege'de, Marmara'nın ise tamamında bekleniyor, ancak yağışın yanında gün içinde güneş de görülür.
01 Mart Perşembe 2018 - Hava Durumu 01:17
01 Mart Perşembe 2018 - Hava Durumu 97 izlenme - 2 ay önce Yurdun tamamı neredeyse ıslanıyor, Ege’de yağış keser. Cuma günü yurdun neredeyse tamamında yağış mola veriyor, cumartesi günü tekrar devam ediyor. Yağış İç Ege’de Batı, Akdeniz’de, İç Anadolu'nun batısında, Orta Karadeniz’de ve Doğu Anadolu'nun güneyinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde görülecek. Sıcaklıklar Perşembe gününden itibaren tırmanmaya başlıyor. Marmara’da, İç Ege’de, İç Anadolu’da ve Karadeniz’de perşembeden cumaya geçişte sıcaklıklarda ciddi bir artış beklenmiyor. Cumartesi günü yurt genelinde etkili olacak yağışlar, sıcaklıklarda ciddi bir değişikliğe neden olmayacak. Denizlerimizde rüzgar yalnızca Karadeniz’de kuvvetli genellikle kuzeyden esen rüzgarlar Batı Karadeniz’de 5 kuvvetine kadar çıkıyor. Diğer denizlerimizde Orta kuvvette esmeye devam edecek.
21 Mart Çarşamba 2018 - Hava Durumu 03:23
21 Mart Çarşamba 2018 - Hava Durumu 61 izlenme - 1 ay önce 21 Mart Çarşamba günü, kuvvetli lodos ile beraber sıcaklık tekrar yükselişe geçti. Sıcaklıklar Marmara'da yer yer 20 dereceyi buluyor, Ege'de 20 dereceyi aşıyor. Perşembe günü Marmara'da düşüş hissedilirken, Ege'de sıcaklık artışı görülecek. Akdeniz ve İç Anadolu'da parçalı az bulutlu bir gökyüzüne sahip. Perşembe günüde benzer şekilde olacak, cuma günü ise İç Anadolu'nun batı kesimlerine yağış geliyor. Karadeniz'in yalnızca doğu kesimleri ıslanıyor. Cuma günü bölgenin batısından yağış tekrar sağanak şeklinde giriş yapacak. Doğu Anadolu Bölgesinde bulutlar biraz artıyor. Güneydoğu ise parçalı bulutlar arasından güneş almayı sürdürüyor. Perşembe ve cuma günleri az bulutlu çok güneşli bir gökyüzü olacak.
02 Nisan  Pazartesi 2018 - Hava Durumu 01:19
02 Nisan Pazartesi 2018 - Hava Durumu 41 izlenme - 3 hafta önce Yeni haftanın ilk gününde Marmara'da, Ege'de, Batı Akdeniz'de, İç Anadolu'da, Karadeniz'de yağış bekleniyor. Bu yağışlar yer yer gök gürültülü sağanak şeklinde olacak. Yurdun kalanında ise çok bulutlu bir hava hakim. Bu yağışlar yurdun çoğunluğunda haftanın ikinci gününe kalmıyor. Yalnızca Doğu Anadolu'da Kars-Erzurum dolaylarında kar yağışı bekleniyor. Sıcaklıklar birkaç derece dalgalanıyor. Ancak Doğu Karadeniz'de, Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu'da önümüzdeki üç günlük dönemde yaklaşık 10 derecelik sıcaklık düşüşü bekleniyor. Denizlerimizde rüzgarlar kuzeyde orta kuvvetin üzerinde esiyor. Bunun dışında diğer denizlerimizde orta kuvvet ve altında esmesi bekleniyor.
24 Mart Cumartesi  2018 - Hava Durumu 02:17
24 Mart Cumartesi 2018 - Hava Durumu 57 izlenme - 4 hafta önce Ülke genelinde hafta sonuna girişte sıcaklık düşüyor, yağışlar sağanağa dönüyor, özellikle Kıyı Ege ve Marmara'nın batısında su baskınlarına dikkat. Orta Karadeniz, Samsun ve çevreleri de su baskınlarına karşı dikkatli olmalı. Yağışlar pazar günü de etkili olacak, ancak Doğu Anadolu'da etki alanını daraltacak, Güneydoğu'dan da ayrılacak. Denizlerimizde rüzgarlar yaklaşık orta kuvvette. Akdeniz'in doğusunda Lodostan 5 kuvvetine çıkıyor. Marmara'nın Karadeniz kıyılarında da 4 kuvvetine çıkacak. Kuvvetli rüzgarla hem sıcaklık düşüyor hem de hissedilen değerler. kıyafetlere dikkat, kış havası oluşacak.
04 Nisan Çarşamba 2018 - Hava Durumu 03:51
04 Nisan Çarşamba 2018 - Hava Durumu 35 izlenme - 2 hafta önce 4 Nisan Çarşamba günü, Marmara ve Ege güneş almayı sürdürüyor. Rüzgar orta kuvvette ve altında esiyor. Sıcaklıklarda birçok noktada 20 dereceyi aşacak. Ege Bölgesinde de 20 dereceyi aşıyor, hatta 25 dereceye çıkmaya hazırlanıyor. Perşembe günü Denizli'de sıcaklık 27 derece ölçülecek. Akdeniz ve İç Anadolu'da da güneş var, perşembe - cuma günleri de olacak. Bol güneşin yanında sıcaklıklarda yükseliyor. Perşembe günü İç Anadolu'da sıcaklık 20 dereceyi aşacak. Akdeniz Bölgesinde de 25 dereceyi bulacak. Karadeniz Bölgesinden de yağışlar ayrıldı, hava parçalı bulutlu. Doğu Karadeniz'de ise bulutlar biraz artabilir. Perşembeden itibaren hava iyice açıyor. Ancak sıcaklık 15 - 16- 17 derecelerin pek üzerine çıkamayacak. Doğu Anadolu'dan da yağışlar ayrılıyor, hava parçalı bulutlu. Perşembe ve cuma günleri bol güneşli olacak. Güneydoğu önümüzdeki 3 gün az bulutlu, çok güneşli. Sıcaklık perşembe günü 25 dereceye dayanıyor, Şanlıurfa'da da 25 dereceleri bulacak.
19 Mart Pazartesi 2018 - Hava Durumu 02:09
19 Mart Pazartesi 2018 - Hava Durumu 59 izlenme - 1 ay önce
28 Ağustos Pazartesi 2017 -  Hava Durumu 02:35
28 Ağustos Pazartesi 2017 - Hava Durumu 375 izlenme - 8 ay önce Bayram tatilinin başlangıcında yurdun neredeyse tamamı güneş alıyor. Doğu Karadeniz'in iç kesimleri bölgesel olarak ıslanacak. Salı günü bu yağışlar etki alanını genişletecek, Orta Karadeniz'i de içine alacak ve çarşamba günü Karadeniz'in tamamında, Doğu Anadolu'nun kuzeyinde yerel, İç Anadolu'nun kuzeyinde yerel, Marmara'nın doğu kesimlerinde yerel olmak üzere yağış bekleniyor. Sıcaklık da 30 Ağustos çarşamba günü kuzey bölgelerde 4-5 derece dalgalanıyor. Özellikle Marmara'da 29-30 derecelerden 26-27 derecelere gerilemiş olacak. Rüzgar Marmara ve Kuzey Ege'de yine sert esiyor. Orta Karadeniz'de de karayelden orta kuvvetin üzerinde rüzgar bekliyoruz. Diğer denizlerimizde sert bir rüzgar yok. Güney Ege ve Akdeniz'de rüzgar güney yönlerden esiyor.