Hoşgeldiniz!

havayı

23 Temmuz Pazar 2017 - Hava Durumu 01:35
23 Temmuz Pazar 2017 - Hava Durumu 174 izlenme - 3 gün önce Marmara ve Ege bol güneşli. Bu iki bölgemizin de sıcaklığı tırmanışta. Yeni haftaların ortalarına doğru son günlerin tekrar en yüksek değerlerini almış olacak. Akdeniz ve İç Anadolu'da da bol bol güneş görülüyor. Akdeniz'in doğusunda sıcaklık 35 derecenin üzerinde, İç Anadolu'da da birçok noktada Konya çevrelerinde Niğde-Aksaray dolaylarında sıcaklık 35 dereceye dayanıyor ertesi günlerde üzerine çıkacak. Karadeniz'in orta ve doğusu ıslanıyor. Doğu Karadeniz'de yağış yeni haftanın ilk iki gününde de devam edecek. Ara ara sağanak yağışa dönüyor. Doğu Anadolu'nun kuzeyi de ıslanıyor. Gök gürültülü sağanak şeklinde yağış var, pazartesi de salı günü de. Bölgenin güneyi ve Güneydoğu'da hem sıcaklıklar yüksek hem bol güneş var. Malatya 36-37 derecelerde, Güneydoğu 40 derece ve üzerinde.
12 Temmuz Çarşamba 2017 - Hava Durumu 03:29
12 Temmuz Çarşamba 2017 - Hava Durumu 276 izlenme - 2 hafta önce Hava Durumu 12 Temmuz: Marmara ve Ege'de bol bol güneş var. Son günlerin en yüksek değerleri ölçülüyor.Sıcaklık yüksek.Lütfen dikkat ediniz. Aşırı sıcaklara karşı ve öğlen saatlerinde direk güneş ışınlarına maruz kalmayın. Akdeniz ve İç Anadolu'da güneşleniyor.Antalya dolayları 40 dereceye çıkıyor.İç Anadolu'da Konya çevreleri 35 derecenin üzerine çıkıyor. Karadeniz'de de bol bol güneş var.3 günlük dönemde beklenen bir yağış yok. Sıcaklık Gümüşhane, Bayburt dolaylarında Batı Karadeniz'de Doğu dolaylarında 30 dereceleri buluyor.Doğu Anadolu'ya yağış yaklaşıyor. Perşembe Cuma kendini gösterecek. Perşembe günü bölgenin büyük kısmında olacak. Güneydoğu'da ise bol güneş var. 40 dereceyi aşan sıcaklıkta ise yakın gelecekte bir kayıp yok.
Justin Bieber'la Aynı Havayı Soluyoruz Bol Bol Nefes Alın 01:55
Justin Bieber'la Aynı Havayı Soluyoruz Bol Bol Nefes Alın 7.491 izlenme - 4 yıl önce Justin Bieber'la Aynı Havayı Soluyoruz Bol Bol Nefes Alın
21 Mayıs Pazar 2017 - Hava Durumu 01:35
21 Mayıs Pazar 2017 - Hava Durumu 303 izlenme - 2 ay önce Hava Durumu 21 Mayıs haftanın son gününde yurdun büyük kısmında yağışlı olacak. Karadeniz'de, Marmara'da, Ege'de, aralıklarla Kıyı Ege'de gök gürültülü sağanak olmak üzere, Güneydoğu'da ve Doğu Anadolu Bölgelerinde olacak. Sıcaklıklar cumartesi günü artışın üzerinden pazar gününe birkaç derecelik düşüş yaşanıyor. Yağışlar kesintilerle Marmara'da pazartesi ve salı günü de devam edecek. Yine Ege'de yağışların pazartesi günü sürmesi bekleniyor. Karadeniz, İç Anadolu, Doğu Anadolu pazartesi günü yine sağanak olmak üzere ıslanıyor. Rüzgar Marmara'nın Karadeniz kıyılarında, Orta ve Batı Karadeniz'de kuvvetli esiyor. Diğer denizlerimizde ise orta kuvvet ve altında.
15 Temmuz Cumartesi 2017 - Hava Durumu 02:18
15 Temmuz Cumartesi 2017 - Hava Durumu 68 izlenme - 2 hafta önce
24 Temmuz Pazartesi 2017 - Hava Durumu 02:15
24 Temmuz Pazartesi 2017 - Hava Durumu 21 izlenme - 2 gün önce Yeni haftanın ilk gününde Doğu Karadeniz ve Doğu Anadolu’nun kuzeyinde sağanak yağışlar var. Yurdun kalanında güneş görüldüğü gibi sıcaklıklar da tırmanıyor. Bu tırmanış hafta ortalarına kadar devam edecek. Marmara tekrar 35 dereceleri aşacak. Ege ise 40 derecelere ulaşacak. Yine Güneydoğu’da 40 derecenin üzerinde sıcaklıklar ölçülecek. Doğu Karadeniz ve Doğu Anadolu’nun kuzeyinde beklenen yağışlar, sıcaklığı aşağıya çekmiyor. Rüzgarlarımız son günlerde olduğu gibi yine Marmara ve Kuzey Ege’de kuvvetli. Orta kuvvetinde üzerinde 4 kuvvetine kadar çıkıyor. Diğer denizlerimizde ise 2 veya 3 yani orta kuvvet ve altında esiyor.
22 Temmuz Cumartesi 2017 - Hava Durumu 03:05
22 Temmuz Cumartesi 2017 - Hava Durumu 35 izlenme - 4 gün önce Marmara ve Ege kuzeyli sert rüzgarların etkisinde. Güneş bolca görülüyor. Yağış çok dar bir alanda, Afyon dolaylarında olacak. Pazar ve Pazartesi günleri de bu iki bölgemiz güneşlenmeyi sürdürecek. Akdeniz ve İç Anadolu'da da bol bol güneş var. Sıcaklık adı adım tırmanıyor. Pazar günü Antalya dolayları 36 dereceye çıkıyor. Karadeniz'in doğusunda yerel sağanaklar var. Pazar günü etki alanını biraz genişletecek. Pazar günü tekrar daraltacak. Sıcaklıkta ciddi bir dalgalanma yok. Doğu Anadolu ve Güneydoğu güneş alıyor. Pazar da alacak, pazartesi de. Ancak Doğu Anadolu'nun kuzeyinde yoğunlaşan bulutlar pazartesi Kars, Erzurum, Ardahan dolaylarına sağanak bırakacak.
20 Mayıs Cumartesi 2017 - Hava Durumu 03:35
20 Mayıs Cumartesi 2017 - Hava Durumu 233 izlenme - 2 ay önce Hava Durumu 20 Mayıs'ta Marmara ve Ege'de parçalı ve az bulutlu bir gökyüzü olacak. İç Ege'de Afyon dolaylarında yerel yağışlar bekleniyor. Yağış etki alanını biraz Ege'de artıracak. Pazar günü öğleden sonra da yeni yağışlar Marmara'ya geliyor. Akdeniz'de gök gürültülü sağanak yağışlar devam ediyor. Özellikle doğusunda aşırı yağışlar var. Yine İç Anadolu'nun da doğu kesimlerinde görülecek aşırı yağışlar su baskını ve sel riski doğruyor. Karadeniz'in batı kesimlerinde güneş görülüyor. Orta kesimlerinde bulutlar artıyor, doğusunda ise yağış var. Sağanak şeklindeki yağışlar pazar günü bölgenin tamamında olacak pazartesi gününe de sarkacak. Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu da yağış alıyor. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde gök gürültülü kuvvetli sağanaklar var. Güneydoğu'da gök gürültülü sağanağı Gaziantep çevreleri alıyor. Gök gürültülü sağanak yağışlar pazar günü bu bölgenin doğusuna kayıyor.
14 Temmuz Cuma 2017 - Hava Durumu 01:17
14 Temmuz Cuma 2017 - Hava Durumu 59 izlenme - 2 hafta önce Hava Durumu 14 Temmuz: Yurdun neredeyse geneli güneş alıyor. Yağış Marmara’ya Edirne dolaylarından giriş yapıyor. Karadeniz parçalı bulutlar arasından güneş alıyor ancak doğusunda Artvin çevrelerinde gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. Doğu Anadolu’da dar bir alanda Kars çevrelerinde yine gök gürültülü sağanak yağışlar bekleniyor. Sıcaklıklar Marmara ve Ege’de bir-iki derece azalıyor. Yeni haftanın ilk gününde Marmara ve Ege’de sağanak yağışlar bekleniyor. Su baskınlarına dikkat! Denizlerimizde rüzgarlar Doğu Karadeniz’de orta kuvvet altında esiyor. Bunun dışında orta kuvvet ve üzerinde rüzgar bekleniyor. Marmara kıyılarında rüzgar 5 kuvvetine çıkıyor.
12 Nisan Çarşamba 2017 - Hava Durumu 03:29
12 Nisan Çarşamba 2017 - Hava Durumu 316 izlenme - 3 ay önce Hava Durumu Marmara ve Ege bölgesinde bulutlar biraz artıyor ancak güneşte kendini gösterebilecek. Ege'de özellikle sabah saatlerinde sis var. Perşembe günü güney Ege'ye gök gürültülü sağanak yağışlar gelecek. Akdeniz bölgesi de yerel olarak ıslanıyor. Sıcaklık 22-23-24 derecelerde perşembe bölgenin tamamında sağanak cuma ise doğusunda gök gürültülü sağanak olacak. İç Anadolu'nun da orta ve doğu kesimleri ıslanıyor ve bu alanda perşembe günü yağış gök gürültülü sağanağa dönüyor. Cuma günü de devam edecek su baskınlarına dikkat ! Karadeniz'in tamamında güneş görülüyor. Hava parçalı bulutlu. Perşembe günü hava kapatacak bölgenin orta ve doğu kesimlerine yağış gelecek. Cuma günü de bu yağışlar devam edecek. Doğu Anadolu parçalı çok bulutlu Malatya çevrelerinde yerel yağışlar var. Güneydoğu'da da sağanak yağışlar bekleniyor. Hava durumu özellikle perşembe cuma bu iki bölgemizde de aşırı yağışa dikkat yağışların yanında yıldırımla şimşeklerde söz konusu.
21 Temmuz Cuma 2017 - Hava Durumu 02:21
21 Temmuz Cuma 2017 - Hava Durumu 24 izlenme - 5 gün önce Hava Durumu 21 Temmuz: Marmara ve Ege'de rüzgar kuzey yönlerinden yine sert esiyor. Ancak bu sıcaklık tırmanışını engellemiyor. Yağışlar Ege'de yerel olarak görünecek. Hafta sonuna kalmayacak. Marmara ise güneşlenmeyi sürdürüyor. Akdeniz ve İç Anadolu da ise bol bol güneş var. Yalnızca Eskişehir çevrelerinde yerel yağışlar olacak. Hafta sonu bu iki bölgemizde de güneş bol görünecek. Sıcaklıklar bir kaç derece daha yükselecek. Karadeniz'in Batısı ve Doğusunda yağışlar var. Doğu Karadeniz de ise gök gürültülü sağanak yağışlar var. Hafta sonu da yağışlar devam edecek ve etki alanını biraz daha genişletecek. Doğu Anadolu ve Güneydoğu da ise bol bol güneş var. Cuma günü ve hafta sonu da sıcaklık devam edecek. Güneydoğu da sıcaklık 40 dereceyi aşıyor.
11 Temmuz Salı 2017 - Hava Durumu 03:25
11 Temmuz Salı 2017 - Hava Durumu 40 izlenme - 2 hafta önce Hava Durumu 11 Temmuz: Marmara'nın Karadeniz kıyılarında ve Kuzey Ege'de rüzgar kuvvetli esiyor. Bu iki bölgemizin genelinde güneş bolca görülecek. Sıcaklık tırmanmaya başladı. Haftanın en yüksek değerleri çarşamba ve perşembe günü ölçülecek. Akdeniz ve İç Anadolu'da da bol bol güneş var. Akdeniz'de sıcaklık 40 dereceye tırmanıyor. Karadeniz'de de bol bol güneş var. Doğu Karadeniz'den yağış ayrılıyor. Orta Karadeniz 30 dereceye dayanmaya başladı. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde 30 dereceler güneyinde 37-38 dereceler ölçülüyor. Güneydoğu'da bol güneş var hafta içerisinde beklenen bir yağış yok.
06 Temmuz Perşembe 2017 - Hava Durumu 03:13
06 Temmuz Perşembe 2017 - Hava Durumu 49 izlenme - 3 hafta önce Hava Durumu 6 Temmuz: Rüzgarlarımız Marmara'nın Karadeniz kıyılarında ve Kuzey-Güney Ege'de 5 kuvvetine kadar çıkıyor. Batı Karadeniz'de de kuvvetli esmesi bekleniyor. Diğer denizlerimizde ise orta kuvvette esiyor. Yurdun neredeyse tamamı güneş alıyor. Yağış Doğu Anadolu'nun kuzeyinde ve Doğu Karadeniz'de bekleniyor. Bu yağışlar hafta sonun kalmıyor. Güney'de ve Güneydoğu'da 40'lı değerler görülüyor. Yurdun kalan kesimlerinde mevsim normallerine yakın değerler ölçülüyor ancak rüzgarla beraber biraz altında hissedilebiliyor. Önümüzdeki günlerde Marmara'da 30'lu değerler, Ege'de ve İç Anadolu'da 35 dereceler tekrar ölçülecek.
26 Mayıs Cuma 2017 - Hava Durumu 03:58
26 Mayıs Cuma 2017 - Hava Durumu 117 izlenme - 2 ay önce Hava Durumu Marmara ve Ege'de rüzgar orta kuvvette. Yağışlar var ve çoğunlukla Marmara'nın batı ve güneyinde. İç Ege'de, Güney Ege'de gök gürültülü sağanak şeklinde. İki bölgemizde de gök gürültülü sağanak yağışlar cumartesi daha geniş bir alanda olacak. Yağışlar doluya dönebilir üreticilere dikkat. Akdeniz ve İç Anadolu'da da bulutlar artıyor. Batı Akdeniz'de ve İç Anadolu'da birçok noktada yağış var. Yine Batı Akdeniz'de ve İç Anadolu'da cumartesi yağış gök gürültülü sağanağa dönüyor. Karadeniz parçalı çok bulutlu. Yerel yağışlar var. Yağış etki alanını Doğu Karadeniz'de hafta sonu arttıracak. Doğu Anadolu yerel yağışlı. Güneydoğu'da bölgesel yağmur geçişleri bekleniyor. Güneydoğu'dan yağış hafta sonu ayrılacak. Doğu Anadolu'da devam ediyor.
28 Haziran Çarşamba 2017 - Hava Durumu 03:31
28 Haziran Çarşamba 2017 - Hava Durumu 58 izlenme - 4 hafta önce Hava Durumu 28 Haziran: Marmara ve Ege'de güneş bolca görülüyor. Pazar gününe kadar durum değişmez. Nemle beraber hissedilen değerler bu gördüğünüz değerlerin çok üstüne çıkıyor. zaten sıcaklık Ege'de cuma günü 40 dereceyi bulacak, nemle biraz daha üzerine taşınacak, Marmara'da da bir çok yerde 40 derecelerde hissedilecek. Akdeniz'de de hissedilen değerleri tırmandıran nem var. U-60'lar civarında.35 dereceye ulaşan sıcaklık ölçülüyor, cumaya kadar Batı Akdeniz 40 dereceyi aşacak. İç Anadolu'da da 35 derecelerdeki sıcaklık tırmanışını sürdürüyor. Karadeniz bölgesinde hava parçalı bulutlu. Doğusunda bulutlar biraz yoğunlaşabiliyor. Sıcaklık çoğunlukla 27-28 derecelerde. Bolu dolaylarında 30 dereceyi buluyor. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde bulutlar yoğunlaşıyor. Perşembe günü gök gürültülü sağanak geliyor. Bölgenin güneyinde 40 dereceye dayanan, Güneydoğu'da 40 derecenin de üzerine çıkan sıcaklıklar var.
16 Mayıs Salı 2017 -  Hava Durumu 03:39
16 Mayıs Salı 2017 - Hava Durumu 130 izlenme - 2 ay önce Hava Durumu Rüzgar Marmara ve Ege'de kuvvetli esiyor. Kuzey yönlerden çoğunlukla poyrazdan yağış çarşamba günü gelecek. Marmara'nın güneyinde ve Ege'nin büyük kısmında gök gürültülü sağanak şeklinde olacak. Ege'de perşembeye de sarkacak. Akdeniz ve İç Anadolu güneş alıyor parçalı butlular arasından görülen güneş çarşamba günü de parçalı butlular arasından örülmeye devam edecek. Perşembe ise yağış geliyor gök gürültülü sağanak şeklinde bu iki bölgemizde de olacak. Karadeniz'in orta ve doğu kesimlerinde sağanak var çarşamba günü kesmiş olacak. Perşembe günü bölgenin tamamına tekrar gelmiş olacak. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde bulutlar yoğunlaşıyor yerel yağışlar var. Güneyine doğru indikçe parçalı bulutlu bir gökyüzü Güneydoğu'da ise az bulutlu çok güneşli bir hava olacak. Çarşamba Doğu Anadolu'da hava açmış yağış kesmiş olacak. Hava Durumu.
14 Haziran Çarşamba 2017 - Hava Durumu 04:17
14 Haziran Çarşamba 2017 - Hava Durumu 80 izlenme - 1 ay önce Hava Durumu 14 Haziran: Marmara ve Ege'de güneş bolca görülüyor. Güney Ege'de rüzgar karayelden 4 kuvvetinde esiyor. Önümüzdeki günlerde bulutlar biraz artıyor. Perşembe günü Marmara'nın güneyinde, Ege'nin iç kesimlerinde sağanak bekleniyor. Akdeniz ve İç Anadolu'nun orta ve doğu kesimleri ıslanıyor. Mersin-Adana-Hatay-Kahramanmaraş çevrelerinde yine Sivas dolaylarında gök gürültülü sağanak var. Bu yağışların tamamı perşembe günü kesiyor. Yalnızca Eskişehir'de kısa süreli gök gürültülü sağanak yağışlar olacak. Karadeniz'in doğusu da ıslanıyor. Bölgenin genelinde güneş kendini gösterecek. Doğu Karadeniz'de yağış perşembe günü kesiyor. Cuma günü yine gök gürültülü sağanak yağış olarak dönüyor. Doğu Anadolu ve Güneydoğu'da yağışlar var. Yıldırımlara dikkat! Perşembe günü yağış Doğu Anadolu'nun yalnızca kuzeyinde devam edecek cuma günü ise Doğu Anadolu'da kuvvetini artıracak gök gürültülü sağanağa dönecek.
17 Mayıs Çarşamba  2017 -  Hava Durumu 04:08
17 Mayıs Çarşamba 2017 - Hava Durumu 113 izlenme - 2 ay önce Hava Durumu Marmara ve Ege'de rüzgar kuvvetli Marmara'nın Karadeniz kıyılarıyla kuzey Ege'de rüzgarın hızı 5 kuvvetine kadar çıkacak. Yağışlar Marmara'nın güneyiyle kıyı Ege'de gök gürültülü sağanak şeklinde perşembe günü de yağılar sürüyor. Cuma günü Ege'de devam edecek. Marmara büyük çoğunluğu kesmiş olacak. Akdeniz bölgesinde parçalı bulutlar oluşuyor. Yerel yağış perşembe günü gelecek yine İç Anadolu'da da benzer şekilde perşembe günü gelecek gök gürültülü sağanak yağışlar 19 Mayıs cuma gününe de sarkacak. Karadeniz'in de hemen hemen tamamında güneş görülüyor. Batı Karadeniz'de poyrazdan kuvvetli esecek rüzgar sıcaklığı önümüzde ki günlerde aşağı çekecek. Yağış gelecek perşembe cuma bölgenin tamamında yağış var. Doğu Karadeniz'de gök gürültülü sağanak şeklinde. Doğu Anadolu ve Güneydoğu'da hava parçalı az bulutlu yağışlar perşembe günü gelecek. Cuma'da devam edecek sıcaklıkta düşüş küçük adımlarla. Hava Durumu.
Rumeli Ekrem - Yağmur Bozdu Havayı 04:08
Rumeli Ekrem - Yağmur Bozdu Havayı 2.278 izlenme - 5 yıl önce Rumeli Ekrem - Yağmur Bozdu Havayı - Güldane / Deli Deli - Türkçe Pop
09 Temmuz Pazar 2017 - Hava Durumu (09-07-2017) 01:17
09 Temmuz Pazar 2017 - Hava Durumu (09-07-2017) 30 izlenme - 2 hafta önce Hava Durumu 9 Temmuz: Haftanın son gününde yalnızca Doğu Karadeniz'de yağış bekleniyor. Yurdun geri kalanı güneş alıyor. Sıcaklıklar da son günlere nazaran 3-4 derece artmış olacak. Rüzgar da zayıflıyor dolayısıyla hissedilen değerlerin farkı biraz daha fazla olacak. Marmara'da nem de yükseliyor. Dolayısıyla sıcaklara karşı dikkatli olunması gerekiyor. Denizlerimizde rüzgarlar orta kuvvet ve altına inmeye başlıyor. Sert rüzgarlar yalnızca Ege'nin orta kesimlerinde İzmir dolaylarında olacak.
21 Aralık Çarşamba 2016 - Hava Durumu 02:35
21 Aralık Çarşamba 2016 - Hava Durumu 313 izlenme - 7 ay önce 21 Aralık yurt genelinde hava durumu:Marmara ve Ege'de rüzgar kuzey yönlerden kuvvetli esiyor. Sıcaklıkları kar ve karla karışık yağmur seviyesinde tutuyor. Kar yağışları daha çok Ege'de ve Marmara'nın güney kesimlerinde olacak. Akdeniz ve İç Anadolu'da da yağışlar var. Akdeniz'de çoğunlukla sağanak şeklinde Isparta Burdur dolaylarından kuzeye İç Anadolu'ya çıktığımızda yağış direk kar şeklinde kendini gösteriyor. İç Anadolu'da kar bir kar gün sürecek. Karadeniz orta ve batı kesimleri yağış alıyor. Bolu'da kar var. Perşembeye kalmayacak. Gümüşhane Bayburt çevrelerinde gündüz bile sıcaklık -6 -7 dereceleri bile aşamıyor. Doğu Anadolu'da ve Güneydoğu'da bulutlar biraz yoğunlaşıyor. Doğu Anadolu'da Malatya Elazığ çevreleri Güneydoğu da ise Gaziantep Şanlıurfa dolayları kar yağışlı. Güneydoğu'da yağışlar hayatı ciddi anlamda etkileyecek.
Rumeli Ekrem - Yağmur Bozdu Havayı 04:08
Rumeli Ekrem - Yağmur Bozdu Havayı 1.229 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Güldane / Deli Deli Çıkış Tarihi: 25.07.2012 Türkçe Pop
19 Mayıs Cuma 2017 -  Hava Durumu 03:44
19 Mayıs Cuma 2017 - Hava Durumu 98 izlenme - 2 ay önce Hava Durumu Marmara ve Ege'de rüzgar yine kuvvetli. Ege'nin orta ve güney kesimlerinde özellikle sağanak yağışlar sürüyor. Yağış hafta sonu cumartesi kesecek, pazar çok kuvvetli olmasa da yerel yağışlar olarak geri gelecek. Marmara'da ise sağanak şeklinde olacak. Akdeniz ve İç Anadolu kuvvetli sağanaklar alıyor. Özellikle Doğu Akdeniz ve İç Anadolu'nun doğusunda cumartesi günü beklenen aşırı yağışların sel riski oluşturduğunu hatırlatmak gerekiyor. Yağışların büyük çoğunluğu pazar günü kesmeye başlıyor ancak Batı Akdeniz'e tekrar gök gürültülü sağanak yağışlar gelecek. Karadeniz'in de neredeyse tamamı ıslanıyor. Doğu Karadeniz'de cumartesi günü gök gürültülü sağanak yağışlar bekleniyor, pazar zayıflayacak. Doğu Anadolu ve Güneydoğu'da da yağışlar var, özellikle Doğu Anadolu'da yağışlar gök gürültülü sağanak şeklinde. Cumartesi de aynı yaklaşık olarak pazar da. Güneydoğu'da ise yağışlar pazara iyice zayıflıyor.
13 Mayıs Cumartesi 2017 - Hava Durumu 03:32
13 Mayıs Cumartesi 2017 - Hava Durumu 104 izlenme - 2 ay önce Hava durumu Marmara ve Ege'de rüzgar lodostan kuvvetli esiyor. Güneş var. Pazar günü yerel yağmur geçişleri Marmara'da olacak, pazartesi gününe kadar sıcaklık Marmara'da 10 derece kadar azalacak. Akdeniz ve İç Anadolu'da da bol bol güneş var. İç Anadolu bölgesinde pazar, pazartesi yerel yağmur geçişleri görülebilir. Sıcaklık aynı dönemde azalıyor, daha büyük değerlerde azalış pazartesi günü olacak. Karadeniz'de sağanak yağışlar pazartesinden itibaren geliyor. Gök gürültülü sağanak yağış pazar gibi pazartesi günü de bölgenin neredeyse tamamında görülecek. Doğu Anadolu ve Güneydoğu bol güneşli. Doğu Anadolu'ya pazar günü gök gürültülü sağanak şeklinde yağış gelecek. Güneydoğu'da ise yağışlı alan çok dar, daha çok bulutlar yoğunlaşacak.
24 Haziran Cumartesi 2017 - Hava Durumu 04:28
24 Haziran Cumartesi 2017 - Hava Durumu 46 izlenme - 1 ay önce Hava Durumu 24 Haziran: Marmara ve Ege güneş alıyor. Marmara'da rüzgar zayıf, Ege'nin orta ve güney kesimlerinde ise ara ara sert esiyor. Bayramın birinci ve ikinci günü güneşlenme sürecek sıcaklık tırmanacak. Akdeniz Bölgesinde sıcaklık yer yer 35 derecenin üzerine çıkıyor. Bayramın ilk gününde Antalya'da 39, Adana'da 36 derece sıcaklık bekleniyor. İç Anadolu Bölgesi'de bol güneşli. Sıcaklık daha çok yeni haftanın ilk günlerinde tırmanacak. Karadeniz'de bol bol güneş alıyor. Sıcaklıklarda pek bir değişim yok bayramla beraber bir iki derecelik bir azalış olabilir. Doğu Anadolu ve Güneydoğu'da da bol güneş var. Güneydoğu'da özellikle aşırı sıcaklar olacak önümüzdeki günlerde. Diyarbakır ve Şanlıurfa'da bayramın ikinci gününde sıcaklığın 40 dereceye çıkma ihtimali var.
08 Temmuz  Cumartesi 2017 - Hava Durumu 02:02
08 Temmuz Cumartesi 2017 - Hava Durumu 29 izlenme - 3 hafta önce Hava Durumu 8 Temmuz: Hafta sonuna girişte yağışlar Orta ve Doğu Karadeniz'de bekleniyor. Bu yağışlar pazar günü etkisini yitirecek hava açacak. Yurdun kalanında ise bol güneş var. Denizlerimizde rüzgarlar çoğunlukla orta kuvvette. Kuvvetli esen rüzgar Orta ve Kuzey Ege ile Akdeniz'de bekleniyor. Orta kuvveti biraz aşacak 4 kuvvetine kadar ulaşacak. İstanbul'da hafta sonu bol güneş var. 29-30 derecelere çıkan sıcaklık pazar günü birkaç derece daha yükselecek. Başkent çevreleri bol güneşli. 29-30 derecelerdeki sıcaklık adım adım yükseliyor. Önümüzdeki hafta ortalarına kadar 35 derecelere yükselecek. İzmir'de de sıcaklık tırmanıyor. Önümüzdeki haftanın ortalarında 40 dereceye ulaşacak.
3 Aralık Cumartesi 2016 - Hava Durumu 03:24
3 Aralık Cumartesi 2016 - Hava Durumu 290 izlenme - 8 ay önce Marmara ve Ege'de rüzgar orta kuvvete indi, güneş görülüyor. İç Ege'de hava durumu kar yağışlı. Pazar günü ise Güney Ege ıslanacak, Muğla, Afyon dolayları yağmur alacak. Akdeniz ve İç Anadolu'da hava parçalı çok bulutlu. İç Anadolu'da bölgesel yağışlar var ve bu yağışlar kar şeklinde. Sivas dolaylarında yağış pazar günü de kar olarak devam edecek, yeni haftanın ilk günlerine de sarkacak. Akdeniz'inde neredeyse tamamı ıslanıyor. Bolu çevrelerinde bölgesel kar pazar günü kesecek, pazartesi geri gelecek. Doğu Karadeniz'in yüksekleri de kar alıyor, 3 gün devam edecek. Doğu Anadolu bölgesinde de 3 gün kar var. Bölgenin büyük kısmında, Güneydoğu'da ise Siirt çevrelerinde yağış bölgenin geneline pazar günü yayılacak, pazartesi de devam edecek, hatta sağanağa dönüşecek.
18 Mayıs Perşembe  2017 -  Hava Durumu 03:49
18 Mayıs Perşembe 2017 - Hava Durumu 86 izlenme - 2 ay önce Hava Durumu Marmara ve Kuzey Ege'de rüzgar kuvvetli. Marmara'nın Karadeniz kıyılarıyla Kuzey Ege'de özellikle rüzgar 5 kuvvetine çıkıyor. Ege'de gök gürültülü sağanak yağışlar var. Sağanak yağışlar İç Ege'de cuma günü sürecek. Akdeniz ve İç Anadolu'da yağışlar var. Bu yağışların büyük çoğunluğu gök gürültülü sağanak şeklinde. Cuma da öyle olacak, cumartesi de özellikle İç Anadolu'da. Akdeniz'in de yağış doğusunda olacak. Karadeniz'in neredeyse tamamı ıslanıyor. Bolu dolaylarında, Doğu Karadeniz'in iç kesimlerinde, Gümüşhane, Bayburt çevrelerinde yağış gök gürültülü sağanak şeklinde. Yağış cumartesi günü Orta ve Batı Karadeniz'de kesiyor, doğusunda devam ediyor. Doğu Anadolu ve Güneydoğu'da bulutlar yoğunlaşıyor. Güneydoğu'da yerel yağışlar var. Doğu Anadolu'da ise sağanağa hatta gök gürültülü sağanağa dönecek, gök gürültülü sağanaklar Doğu Anadolu'da cuma, cumartesi bölgenin tamamında olacak.
27 Mayıs Cumartesi 2017 - Hava Durumu 04:28
27 Mayıs Cumartesi 2017 - Hava Durumu 73 izlenme - 2 ay önce Hava Durumu Marmara ve Ege'de rüzgar orta kuvvette esiyor, bölgesel yağışlar Marmara'da görülecek. Ege'de ise kuvvetli gök gürültülü sağanağa dönebiliyor. Bu yağışlardan pazar da pazartesi de olacak, yıldırımlara dikkat. Yağışlarla beraber dolu da olabilir. Akdeniz'in batısında da gök gürültülü sağanak yağışlardan bekleniyor. Mersin, Adana, Hatay çevrelerinde ise çoğunlukla güneş var. Yarın ve öbür gün de böyle olacak. İç Anadolu'da da özellikle orta ve doğu kesimlerinde gök gürültülü sağanak yağışlar hafta sonunun iki gününde de bekleniyor. Karadeniz'in de özellikle batısında; Bolu, Zonguldak dolaylarında gök gürültülü sağanak yağışlar var. Doğu Karadeniz'in ise iç kesimlerinde;Gümüşhane, Bayburt dolaylarında bekleniyor. Yağışlar pazar-pazartesi zayıflayacak. Doğu Anadolu'nun da kuzeyinde sağanak yağışlar var. Güney'i ise çoğunlukla güneş alacak. Önümüzdeki günlerde de bölgenin güneyine etkili bir yağış gelmeyecek. Güneydoğu parçalı bulutlar arasından güneş görüyor, sıcaklık 25-30 derece aralığında salınıyor ancak birkaç gün içerisinde 4-5 derece bölge genelinde sıcaklık artacak. Hava Durumu.
23 Haziran Cuma 2017 - Hava Durumu 03:03
23 Haziran Cuma 2017 - Hava Durumu 43 izlenme - 1 ay önce Hava Durumu 23 Haziran: Marmara’da rüzgar orta kuvvet ve altında ancak Güney Ege’de kuvvetli esiyor. Kuzey yönlerden Bodrum çevrelerinde ve açıklarında. Bu iki bölgemizin de tamamında güneş görülüyor. Cumartesi ve Pazar da görülmeye devam edecek. Akdeniz ve İç Anadolu’da da bol bol güneş var. Sıcaklık 30-35 derece aralığında. İç Anadolu’da ise 27-28-29 derecelerde ölçülüyor. Adım adım bayramın ilk günü de tırmanışını bu iki bölgede de devam ettirecek. Karadeniz güneş alıyor. Yağışlar Doğu Karadeniz’i de terk etti. Önümüzdeki 3 gün boyunca da olmayacak. Sıcaklık 27-28 derecelere doğru ilerliyor. Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu’da da bol bol güneş var. Önümüzdeki 3 günlük dönemde yağış olmayacak. Sıcaklık bayramın ilk günü de Güneydoğu’da 40 dereceye dayanacak.