Hoşgeldiniz!

havayolu

Müslüman Aile Uçaktan İndirildi 00:15
Müslüman Aile Uçaktan İndirildi 5.841 izlenme - 8 ay önce Müslüman bir aile, Chicago'da bindiği ABD'li havayolu şirketi United Airlines'a ait uçaktan 'uçuş güvenliği' gerekçe gösterilerek indirildi.
Aksan Challenge - Thai & Newcastle 03:11
Aksan Challenge - Thai & Newcastle 1.214 izlenme - 4 ay önce Aynı havayolundan uçan biri taylandlı diğeriden kuzey ingiltereden olan ablalarımızın koyu sohbeti.. ingilizce de görebileciğimiz en absürtlü iki aksan karşı karşıya. Not; thai ablamız sonundan sen ingilizce konuşabiliyin mu diyerek lafı koyuyor.
En Güvenli Havayolu... 00:41
En Güvenli Havayolu... 15.126 izlenme - 10 yıl önce
Air France Çalışanları Yöneticilere Saldırdı 00:45
Air France Çalışanları Yöneticilere Saldırdı 2.829 izlenme - 1 yıl önce Air France yönetim kurulu toplantısında işten çıkarma kararı alındığını öğrenen çalışanlar, yöneticilere saldırdı. Yöneticilerin gömlek ve ceketleri yırtıldı. Air France Merkez İşleri Konseyi toplantısı yüz kadar protestocunun baskınına uğradı. Yöneticiler linç edilmek istendi. Protesto için Air France'ın Paris Charles de Gaulle Havalimanı'ndaki merkezine gelen çalışanlar slogan atmaya başladı. Bu sırada binaya gelen iki havayolu yöneticisine protestocular laf attı. Sözlü tartışmanın ardından bir anda ortalık karıştı.
çılgın havayolu:) 01:01
çılgın havayolu:) 5.166 izlenme - 7 yıl önce
Havayollarından Çok Seksi Reklam Filmi 03:45
Havayollarından Çok Seksi Reklam Filmi 804 izlenme - 3 yıl önce Yeni Zelanda Havayolları, farklı bir reklam kampanyasına imza attı ve Sports Illustrated modellerini ülkeye bağlı olan Cook Adasına getirdi.Dünyanın en seksi modellerinden kabul edilen Sports Illustrated modelleri, adaya gelerek bölge halkından erkeklerle kamera karşısına geçti Reklam filmine Hollywood'dan dahil olan Christie Brinkley de Cook Adasıyla telefonla bağlantı kurarak reklama katılıyor.
Hayatlarında İlk Kez Uçağa Binen Teyzeler 09:58
Hayatlarında İlk Kez Uçağa Binen Teyzeler 1.012 izlenme - 3 yıl önce 70 yaşında uçağa ve roller coaster a binmek.
Dünya Tarihindeki En Büyük 10 Uçak Kazası 06:59
Dünya Tarihindeki En Büyük 10 Uçak Kazası 433 izlenme - 1 yıl önce İçinde THY de olduğu dev ülkeler ve havayolu firmaları var Türk Hava Yolları'nın 1951 sefer sayılı uçuşunda 25 Şubat 2009 saat 08:22'de İstanbul'dan havalanan "Tekirdağ" isimli Boeing 737-800 model uçak, Amsterdam Havalimanı Schiphol'a iniş yaparken düştü. Darbe sonucu uçağın gövdesi üçe bölündü ve A-9 otoyolunun kuzey tarafında, yola yakın mesafede durdu. THY, biri bebek olmak üzere uçakta 128 yolcu ve 7 mürettebat olduğunu bildirdi.[3][4][5] Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, yaptığı açıklamada ilk verilere göre can kaybı olmadığını, uçağın son bakımının 22 Aralık 2008'de yapıldığını ve 2002 model olduğunu belirtti. [6] THY tarafından yapılan ikinci bir açıklamada uçakta bulunanların 9'unun kazada öldüğü ve 50 yolcunun da yaralı olarak çeşitli hastanelerde tedavi altına alındığı belirtildi.[
KLM Havayolları'nın Yeni Kayıp Eşya Sorumlusu 01:43
KLM Havayolları'nın Yeni Kayıp Eşya Sorumlusu 749 izlenme - 2 yıl önce KLM Havayolları'nın Amsterdam Schiphol Havalimanı'ndaki Kayıp Eşya bürosu, yeni ekip arkadaşlarıyla birlikte kayıp eşyaları sahiplerine ulaştırıyor...
Vietnam Havayolları Bikini Gösterisi 02:59
Vietnam Havayolları Bikini Gösterisi 468 izlenme - 1 yıl önce Vietnamlı dostlarımızın daha fazla bilet satmak için bikinili kızları reklam amaçlı kullanıyor bizimkilerde bu yöntemi kullansalar uçak yetiştiremezler nede olsa abaza çok bizde
Uçakta Unutulan Eşyaların Satışı 03:34
Uçakta Unutulan Eşyaların Satışı 736 izlenme - 2 yıl önce Efenim Havayolu şirketlerinde unutulan eşyalar, büyük bir markete dönüşüyor. Sahiplerinin unuttuğu binlerce bavul önce ihale yöntemiyle satışa çıkarılıyor, içinden çıkan eşyalarsa piyasa değerinden çok düşük miktarlara alıcı buluyor. Havayolu marketindeki ürün çeşitliliği görenleri şaşırtıyor.
Bir Havayolu Şirketinin Yeni Yıl Süprizi 05:25
Bir Havayolu Şirketinin Yeni Yıl Süprizi 258 izlenme - 1 yıl önce Bir havayolu firmasının müşterilerine yapmış olduğu kıyağı izliyoruz. Ya harbiden insan bunlar yaa.....
Dünyanın En Güzel Hediyesi Olacak Pegasus Uçaklar 03:20
Dünyanın En Güzel Hediyesi Olacak Pegasus Uçaklar 848 izlenme - 5 yıl önce bir pegasus uçağının nasıl yapıldığını görmek ister misiniz? uçağın ismini ise dunyaninenguzelhediyesi.com sitesine başvuranlar belirliyor. siz de başvurun kızınızın adını pegasus uçaklarına verin. dünyanın en güzel hediyesi kızınızın olsun!
Boeing'i Star Wars Gibi Boyayacağını Duyuran Japon Şirketi 01:56
Boeing'i Star Wars Gibi Boyayacağını Duyuran Japon Şirketi 223 izlenme - 2 yıl önce Japon havayolu şirketi ANA Boring tipi uçaklarını Star Wars hayranları için filmin meşhur robotu R2-D2'nin renklerine boyayacağını duyurdu.
Kuzey Kore Hava Sahasının Günlük Yoğun Uçak Hareketi 00:48
Kuzey Kore Hava Sahasının Günlük Yoğun Uçak Hareketi 195 izlenme - 1 yıl önce Dünya ile olan bağlantısı kısıtlı kuzey korenin hava sahasınında diğer ülke uçaklarına neredeyse tamamen kapalı olduğunu gösteren uçakların tek tük geçtiği kuzey kore hava sahasının yoğun günlük uçak hareketini izliyoruz. Açıklama çok karışık oldu ama siz anladınız ne demek istediğimi.
Hava Yolu İle Trabzon İstanbul Arası Uçaktan 01:11
Hava Yolu İle Trabzon İstanbul Arası Uçaktan 705 izlenme - 8 yıl önce
Uçak Yapıp Uçuramamak 01:41
Uçak Yapıp Uçuramamak 329 izlenme - 2 yıl önce Ankara'nın Polatlı ilçesinde makine ihracatçısı bir firmanın sahibi olan Elektronik Mühendisi Necip Ülkü, kendi ürettiği parçalarla uçak imal etmeye başladı. OSTİM'de bir atölyede 2008 yılında hobi olarak başladığı çalışmanın ardından iki kişilik 'ultralight' adlı bir uçak yaptı. Ülkü, uçağını tamamlamasına rağmen Türkiye'de uçak yapımı ve sivil havacılıkla ilgili mevzuat olmadığı için uçamadıklarını söyledi.
Antalya'da Akılalmaz Olay! Kabin Görevlisi Çamaşır İpiyle Kendini Astı 01:00
Antalya'da Akılalmaz Olay! Kabin Görevlisi Çamaşır İpiyle Kendini Astı 15 izlenme - 2 ay önce Antalya'da özel bir havayolu şirketinde kabin görevlisi olarak çalışan 30 yaşındaki Ali Can Bütüner, kendini çamaşır ipiyle tavana asarak yaşamına son verdi.
Uçak Kokpitinde Olmak İster Miydiniz? 05:33
Uçak Kokpitinde Olmak İster Miydiniz? 103 izlenme - 1 yıl önce İsveç havayolu firması, Airbus A320 kokpitinden Cenevre'den Zürih'e olan yolculuğun 360 derece kamera ile kayıt altına aldı. Luc Wolfensberger ve Martin Radinger ile İsviçre üzerinde bir uçuşa ne dersiniz?
Virgin Atlantic Tanıtım Reklamı 02:01
Virgin Atlantic Tanıtım Reklamı 153 izlenme - 2 yıl önce Bazı şirketler ve kuruluşlar gerçektende artık reklam işini oldukça geliştirdi. Film tadında bir reklam izleyeceğiz, Yeni fikirler ve üretimlere ihtiyacımız var artık, gavur yapıyor demekten kuruluruz belki bir gün.
Dünyanın En İyi Havayolu Şirketleri 03:52
Dünyanın En İyi Havayolu Şirketleri 51 izlenme - 1 yıl önce Gökyüzündeki seyahatlerinizde en lüks ve kaliteli hizmeti sunarak marka haline gelmiş en iyi 'Havayolu Şirketleri' Yazı için: http://borsanasiloynanir.co/dunyanin-en-iyi-havayolu-sirketleri-ve-hisseleri-2014/
Orta Dünyada Başka Bir Gün - Air New Zealand 02:30
Orta Dünyada Başka Bir Gün - Air New Zealand 168 izlenme - 3 yıl önce İşte beklenen Air New Zealand havayolunun "Hobbit" temalı özel reklam filmi! Çekimleri biten ve vizyona girmeyi bekleyen Hobbit Smaug'un Çorak Toprakları filminin sponsorları arasında yer alan Air New Zealand havayolu şirketinin özel olarak hazırladığı Orta Dünyada Başka Bir Gün" başlığı ile yer alan reklam filmi çok kunuşulacağa benziyor..
60'larda Hostesler 02:41
60'larda Hostesler 70 izlenme - 2 yıl önce 60'lı hava ulaşımının en üst seviyeye hitap ettiği zamanlar.Tabi ona göre de hostes dediğin güzel olur lan düşüncesinin şekil aldığı zamanlardan hava yolu şirketlerinin tanıtımlarından ve hosteslerinden tatlı bir lounge müzik eşliğinde güzel görüntüler izliyoruz.
We're From Turkey – Bize Dair En Güzel Şeyler 01:44
We're From Turkey – Bize Dair En Güzel Şeyler 61 izlenme - 2 yıl önce Anadolu’ya özgü en özel lezzetleri dünyaya tanıtan WE’R From Turkey markası, Türkiye’den ürünleri sizinle buluşturuyor. Belki bir çoğumuzun göremeyeceği ülkemizin güzellikleri bu tanıtımda izleyelim gözümüz gönlümüz açılsın.
Pilot İle Kule Arasında Yavrum Gerginliği 00:50
Pilot İle Kule Arasında Yavrum Gerginliği 109 izlenme - 4 yıl önce Pilot konuştuğu bayana yavrum diye hitap edince ayar fazla gecikmiyor
Pilot: Kule Üstümüzden Drone Geçti 01:15
Pilot: Kule Üstümüzden Drone Geçti 27 izlenme - 12 ay önce Geçtiğimiz günlerde İstanbul’a iniş yapan özel bir havayolu şirketinin uçağı drone nedeniyle trafik ikazı alırken, bu sefer de bir pilot, üzerinden drone geçtiği bilgisini verdi. İstanbul Atatürk Havalimanı’nı kullanan bir uçağın pilotu Hava Trafik Kontrol Merkezi ile bağlantıya geçerek bin feetlerde (300 metrelerde) üstünden yerden kontrol edilen bir drone geçtiği bilgisini verdi. Bunun üzerine hava trafik kontrolörü de hemen durumu rapor edeceği cevabını verdi.
1965'ler Amerika'da Ticari Havacılık Tanıtımı 21:28
1965'ler Amerika'da Ticari Havacılık Tanıtımı 29 izlenme - 1 yıl önce 1965 amerikasından havaalanında iletişim tanıtımı. Not: İngilizcem iyi olsaydı alt yazılı olarak koyardım kusura bakmayın.
New Zealand Hava Yolları 04:09
New Zealand Hava Yolları 44 izlenme - 2 yıl önce New Zealand hava yolları uçuş sırasında yapılması gerekenleri yaratıcı bir reklam filmiyle anlatmış. O sıkıcı prosedürler ancak bu kadar izlenilebilir anlatılır. Harikulade bir çalışma izzliyoruz.
F20-0402/fılm-Tv, Sinema Ve Dijital  - Kurumsal İmaj - Kristal Elma 02:16
F20-0402/fılm-Tv, Sinema Ve Dijital - Kurumsal İmaj - Kristal Elma 65 izlenme - 2 yıl önce REKLAM AJANSI: Lowe İstanbul - BAŞVURU ADI: Hayal Edince - ÜRÜN/HİZMET - MARKA - REKLAMVEREN: Havayolu Ulaşım - Türk Hava Yolları - Türk Hava Yolları YARATICI YÖNETMEN: Can Faga - YARATICI GRUP: Erdem Suyolcu, Okan Saykun, Emine Aydın, Zeynep Güneş, Ali Yiğit GÜMÜŞ - STRATEJİK PLANLAMA: Yusuf Muslubaş, Mert Tuncer - PRODÜKTÖR: Tuğrul Karadeniz, Ahmet Uygun - MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ GRUBU: Zeynep Palpas, Aslı Haymana, Yasemin Baykara REKLAMVEREN TEMSİLCİSİ: Barış Akın
70 yıl Sonra İlk Defa Uçan Nineler 09:58
70 yıl Sonra İlk Defa Uçan Nineler 27 izlenme - 1 yıl önce Ninelerimiz uçuş korkusunu 70 yıl sonra, özel jetle aşıyor. Duygulanın ulan.