Hoşgeldiniz!

Havlamak Videoları İzle

Kendini Köpek Sanan Manyak Papağan 00:49
Kendini Köpek Sanan Manyak Papağan 16.447 izlenme - 2 ay önce Ulan sen manyak bi hayvansın lan. Kakadular kadar enteresan bi hayvan yok şu alemde.
Anne Köpeğin Karşısında Esas Duruş Durmak 00:21
Anne Köpeğin Karşısında Esas Duruş Durmak 4.313 izlenme - 5 ay önce Erkek köpeğin ani hareketinden ürken yavru köpeklerin imdadına annesi yetişti. Yavruların bağırışlarını duyar duymaz yanlarına koşan anne köpek, erkek köpeği köşeye sıkıştırıp adete esas duruşta durdurdu.
Dogo Argentino vs Pit Bull 02:01
Dogo Argentino vs Pit Bull 9.777 izlenme - 2 yıl önce Çağın en mükemmel köpeği olarak nitelendirilen dogo argentino, pit bull karşında ...X-TREME DOGS WORKING TEAM adlı topluluk köpeklerin güçlerini dövüştürme yoluyla değil de bisiklet lastiği aracılığıyla test etmekteler, kim kazanmış izliyoruz efendim...
çantalı havlayan köpekçik 00:07
çantalı havlayan köpekçik 15.545 izlenme - 9 yıl önce kafalarını oynatan ve gerçek köpek yavrusu sesi çıkaran bu köpekçikleri kendilerine ait çantalarında taşımak mümkün.dilediğiniz zaman çantalarından çıkartıp ayrıca oynayabilirsiniz.
Ali Şen'den Çapkınlık Dersleri 01:13
Ali Şen'den Çapkınlık Dersleri 3.372 izlenme - 2 yıl önce Büyük usta Ali Şen'i böyle görmeye alışmamıştık, daha çok kötü kalpli, zengin bir ağa, otoriter bir baba olarak karşımıza çıkmaktayken burada tamamen zincilerini kırmış, çok farklı relaks kart bir zampara rolünü canlandırıyor. Film Künyesi; Yasemin'in Tatlı Aşkı (1968) http://www.sinematurk.com/film_genel/6716/Yasemin-in-Tatli-Aski
Yavru Köpeklerin Havlama Ve Konuşma Çabası 03:38
Yavru Köpeklerin Havlama Ve Konuşma Çabası 963 izlenme - 3 yıl önce Bir dertleri var da sanki biz anlayamıyoruz. Bu köperler bizlere bir şeyler anlatmaya çalışıyorlar. .O tatlı Yavru Köpeklerin Havlama ve Konuşma Çabası
komik şaka: havlayan çocuk ısırmaz 00:10
komik şaka: havlayan çocuk ısırmaz 1.529 izlenme - 8 yıl önce şaka buna denir işte
Bir Köpeğin İlk Havlamaları 00:29
Bir Köpeğin İlk Havlamaları 10 izlenme - 2 hafta önce
Evde Kurt Dışarda Kuzu Olan Köpek 01:32
Evde Kurt Dışarda Kuzu Olan Köpek 445 izlenme - 3 yıl önce bu güzel köpecik arkadaşımız sahibinin kolları arasındayken hemen cesaret kazanıyor, çemkiriyor ama baka kollara gidince de korkudan ölü taklidi yapıyor izliyoruz efemm.
Köpekler Havlayan İnsanlara Nasıl Tepki Verir? 01:51
Köpekler Havlayan İnsanlara Nasıl Tepki Verir? 475 izlenme - 3 yıl önce Kendilerini taklit eden adama nasıl tepki vereceğini bilemeyen köpeklerin şaşkın çaresizlikleri normal hallerinden on kat daha sevimli.
Uyurken Havlayan Köpek 00:25
Uyurken Havlayan Köpek 302 izlenme - 3 yıl önce Uykusunda Havlayan Köpek Böyle tatlılık görülmedi
Tepkisini Hayvan Olarak Veren Eylemci 00:30
Tepkisini Hayvan Olarak Veren Eylemci 284 izlenme - 2 yıl önce Gün geçmiyor ki bir eylemci daha kendinden geçmesin ironik davranışlar sergileyen eylemelerimizi izliyoruz.
Tarkan Film Serisi Müzikleri - IV 02:36
Tarkan Film Serisi Müzikleri - IV 310 izlenme - 2 yıl önce Tarkan (Altar'ın oğlu) film müziklerinden ünlü kurt müziği... Kurt bu müzikle birlikte koşar, coşar, seyirtir, zıplar, dil çıkarır, ağzıyla halat çeker, düz duvara tırmanır, denize atlar, yılanlar arasında kalır, ipleri çözer, nöbetçilerin donunu bile indirir. Büyüler ve kadınlar Tarkan'ı etkileyebilir, ancak kurda sökmez bu martavallar. Duman eder adamı vallahi... Bir de ana kurdun (Tarkan'ı emziren) akıbeti belli değildir ve baba kurt vardır, öldürülür. Bir zaman da, "Keskin" rolündeki Cüneyt Arkın'ın çevirdiği güççük kovboy filiminde yumurcağın sapanla adam vurduğu sahnelerinde çaldığı görülmüştür ya da duyulmuştur. Aranan müzik: For a Fistful of Dollars (A Fistful of Dollars) film müziği La Reazione, Ennio Morricone
Havlayamayan Köpek 01:26
Havlayamayan Köpek 166 izlenme - 3 yıl önce Havlayamayan Köpek, Video, Videolar, Online Video, En Çok İzlenen Videolar
Kavgayı Ayırıp Fırça Atan Köpek 00:54
Kavgayı Ayırıp Fırça Atan Köpek 156 izlenme - 3 yıl önce Aynı evi paylaşan ve bir anda kavgaya tutuşan köpekleri ayırıp, azarlayan uzlaşmacı köpek...
Havlayan Oyuncak Köpek 00:14
Havlayan Oyuncak Köpek 208 izlenme - 3 yıl önce Havlayan Oyuncak Köpek :)
Sahibinin Yardımı İle Ulumayı Öğrenen Yavru Köpek 00:53
Sahibinin Yardımı İle Ulumayı Öğrenen Yavru Köpek 96 izlenme - 2 yıl önce Bu süper sevimli, 3 haftalık köpecik, sahibinin de yardımıyla ilk "uluma" sınavından başarıyla çıkıyor. Biz de günlük mutluluk dozumuzu almış oluyoruz.
Havlayan İnsana Köpeklerin Verdiği Tepki 01:51
Havlayan İnsana Köpeklerin Verdiği Tepki 40 izlenme - 3 yıl önce Havlayan İnsana Köpeklerin Verdiği Tepki "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."