Hoşgeldiniz!

Hawai Videoları İzle

Denize Akan Lav Böyle Görüntülendi 01:07
Denize Akan Lav Böyle Görüntülendi 8.689 izlenme - 2 yıl önce Hawai yakınlarında bir adada meydana gelen volkanik patlama sonucu lavlar okyanusa aktı. Lavla suyun birleştiği anlar kamera tarafından böyle görüntülendi. Muhteşem bir görüntü.
cem yilmaz hawaİ 00:30
cem yilmaz hawaİ 14.037 izlenme - 9 yıl önce üç kağıtçı cem yılmaz
Israel Kamakawiwo Ole' - Somewhere Over The Rainbow 03:47
Israel Kamakawiwo Ole' - Somewhere Over The Rainbow 520 izlenme - 2 yıl önce Aşırı kiloları yüzünden solunum yetmezliğinden kaybettiğimiz hawai li sanatçının en ünlü parçası, klibin içinde küllerinin hawai kıyılarında denize savrulduğu anlarda var,kabul etmek lazım dinlerken alıp götürüyor gerçektende gökkuşağının ötesine...bu arada çaldığı çalgının adı "Ukulele" İyi seyirler... Ses hali için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/2130/oz-buyucusu---over-the-rainbow
Harika Kanatlar Hawai Macerası 10:54
Harika Kanatlar Hawai Macerası 139 izlenme - 11 ay önce Eğlence ve maceralarla dolu Harika Kanatlar çizgi filminin en yeni ve güzel bölümlerini siz çocuklar için kanalımızda paylaşıyoruz. Ekranların en popüler çizgi filmlerinin başlarında yer alan Harika Kanatlar çizgi filminin Hawai Macerası adlı yepyeni bölümü.
Denize Akan Lav Böyle Görüntülendi 01:07
Denize Akan Lav Böyle Görüntülendi 300 izlenme - 2 yıl önce Hawai yakınlarında bir adada meydana gelen volkanik patlama sonucu lavlar okyanusa aktı. Lavla suyun birleştiği anlar kamera tarafından böyle görüntülendi. Muhteşem bir görüntü.
kızlar hawai de sörf yapıyor 03:23
kızlar hawai de sörf yapıyor 715 izlenme - 8 yıl önce
Çok Ama Çok İlginç Şeyler 03:26
Çok Ama Çok İlginç Şeyler 186 izlenme - 3 yıl önce Çok Ama Çok İlginç Şeyler
Hayaller Paris Hayatlar Muş 00:38
Hayaller Paris Hayatlar Muş 120 izlenme - 1 yıl önce Hayaller Paris hayatlar Muş derler ya hani. Asgari ücretin 1000TL olduğu, bu parayla geçinmek için ilgili bakana sorulduğunda cevap verilemeyen bir ülkede yaşıyoruz. Elimizdekiyle yetinmek yerine bir an olsun durup hayal kurmak da parayla değil ya.
Çok Ama Çok İlginç Şeyler 03:26
Çok Ama Çok İlginç Şeyler 41 izlenme - 2 yıl önce Çok İlginç Şeyler. İnternetin fenomen olmuş videolarından derlenen video merkezi https://tr-tr.facebook.com/VidyocenterCom https://twitter.com/vidyocentercom Daha fazlası için sizleri www.vidyocenter.com web sitemize bekliyoruz
Hawaii'de Düşen Uçağın Çakılma Görüntüleri 02:36
Hawaii'de Düşen Uçağın Çakılma Görüntüleri 14 izlenme - 8 ay önce Hawaii'nin Kauai Adası'nda sporcu ve eğitmenleri taşıyan küçük uçağın düşmesi sonucu, 5 kişi hayatını kaybetti.
Hawai Fişek Parnk 00:42
Hawai Fişek Parnk 29 izlenme - 3 yıl önce Hawai Fişek Parnk
...hawai&fişek... 01:32
...hawai&fişek... 84 izlenme - 8 yıl önce hawaİ fİŞek gosterisi İzle...
Nathan Jawai Galatasaray'a Dönmek İstiyor 00:19
Nathan Jawai Galatasaray'a Dönmek İstiyor 14 izlenme - 3 yıl önce Geçen sezon başında sakatlanarak ölümden dönen ve Galatasaray'dan ayrılan Nathan Jawai, sarı-kırmızılı kulübe dönmek istediği yönünde haber yolladı.