Hoşgeldiniz!

hawai

Denize Akan Lav Böyle Görüntülendi 01:07
Denize Akan Lav Böyle Görüntülendi 9.118 izlenme - 3 yıl önce Hawai yakınlarında bir adada meydana gelen volkanik patlama sonucu lavlar okyanusa aktı. Lavla suyun birleştiği anlar kamera tarafından böyle görüntülendi. Muhteşem bir görüntü.
Harika Kanatlar Hawai Macerası 10:54
Harika Kanatlar Hawai Macerası 1.162 izlenme - 2 yıl önce Eğlence ve maceralarla dolu Harika Kanatlar çizgi filminin en yeni ve güzel bölümlerini siz çocuklar için kanalımızda paylaşıyoruz. Ekranların en popüler çizgi filmlerinin başlarında yer alan Harika Kanatlar çizgi filminin Hawai Macerası adlı yepyeni bölümü.
Israel Kamakawiwo Ole' - Somewhere Over The Rainbow 03:47
Israel Kamakawiwo Ole' - Somewhere Over The Rainbow 792 izlenme - 3 yıl önce Aşırı kiloları yüzünden solunum yetmezliğinden kaybettiğimiz hawai li sanatçının en ünlü parçası, klibin içinde küllerinin hawai kıyılarında denize savrulduğu anlarda var,kabul etmek lazım dinlerken alıp götürüyor gerçektende gökkuşağının ötesine...bu arada çaldığı çalgının adı "Ukulele" İyi seyirler... Ses hali için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/2130/oz-buyucusu---over-the-rainbow
Denize Akan Lav Böyle Görüntülendi 01:07
Denize Akan Lav Böyle Görüntülendi 324 izlenme - 3 yıl önce Hawai yakınlarında bir adada meydana gelen volkanik patlama sonucu lavlar okyanusa aktı. Lavla suyun birleştiği anlar kamera tarafından böyle görüntülendi. Muhteşem bir görüntü.
kızlar hawai de sörf yapıyor 03:23
kızlar hawai de sörf yapıyor 717 izlenme - 9 yıl önce
Çok Ama Çok İlginç Şeyler 03:26
Çok Ama Çok İlginç Şeyler 193 izlenme - 4 yıl önce Çok Ama Çok İlginç Şeyler
Hayaller Paris Hayatlar Muş 00:38
Hayaller Paris Hayatlar Muş 209 izlenme - 3 yıl önce Hayaller Paris hayatlar Muş derler ya hani. Asgari ücretin 1000TL olduğu, bu parayla geçinmek için ilgili bakana sorulduğunda cevap verilemeyen bir ülkede yaşıyoruz. Elimizdekiyle yetinmek yerine bir an olsun durup hayal kurmak da parayla değil ya.
Elife Dans Show İçin Hawai Etek Yaptık, Eğelenceli Çocuk Videosu 13:32
Elife Dans Show İçin Hawai Etek Yaptık, Eğelenceli Çocuk Videosu 44 izlenme - 9 ay önce Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Beğenmediyseniz 0 -1 Eh şöyle böyle diyorsanız 2-3-4 verin lütfen )) ve lütfen kanalımıza abone olun .. Merhaba ben elif Oyuncakları ve bazende oyuncaksız oynamayı çok seviyorummmmmmm )))) Gezip eğlenmeyi fotoğraflar ve videolar çekmeyi çok seviyorum...))) Bu videoları kanalımızda paylaşmayı ve sizden gelen yorumları okumakta çok güzel .. Hem facebook -twitter-instagramdada kanalımız var... umuyorum kanalımızda bizler için hazırladığım videoları beğeniyorsunuzdur. Ben çok eğlenerek hazırlıyor ve izliyorum. Lütfen videolarımızı beğenmeyi fikirlerinizi yorum kısmına yazmayı ve kanalımıza ABONE olarak ailemize katılmayı ihmal etmeyin. Kendinize iyi bakın yubidubi duuuuu https://twitter.com/PEprensesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com HI!My name is Elif. İ am 4 years old.İ like to walk visit new interesting places, play. On my channel you can see many interesting videoes.My parents will help me to do new videos. Subscribe, leave your comments and rate. https://twitter.com/PEprensesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ??????,???? ????? ????. ??? 4 ????. ? ????? ????? ??????,???????? ????? ?????????? ?????,??????. ?? ???? ?????? ?? ??????? ????? ?????????? ?????,??????? ??? ??????? ?????? ??? ???? ? ????. https://twitter.com/PEprensesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ?????????????? ?? ??? ????? ,??????????, ?????????? ???? ???????????. https://twitter.com/PEprensesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com
Okyanusa Dökülen Lavın İzlerken Keyif Veren Fışkırma Anı 00:55
Okyanusa Dökülen Lavın İzlerken Keyif Veren Fışkırma Anı 24 izlenme - 1 yıl önce Yaklaşık bir ay önce Hawai'nin Kilauea Adası'nda meydana gelen olayda okyanusa kadar gelen lav, okyanusun kabarmasına ve metrelerce yukarı çıkmasına neden oldu. The US Geological Survey gözlemcileri de o anı kamera kaydına aldılar.
...hawai&fişek... 01:32
...hawai&fişek... 85 izlenme - 9 yıl önce hawaİ fİŞek gosterisi İzle...
Nathan Jawai Galatasaray'a Dönmek İstiyor 00:19
Nathan Jawai Galatasaray'a Dönmek İstiyor 19 izlenme - 4 yıl önce Geçen sezon başında sakatlanarak ölümden dönen ve Galatasaray'dan ayrılan Nathan Jawai, sarı-kırmızılı kulübe dönmek istediği yönünde haber yolladı.