Hoşgeldiniz!

hawai

Denize Akan Lav Böyle Görüntülendi 01:07
Denize Akan Lav Böyle Görüntülendi 8.934 izlenme - 3 yıl önce Hawai yakınlarında bir adada meydana gelen volkanik patlama sonucu lavlar okyanusa aktı. Lavla suyun birleştiği anlar kamera tarafından böyle görüntülendi. Muhteşem bir görüntü.
Harika Kanatlar Hawai Macerası 10:54
Harika Kanatlar Hawai Macerası 472 izlenme - 1 yıl önce Eğlence ve maceralarla dolu Harika Kanatlar çizgi filminin en yeni ve güzel bölümlerini siz çocuklar için kanalımızda paylaşıyoruz. Ekranların en popüler çizgi filmlerinin başlarında yer alan Harika Kanatlar çizgi filminin Hawai Macerası adlı yepyeni bölümü.
Israel Kamakawiwo Ole' - Somewhere Over The Rainbow 03:47
Israel Kamakawiwo Ole' - Somewhere Over The Rainbow 648 izlenme - 2 yıl önce Aşırı kiloları yüzünden solunum yetmezliğinden kaybettiğimiz hawai li sanatçının en ünlü parçası, klibin içinde küllerinin hawai kıyılarında denize savrulduğu anlarda var,kabul etmek lazım dinlerken alıp götürüyor gerçektende gökkuşağının ötesine...bu arada çaldığı çalgının adı "Ukulele" İyi seyirler... Ses hali için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/2130/oz-buyucusu---over-the-rainbow
Denize Akan Lav Böyle Görüntülendi 01:07
Denize Akan Lav Böyle Görüntülendi 319 izlenme - 3 yıl önce Hawai yakınlarında bir adada meydana gelen volkanik patlama sonucu lavlar okyanusa aktı. Lavla suyun birleştiği anlar kamera tarafından böyle görüntülendi. Muhteşem bir görüntü.
kızlar hawai de sörf yapıyor 03:23
kızlar hawai de sörf yapıyor 716 izlenme - 9 yıl önce
Çok Ama Çok İlginç Şeyler 03:26
Çok Ama Çok İlginç Şeyler 190 izlenme - 3 yıl önce Çok Ama Çok İlginç Şeyler
Hayaller Paris Hayatlar Muş 00:38
Hayaller Paris Hayatlar Muş 154 izlenme - 2 yıl önce Hayaller Paris hayatlar Muş derler ya hani. Asgari ücretin 1000TL olduğu, bu parayla geçinmek için ilgili bakana sorulduğunda cevap verilemeyen bir ülkede yaşıyoruz. Elimizdekiyle yetinmek yerine bir an olsun durup hayal kurmak da parayla değil ya.
Okyanusa Dökülen Lavın İzlerken Keyif Veren Fışkırma Anı 00:55
Okyanusa Dökülen Lavın İzlerken Keyif Veren Fışkırma Anı 18 izlenme - 6 ay önce Yaklaşık bir ay önce Hawai'nin Kilauea Adası'nda meydana gelen olayda okyanusa kadar gelen lav, okyanusun kabarmasına ve metrelerce yukarı çıkmasına neden oldu. The US Geological Survey gözlemcileri de o anı kamera kaydına aldılar.
...hawai&fişek... 01:32
...hawai&fişek... 85 izlenme - 8 yıl önce hawaİ fİŞek gosterisi İzle...
Nathan Jawai Galatasaray'a Dönmek İstiyor 00:19
Nathan Jawai Galatasaray'a Dönmek İstiyor 15 izlenme - 3 yıl önce Geçen sezon başında sakatlanarak ölümden dönen ve Galatasaray'dan ayrılan Nathan Jawai, sarı-kırmızılı kulübe dönmek istediği yönünde haber yolladı.