Hoşgeldiniz!

hawaii

Yanardağın Kenarında Sörf Yapan Hatun 00:40
Yanardağın Kenarında Sörf Yapan Hatun 2.600 izlenme - 2 ay önce ABD’li maceraperest Alison Teal, Hawaii’de aktif bir yanardağın püskürttüğü lavların okyanusla buluştuğu yerde sörf yaptı. Yüzünde en ufak bir korku bile bulunmayan sörfçü kızımızı izliyoruz.
Hawaii'nin Gülümseyen Yanardağı 00:51
Hawaii'nin Gülümseyen Yanardağı 1.954 izlenme - 3 ay önce Dünyada hep olumsuz şeyler de yaşanmıyor. Doğa bazen nefesimizi kesebiliyor ve bizi böyle gülümsetebiliyor. Amerika Birleşik Devletleri'nin (ABD) Hawaii eyaletindeki gülümsüyor gibi duran Kilauea Yanardağı görenleri hayrete düşürüyor.
 Uçak Düşerken Düşüş Anını Kameraya Alan Yolcu 02:58
Uçak Düşerken Düşüş Anını Kameraya Alan Yolcu 21.637 izlenme - 3 yıl önce hawaii'de bir uçak düşüyor. pilotlar suya kontrollü bir düşüş gerçekleştiriyorlar. ne kadar kontrollü olsa da sonuçta uçak düşüyor ve 1 kişi hayatını kaybediyor. bir yolcu da soğukkanlı bir şekilde olay anını kameraya alıyor.
100 Yıllık Hawaii Kadınlarının Gizemli Güzelliği 01:28
100 Yıllık Hawaii Kadınlarının Gizemli Güzelliği 1.122 izlenme - 2 ay önce Cut videonun artık bir klasik haline gelen 100 yıllık değişim videolarına bir yenisi daha ekledi. Bu sefer Hawaii kadınlarının bir asırlık büyüleyici değişimi gözler önüne serildi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Helikopter Denize Çakıldı 00:44
Helikopter Denize Çakıldı 2.808 izlenme - 8 ay önce Hawaii’nin Pearl Harbor Limanında iniş sırasında kontrolden çıkan hastane helikopteri, sulara gömüldü. Korkunç kaza anbean kameraya yansırken, helikopterdeki 5 kişi hemen sudan çıkarıldı. Hastaneye kaldırılan yaralılardan birinin hayati tehlikesi olduğu öğrenildi.
Elvis Presley - Aloha From Hawaii (1973 Concert) 01:16:46
Elvis Presley - Aloha From Hawaii (1973 Concert) 6.615 izlenme - 2 yıl önce Elvis Presley - Aloha From Hawaii (1973 Concert)
ABBA - Happy Hawaii 04:34
ABBA - Happy Hawaii 1.669 izlenme - 1 yıl önce Early this morning I drove in the rain Out to the airport to get on the plane Hey Honololu, we're going to happy Hawaii Alice has been there, she said it was fun Swimming and surfing, enjoying the sun Hey Honololu, we're going to happy Hawaii After all I've had to go through I'm making no plans (making no plans oh-ooh) But I, but I believe love gives me a second chance Guess I've been working a little too hard Need a vacation, I'll send you a card From Honololu, a greeting from happy Hawaii It's so exciting, why should I pretend [ Happy Hawaii lyrics found on http://www.completealbumlyrics.com ] In a few hours the plane will descend Hey Honololu, we're going to happy Hawaii I can imagine the beach and the sand Walking with someone and holding his hand Hey Honololu, we're going to happy Hawaii After all I've had to go through I'm making no plans (making no plans oh-ooh) But I, but I believe love gives me a second chance, mmm I've got a feeling the dream will come true Somebody's waiting and I'll forget you Hey Honololu, we're going to happy Hawaii
Hawaii Blue Mini Micro G-string Bikini Fotoğraf Çekimi 01:35
Hawaii Blue Mini Micro G-string Bikini Fotoğraf Çekimi 1.683 izlenme - 7 ay önce Hawaii Blue Mini Micro G-string Bikini Fotoğraf Çekimi Who better to wear one of our sexy mini micro bikinis than our gorgeous model Vanessa. It covers up just enough and every butt should be showcased with a g-string especially Vanessa's. extreme sexy hot girls compilation wonderful sweet erotic model private only vines montage beautiful cute ever best moments pretty beauty ladies lady
Hawaii'de Lavların Büyüleyen Görüntüsü 06:36
Hawaii'de Lavların Büyüleyen Görüntüsü 1.809 izlenme - 1 yıl önce Hawaii'de bir süre önce aktif olan Kilauea Yanardağı'nın püskürttüğü lavların inanılmaz görüntüsü. Hawaii'li yetkililerin time-lapse olarak çektiği görüntüler, lavın yavaş ama durdurulamaz ilerleyişini gösteriyor.
Dünyanın En Korkunç Merdiveni 04:10
Dünyanın En Korkunç Merdiveni 3.168 izlenme - 3 yıl önce Hawaii'nin Oaku kentinde bulunan Haiku merdivenleri hem çok korkunç, hem de mucizevi bir yer.
Abd'li Sörfçü Lavlara Meydan Okudu 00:39
Abd'li Sörfçü Lavlara Meydan Okudu 269 izlenme - 2 ay önce ABD’li maceraperest Alison Teal, Hawaii’de aktif bir yanardağın püskürttüğü lavların okyanusla buluştuğu yerde sörf yaptı. Yüzünde en ufak bir korku bile bulunmayan sörfçü, volkanik lavlara bu kadar yakınlaşabilen ilk kadın oldu.
Hawaii Five-0 5. Sezon 21. Bölüm Fragmanı 00:20
Hawaii Five-0 5. Sezon 21. Bölüm Fragmanı 1.621 izlenme - 2 yıl önce Hawaii Five-0 5. Sezon 21. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Hawaii Five-0'nun 5. Sezon 21. Bölümü 10 Nisan 2015 (Cuma) Tarihinde Yayınlacak
Seksi Güzellerin Sörf Macerası! 03:18
Seksi Güzellerin Sörf Macerası! 2.995 izlenme - 4 yıl önce Seksi güzellerin Hawaii'deki sörf macerası tıklanma rekoru kırıyor...
Alexandra, Kuli'yi ilk sahiplendiğinde henüz 4 aylıktı 00:15
Alexandra, Kuli'yi ilk sahiplendiğinde henüz 4 aylıktı 248 izlenme - 10 ay önce Kuli isimli kedi dalgalar arasında sörf yapmak için sahibi Alexandra Gomez ile birlikte Hawaii'nin yolunu tuttular.
Hellaflush - Japonya İçin Modifiye 06:32
Hellaflush - Japonya İçin Modifiye 1.056 izlenme - 5 yıl önce Hellaflush - Japonya İçin Modifiye
Dört Kolla Müzik Yapmak - Mike Love 10:08
Dört Kolla Müzik Yapmak - Mike Love 625 izlenme - 1 yıl önce Ürettiği müziği eş zamanlı olarak ayağıyla düzenleyip bizlere sunan rastalı abimizin ve onun yancısının Permanently Holiday şarkısını dinliyoruz.
Uçak Düşerken Düşüş Anını Videoya Alan Yolcu 02:58
Uçak Düşerken Düşüş Anını Videoya Alan Yolcu 490 izlenme - 1 yıl önce Hawaii'de bir jet yakıt sorunu nedeniyle suya düşüyor, pilotlar her ne kadar kontrollü bir düşüş gerçekleştirseler de, Loretta Fuddy isimli bir yolcu bu kazadan sağ kurtulamıyor. Bir yolcu bu anı kamerasıyla kayıt altına alıyor. Dikkat ederseniz adamlar sizin videoyu izlerken ki haliniz kadar soğukkanlı.
Hawaii Five-0 5. Sezon 23. Bölüm Fragmanı 00:20
Hawaii Five-0 5. Sezon 23. Bölüm Fragmanı 436 izlenme - 1 yıl önce Hawaii Five-0 5. sezon 23. bölüm fragmanı yayınlandı! Hawaii Five-0’nun 5. sezon 23. bölümü 01 Mayıs 2015 (Cuma) tarihinde yayınlanacak.
Hawaii Fragman 01:43
Hawaii Fragman 616 izlenme - 3 yıl önce Plan B ve Ausente ile uluslararası festivallerde ses getiren Marco Berger’in yeni filmi Hawaii’de cinsel tansiyon inanılmaz yüksek! Eugenio yazlık evinde yeni romanını yazmaya çalışmaktadır. Bir gün iş aramak için kapısına gelen genç, çocukluk arkadaşı Martín çıkar. Martín önce gündelik işlere yardım etmeye başlar, birkaç gün sonra da Eugenio’nun yanına taşınır. İki erkek bir yandan kaçamak şekilde diğerini gözler, diğer yandan gelecek tepkiyi kestiremediğinden aklından geçeni dile getiremez. Berger, ses ve görüntüleri ustalıkla kullanarak bu mütevazı öyküden son derece erotik ve tutku dolu bir film çıkartmış.
Hawaii Yerlileriyle Tatilcilerin Yer Kavgası 01:56
Hawaii Yerlileriyle Tatilcilerin Yer Kavgası 463 izlenme - 2 yıl önce Adamlar koyu paylaşamamış, turistin biri havayi'liye ''sktr gah lan ora benim'' demiş, hawaiili de durur mu ''ulan mcıh sen kimi kimin hawaiisinden kovuyon'' demiş, sonrası görüntülerde. Koca koy biribirine girmiş, yazıh. Kavga alkoldenmiş. 2 kişi tutuklanmış. Gelişmeler olursa aktarrım merakta kalmayın.
En Güçlü Pitbull Kimin Yarışması Düzenlemek 09:50
En Güçlü Pitbull Kimin Yarışması Düzenlemek 518 izlenme - 2 yıl önce Efendim, Hawaii'de düzenlenen garip yarışmada pitbullar yarışıyor. Havai'nin en güçlü köpekleri 2000 kiloya yakın ağırlıkları çekiyorlar. Tehlikeli oldukları kadar da güçlü olan bu hayvanlar yarışmada kıran kırana yarışıyorlar. Ülkemizde ve dünyadaki bir çok ülkede bu hayvanları büyütmek, beslemek ve yetiştirmek yasakken kimileri de yarışmalarını yapıyor. Ne diyelim. İzleyelim..
Okyanusa Akan Lav Şelalesi 01:38
Okyanusa Akan Lav Şelalesi 398 izlenme - 3 yıl önce Hawaii yakınlarında faaliyete geçmiş volkanik dağın lavları okyanus sularına böyle karışıyor..
Pearl Harbor Baskını (50 Dk) 50:10
Pearl Harbor Baskını (50 Dk) 244 izlenme - 1 yıl önce Pearl Harbor Saldırısı Japonca adlandırması ile İnci körfezi saldırısı 8 Aralık 1941 sabahı hiç bir uyarı yapmaksızın Hawaii adalarından Oahu adasında bulunan Pasifik Filosu ve Pearl Harbor askerî üslerine karşı düzenlediği sürpriz saldırının BBC tarafından hazırlanan bu güzel belgeseli izliyoruz,iyi seyirler. Saldırı sonucu 18 Amerikan savaş gemisini hasara uğratmış veya batmış,188 savaş uçağı imha olmuş, 2.403 Amerikan askeri ile 68 sivilin ölümüne neden olmuştur.
North Shore Of Hawaii - Why We Love The Beach / Girls İn Bikinis 01:23
North Shore Of Hawaii - Why We Love The Beach / Girls İn Bikinis 723 izlenme - 4 yıl önce A Few Outtakes From Our Footage Of The Lovely Ladies Who Wear Small Bikinis To The North Shore Of Hawaii Beaches - Winter '11/'12 On The North Shore Of Hawaii
Hawaii (Big Island Seyahat Rehberi) 04:50
Hawaii (Big Island Seyahat Rehberi) 409 izlenme - 3 yıl önce Hawaii (Big Island Seyahat Rehberi)
Antonia - Hawaii 03:54
Antonia - Hawaii 359 izlenme - 3 yıl önce Antonia - Hawaii
Düz Duvara Tırmanan Balık 03:53
Düz Duvara Tırmanan Balık 137 izlenme - 1 yıl önce Bu canlı, bilimsel adı "Sicyopterus stimpsoni" olan, daha anlaşılır haliyle Stimpson'ın Kaya Tırmanıcı Balığı olarak bilinen bir canlı. Hawaii'ye endemik olan bu tür, genellikle başparmağımızdan daha küçüktür ve göç zamanlarında onlarca metrelik kayalıklara tırmanmalarıyla meşhurdur. Clemson Üniversitesi'nden Richard Blob'un bu canlılar üzerinde yaptığı çalışmalar göstermiştir ki, bu canlı şelalelere tırmanmak için ağzının içerisinde bulunan özel sivri emici yapıları kullanmaktadır. Aynı bilim insanı, bu canlının vücut yapısının avcı baskısı altında bu şekle girdiğini göstermektedir. Ayrıca bu tırmanma çabası ve bu konudaki başarı ile ilgili olarak görülebilecek geniş çeşitlilik, Doğal Seçilim için muhteşem bir malzemedir. Tırmanma işini en ustalıkla yapabilenler hayatta kalır ve ürer. Diğerleri ise elenir. Ve evrim, bu şekilde yoluna devam eder... İyi seyirler.
İnanılmaz Olay 00:23
İnanılmaz Olay 209 izlenme - 3 yıl önce Amerika'nın Hawaii eyaletinde 7 saat içerisinde gerçekleşen 'krater çökmesi' kameralar tarafından kaydedildi.
Dev dalga sörfçüyü yuttu 00:30
Dev dalga sörfçüyü yuttu 62 izlenme - 9 ay önce Profesyonel sörfçü Tom Dosland Hawaii'de yakaladığı dev dalgada dengesini kaybedi düşünce ortaya bu görüntüler çıktı.
Ayna Programı - Hawaii 1 43:46
Ayna Programı - Hawaii 1 45 izlenme - 8 ay önce Ayna, bu hafta Büyük Okyanus’un ortasında yer alan tatil cenneti Hawaii’ye gidiyor. Sahip olduğu iklim koşulları sebebiyle, yılın her mevsimi denize girilebilen Hawaii’nin doğal güzellikleri ve sıcak insanları Ayna’da ekrana geliyor. Saim Orhan’ın Havai’deki ilk durağı başkent Honolulu oluyor. Orhan, zorlu bir yolculuk sonrasında ulaştıkları Diamond Head tepesinden başkent Honolulu’nun muhteşem manzarasını ekrana getiriyor. İçerisinde Hawaii, Fiji, Samoa, Tahiti,Tonga gibi ülkelerin kültürlerinin tanıtıldığı Polinezya Kültür Merkezi’ne giden Orhan, burada her bir ülke için kurulu olan sembolik köyleri ekrana taşıyor.