Hoşgeldiniz!

hayal gücü

Çok Pratik Tünel Yapımı 10:42
Çok Pratik Tünel Yapımı 402 izlenme - 1 yıl önce Milliyet haber de, Balkon daha fazla dayanamadı! adlı balkon çökmesi videosunu siteye atmak için ararken tam buldum dediğimde http://www.youtube.com/watch?v=vBAi_tYlBkg sağ tarafta bu videoyu gördüm. Daha ilginç olduğu kesin. Adamlar taşları lego gibi iç içe geçebilecek biçimde ve dizilişte ayarlayıp tünel yaptılar. Ve tam ben çöker lan o ne kadar dayanır derken üzerine dozer çıktı.
Yarışmacının Hayal Gücü (Muhammed Ali vs. Teyyo Pehlivan) 02:45
Yarışmacının Hayal Gücü (Muhammed Ali vs. Teyyo Pehlivan) 615 izlenme - 2 yıl önce Shaggy ölmüş,Eminem annesini öldürmüş,Michael Jordan havada 5 saniye kalabiliyor vb. şehir efsanelerini muhtemelen gerçek sanan bir şahıs Ahmet Çakar'la şansa bak programına yarışmacı olarak katılıyor ve başlıyor mistik bir hikaye anlatmaya..Yalanlarıyla nam yapmış Teyyo Pehlivan adına birilerinin götünden uydurup tvde (muhtemelen Kanal 7) skeç haline getirdiği hikayeyi sıfır sorgulama ile direk beynine download edip bunu ekrandan insanlara bir genel kültür abidesi edasıyla anlatıyor.Ahmet Çakar gibi bir insanın bile duydukları karşısında kanı donuyor mala bağlıyor..
Beyin Yakan Kuzu 01:19
Beyin Yakan Kuzu 348 izlenme - 2 yıl önce Daha önce de kedi şehri montajı ile tanıdığımız 'cyriak' adlı youtube kullanıcısının bir diğer ünlü videosu ile karşı karşıyayız. Açıkçası her izlediğimde hayretler içerisinde kalıyor ve bunları sadece hayal gücü dolu bir beyinle mi yoksa başka maddelerin de verdiği etkiyle mi düşünebiliyor merak ediyorum. Kedi Şehri videosu için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/154836/kedi-sehrine-hos-geldiniz
hayal gücü 00:33
hayal gücü 708 izlenme - 7 yıl önce :))
Ağıza Tuz Aktığını Hayal Etmek - Rusya 02:21
Ağıza Tuz Aktığını Hayal Etmek - Rusya 165 izlenme - 2 yıl önce Gençler sizin için süper video buldum. İzlerken hem hayalgücünüz gelişeçek hem de kaslarınız. Rus kızlarının (bir istisna dışında) gözlerini kapatıp ağızlarına tuz akıttıkları hayal ediyorlar.
Sevda Erdem - Hayal Gücü (2016 Yepyeni) 04:12
Sevda Erdem - Hayal Gücü (2016 Yepyeni) 50 izlenme - 5 ay önce Sevda Erdem - Hayal Gücü (2016 Yepyeni) Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Dengesini Kendi Sağlayabilen Bisikletçi Robot 03:00
Dengesini Kendi Sağlayabilen Bisikletçi Robot 158 izlenme - 1 yıl önce Bisiklet kullanırken dengede durabilmek, ilk defa kullananlar için oldukça zordur. Beyin dengeyi otomatik olarak kurar ve vücudun dengede durabilmesi için komutlar verir. Şimdi bunu bir bilgisayar sisteminin bir robota uyguladığını düşünün.
minişler 01:47
minişler 20 izlenme - 5 ay önce bir miniş hikayesi yaptım.hikayemde bir lps miniş ile bir miniş pony in arkadaşlığını anlatmaya çalıştım.
Hayal gücü bilgiden daha önemlidir Çünkü bilgi sınırlıyken Hayal gücü tüm dünyayı kapsar Albert Eins 02:28
Hayal gücü bilgiden daha önemlidir Çünkü bilgi sınırlıyken Hayal gücü tüm dünyayı kapsar Albert Eins 44 izlenme - 9 ay önce Hayal gücü bilgiden daha önemlidir Çünkü bilgi sınırlıyken Hayal gücü tüm dünyayı kapsar. Albert Einstein
İnsan herşeyi yapar 01:04
İnsan herşeyi yapar 408 izlenme - 7 yıl önce reklamcıların muhteşem hayal gücünü yansıtan ilginç bir reklam
Süper Markette Alışveriş Arabasını Kullanma Duygusu 00:43
Süper Markette Alışveriş Arabasını Kullanma Duygusu 53 izlenme - 1 yıl önce Küçükken bende alışveriş arabasını sürmeyi çok severdim. Benim de böyle bir hayal gücüm vardı, arada sağ sola çarptığım da olurdu, o zamanda araba bozuldu diye sürmezdim.
hayal gücü yüksek 00:44
hayal gücü yüksek 257 izlenme - 8 yıl önce macera dolu
Tebeşir Savaşları 02:00
Tebeşir Savaşları 49 izlenme - 2 yıl önce Tebeşir ile neler yapabilirsiniz? Had şimdi yaratıcılığınızı zorlayın ve düşmanlarınızı yok edin !
Telefon Yapma İmkanınız Olsa Nasıl Bir Telefon Yapardınız? 10:52
Telefon Yapma İmkanınız Olsa Nasıl Bir Telefon Yapardınız? 29 izlenme - 1 yıl önce Webtekno Sokakta'nın bu bölümünde insanlara "telefon yapma imkanınız olsa nasıl bir telefon yapardınız?"diye sormuşlar.hayel gücümüzde fena değil bizimde imkan yok işte...
Hayal Gücünüzü Kullanın 01:15
Hayal Gücünüzü Kullanın 56 izlenme - 3 yıl önce Hayal Gücünüzü Kullanın
Sürprriiiizzzz 00:32
Sürprriiiizzzz 73 izlenme - 3 yıl önce Aklınız Hep Başka Yerde :) :) :)
Köpek Balığı Çalışması 01:42
Köpek Balığı Çalışması 56 izlenme - 2 yıl önce İnsanın hayal gücünd sınır yoktur.. Köpek balığı her an her yerde karşınıza çıkabilir... Mükemmel tasarım olmuş..
Bambaşka Bir Boyuta Geçen Sevimli Hayvan Videoları 02:03
Bambaşka Bir Boyuta Geçen Sevimli Hayvan Videoları 14 izlenme - 7 ay önce Onları hiç böyle görmediniz! Biz onların sevimli sevimli videoları izlerken birisi de hayal gücünü kullanarak onların görüntülerinden harikalar yaratmış. Görsel efekt eklenerek bambaşka bir boyuta geçen o görüntüler sizlerin de içini ısıtacak. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sınıfta Top Oynar Gibi Yapmak 00:10
Sınıfta Top Oynar Gibi Yapmak 34 izlenme - 2 yıl önce bir grup liseli okulda kendi aralarında hayal gücünü geliştirerek maç yapıyorlar...Kapıya gol atarak arkadaşları arasında golll tezahüratları geliyor.. Tam o sırada sınıfa öğretmenleri girer :)