Hoşgeldiniz!

hayal ortağım

Turkcell Hayal Ortağım 01:12
Turkcell Hayal Ortağım 59.214 izlenme - 3 yıl önce Görme engelli kardeşlerimiz için, en güncel haberler, dergi ve kitaplar, hatta eğitimler sesli olarak Turkcell Hayal Ortağım'da. Hayal Ortağım, Turkcell ve Young Guru Academy ortak projesidir. Hayatınızı kolaylaştıran, zenginleştiren, güzelleştiren çözümler Turkcell'den gelir. Böyle şeyler Turkcell'de olur.
Turkcell Hayal Ortağım 01:12
Turkcell Hayal Ortağım 170 izlenme - 3 yıl önce Görme engelli kardeşlerimiz için, en güncel haberler, dergi ve kitaplar, hatta eğitimler sesli olarak Turkcel Hayal Ortağım'da. Hayal Ortağım, Turkcell ve Young Guru Academy ortak projesidir. Hayatınızı kolaylaştıran, zenginleştiren, güzelleştiren çözümler Turkcell'den gelir. Böyle şeyler Turkcell'de olur.
GSMA 2014 - Burak Sevilengül @Bloomberg HT 04:17
GSMA 2014 - Burak Sevilengül @Bloomberg HT 37 izlenme - 3 yıl önce Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Burak Sevilengül, Barselona'da düzenlenen GSMA 2014 Mobil Dünya Kongresi'nde Bloomberg HT'ye GSMA Ödülleri'nde finale kalan SMS+ birincilik ödülü alan Hayal Ortağım uygulamaları hakkında bilgi verdi.
Görme Engelliler İçin Turkcell Hayal Ortağım İle Dünyada Bir İlk 02:14
Görme Engelliler İçin Turkcell Hayal Ortağım İle Dünyada Bir İlk 3 izlenme - 8 ay önce Görme Engelliler İçin Turkcell Hayal Ortağım İle Dünyada Bir İlk Görme Engelliler İçin Turkcell Hayal Ortağım İle Dünyada Bir İlk Görme Engelliler İçin Turkcell Hayal Ortağım İle Dünyada Bir İlk
Turkcell Hayal Ortağım 01:12
Turkcell Hayal Ortağım 10 izlenme - 3 yıl önce Turkcell Hayal Ortağım