Hoşgeldiniz!

hayalet araba

Gta San Andreas - Hayalet Araba Hareket Etti. 02:19
Gta San Andreas - Hayalet Araba Hareket Etti. 148.241 izlenme - 7 yıl önce arkadaşlar gerçek deyildir can sıkıntısından yaptım izleyin d
Hayalet Otomobilin Araca Çarpması 00:42
Hayalet Otomobilin Araca Çarpması 19.793 izlenme - 6 ay önce Singapur'da araç içerisinde bulunan kameraya yansıyan görüntülerde birden bire ortaya çıkan araç kazaya neden olmuş.
Gta San Andreas Ghost Car  - Hayalet Araba 01:00
Gta San Andreas Ghost Car - Hayalet Araba 18.048 izlenme - 5 yıl önce O Mavi Hayalet Araba Big Smoke'nin Arabasıdır. Acaba Big Smoke İle Bir Alakası Olabilir Mi ?
Gta San Andreas Hayalet Araba 01:24
Gta San Andreas Hayalet Araba 5.479 izlenme - 3 yıl önce hayalet arabanın sırı en sonunda bulundu !
Dünya Bu Kazayı Konuşuyor! 01:02
Dünya Bu Kazayı Konuşuyor! 5.188 izlenme - 4 yıl önce Rusya başkenti Moskova’da yaklaşık iki hafta önce meydana gelen ve ilk bakışta önemsiz görünen trafik kazası dünya çapında büyük tartışma yarattı. Kazanın kaydını izleyenler, “Rusya tuhaf bir yer” sonucuna vardı. Kaza görüntüleri dikkatlice izlendiğinde, ikinci otomobilin nereden geldiğini ve seyir halindeki aracı nasıl sıyırıp geçtiğini kimse izah edemiyor. Arkadan gelen üçüncü bir araçtaki kayıt cihazıyla alınan bu görüntüleri izleyen uzmanlar bile, kayıtlarda herhangi bir müdahale izine rastlanmadığını söylüyor. Görüntüler, "Yoksa bir zaman kırılması mı yaşandı" sorusunu bile akıllara getiriyor.
Gta Sanandreas Gizemli Yerler Ve Go Kart  Hayalet Araba Gizli Yerler 01:07
Gta Sanandreas Gizemli Yerler Ve Go Kart Hayalet Araba Gizli Yerler 2.667 izlenme - 4 yıl önce 50 İZLENMEDEN SONRA YENİSİNİ YAPACAM
Gta Sa Hayalet Araba 00:29
Gta Sa Hayalet Araba 1.799 izlenme - 7 yıl önce dikatli bakın orda solda ilerliyor
Hayalet Araba Sürücülere Yol Gösterecek 01:26
Hayalet Araba Sürücülere Yol Gösterecek 614 izlenme - 3 yıl önce Jaguar Land Rover, yeni navigasyon teknolojisini tanıttı. Sürücü, ön camda beliren 'hayalet arabayı' izleyerek gideceği yere ulaşabiliyor. Jaguar Land Rover, artırılmış gerçeklik ile bir araya getirilen akıllı asistan teknolojisi 'Hayalet Arabayı' tanıttı. Sürücülerin kullandıkları aracı ön cama yansıtan teknoloji, aracın 360 derece görülebilmesini sağlıyor. Ön camda beliren hayalet araba, özellikle şehir dışı yollarda sürücünün takip edeceği bir navigasyon aracı olarak kullanılabiliyor. Jaguar Land Rover'ın ilk olarak yazın duyurduğu 'Smart Assistant' teknolojilerinin birer parçası olan '360 Virtual Urban Windscreen' ve 'Follow-Me Ghost Car Navigation' teknolojileri, trafik kazalarını azaltmayı amaçlıyor. Yoldaki tüm detayları gösteriyor Aracın ön camıyla yan aynalarını ayıran sütunlara yerleştirilen ekranlar, aracın çevresini 360 derece görüyor ve içeriden görülmesi mümkün olmayan detayları da sürücünün görmesini sağlıyor. Bu sayede, yayalar veya bisiklet ile motosiklet sürücüleri ekrana şeffaf bir görüntü olarak yansıtılıyor ve sürücünün fark etmesi sağlanıyor. Sürücü, omzunun üzerinden arkaya bakmak istediği zaman, yan camın sütunundaki ekran otomatik olarak şeffaf hale geliyor ve içeriden görülmesi normalde mümkün olmayan görüş açısı sağlanıyor. Görsel ön camın sunduğu bir diğer önemli özellik, Hayalet Araba. Sürücü yol tarifine ihtiyaç duyduğunda kullandığı aracın görüntüsü navigasyon imgesi olarak ön camda beliriyor. Bulut tabanlı çalışıyor Jaguar Land Rover Ar-Ge Direktörü Dr. Wolfgang Epple, 'geliştirilen teknolojiyle sürücünün doğru yerde doğru bilgiyi almasını sağlayacaklarını, böylece trafik kazalarının önüne geçmeyi ümit ettiklerini' söyledi. Görsel ön camdaki bilgilerin buluta bağlanarak aktarıldığını belirten Epple, 'ileride benzin fiyatlarından boş yeri bulunan otoparklara kadar faydalı bilgilere ön camdan ulaşılabileceğini' belirtti. Jaguar Land Rover, Temmuz ayında Smart Assistant adlı ilk akıllı asistan teknolojisini duyurmuştu. Yapay zekanın kendi kendine öğrenme yeteneğine bağlı çalışan Smart Assistant, mobil cihazlarla senkronize olarak çevre bilgileri ve trafik durumu gibi birçok bilgiyi otomatik olarak sunuyor. Ayrıca sürücüye göre günlük sürüş planı hazırlıyor ve müzik, video yayınını sürücünün alışkanlıkları, beğenilerine göre ayarlıyor.
Gta Sanandreas Hayalet Araba Araştırması Bulundu 03:28
Gta Sanandreas Hayalet Araba Araştırması Bulundu 680 izlenme - 4 yıl önce Hayalet Arabanın Gerçek Yeri Ve Boyatınca Duzelmiyor
Şehrin Kahramanları Hayalet Araba 13:25
Şehrin Kahramanları Hayalet Araba 269 izlenme - 2 yıl önce Eğlence ve maceralarla dolu Şehrin Kahramanları çizgi filminin en yeni ve güzel bölümlerini siz çocuklar için kanalımızda paylaşıyoruz. Şehrin Kahramanları , herkesin kahraman olabileceği bir şehirdeki kurtarma araçları hakkında hazırlanmış mükemmel bir çizgi film. Ekranların en popüler çizgi filmlerinin başlarında yer alan Şehrin Kahramanları çizgi filminin Hayalet Araba adlı yepyeni bölümü.
Hayalet Araba - Süpriz Finalli 01:56
Hayalet Araba - Süpriz Finalli 267 izlenme - 3 yıl önce Kendimi bildim bileli korku dolu vidyoları izlemeye bayılırım, nezaman bu tarz vidyoları görsem bu vidyo ordan bana bakar ama zahmet edipte açmazdım, açtım ve sevdim hatta finaline bayıldım. Konusu çok basit amerikalı polisler zannedersem hız yüzünden arabayı kovalamaya başlıyorlar, araba hızlı bir okadarda kontrollü bir şekilde yoluna devam ediyodur polis benzin bitene kadar kovalarım a.koyim diye düşünürken çitlerin önünde süprüz bir son sizi bekliyor.
Hayalet araba bolum 2 01:17
Hayalet araba bolum 2 287 izlenme - 6 yıl önce
Şehrin Kahramanları – Hayalet Araba 13:55
Şehrin Kahramanları – Hayalet Araba 119 izlenme - 3 yıl önce Şehrin Kahramanları, herkesin kahraman olabileceği bir şehirdeki kurtarma araçları hakkında hazırlanmış bir okul öncesi animasyonu. Fantastik derecede heyecanlı maceraları şehirdeki arkadaşlarınızla izleyin. Yangın Motoru Fiona ve Polis Arabası Pauli ile tanışın ve şehir halkına yangınları söndürmeleri, hırsızları yakalamaları ve gizemleri çözmeleri için yardımcı olun. Ayrıca şehirdeki en şanssız kuşu, Felaket Kargası’nı da tanıma şansı bulacaksınız.
Dünya Hayalet Arabayı Konuşuyor! 01:30
Dünya Hayalet Arabayı Konuşuyor! 75 izlenme - 3 yıl önce Rusya'da bir aracın kamerasına takılan görüntü, tüm dünyanın diline düştü. Görüntülerde bir anda ortaya çıkan otomobilin nereden geldiğini kimse çözemiyor.