Hoşgeldiniz!

Hayallerin Videoları

Deniz Seki - Hayallerim Hayal Oldu L 2011 04:43
Deniz Seki - Hayallerim Hayal Oldu L 2011 141.202 izlenme - 6 yıl önce
Keremcem & Kita --- Hayallerin Pesin 03:19
Keremcem & Kita --- Hayallerin Pesin 112.476 izlenme - 8 yıl önce keremcem & kita --- hayallerin pesin
Tuna Kiremitçi - Hayallerin Neydi 03:36
Tuna Kiremitçi - Hayallerin Neydi 24.960 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Kendi Halinde Çıkış Tarihi: 28.12.2007 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: İstanbul'u severdin erguvan zamanı Orhan veli şiirleri gibi şiirler yazardın Virgülüne dokunmadan hayatını Giderken ardında hüzünler bıraktın Hayallerin neydi baba Hangisi yarım kaldı Hayallerin neydi baba Biz sormadık sen anlatmadın Nedense hiç bahsetmedin çocukluğundan Fatma giriğe olan o hayranlığından Tek dostu yalnızlık olan bir adamdın Kalbindeki şarkılar kalbinde kaldı Hayallerin neydi baba Hangisi yarım kaldı Hayallerin neydi baba Biz sormadık sen anlatmadın
revolutionary road fragmanı 19 02:11
revolutionary road fragmanı 19 31.247 izlenme - 6 yıl önce filmde 1950'li yılların ortasında iki çocuklarıyla mutlu gözüken bir hayat yaşayan ama konforlu bir yaşam elde edebilmek için göğüslenen baskılarla kendi gerçek arzuları arasında sıkışıp kalan bir çiftin öyküsü anlatılıyor.
Keremcem - Kita Hayallerin Peşinde 03:20
Keremcem - Kita Hayallerin Peşinde 26.874 izlenme - 8 yıl önce çok güzel bir şarkı
hayallerin peşinde 02:10
hayallerin peşinde 8.190 izlenme - 8 yıl önce hayallerin peşinde,revolutionary road
Hayallerin Ötesinde Türkçe Altyazılı Fragman 02:22
Hayallerin Ötesinde Türkçe Altyazılı Fragman 2.990 izlenme - 4 yıl önce Lizbon’da görme engelliler için hizmet veren bir okula İngiltere’den getirilen ve sıra dışı eğitim yöntemleriyle meşhur olan Ian, zamanla tüm öğrencilerin hayatını değiştirir. Ian’ın eğitimi sesler ve yankılar aracılığıyla dışarıdaki dünyayı hayal etmeyi ve bu sayede bir nevi görmeyi sağlamaktadır. Kendisi de görme engelli olan Ian bu yöntem sayesinde baston kullanmayı bırakmış ve tıpkı gören bir insan gibi hareket ederek şehirde tek başına dolaşabilmektedir. Öğrencilerden bazıları onun görme engelli olduğundan şüphe duymakta bazı yöneticiler ise onun geleneksel olmayan eğitim yöntemini tehlikeli bulmaktadır. Ian’ın varlığı bir şekilde herkesin hayatını değiştirirken, kimseyle iletişim kurmayan ve derslerden uzak duran genç ve güzel Eva, onun sayesinde kısıldığı kapanından çıkmayı başaracak ve yaşamın büyüsünü keşfedecektir.
Keremcem 2009 - Hayallerin Pesinde ( Pop Arşiv ) 02:54
Keremcem 2009 - Hayallerin Pesinde ( Pop Arşiv ) 6.425 izlenme - 8 yıl önce keremcem 2009 - hayallerin pesinde
Keremcem - Hayallerin Peşinde ( Feat. Kita ) 03:20
Keremcem - Hayallerin Peşinde ( Feat. Kita ) 1.878 izlenme - 6 yıl önce hayallerin peşinde feat. kita keremcem
Keremcem - Hayallerin Peşinde 03:20
Keremcem - Hayallerin Peşinde 1.837 izlenme - 5 yıl önce Keremcem - Hayallerin Peşinde
revolutionary road fragmanı 4 00:39
revolutionary road fragmanı 4 2.726 izlenme - 6 yıl önce filmde 1950'li yılların ortasında iki çocuklarıyla mutlu gözüken bir hayat yaşayan ama konforlu bir yaşam elde edebilmek için göğüslenen baskılarla kendi gerçek arzuları arasında sıkışıp kalan bir çiftin öyküsü anlatılıyor.
keremcem ve kita hayallerin peşinde 03:19
keremcem ve kita hayallerin peşinde 1.527 izlenme - 6 yıl önce süper animasyon
revolutionary road fragmanı 2 00:57
revolutionary road fragmanı 2 2.240 izlenme - 6 yıl önce filmde 1950'li yılların ortasında iki çocuklarıyla mutlu gözüken bir hayat yaşayan ama konforlu bir yaşam elde edebilmek için göğüslenen baskılarla kendi gerçek arzuları arasında sıkışıp kalan bir çiftin öyküsü anlatılıyor.
Sanjar - Hayallerin Patlıyor 02:38
Sanjar - Hayallerin Patlıyor 292 izlenme - 3 yıl önce Sanjar - Hayallerin Patlıyor
Hayallerin Ötesinde / Imagine / Türkçe Altyazılı Fragman 02:22
Hayallerin Ötesinde / Imagine / Türkçe Altyazılı Fragman 462 izlenme - 4 yıl önce "Hayallerin Ötesinde" 9 Ağustos'ta sinemalarda. stanbul Film Festivali dahil katıldığı pek çok festivalin en çok konuşulan filmlerinden biri olan "HAYALLERİN ÖTESİNDE / IMAGINE", izleyenler üzerinde derin etki bırakan bir hikayeye sahip. Lizbon'da görme engelliler için hizmet veren bir okula İngiltere'den getirilen ve sıra dışı eğitim yöntemleriyle meşhur olan Ian, zamanla tüm öğrencilerin hayatını değiştirir. Ian'ın eğitimi sesler ve yankılar aracılığıyla dışarıdaki dünyayı hayal etmeyi ve bu sayede bir nevi görmeyi sağlamaktadır. Kendisi de görme engelli olan Ian bu yöntem sayesinde baston kullanmayı bırakmış ve tıpkı gören bir insan gibi hareket ederek şehirde tek başına dolaşabilmektedir. Öğrencilerden bazıları onun görme engelli olduğundan şüphe duymakta bazı yöneticiler ise onun geleneksel olmayan eğitim yöntemini tehlikeli bulmaktadır. Ian'ın varlığı bir şekilde herkesin hayatını değiştirirken, kimseyle iletişim kurmayan ve derslerden uzak duran genç ve güzel Eva, onun sayesinde kısıldığı kapanından çıkmayı başaracak ve yaşamın büyüsünü keşfedecektir. Polonya'nın en parlak yönetmenlerinden Andrzej Jakimowski'nin 2007'de çektiği bol ödüllü "Tricks"in ardından uzun bir süre merakla beklenen ve bu sefer İngilizce çektiği filmi "HAYALLERİN ÖTESİNDE / IMAGINE" eşine az rastlanır türden bir sinema deneyimi. Bu şaşırtıcı hikayeyi perdeye getiren filmin başrollerinde ise performanslarıyla övgü toplayan Edward Hogg ve Alexandra Maria Lara bulunuyor.
Keremcem - Hayallerin Peşinde 03:20
Keremcem - Hayallerin Peşinde 392 izlenme - 5 yıl önce
revolutionary road fragmanı 11 01:37
revolutionary road fragmanı 11 681 izlenme - 6 yıl önce filmde 1950'li yılların ortasında iki çocuklarıyla mutlu gözüken bir hayat yaşayan ama konforlu bir yaşam elde edebilmek için göğüslenen baskılarla kendi gerçek arzuları arasında sıkışıp kalan bir çiftin öyküsü anlatılıyor.
Keremcem - Hayallerin Peşinde [ Feat. Kita ] 03:20
Keremcem - Hayallerin Peşinde [ Feat. Kita ] 314 izlenme - 6 yıl önce daha fazlası için sayfamıza bekliyoruz & facebook sayfamızı 'beğen'in videolara profilinizden ulaşın. sayfamıza bekliyoruz; www.facebook.com/ask.beni.de.sever.mi ------------------------------------------------
Hayallerin Ötesinde Fragman 02:25
Hayallerin Ötesinde Fragman 416 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Edward Hogg, Alexandra Maria Lara, Melchior Derouet gibi isimlerin yer aldığı Hayallerin Ötesinde (imagine) filminin resmi fragmanı.
revolutionary road fragmanı 7 01:18
revolutionary road fragmanı 7 474 izlenme - 6 yıl önce filmde 1950'li yılların ortasında iki çocuklarıyla mutlu gözüken bir hayat yaşayan ama konforlu bir yaşam elde edebilmek için göğüslenen baskılarla kendi gerçek arzuları arasında sıkışıp kalan bir çiftin öyküsü anlatılıyor.
Keremcem  Kita Hayallerin Peşinde (Official Video) 03:20
Keremcem Kita Hayallerin Peşinde (Official Video) 377 izlenme - 5 yıl önce Keremcem amp; Kita Hayallerin Peşinde (Official Video)
Keremcem - Hayallerin Peşinde 03:20
Keremcem - Hayallerin Peşinde 253 izlenme - 6 yıl önce daha fazlası için sayfamıza bekliyoruz & facebook sayfamızı 'beğen'in videolara profilinizden ulaşın. sayfamıza bekliyoruz; www.facebook.com/ask.beni.de.sever.mi ------------------------------------------------
Hayallerin Ötesinde (Imagine) / Türkçe Altyazılı Fragman 02:22
Hayallerin Ötesinde (Imagine) / Türkçe Altyazılı Fragman 187 izlenme - 4 yıl önce Hayallerin Ötesinde (Imagine) / Türkçe Altyazılı Fragman
Murat Gönüllü - Hayallerin Gerçek Olsun - (Yeni Video Klip) - (2012) 04:54
Murat Gönüllü - Hayallerin Gerçek Olsun - (Yeni Video Klip) - (2012) 231 izlenme - 5 yıl önce murat gönüllü - hayallerin gerçek olsun - (yeni video klip) - (2012) - (alisayar)
revolutionary road fragmanı 1 00:41
revolutionary road fragmanı 1 201 izlenme - 6 yıl önce filmde 1950'li yılların ortasında iki çocuklarıyla mutlu gözüken bir hayat yaşayan ama konforlu bir yaşam elde edebilmek için göğüslenen baskılarla kendi gerçek arzuları arasında sıkışıp kalan bir çiftin öyküsü anlatılıyor.
Keremcem - Hayallerin Peşinde ( Feat. Kita ) 02:54
Keremcem - Hayallerin Peşinde ( Feat. Kita ) 149 izlenme - 5 yıl önce
Nükhet Ruacan - Hayallerin Işığında (1984 Eurovision Türkiye Elemeleri) 03:21
Nükhet Ruacan - Hayallerin Işığında (1984 Eurovision Türkiye Elemeleri) 66 izlenme - 2 yıl önce Geçtiğimiz yıllarda kaybettiğimiz sanatçı Nükhet Ruacan da 1984 yılında Eurovision'da Türkiye'yi temsil etmek için "Hayallerin Işığında" adlı şarkıyla elemelere katılmış, ancak dereceye girememişti. Video bana aittir, elimde bulunan 1984 Eurovision Türkiye Elemeleri DVD'sinden aldım. Logo koymadım. Buraya da hem Nükhet Ruacan'ı anma, hem de sitede nostaljik bir değer olarak bulunması dolayısıyla yüklüyorum. Olur da videoda problem çıkarsa, yine tarafımca Youtube'a yüklenen videoyu izleyebilirsiniz: http://youtu.be/HYAWATDoz60
revolutionary road fragmanı 3 00:54
revolutionary road fragmanı 3 147 izlenme - 6 yıl önce filmde 1950'li yılların ortasında iki çocuklarıyla mutlu gözüken bir hayat yaşayan ama konforlu bir yaşam elde edebilmek için göğüslenen baskılarla kendi gerçek arzuları arasında sıkışıp kalan bir çiftin öyküsü anlatılıyor.
hayallerin gerçek olsun murat gönüllü 04:54
hayallerin gerçek olsun murat gönüllü 122 izlenme - 5 yıl önce
Dikkat Testi - Doruk Ülgen 03:42
Dikkat Testi - Doruk Ülgen 51 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın En İyi Sihirbazı ödüllü, ünlü illüzyonist Doruk Ülgen'de dikkatinizi ölçebileceğiniz eğlenceli bir sihir gösterisi, bakalım ne kadar dikkatlisiniz?