Hoşgeldiniz!

hayat kurtarma

Bebek Yunusun Hayatını Böyle Kurtardı  00:54
Bebek Yunusun Hayatını Böyle Kurtardı 1.688 izlenme - 5 ay önce Karaya vuran yavru yunus, bir kanocu tarafından tekrar suya bırakılarak kurtarıldı. Kanocunun bu iyiliğini karşılıksız bırakmayan yunus ise suda yaptığı sevimli kuyruk hareketleriyle kahramanına ‘teşekkür etti’.
Brezilyalı İtfaiyeciden Hayat Kurtaran Tekme 00:38
Brezilyalı İtfaiyeciden Hayat Kurtaran Tekme 3.020 izlenme - 1 yıl önce Brezilyalı itfaiyeciden hayat kurtaran tekme Brezilya'da kaydedilen görüntülerde bir kadının apartman dairesinin camına çıkarak intihar etmek istediği görüldü. Kadının intihara hazırlandığı görüntülerde, itfaiyecinin kahramanlığı da saniye saniye kaydedildi.
Janna'dan Hayat Kurtarma Dersleri 00:17
Janna'dan Hayat Kurtarma Dersleri 7.021 izlenme - 2 yıl önce Janna bize iyi bir ders veriyor :D İyi seyirler! Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Bizi takip etmeyi unutmayın!
Bu Dövme Hayat Kurtarıyor 01:19
Bu Dövme Hayat Kurtarıyor 1.508 izlenme - 1 yıl önce Şanlıurfa'da bir kadın dövmeci, alzaymır hastalarının koluna yaptığı ücretsiz dövme sayesinde kaybolduklarında kısa sürede bulunmalarını sağlıyor. Unutkanlık hastalığı olan alzaymırlıların koluna telefon veya TC kimlik numaraları dövmeyle işleniyor.
ÇOCUK YETİŞKİN TAM TIKANMADA İLKYARDIM 1 - 8 YAŞ VE ÜSTÜ KİŞİLERDE 01:10
ÇOCUK YETİŞKİN TAM TIKANMADA İLKYARDIM 1 - 8 YAŞ VE ÜSTÜ KİŞİLERDE 657 izlenme - 2 yıl önce İlkyardım bireylerin sağlıklarını geri kazanmalarındaki ilk adımdır. 8 Yaş ve Üzeri Çocuklarda ve Yetişkinlerde Tam Tıkanma durumunda ilkyardım nasıl yapılır? Bu kısa video ile Türk Kızılayı ilkyardım uzmanlarından tam tıkanma durumlarında ne yapmak gerektiğini öğreneceksiniz.
Kaplumbağa, Ters Dönen Eşinin Hayatını Kurtardı 00:55
Kaplumbağa, Ters Dönen Eşinin Hayatını Kurtardı 388 izlenme - 2 yıl önce Yavaş hareket etmeleri ile tanınan kaplumbağalar, birbirlerine karşı gösterdikleri vefa ile gönülleri fethettiler.
İşte Gerçek Kahramanlar 07:03
İşte Gerçek Kahramanlar 250 izlenme - 2 yıl önce Günlük hayatta çevresine duyarsız kalmayan sıradan insanların yaptığı büyük yürekliliklerden bazı örnekler. Kahramanlıktan ziyade asıl olan insanlıktır; insanlığımızı unutmayalım. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/117312/o-degil-de-iyi-insanlar-iyi-ki-varsiniz
  Yanan araçtaki sürücüyü böyle çıkardı 00:34
Yanan araçtaki sürücüyü böyle çıkardı 257 izlenme - 3 yıl önce ABD’nin New Jersey eyaletinde, yanan araçtan çıkardığı sürücünün hayatını kurtaran polis memuru, kahraman ilan edildi. Aracın yandığını rutin devryie sürüşü sırasında gördüğünü söyleyen polis Scott Krissinger, duman ve alevlerin sardığı araca hiç tereddüt etmeden müdahalede bulunduğunu söyledi. Krissinger, "O an binlerce kez aklımdan geçen şey, sürücünün araçta sıkışıp kalmış olması, kapıların kilitli olmasıydı. Ne olacağı bilmiyordum. Kapıyı açtığımda gerçekten hiçbir şey göremiyordum. Dumanlar dışarı doğru yayıldı. Geriye doğru çekildim, ardından üzerindeki giysinin yakasından yakalamayı başardım ve dışarı doğru çektim" dedi. Polis aracının güvenlik kamerası tarafından kaydedilen görüntülerde, Krissinger’in, araçta başka yolcu bulunma ihtimaline karşı koltuğu da kontrol ettiği görülüyor. Krissinger, araçtan çıkarmayı başardığı 61 yaşındaki Gerald Ferrill’in olay sırasında konuşamadığını ve bilincinin yarı kapalı olduğunu söyledi. Krissinger, "Konuşamıyor, hareket edemiyordu. Fakat bir an için gözeri açtı ve gözlerime baktı" diye konuştu. Ferrill hastanede tedavi altına alınırken, Krissinger, bir kahraman olarak görülmemesi gerektiğini, sadece bir insan olarak herkesin yapması gerekeni yaptığını söyledi.
 Uzmanlarından İlk Yardım Dersi 03:04
Uzmanlarından İlk Yardım Dersi 233 izlenme - 2 yıl önce İlk yardım yapmamız gereken durmlar olabilir ve hepimizin ilk yardım öğrenmesi gerekir. Burdaki ablalar ilk yardımın önemini birkez daha bize gösteriyorlar. Hep beraber izliyoruz.
Mahkumlar Kalp Krizi Geçiren Gardiyanın Hayatını Kurtardı 02:36
Mahkumlar Kalp Krizi Geçiren Gardiyanın Hayatını Kurtardı 23 izlenme - 3 ay önce ABD’de bir hapishanede kalp krizi geçiren gardiyanın hayatını, hücrelerinden çıkan mahkumlar kurtardı. Teksas eyaletine bağlı Weatherford bölgesinde bir hapishanede yaşanan olayda, 8 mahkum, cezayı göze alarak hücrenin kilidini kırıp dışarı çıktı. Mahkumlardan bir kısmı, gardiyana ilk müdahaleyi yaparken, diğerleri de bağırıp çağırarak diğer gardiyanların dikkatini çekti.
Akut Var Hayat Var - Akarsuya Düşüldüğünde Yapılması Gerekenler Nelerdir? 01:24
Akut Var Hayat Var - Akarsuya Düşüldüğünde Yapılması Gerekenler Nelerdir? 65 izlenme - 2 yıl önce AKUT Var Hayat Var - Akarsuya Düşüldüğünde Yapılması Gerekenler Nelerdir?
Kötülükten Sonra İyilik Yapan Hırsız 01:58
Kötülükten Sonra İyilik Yapan Hırsız 15 izlenme - 10 ay önce Kötülükten Sonra İyilik Yapan Hırsız Sarhoş adamı soyan hırsız daha sonra hayatını kurtardı Fransa’da bir hırsız cüzdanını çaldığı şahsın canını kurtarmak için büyük çaba sarf etti.. Yeni videolar için kanalıma abone
Kim Jeong İki Adımda Hayat Kurtarma! 01:50
Kim Jeong İki Adımda Hayat Kurtarma! 33 izlenme - 2 yıl önce Kim Jeong İki Adımda Hayat Kurtama Videosu, Komik Video İzle
Sivil Savunma - İçindeki Kahramanı Ortaya Çıkar 01:28
Sivil Savunma - İçindeki Kahramanı Ortaya Çıkar 38 izlenme - 2 yıl önce Nasuh Mahruki'nin twitter'da paylaştığı video, Arapça ve İngilizce alt yazılı olmakla beraber, ortaokul İngilizcesi ile anlaşılacak basitlikte. Bu sıradan mesleklere sahip Suriyeliler, iç savaş yaşayan Suriye'de sivil savunma yapmaktalar. İlk yardımı ve sivil savunmayı öğrenmek, hayat kurtarır. Siz de içinizde bir kahraman olsun istiyorsanız, hayat kurtarmayı öğrenin.