Hoşgeldiniz!

Hayat Yokuşu

Hayat Yokuşu TRT 1 Ekranlarında 00:44
Hayat Yokuşu TRT 1 Ekranlarında 925 izlenme - 3 yıl önce Ramazan Ayı’nın ilk pazartesi günü ‘Hayat Yokuşu’ TRT 1 ekranlarında olacak. Sonart Medya’nın yapımcılığını üstlendiği dizinin başrollerini Cem Davran, Elvan Boran ve Asuman Dabak paylaşıyor. 4 hafta önce çekimleri başlayan dizi, sımsıcak bir aile dizisi olarak Ramazan Ayı boyunca izleyicinin kalbini ısıtacak. Usta Yönetmen Mesut Uçakan’ın genel yönetmenliğini, Takva filminin yönetmeni Özer Kızıltan’ın da yönetmenliğini üstlendiği Hayat Yokuşu’nda başrolleri; Cem Davran, Asuman Dabak ve Elvan Boran paylaşıyor. Senaryosunu Kalemişi ekibinin yazdığı dizide, yapımcılığı Sonart Medya adına Ahmet Nesim Şahin yapıyor. Selahattin Taşdöğen, Levent Özdilek, Mesut Çakarlı, Atilla Pekdemir, Esin Gündoğdu, Nebil Sayın, Emel Berkan ve Şener Savaş gibi ünlüler de rol alıyor. Ramazan ayı boyunca hafta içi her gün yayınlanacak dizinin çekimleri, Yedikule başta olmak üzere İstanbul’un çeşitli semtlerinde devam ediyor.
Dilek Kavraal - Bu Da Geçer (Hayat Yokuşu Dizisi) 01:48
Dilek Kavraal - Bu Da Geçer (Hayat Yokuşu Dizisi) 832 izlenme - 3 yıl önce Dilek Kavraal - Bu Da Geçer (Hayat Yokuşu Dizisi)
Dilek Kavraal - Kahramanım (Hayat Yokuşu Dizisi Soundtrack) 00:51
Dilek Kavraal - Kahramanım (Hayat Yokuşu Dizisi Soundtrack) 568 izlenme - 3 yıl önce Dilek Kavraal - Kahramanım (Hayat Yokuşu Dizisi Soundtrack)
Dilek Kavraal - Bu Da Geçer 01:48
Dilek Kavraal - Bu Da Geçer 239 izlenme - 3 yıl önce Dilek Kavraal - Bu Da Geçer (Hayat Yokuşu Dizisi)
Hayat Yokuşu Ramazan Yeni Bölüm Fragmanı (Hafta İçi Hergün) 00:38
Hayat Yokuşu Ramazan Yeni Bölüm Fragmanı (Hafta İçi Hergün) 123 izlenme - 3 yıl önce Hayat Yokuşu Ramazan Yeni Bölüm Fragmanı (Hafta İçi Ergün)
Mesut Çakarlı - Ey Güzel Rabbim Kasidesi 03:23
Mesut Çakarlı - Ey Güzel Rabbim Kasidesi 135 izlenme - 3 yıl önce http://www.isabetorganizasyon.com.tr/sanatcilarimiz.html İsabet Organizasyon yaklaşık olarak 13 yıldır hizmet vermektedir... Her yıl ortalama başarıyla gerçekleştirdiği 300'e yakın organizasyon ve etkinliğin onurunu ve gururunu yaşamaktadır... İslami tarza ve Türk gelenek, görenek ve ananelerine uygun gerçekleştirdiği Düğün, nişan ve sünnet organizasyonların yanı sıra tanınmış 200'e yakın sanatçıların menajerlik işlerini yürütmektedir... Ayrıca açılışlarınız, yıldönümleriniz ve vb. program ve etkinliklerinizde çözüm ortağı olmanın da kıvancı içindeyiz... Şarkı sözü bulunmamaktadır. Sanatçı menajerlik, Sanatçı menejerlik, Organizasyon danışmanlık, Animasyon hizmetleri, Asist hizmetleri,