Hoşgeldiniz!

hayatım leyla

Naturel Çoban - Lanet Olsun Bu Hayat (Hayatım Leyla) 02:16
Naturel Çoban - Lanet Olsun Bu Hayat (Hayatım Leyla) 110.742 izlenme - 4 yıl önce Educatedear'dan yine mükemmel bir çalışma :)
Naturel Çoban - Lanet Olsun Bu Hayat (Remix) 02:16
Naturel Çoban - Lanet Olsun Bu Hayat (Remix) 8.576 izlenme - 4 yıl önce Daha Önce O Güzel Şiirini Bizimle Paylaşan Naturel Çobanımızın Şiiri Bestelenmiş Ve Tüm Müzik Marketlerde Yerini Almış Bulunmakta. İlk Klibini De Sitemizde Yayınlıyoruz, İyi Seyirler Naturel Çoban Severler.
Mc Dııırıııd Dırıııd - Hayatım Leyla 02:16
Mc Dııırıııd Dırıııd - Hayatım Leyla 3.107 izlenme - 6 yıl önce Lanet Olsun Hayat Lanet Olsun Bu Şehir.
Mc Dııırıııd Dırıııd - Hayatım Leyla Remix 02:16
Mc Dııırıııd Dırıııd - Hayatım Leyla Remix 2.745 izlenme - 6 yıl önce Lanet Olsun Hayat Lanet Olsun Bu Sevgi bir gün yoldan geçtim, seni gördüm hayatsız ümide baktım bu kollarına beni öpeceksin sanıyordum ama sen beni geçtin. hiç görmedin hiç bakmadın ben bunu uzun zaman önce aldattım bıraktım terk ettim ama ben yine seni çok sevdim ben... sen yolda giderken ben yine arkandan bakıyordum dedim belki bu bana geri döner sen... bil ki sen geri dönmedin beni yıktın beni kadere duymadın hiç beni sevecektin lanet olsun bu aşka lanet olsun bu sevgimize seni doyuracaktım koynuma alacaktım lanet olsun bu hayat, lanet olsun bu sevgim seni çok sevmiştim sen neden bana böyle yaptın? sen beni böyle yapmasaydın seninle uzun zaman bir hayal kuracaktık ben o hayali hala düşünüyordum seni çok sevecektim hayatım... hayatım leyla
Çoban Rapçi - Hayatım Leyla ( Remix ) 03:01
Çoban Rapçi - Hayatım Leyla ( Remix ) 904 izlenme - 4 yıl önce Çoban Rapçi - Hayatım Leyla ( Remix )_xclas__
Hayatım Leyla Sanalika 01:41
Hayatım Leyla Sanalika 149 izlenme - 6 yıl önce Sanalika