Hoşgeldiniz!

hayatını

Hayatını Kaybettiği Kazayı Kayda Alan Motorcu 00:20
Hayatını Kaybettiği Kazayı Kayda Alan Motorcu 2.060.352 izlenme - 4 yıl önce 39 yaşındaki motosikletli bu adam maalesef kaydettiği bu kazada yaşamını yitirmiş, bu yarışı izlemek tabi ki çok acı. İbret alınması da gerekiyor aslında.
Halk Müziğinin Ünlü İsmi Ali Kızıltuğ Vefat Etti 01:05
Halk Müziğinin Ünlü İsmi Ali Kızıltuğ Vefat Etti 41.372 izlenme - 3 ay önce Sabaha karşı vefat eden 73 yaşındaki Kızıltuğ, bir süredir kanser tedavisi görüyordu. Kızıltuğ’un erkanı bugün saat 14’te Pir Sultan Abdal CEM evinde yapılıcak ve naaşı yarın memleketi olan Sivas’ın Divriği ilçesinin Mursal köyünde defnedilicek! Peki ölümüyle yüzbinleri yasa boğan Ali Kızıltuğ Kimdir? Kızıltuğ 0944 yılında Sivas Divriği – Mursal köyünde doğdu, 14 yaşında bağlama çalmaya başladı. Müziğe başladığı yıllarda daha çok yöresel türküler ve ünlü aşıkların eserlerini seslendirdi! 1969 yılında ilk plağı ‘’Asrı Gurbet harab etmiş köyümü’’ yayınlandı! O günden bu yana Ali Kızltuğ, müzik dünyasına 103 plak ve 87 kaset kazandırdı! Müziğiyle gönüllerde yer eden Kızıltuğ, bunun yanı sıra 2 de kitap yazmıştır! https://www.izlesene.com/video/ali-kiziltug-ben-yoluma-kurban-olam/9662540#_ https://www.izlesene.com/video/ali-kiziltug-sen-bana-destek-olaydin-official-video/9666286#_
Almeda Abazi'nin Hayatını Değiştiren Dans  01:08
Almeda Abazi'nin Hayatını Değiştiren Dans 19.959 izlenme - 4 ay önce Şimdilerde Tolgahan Sayışman ile evli olan Arnavut güzel Almeda Abazi'nin Türk insanı ile tanışma hikayesi sabah programlarında sergilediği cesur danslara dayanıyor.
usta şoför 40 kişinin hayatını böyle kurtardı 01:12
usta şoför 40 kişinin hayatını böyle kurtardı 298.715 izlenme - 8 yıl önce
Harun Kolçak'ın Vefat Etmesi 00:35
Harun Kolçak'ın Vefat Etmesi 20.384 izlenme - 8 ay önce Harun Kolçak vefat etti.Ünlü sanatçı 62 yaşında hayata veda etti.Harun Kolçak 3 senedir kanser tedavisi görüyordu.Görüntüler ise ölmeden önce çekilen son videosundan.
Usta Oyuncu Ercan Yazgan Hayatını Kaybetti 00:31
Usta Oyuncu Ercan Yazgan Hayatını Kaybetti 1.593 izlenme - 1 hafta önce Bizimkiler dizisinin 'Kapıcı Cafer'i, Kaygısızlar dizisinin 'Memnun Kaygısız'ı ünlü oyuncu Ercan Yazgan gece saat 23.45 sularında hayatını kaybetti. Acı haberi, Ercan Yazgan'ın tedavi gördüğü hastane sosyal medya hesabından duyurdu.
Altın Elbiseli Adam Barkın Bayoğlu Hayatını Kaybetti! 02:12
Altın Elbiseli Adam Barkın Bayoğlu Hayatını Kaybetti! 17.428 izlenme - 8 ay önce 15 Temmuz Şehitler Köprüsü çıkışında araçlarını park eden çift tartışmaya başladı. Arabadan inen kadın yürümeye başladı. O esnada köprüde motosikletiyle seyir halinde olan Altın elbiseli adam Barkın Bayoğlu kadına çarptı. Her iki şahıs da ağır yaralandı. Kadın olay yerinde, altın elbiseli adam da hastanede öldü. altın elbiseli adamın 2016'da yaptığı kaza ve videosu da halen zihinlerde. İşte bundan tam bir sene önce, altın elbiseli adamın bir kanala verdiği röportaj akıllara geldi. Röportajda gerçek ismi Barkın Bayoğlu olan motorcu altın elbiseli adam, yollarda rastgele, kontrolsüz şekilde açılan kapılardan dert yanmaktaydı.
Erkan Ocaklı Ezanlar Bizim İçin Okunuyor Sevgilim 04:15
Erkan Ocaklı Ezanlar Bizim İçin Okunuyor Sevgilim 161.893 izlenme - 9 yıl önce erkan ocaklı seni hiç unutmuyacaz
Mehmet Ali Birand Hayatını Kaybetti! 01:18
Mehmet Ali Birand Hayatını Kaybetti! 44.037 izlenme - 5 yıl önce Kanal D Haber Grup Başkanı Mehmet Ali Birand'dan (72) kötü haber geldi. Birand'ın beyin ölümü gerçekleşti. İzlesene Ailesi Olarak Mehmet Ali Birand'a Allah'tan Rahmet Yakınlarına Başsağlığı Diliyoruz...
Yaşar Nuri Öztürk'ün Hayatını Kaybetmesi 02:36
Yaşar Nuri Öztürk'ün Hayatını Kaybetmesi 16.091 izlenme - 2 yıl önce Uzun süredir kanser tedavisi gören ünlü ilahiyatçı Yaşar Nuri Öztürk'ün yaşamını yitirdiği açıklandı. Haberi HYP Genel Başkanı Ragıp Önder Günay Facebook sayfasından duyurdu. Uzun süredir kanser tedavisi gören Yaşar Nuri Öztürk yaşamını yitirdi. İlahiyatçı profesör Yaşar Nuri Öztürk, rahatsızlığından dolayı geçtiğimiz günlerde Yeditepe Üniversitesi Hastanesi'ne kaldırılmıştı. Burada bir süre tedavi gören Öztürk, doktorları tarafından yapılacak bir şey kalmadı denilerek evine gönderilmişti. Yaşar Nuri Öztürk'ün yaşamı yitirdiği haberini HYP Genel Başkanı Ragıp Önder Günay Facebook sayfasından duyurdu.
Remzi Evren Hayatını Kaybetti 02:17
Remzi Evren Hayatını Kaybetti 9.871 izlenme - 2 yıl önce dizi ve sinema oyuncusu 58 yaşındaki Remzi Evren 58 yaşında hayatını kaybetti. Koagh hastası olduğu bilinen aktör Remzi Evren, edinilen bilgiye göre rüyasında geçirdiği kalp krizi ile hayatını kaybetti. Remzi Evren'in oynadığı filmler: İstanbul Kanatlarımın Altında, Tatlı Kaçıklar, Günaydın İstanbul, Sıcak Saatler, Üvey Baba, Bana Şans Dile, Koçum Benim, Büyük Buluşma, Kalp Gözü, Beşinci Boyut, Korkusuzlar, Affedilmeyen, Kurtlar Vadisi Pusu, Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi, Yer Gök aşk, Küçük Ağa
Neşet Ertaş Hayatını Anlatıyor 03:22
Neşet Ertaş Hayatını Anlatıyor 55.250 izlenme - 9 yıl önce neşet ertaş hayatını anlatıyor ata66kan
Kıvırcık Ali Hayatını Kaybetti - Arzu Sahin & Kivi 05:24
Kıvırcık Ali Hayatını Kaybetti - Arzu Sahin & Kivi 33.556 izlenme - 7 yıl önce kıvırcık ali hayatını kaybetti - arzu sahin & kivircik ali - yasamdan ölüme
Tuna Huş Hayatını Kaybetti 01:33
Tuna Huş Hayatını Kaybetti 428 izlenme - 4 hafta önce Tuna Huş 192 yılında doğmuştur. 1999 yılında, by-pass ameliyatı oldu, ardından 1,5 sene sonra beyne giden ana damarda pıhtı atması sonucu 2001 yılında beyin kanaması geçirdi ve beyin ameliyatı sonrasında geçirdiği felç nedeniyle konuşma yeteneğini kaybetti. 1990 yılında ikinci evliliğini Berrin Huş ile yapan Tuna Huş'un Zeynep (d.1991) adında bir kızı vardır. Tuna Huş’un ilk evliliğinden Ali ve Tuna adında iki oğlu bulunmaktadır.
Seks Hayatımızı Renklendirmek İçin Ne Yapmalıyız? 01:07
Seks Hayatımızı Renklendirmek İçin Ne Yapmalıyız? 14.900 izlenme - 2 yıl önce Seks hayatınızdaki monotonluktan sıkıldınız mı? iste Uzman Op. Dr. Gökçen Erdoğan'dan 'Seks hayatımızı renklendirmek için tavsiyeler.
İbrahim Erkal Hayatını Kaybetti 01:48
İbrahim Erkal Hayatını Kaybetti 2.973 izlenme - 10 ay önce Sanat dünyasını yıkan haber az önce geldi. Ünlü sanatçı İbrahim Erkal tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti!
Nuray Hafiftaş Hayatını Kaybetti 00:43
Nuray Hafiftaş Hayatını Kaybetti 203 izlenme - 1 ay önce Türk Halk Müziğinin güçlü sesi Nuray Hafiftaş’tan acı haber geldi. Bir süredir karaciğer kanseriyle mücadele eden Hafiftaş, tedavi gördüğü hastanede hayata gözlerini yumdu. 8 Ağustos 1964’te Ardahan’da dünyaya gelen Azeri kökenli sanatçı, 53 yaşındaydı. NURAY HAFİFTAŞ KİMDİR? Nuray Hafiftaş, 8 Ağustos 1964 tarihinde Ardahan ilinin bir ilçesi olan Çıldır'da doğdu. İlkokul eğitimini Taksim’de tamamladıktan sonra İTÜ ( İstanbul Teknik Üniversitei) Devlet Konservatuarı'nı bitirdikten sonra İstanbul Belediye Konservatuarı İcra Heyetinde 4 yıl kadrolu devlet sanatçısı olarak yer aldı, aynı yıl İstanbul Radyosu'nda da sözleşmeli sanatçı olarak 4 yıl çalıştı. Şimdiye kadar birçok albüm çıkaran Türk halk müziğinin usta ismi, 100'ü aşkın söz ve bestesi kendisine ait olan eserleri var. Müzik kariyerinin yanı sıra naif kişiliğiyle milyonlarca insanın kalbini fethetmeyi başaran Nuray Hafiftaş’ın Bilal Ercan'la beraber "Çifte Yürek" adlı halk müziği programı sunuculuğu da çalışmaları arasında bulunmaktadır. Nuray Hafiftaş'ın Türk Halk Müziği klasik sanatçıları literatürüne girmesine neden olan özellikleri kuşkusuz sadece bunlar değil. "Eyvah Gönül" de ürettikleri eserlerden biri. 2017 yılından bu yana sağlık sorunlarıyla mücadele eden Nuray Hafiftaş'a kolon ve karaciğer kanseri teşhisi konulduğu duyurulmuştu.
Altın Elbiseli Adam'ın 1 Yıl Önce Yaptığı Kaza 02:13
Altın Elbiseli Adam'ın 1 Yıl Önce Yaptığı Kaza 1.401 izlenme - 8 ay önce 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde yaptığı kaza nedeniyle kurtarılamayarak hayatını kaybeden Altın Elbiseli Adam'ın geçen sene yaptığı kazanın videosudur. Maalesef geçirdiği ikinci ciddi kazada kurtarılamadı.
Birbirinin Hayatını Kurtaran 10 Akıl Almaz Hayvan Karşılaşması 07:34
Birbirinin Hayatını Kurtaran 10 Akıl Almaz Hayvan Karşılaşması 484 izlenme - 5 ay önce Belgesellerde, vahşi yaşamı, hayvanları, av ve avcı ilişkilerini izliyoruz. Büyük kedilerin avlanma görüntüleri, avını kovalayan bir aslan, leopar ya da bir çita. Kovalananlar ise bazen bir antilop, bazen bir impala, zebra ya da bufalo. Bu kovalamacaların sonu hemen hemen belli. Bazen de bir timsah, vahşi köpekler, fil, gergedan ya da su aygırı. Oyuncular farklı ama oyun hep aynı. Bu doğanın kanunu, fakat doğa ve vahşi yaşam hayvanlar aleminde bazen de mucizelere, beklenmedik ve şaşırtıcı gelişmelere de sahne oluyor. Şok edici ve şaşırtıcı, birbirinden ilginç meydan okumalar gerçekleşiyor. Bu gün bu videoda izleyecekleriniz gibi. Vahşi doğada birbirine yardım eden, birbirinin hayatını kurtaran, av olmaktan son anda başka bir hayvanın yardımı ile kurtulan hayvanları izleyeceğiz.
Sümer Tilmaç Hayatını Kaybetti 01:56
Sümer Tilmaç Hayatını Kaybetti 2.260 izlenme - 3 yıl önce 67 yaşındaki usta oyuncu Sümer Tilmaç, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.
Halo Dayı Hayatını Kaybetti 02:25
Halo Dayı Hayatını Kaybetti 4.450 izlenme - 6 yıl önce oyuncu sönmez atasoy gece 00.15'te hayatını kaybetti. süleyman demirel üniversitesi tıp fakültesi hastanesi başhekimi prof. dr. tuğrul sezer atasoy'un beyin fonksiyonlarının yanıt vermemesi nedeniyle bir süredir nöroloji yoğun bakım ünitesi'nde tedavi altında bulunduğunu belirterek ''sönmez atasoy saat 00.15'de kalbinin durması sonucu hayatını kaybetti. tüm ekiplerimiz gereken müdahaleyi yaptılar'' dedi.sabah saatlerinde atasoy'un kızı fadik sevin atasoy bir açıklama geçti...
2017 Yılında Hayatını Kaybeden Ünlü İsimler 02:23
2017 Yılında Hayatını Kaybeden Ünlü İsimler 252 izlenme - 3 ay önce Her biri tanıdık isimler. Erken'den aramızdan ayrılan 2017'de hayatını kaybeden ünlüleri izliyoruz efendim.
Süleyman Demirel Hayatını Kaybetti 03:33
Süleyman Demirel Hayatını Kaybetti 3.874 izlenme - 3 yıl önce Süleyman Demirel Vefat Etti ! 17 Haziran 2015 Solunum yolu enfeksiyonu ve kalp yetmezliği nedeniyle Ankara'da hayatını kaybetti 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in saat 02.05'te solunum yolu enfeksiyonu ve kalp yetmezliği nedeniyle hayatını kaybettiği bildirildi. Özel Ankara Güven Hastanesi'nden yapılan açıklamada, Demirel'in vefatına ilişkin bilgi verildi. Açıklamada, şunlar kaydedildi: "Değerli Türk Milletine, 9. Cumhurbaşkanımız Sayın Süleyman Demirel, 13 Mayıs 2015 tarihinde böbrek yetmezliği, kalp yetmezliği ve akut solunum yolları enfeksiyonu sebebiyle hastanemize yatırılmıştır. Takip eden günlerde sağlık durumu giderek ağırlaşmış ve tedavileri devam etmekte iken, 16 Haziran 2015 tarihinde solunum ve kalp fonksiyonlarında ileri derece kötüleşme olmuştur. Yapılan tüm girişimlere rağmen cevap alınamamış, 17 Haziran 2015 saat 02.05'te hayatını kaybetmiştir. Kendisine Allah'tan rahmet, yakınlarına ve Türk Milletine başsağlığı dileriz." SÜLEYMAN DEMİREL KİMDİR? Isparta'nın Atabey ilçesine bağlı İslamköy'de doğdu. İlköğrenimini doğduğu köyde, ortaokul ve liseyi Isparta ve Afyon'da bitirdi. Şubat 1949'da İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi'nden mezun oldu. Aynı yıl Elektrik İşleri Etüd İdaresi' nde göreve başladı. Önce 1949-1950, daha sonra 1954-1955 yıllarında Amerika Birleşik Devletleri'nde barajlar, sulama ve elektrifikasyon konularında ihtisas yaptı. 1954 yılında Barajlar Dairesi Başkanı, 1955 yılında da Devlet Su İşleri Genel Müdürü oldu. 1962-1964 yılları arasında serbest müşavir-mühendis olarak çalıştı. Aynı yıllarda Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde su mühendisliği konusunda dersler verdi. Siyasî yaşamına, 1962 yılında, Adalet Partisi Genel İdare Kurulu üyeliği ile başladı. 28 Kasım 1964 tarihinde bu partiye genel başkan seçilmesinin ardından, kurulmasını sağladığı ve Şubat-Ekim 1965 tarihleri arasında görev yapan koalisyon hükûmetinde Başbakan Yardımcısı olarak görev aldı. 10 Ekim 1965'de yapılan genel seçimlerde başında bulunduğu AP, yüzde 53 oy alarak tek başına iktidar oldu. Bu seçimlerde Isparta Milletvekili olarak Parlamento'ya girdi ve Türkiye'nin 12. Başbakanı olarak hükûmeti kurdu. Bu hükûmet 4 yıl sürdü. 10 Ekim 1969 tarihindeki genel seçimlerde de Adalet Partisi yine tek başına iktidar oldu. Böylece, 31. T.C. Hükûmeti'ni kurdu. Daha sonra, parti içi bir kriz dolayısı ile, 32. T.C. Hükûmeti'ni kurmak durumunda kaldı. 12 Mart 1971 muhtırası üzerine, başbakanlık görevini bıraktı. 1971 ile 1980 arasında, 1975, 1977 ve 1979'da 3 defa daha hükûmet kurdu. 12 Eylül 1980 müdahalesi üzerine görevi bıraktı ve 7 sene yasaklı olarak siyaset dışı kaldı. 6 Eylül 1987'de yapılan halk oylaması ile yasaklar kaldırıldı ve 24 Eylül 1987 tarihinde, Doğru Yol Partisi Genel Başkanlığı'na seçildi. 29 Kasım 1987'de yapılan genel seçimlerde Isparta Milletvekili olarak tekrar TBMM'ne girdi. 20 Ekim 1991 tarihinde yapılan genel seçimler sonrasında, DYP ile Sosyaldemokrat Halkçı Parti'nin biraraya gelerek kurduğu 49. T.C. Hükûmeti'nde Başbakan olarak görev aldı.
Atatürk'ün Manevi Kızı Hayatını Kaybetti! 02:42
Atatürk'ün Manevi Kızı Hayatını Kaybetti! 3.302 izlenme - 6 yıl önce Mustafa Kemal Atatürk'ün manevi kızı Ülkü Adatepe (79) TEM otoyolunun Akyazı mevkisinde geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti. ALLAH'tan rahmet yakınlarına başsaglıgı dileriz.Mekanı cennet olsun...
2014'te Aramızdan Ayrılaran Ünlü İsimler! 02:23
2014'te Aramızdan Ayrılaran Ünlü İsimler! 2.570 izlenme - 3 yıl önce Her biri de çok erken aramızdan ayrıldılar, aslında bu da hayatın bir gerçeği ancak bazıları var ki hiç yaşanmamalıydı. Unuttuklarım varsa affola.
Yaşar Gaga Hayatını Kaybetti (7 Mart 2018) 01:31
Yaşar Gaga Hayatını Kaybetti (7 Mart 2018) 34 izlenme - 1 hafta önce Müzik dünyasının sevilen ismi Yaşar Gaga’dan kötü haber geldi. 4 yıl önce by-pass ameliyatı olan Gaga’nın 30 gündür yoğun bakımda tedavisi sürüyordu. Sektörde çok sevilen ve bilinen bir isim olan Yaşar Gaga, Sezen Aksu’nun yıllarca menajerliğini yapmış, pek çok ünlü isimle birlikte çalışmıştı. 2017’de yayınladığı “Alakasız Şarkılar” adlı albümü için Tarkan’dan Sezen Aksu’ya, Nazan Öncel’den Sertab Erener’e kadar pek çok isim albümde yerini almıştı…
İran'daki Uçak Kazasında Hayatını Kaybedenlerin Hikayeleri 01:26
İran'daki Uçak Kazasında Hayatını Kaybedenlerin Hikayeleri 21 izlenme - 4 gün önce Dubai'den İstanbul'a dönüş yolunda İran'da düşen Başaran Holding'e ait özel jetteki 11 kişinin cenazelerine ulaşıldı. Uçakta bulunan, iş adamı Hüseyin Başaran'ın şirketinin yönetim kurulu üyesi de olan kızı Mina Başaran ve 7 yedi kız arkadaşı ile iki kadın pilot ve bir hostes hayatını kaybetti. Grup, 28 yaşındaki Mina Başaran'ın bekarlığa veda partisi için Dubai'deydi. Mina Başaran, Ekim ayında nişanlandığı Murat Gezer ile Nisan'da evlenecekti. Uçaktakilerden Aslı İzmirli mücevher tasarımcısıydı. 'Gia Jewels' isimli bir markası bulunan İzmirli de Kasım sonunda nişanlanmıştı. Jasmin Baruh Siloni Baguette Jewellery kurucularındandı. ABD'de New York Ackerman Ensititüsü'nde psikoloji okuyan Ayşe And ise klinik psikologluğu yapıyordu. Moda ve pazarlama eğitimi alan Sinem Akay geçen yıl blue jean ağırlıklı kendi markasını kurdu. Burcu Gündoğar Urfalı ise 2015'te Bug Uniform adlı kendi şirketini kurmuştu. İstanbul Teknik Üniversitesi tekstil ve moda tasarımı bölümü ile Fashion İnstitute of Technology New York'ta eğitim alan Urfalı'nın şirketinin amacını "Yaratıcı ve işlevsel ürünlerle; iş veren ve çalışan memnuniyetini sağlamayı amaçlıyoruz" sözleriyle açıklamıştı. Uçağın Kaptan Pilotu Beril Gebeş Ayjet Uçuş Okulu'nu bitirip pilot lisansını aldı. Türk Hava Yolları'nda Airbus A320 filosunda uçmuştu. Uçağın ikinci pilotu ise Melike Kuvvet'ti. Türk Hava Kuvvetleri'nin ilk kadın pilotlarından biri olan Kuvvet 2015'te ordundan atıldı. Kuvvet, ordudan atılmasından Fethullah Gülen yapılanmasını sorumlu tutuyor.
Altın Elbiseli Adam'ın Hayatını Kaybettiği Kazada Broker Buğra Erdem de Can Verdi 00:39
Altın Elbiseli Adam'ın Hayatını Kaybettiği Kazada Broker Buğra Erdem de Can Verdi 366 izlenme - 8 ay önce Altın Elbiseli Adam'ın hayatını kaybettiği kazada broker Buğra Erdem de can verdiİSTANBUL - Altın Elbiseli Adam lakabıyla bilinen ünlü Motosiklet ve Model Araç Uzmanı Barkın Bayoğlu'nun hayatını kaybettiği motosiklet kazasında, emlak danışmanı ve broker Buğra Erdem'in de can verdiği öğrenildi.
Berkant hayatını kaybetti 03:26
Berkant hayatını kaybetti 1.428 izlenme - 5 yıl önce 'Samanyolu' şarkısı ile bir döneme damgasını vuran ünlü sanatçı Berkant yaşamını yitirdi.
Ömür Gedik Kırkayağın Hayatını Kurtarırsa! 01:00
Ömür Gedik Kırkayağın Hayatını Kurtarırsa! 1.609 izlenme - 6 yıl önce Ömür Gedik'in hayvanseverliği Twitter'da TT olacak kadar ileri boyutlara vardı. Gedik bir kırkayağın hayatını kurtardığını söyleyince Twitter kullanıcısının diline düştü. Twitter kullanıcıları Ömür Gedik'in hayvanseverliği kadar iticiliğine de vurgu yaptı. Yine de durumdan şikayetçi değil Ömür Gedik çünkü çok sevdiği hayvanlara olan duyarlığınını göstermiş oldu.