Hoşgeldiniz!

haybeden

Tatlım Tatlım (2017) Fragman 02:19
Tatlım Tatlım (2017) Fragman 251.197 izlenme - 1 yıl önce 17 Mart 2017'de gösterimde olacak Tatlım Tatlım filminin fragmanı. Dört ayrı çift aynı partide tanışır ve aralarında tatlım-tatlım bir ilişki başlar ise.. Ve bu haybeden gerçeküstü bir aşk ise... İlişkinin her evresi bir durum komedisi iken, bir an hoşlaşılıp ardından hemen didişilir ise... Akla şöyle bir soru gelebilir mi: Ey sevgili sevgililer sizin aşka işiniz yok mu? Yılmaz Erdoğan’ın senaristliğini ve yönetmenliğini üstlendiği, aşkın farklı dönemlerini anlatan bu romantik komedide başrolleri Aylin Kontente, Büşra Pekin, Gupse Özay, Şebnem Bozoklu, Bülent Emrah Parlak, Çağlar Çorumlu, Fatih Artman ve Serkan Keskin paylaşıyor. Yazan / Yöneten: Yılmaz Erdoğan Yapımcı: Necati Akpınar
Tatlım Tatlım (2017) Teaser Fragman 00:53
Tatlım Tatlım (2017) Teaser Fragman 20.112 izlenme - 1 yıl önce 17 Mart 2017'de gösterime girecek Tatlım Tatlım (Haybeden Gerçeküstü Aşk) filminin ilk teaser videosu yayınlandı.
Zombiye Bağladım - Yılmaz Erdoğan (haybeden Gerçeküstü Aşk) 01:34
Zombiye Bağladım - Yılmaz Erdoğan (haybeden Gerçeküstü Aşk) 12.949 izlenme - 4 yıl önce Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı “Haybeden Gerçeküstü Konuşmalar” adlı kitaptan uyarlanan iki kişilik oyun, kadın erkek ilişkisinin başlangıcından gittiği yere kadarki sürecini konu alan film seyirciyi güldürürken hayattan kesitler sunuyor.
Takiyettin / Haybeden Gerçeküstü Aşk 03:10
Takiyettin / Haybeden Gerçeküstü Aşk 8.346 izlenme - 4 yıl önce Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği ve Demet Akbağ ile birlikte oynadığı Haybeden Gerçeküstü Aşk sahneleri burada!
Üstünde Ne Var? - Yılmaz Erdoğan (haybeden Gerçeküstü Aşk) 04:15
Üstünde Ne Var? - Yılmaz Erdoğan (haybeden Gerçeküstü Aşk) 7.654 izlenme - 4 yıl önce Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı “Haybeden Gerçeküstü Konuşmalar” adlı kitaptan uyarlanan iki kişilik oyun, kadın erkek ilişkisinin başlangıcından gittiği yere kadarki sürecini konu alan film seyirciyi güldürürken hayattan kesitler sunuyor.
Siz Adeta Ailedensiniz - Yılmaz Erdoğan (haybeden Gerçeküstü Aşk) 03:05
Siz Adeta Ailedensiniz - Yılmaz Erdoğan (haybeden Gerçeküstü Aşk) 6.618 izlenme - 4 yıl önce Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı “Haybeden Gerçeküstü Konuşmalar” adlı kitaptan uyarlanan iki kişilik oyun, kadın erkek ilişkisinin başlangıcından gittiği yere kadarki sürecini konu alan film seyirciyi güldürürken hayattan kesitler sunuyor.
Kavga Sebebi / Haybeden Gerçeküstü Aşk 03:27
Kavga Sebebi / Haybeden Gerçeküstü Aşk 6.349 izlenme - 4 yıl önce Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği ve Demet Akbağ ile birlikte oynadığı Haybeden Gerçeküstü Aşk sahneleri burada!
Araya Kaçıyor Laf Çıkıyor - Yılmaz Erdoğan (haybeden Gerçeküstü Aşk) 09:16
Araya Kaçıyor Laf Çıkıyor - Yılmaz Erdoğan (haybeden Gerçeküstü Aşk) 4.764 izlenme - 4 yıl önce Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı “Haybeden Gerçeküstü Konuşmalar” adlı kitaptan uyarlanan iki kişilik oyun, kadın erkek ilişkisinin başlangıcından gittiği yere kadarki sürecini konu alan film seyirciyi güldürürken hayattan kesitler sunuyor.
Fazla Yoğurt Kullanmadım - Yılmaz Erdoğan (haybeden Gerçeküstü Aşk) 04:18
Fazla Yoğurt Kullanmadım - Yılmaz Erdoğan (haybeden Gerçeküstü Aşk) 4.496 izlenme - 4 yıl önce Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı “Haybeden Gerçeküstü Konuşmalar” adlı kitaptan uyarlanan iki kişilik oyun, kadın erkek ilişkisinin başlangıcından gittiği yere kadarki sürecini konu alan film seyirciyi güldürürken hayattan kesitler sunuyor.
Parti Kurmuşlar Haberleri Yok - Yılmaz Erdoğan (Haybeden Gerçek Üstü Aşk) 04:14
Parti Kurmuşlar Haberleri Yok - Yılmaz Erdoğan (Haybeden Gerçek Üstü Aşk) 4.438 izlenme - 4 yıl önce Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı “Haybeden Gerçeküstü Konuşmalar” adlı kitaptan uyarlanan iki kişilik oyun, kadın erkek ilişkisinin başlangıcından gittiği yere kadarki sürecini konu alan film seyirciyi güldürürken hayattan kesitler sunuyor.
Bazında Diye Bir İsim - Yılmaz Erdoğan (haybeden Gerçeküstü Aşk) 02:25
Bazında Diye Bir İsim - Yılmaz Erdoğan (haybeden Gerçeküstü Aşk) 4.380 izlenme - 4 yıl önce Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı “Haybeden Gerçeküstü Konuşmalar” adlı kitaptan uyarlanan iki kişilik oyun, kadın erkek ilişkisinin başlangıcından gittiği yere kadarki sürecini konu alan film seyirciyi güldürürken hayattan kesitler sunuyor.
 Mesaj / Haybeden Gerçeküstü Aşk 04:59
Mesaj / Haybeden Gerçeküstü Aşk 4.386 izlenme - 4 yıl önce Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği ve Demet Akbağ ile birlikte oynadığı Haybeden Gerçeküstü Aşk sahneleri burada!
Kainatın Sırrı Bedava - Yılmaz Erdoğan (Haybeden Gerçeküstü Aşk) 04:05
Kainatın Sırrı Bedava - Yılmaz Erdoğan (Haybeden Gerçeküstü Aşk) 4.099 izlenme - 4 yıl önce Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı “Haybeden Gerçeküstü Konuşmalar” adlı kitaptan uyarlanan iki kişilik oyun, kadın erkek ilişkisinin başlangıcından gittiği yere kadarki sürecini konu alan film seyirciyi güldürürken hayattan kesitler sunuyor.
Beraber İlk Film - Haybeden Gerçeküstü Aşk 04:29
Beraber İlk Film - Haybeden Gerçeküstü Aşk 3.923 izlenme - 4 yıl önce Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği ve Demet Akbağ ile birlikte oynadığı Haybeden Gerçeküstü Aşk sahneleri burada!
 Eski Eş Muhabbeti / Haybeden Gerçeküstü Aşk 05:34
Eski Eş Muhabbeti / Haybeden Gerçeküstü Aşk 3.667 izlenme - 4 yıl önce Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği ve Demet Akbağ ile birlikte oynadığı Haybeden Gerçeküstü Aşk sahneleri burada!
Evlenmek / Haybeden Gerçeküstü Aşk 09:07
Evlenmek / Haybeden Gerçeküstü Aşk 3.601 izlenme - 4 yıl önce Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği ve Demet Akbağ ile birlikte oynadığı Haybeden Gerçeküstü Aşk sahneleri burada!
O Adam / Haybeden Gerçeküstü Aşk 02:35
O Adam / Haybeden Gerçeküstü Aşk 3.389 izlenme - 4 yıl önce Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği ve Demet Akbağ ile birlikte oynadığı Haybeden Gerçeküstü Aşk sahneleri burada!
Üç Dizeden 6 Kompozisyon - Yılmaz Erdoğan (haybeden Gerçeküstü Aşk) 05:04
Üç Dizeden 6 Kompozisyon - Yılmaz Erdoğan (haybeden Gerçeküstü Aşk) 3.225 izlenme - 4 yıl önce Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı “Haybeden Gerçeküstü Konuşmalar” adlı kitaptan uyarlanan iki kişilik oyun, kadın erkek ilişkisinin başlangıcından gittiği yere kadarki sürecini konu alan film seyirciyi güldürürken hayattan kesitler sunuyor.
 Üstünde Ne Var? / Haybeden Gerçeküstü Aşk 04:09
Üstünde Ne Var? / Haybeden Gerçeküstü Aşk 3.136 izlenme - 4 yıl önce Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği ve Demet Akbağ ile birlikte oynadığı Haybeden Gerçeküstü Aşk sahneleri burada!
 Temizlik Dersi / Haybeden Gerçeküstü Aşk 02:54
Temizlik Dersi / Haybeden Gerçeküstü Aşk 2.804 izlenme - 4 yıl önce Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği ve Demet Akbağ ile birlikte oynadığı Haybeden Gerçeküstü Aşk sahneleri burada!
Shakespare Karakteri / Haybeden Gerçeküstü Aşk 09:09
Shakespare Karakteri / Haybeden Gerçeküstü Aşk 2.747 izlenme - 4 yıl önce Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği ve Demet Akbağ ile birlikte oynadığı Haybeden Gerçeküstü Aşk sahneleri burada
 Seni Seviyorum Demek / Haybeden Gerçeküstü Aşk 04:12
Seni Seviyorum Demek / Haybeden Gerçeküstü Aşk 2.522 izlenme - 4 yıl önce Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği ve Demet Akbağ ile birlikte oynadığı Haybeden Gerçeküstü Aşk sahneleri burada!
 Enteresan Tespit / Haybeden Gerçeküstü Aşk 07:07
Enteresan Tespit / Haybeden Gerçeküstü Aşk 2.461 izlenme - 4 yıl önce Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği ve Demet Akbağ ile birlikte oynadığı Haybeden Gerçeküstü Aşk sahneleri burada!
Kadın Kokusu - Haybeden Gerçeküstü Aşk 08:55
Kadın Kokusu - Haybeden Gerçeküstü Aşk 2.361 izlenme - 4 yıl önce Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği ve Demet Akbağ ile birlikte oynadığı Haybeden Gerçeküstü Aşk sahneleri burada!
Her Kadın Geç Kalır - Haybeden Gerçeküstü Aşk 04:02
Her Kadın Geç Kalır - Haybeden Gerçeküstü Aşk 2.255 izlenme - 4 yıl önce Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği ve Demet Akbağ ile birlikte oynadığı Haybeden Gerçeküstü Aşk sahneleri burada!
eski sevgililer ve köfte 09:45
eski sevgililer ve köfte 2.969 izlenme - 7 yıl önce haybeden gerçek üstü aşk
 Parti / Haybeden Gerçeküstü Aşk 03:00
Parti / Haybeden Gerçeküstü Aşk 1.573 izlenme - 4 yıl önce Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği ve Demet Akbağ ile birlikte oynadığı Haybeden Gerçeküstü Aşk videoları burada!
Balayı / Haybeden Gerçeküstü Aşk 04:00
Balayı / Haybeden Gerçeküstü Aşk 1.319 izlenme - 4 yıl önce Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği ve Demet Akbağ ile birlikte oynadığı Haybeden Gerçeküstü Aşk sahneler burada!
Zombiye Bağladım - Haybeden Gerçeküstü Aşk 01:28
Zombiye Bağladım - Haybeden Gerçeküstü Aşk 1.241 izlenme - 4 yıl önce Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği ve Demet Akbağ ile birlikte oynadığı Haybeden Gerçeküstü Aşk sahneleri burada!
Saati Sorsak Kavga Çıkıyor / Haybeden Gerçeküstü Aşk 03:01
Saati Sorsak Kavga Çıkıyor / Haybeden Gerçeküstü Aşk 1.188 izlenme - 4 yıl önce Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği ve Demet Akbağ ile birlikte oynadığı Haybeden Gerçeküstü Aşk sahneleri burada!