Hoşgeldiniz!

haybeden

Tatlım Tatlım (2017) Fragman 02:19
Tatlım Tatlım (2017) Fragman 222.494 izlenme - 11 ay önce 17 Mart 2017'de gösterimde olacak Tatlım Tatlım filminin fragmanı. Dört ayrı çift aynı partide tanışır ve aralarında tatlım-tatlım bir ilişki başlar ise.. Ve bu haybeden gerçeküstü bir aşk ise... İlişkinin her evresi bir durum komedisi iken, bir an hoşlaşılıp ardından hemen didişilir ise... Akla şöyle bir soru gelebilir mi: Ey sevgili sevgililer sizin aşka işiniz yok mu? Yılmaz Erdoğan’ın senaristliğini ve yönetmenliğini üstlendiği, aşkın farklı dönemlerini anlatan bu romantik komedide başrolleri Aylin Kontente, Büşra Pekin, Gupse Özay, Şebnem Bozoklu, Bülent Emrah Parlak, Çağlar Çorumlu, Fatih Artman ve Serkan Keskin paylaşıyor. Yazan / Yöneten: Yılmaz Erdoğan Yapımcı: Necati Akpınar
Tatlım Tatlım (2017) Teaser Fragman 00:53
Tatlım Tatlım (2017) Teaser Fragman 17.445 izlenme - 12 ay önce 17 Mart 2017'de gösterime girecek Tatlım Tatlım (Haybeden Gerçeküstü Aşk) filminin ilk teaser videosu yayınlandı.
Zombiye Bağladım - Yılmaz Erdoğan (haybeden Gerçeküstü Aşk) 01:34
Zombiye Bağladım - Yılmaz Erdoğan (haybeden Gerçeküstü Aşk) 12.264 izlenme - 3 yıl önce Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı “Haybeden Gerçeküstü Konuşmalar” adlı kitaptan uyarlanan iki kişilik oyun, kadın erkek ilişkisinin başlangıcından gittiği yere kadarki sürecini konu alan film seyirciyi güldürürken hayattan kesitler sunuyor.
Üstünde Ne Var? - Yılmaz Erdoğan (haybeden Gerçeküstü Aşk) 04:15
Üstünde Ne Var? - Yılmaz Erdoğan (haybeden Gerçeküstü Aşk) 6.103 izlenme - 3 yıl önce Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı “Haybeden Gerçeküstü Konuşmalar” adlı kitaptan uyarlanan iki kişilik oyun, kadın erkek ilişkisinin başlangıcından gittiği yere kadarki sürecini konu alan film seyirciyi güldürürken hayattan kesitler sunuyor.
Takiyettin / Haybeden Gerçeküstü Aşk 03:10
Takiyettin / Haybeden Gerçeküstü Aşk 6.132 izlenme - 3 yıl önce Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği ve Demet Akbağ ile birlikte oynadığı Haybeden Gerçeküstü Aşk sahneleri burada!
Siz Adeta Ailedensiniz - Yılmaz Erdoğan (haybeden Gerçeküstü Aşk) 03:05
Siz Adeta Ailedensiniz - Yılmaz Erdoğan (haybeden Gerçeküstü Aşk) 5.515 izlenme - 3 yıl önce Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı “Haybeden Gerçeküstü Konuşmalar” adlı kitaptan uyarlanan iki kişilik oyun, kadın erkek ilişkisinin başlangıcından gittiği yere kadarki sürecini konu alan film seyirciyi güldürürken hayattan kesitler sunuyor.
Kavga Sebebi / Haybeden Gerçeküstü Aşk 03:27
Kavga Sebebi / Haybeden Gerçeküstü Aşk 4.218 izlenme - 3 yıl önce Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği ve Demet Akbağ ile birlikte oynadığı Haybeden Gerçeküstü Aşk sahneleri burada!
Fazla Yoğurt Kullanmadım - Yılmaz Erdoğan (haybeden Gerçeküstü Aşk) 04:18
Fazla Yoğurt Kullanmadım - Yılmaz Erdoğan (haybeden Gerçeküstü Aşk) 3.773 izlenme - 3 yıl önce Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı “Haybeden Gerçeküstü Konuşmalar” adlı kitaptan uyarlanan iki kişilik oyun, kadın erkek ilişkisinin başlangıcından gittiği yere kadarki sürecini konu alan film seyirciyi güldürürken hayattan kesitler sunuyor.
Bazında Diye Bir İsim - Yılmaz Erdoğan (haybeden Gerçeküstü Aşk) 02:25
Bazında Diye Bir İsim - Yılmaz Erdoğan (haybeden Gerçeküstü Aşk) 3.733 izlenme - 3 yıl önce Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı “Haybeden Gerçeküstü Konuşmalar” adlı kitaptan uyarlanan iki kişilik oyun, kadın erkek ilişkisinin başlangıcından gittiği yere kadarki sürecini konu alan film seyirciyi güldürürken hayattan kesitler sunuyor.
Parti Kurmuşlar Haberleri Yok - Yılmaz Erdoğan (Haybeden Gerçek Üstü Aşk) 04:14
Parti Kurmuşlar Haberleri Yok - Yılmaz Erdoğan (Haybeden Gerçek Üstü Aşk) 3.619 izlenme - 3 yıl önce Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı “Haybeden Gerçeküstü Konuşmalar” adlı kitaptan uyarlanan iki kişilik oyun, kadın erkek ilişkisinin başlangıcından gittiği yere kadarki sürecini konu alan film seyirciyi güldürürken hayattan kesitler sunuyor.
Kainatın Sırrı Bedava - Yılmaz Erdoğan (Haybeden Gerçeküstü Aşk) 04:05
Kainatın Sırrı Bedava - Yılmaz Erdoğan (Haybeden Gerçeküstü Aşk) 3.336 izlenme - 3 yıl önce Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı “Haybeden Gerçeküstü Konuşmalar” adlı kitaptan uyarlanan iki kişilik oyun, kadın erkek ilişkisinin başlangıcından gittiği yere kadarki sürecini konu alan film seyirciyi güldürürken hayattan kesitler sunuyor.
Araya Kaçıyor Laf Çıkıyor - Yılmaz Erdoğan (haybeden Gerçeküstü Aşk) 09:16
Araya Kaçıyor Laf Çıkıyor - Yılmaz Erdoğan (haybeden Gerçeküstü Aşk) 3.300 izlenme - 3 yıl önce Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı “Haybeden Gerçeküstü Konuşmalar” adlı kitaptan uyarlanan iki kişilik oyun, kadın erkek ilişkisinin başlangıcından gittiği yere kadarki sürecini konu alan film seyirciyi güldürürken hayattan kesitler sunuyor.
 Mesaj / Haybeden Gerçeküstü Aşk 04:59
Mesaj / Haybeden Gerçeküstü Aşk 3.126 izlenme - 3 yıl önce Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği ve Demet Akbağ ile birlikte oynadığı Haybeden Gerçeküstü Aşk sahneleri burada!
Beraber İlk Film - Haybeden Gerçeküstü Aşk 04:29
Beraber İlk Film - Haybeden Gerçeküstü Aşk 2.880 izlenme - 3 yıl önce Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği ve Demet Akbağ ile birlikte oynadığı Haybeden Gerçeküstü Aşk sahneleri burada!
Üç Dizeden 6 Kompozisyon - Yılmaz Erdoğan (haybeden Gerçeküstü Aşk) 05:04
Üç Dizeden 6 Kompozisyon - Yılmaz Erdoğan (haybeden Gerçeküstü Aşk) 2.633 izlenme - 3 yıl önce Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı “Haybeden Gerçeküstü Konuşmalar” adlı kitaptan uyarlanan iki kişilik oyun, kadın erkek ilişkisinin başlangıcından gittiği yere kadarki sürecini konu alan film seyirciyi güldürürken hayattan kesitler sunuyor.
Evlenmek / Haybeden Gerçeküstü Aşk 09:07
Evlenmek / Haybeden Gerçeküstü Aşk 2.570 izlenme - 3 yıl önce Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği ve Demet Akbağ ile birlikte oynadığı Haybeden Gerçeküstü Aşk sahneleri burada!
 Eski Eş Muhabbeti / Haybeden Gerçeküstü Aşk 05:34
Eski Eş Muhabbeti / Haybeden Gerçeküstü Aşk 2.556 izlenme - 3 yıl önce Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği ve Demet Akbağ ile birlikte oynadığı Haybeden Gerçeküstü Aşk sahneleri burada!
 Üstünde Ne Var? / Haybeden Gerçeküstü Aşk 04:09
Üstünde Ne Var? / Haybeden Gerçeküstü Aşk 2.425 izlenme - 3 yıl önce Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği ve Demet Akbağ ile birlikte oynadığı Haybeden Gerçeküstü Aşk sahneleri burada!
O Adam / Haybeden Gerçeküstü Aşk 02:35
O Adam / Haybeden Gerçeküstü Aşk 2.363 izlenme - 3 yıl önce Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği ve Demet Akbağ ile birlikte oynadığı Haybeden Gerçeküstü Aşk sahneleri burada!
Her Kadın Geç Kalır - Haybeden Gerçeküstü Aşk 04:02
Her Kadın Geç Kalır - Haybeden Gerçeküstü Aşk 1.982 izlenme - 3 yıl önce Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği ve Demet Akbağ ile birlikte oynadığı Haybeden Gerçeküstü Aşk sahneleri burada!
Kadın Kokusu - Haybeden Gerçeküstü Aşk 08:55
Kadın Kokusu - Haybeden Gerçeküstü Aşk 1.901 izlenme - 3 yıl önce Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği ve Demet Akbağ ile birlikte oynadığı Haybeden Gerçeküstü Aşk sahneleri burada!
 Temizlik Dersi / Haybeden Gerçeküstü Aşk 02:54
Temizlik Dersi / Haybeden Gerçeküstü Aşk 1.901 izlenme - 3 yıl önce Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği ve Demet Akbağ ile birlikte oynadığı Haybeden Gerçeküstü Aşk sahneleri burada!
Shakespare Karakteri / Haybeden Gerçeküstü Aşk 09:09
Shakespare Karakteri / Haybeden Gerçeküstü Aşk 1.899 izlenme - 3 yıl önce Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği ve Demet Akbağ ile birlikte oynadığı Haybeden Gerçeküstü Aşk sahneleri burada
 Seni Seviyorum Demek / Haybeden Gerçeküstü Aşk 04:12
Seni Seviyorum Demek / Haybeden Gerçeküstü Aşk 1.854 izlenme - 3 yıl önce Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği ve Demet Akbağ ile birlikte oynadığı Haybeden Gerçeküstü Aşk sahneleri burada!
 Enteresan Tespit / Haybeden Gerçeküstü Aşk 07:07
Enteresan Tespit / Haybeden Gerçeküstü Aşk 1.742 izlenme - 3 yıl önce Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği ve Demet Akbağ ile birlikte oynadığı Haybeden Gerçeküstü Aşk sahneleri burada!
eski sevgililer ve köfte 09:45
eski sevgililer ve köfte 2.834 izlenme - 7 yıl önce haybeden gerçek üstü aşk
 Parti / Haybeden Gerçeküstü Aşk 03:00
Parti / Haybeden Gerçeküstü Aşk 1.150 izlenme - 3 yıl önce Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği ve Demet Akbağ ile birlikte oynadığı Haybeden Gerçeküstü Aşk videoları burada!
Haybeden Gerçek Üstü Seçim - Kuzey Kore 01:00
Haybeden Gerçek Üstü Seçim - Kuzey Kore 1.002 izlenme - 2 yıl önce Kuzey Kore'de parlamento seçimleri yapılıyormuş. Devlet Başkanı Kim Jong Un'un yönetimi altında yapılan ilk seçimlerde, 687 seçim bölgesinden Yüksek Halk Meclisi vekilleri belirleniyormuş da bu nasıl bir tiyatrodur acaba diyesi geliyor insanın... Neyse detayları dinleyip izleyin en iyisi.
Balayı / Haybeden Gerçeküstü Aşk 04:00
Balayı / Haybeden Gerçeküstü Aşk 1.029 izlenme - 3 yıl önce Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği ve Demet Akbağ ile birlikte oynadığı Haybeden Gerçeküstü Aşk sahneler burada!
Zombiye Bağladım - Haybeden Gerçeküstü Aşk 01:28
Zombiye Bağladım - Haybeden Gerçeküstü Aşk 933 izlenme - 3 yıl önce Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği ve Demet Akbağ ile birlikte oynadığı Haybeden Gerçeküstü Aşk sahneleri burada!