Hoşgeldiniz!

Haybeden Videoları İzle

Tatlım Tatlım (2017) Fragman 02:19
Tatlım Tatlım (2017) Fragman 119.321 izlenme - 4 ay önce 17 Mart 2017'de gösterimde olacak Tatlım Tatlım filminin fragmanı. Dört ayrı çift aynı partide tanışır ve aralarında tatlım-tatlım bir ilişki başlar ise.. Ve bu haybeden gerçeküstü bir aşk ise... İlişkinin her evresi bir durum komedisi iken, bir an hoşlaşılıp ardından hemen didişilir ise... Akla şöyle bir soru gelebilir mi: Ey sevgili sevgililer sizin aşka işiniz yok mu? Yılmaz Erdoğan’ın senaristliğini ve yönetmenliğini üstlendiği, aşkın farklı dönemlerini anlatan bu romantik komedide başrolleri Aylin Kontente, Büşra Pekin, Gupse Özay, Şebnem Bozoklu, Bülent Emrah Parlak, Çağlar Çorumlu, Fatih Artman ve Serkan Keskin paylaşıyor. Yazan / Yöneten: Yılmaz Erdoğan Yapımcı: Necati Akpınar
Tatlım Tatlım (2017) Teaser Fragman 00:53
Tatlım Tatlım (2017) Teaser Fragman 10.769 izlenme - 5 ay önce 17 Mart 2017'de gösterime girecek Tatlım Tatlım (Haybeden Gerçeküstü Aşk) filminin ilk teaser videosu yayınlandı.
Zombiye Bağladım - Yılmaz Erdoğan (haybeden Gerçeküstü Aşk) 01:34
Zombiye Bağladım - Yılmaz Erdoğan (haybeden Gerçeküstü Aşk) 9.122 izlenme - 3 yıl önce Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı “Haybeden Gerçeküstü Konuşmalar” adlı kitaptan uyarlanan iki kişilik oyun, kadın erkek ilişkisinin başlangıcından gittiği yere kadarki sürecini konu alan film seyirciyi güldürürken hayattan kesitler sunuyor.
Üstünde Ne Var? - Yılmaz Erdoğan (haybeden Gerçeküstü Aşk) 04:15
Üstünde Ne Var? - Yılmaz Erdoğan (haybeden Gerçeküstü Aşk) 2.156 izlenme - 3 yıl önce Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı “Haybeden Gerçeküstü Konuşmalar” adlı kitaptan uyarlanan iki kişilik oyun, kadın erkek ilişkisinin başlangıcından gittiği yere kadarki sürecini konu alan film seyirciyi güldürürken hayattan kesitler sunuyor.
Bazında Diye Bir İsim - Yılmaz Erdoğan (haybeden Gerçeküstü Aşk) 02:25
Bazında Diye Bir İsim - Yılmaz Erdoğan (haybeden Gerçeküstü Aşk) 1.962 izlenme - 3 yıl önce Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı “Haybeden Gerçeküstü Konuşmalar” adlı kitaptan uyarlanan iki kişilik oyun, kadın erkek ilişkisinin başlangıcından gittiği yere kadarki sürecini konu alan film seyirciyi güldürürken hayattan kesitler sunuyor.
Siz Adeta Ailedensiniz - Yılmaz Erdoğan (haybeden Gerçeküstü Aşk) 03:05
Siz Adeta Ailedensiniz - Yılmaz Erdoğan (haybeden Gerçeküstü Aşk) 1.882 izlenme - 3 yıl önce Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı “Haybeden Gerçeküstü Konuşmalar” adlı kitaptan uyarlanan iki kişilik oyun, kadın erkek ilişkisinin başlangıcından gittiği yere kadarki sürecini konu alan film seyirciyi güldürürken hayattan kesitler sunuyor.
Takiyettin / Haybeden Gerçeküstü Aşk 03:10
Takiyettin / Haybeden Gerçeküstü Aşk 1.884 izlenme - 3 yıl önce Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği ve Demet Akbağ ile birlikte oynadığı Haybeden Gerçeküstü Aşk sahneleri burada!
Fazla Yoğurt Kullanmadım - Yılmaz Erdoğan (haybeden Gerçeküstü Aşk) 04:18
Fazla Yoğurt Kullanmadım - Yılmaz Erdoğan (haybeden Gerçeküstü Aşk) 1.735 izlenme - 3 yıl önce Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı “Haybeden Gerçeküstü Konuşmalar” adlı kitaptan uyarlanan iki kişilik oyun, kadın erkek ilişkisinin başlangıcından gittiği yere kadarki sürecini konu alan film seyirciyi güldürürken hayattan kesitler sunuyor.
Parti Kurmuşlar Haberleri Yok - Yılmaz Erdoğan (Haybeden Gerçek Üstü Aşk) 04:14
Parti Kurmuşlar Haberleri Yok - Yılmaz Erdoğan (Haybeden Gerçek Üstü Aşk) 1.429 izlenme - 3 yıl önce Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı “Haybeden Gerçeküstü Konuşmalar” adlı kitaptan uyarlanan iki kişilik oyun, kadın erkek ilişkisinin başlangıcından gittiği yere kadarki sürecini konu alan film seyirciyi güldürürken hayattan kesitler sunuyor.
Her Kadın Geç Kalır - Haybeden Gerçeküstü Aşk 04:02
Her Kadın Geç Kalır - Haybeden Gerçeküstü Aşk 1.434 izlenme - 3 yıl önce Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği ve Demet Akbağ ile birlikte oynadığı Haybeden Gerçeküstü Aşk sahneleri burada!
eski sevgililer ve köfte 09:45
eski sevgililer ve köfte 2.631 izlenme - 6 yıl önce haybeden gerçek üstü aşk
Kainatın Sırrı Bedava - Yılmaz Erdoğan (Haybeden Gerçeküstü Aşk) 04:05
Kainatın Sırrı Bedava - Yılmaz Erdoğan (Haybeden Gerçeküstü Aşk) 1.273 izlenme - 3 yıl önce Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı “Haybeden Gerçeküstü Konuşmalar” adlı kitaptan uyarlanan iki kişilik oyun, kadın erkek ilişkisinin başlangıcından gittiği yere kadarki sürecini konu alan film seyirciyi güldürürken hayattan kesitler sunuyor.
Üç Dizeden 6 Kompozisyon - Yılmaz Erdoğan (haybeden Gerçeküstü Aşk) 05:04
Üç Dizeden 6 Kompozisyon - Yılmaz Erdoğan (haybeden Gerçeküstü Aşk) 1.227 izlenme - 3 yıl önce Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı “Haybeden Gerçeküstü Konuşmalar” adlı kitaptan uyarlanan iki kişilik oyun, kadın erkek ilişkisinin başlangıcından gittiği yere kadarki sürecini konu alan film seyirciyi güldürürken hayattan kesitler sunuyor.
Araya Kaçıyor Laf Çıkıyor - Yılmaz Erdoğan (haybeden Gerçeküstü Aşk) 09:16
Araya Kaçıyor Laf Çıkıyor - Yılmaz Erdoğan (haybeden Gerçeküstü Aşk) 1.074 izlenme - 3 yıl önce Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı “Haybeden Gerçeküstü Konuşmalar” adlı kitaptan uyarlanan iki kişilik oyun, kadın erkek ilişkisinin başlangıcından gittiği yere kadarki sürecini konu alan film seyirciyi güldürürken hayattan kesitler sunuyor.
Haybeden Gerçek Üstü Seçim - Kuzey Kore 01:00
Haybeden Gerçek Üstü Seçim - Kuzey Kore 843 izlenme - 2 yıl önce Kuzey Kore'de parlamento seçimleri yapılıyormuş. Devlet Başkanı Kim Jong Un'un yönetimi altında yapılan ilk seçimlerde, 687 seçim bölgesinden Yüksek Halk Meclisi vekilleri belirleniyormuş da bu nasıl bir tiyatrodur acaba diyesi geliyor insanın... Neyse detayları dinleyip izleyin en iyisi.
Kadın Kokusu - Haybeden Gerçeküstü Aşk 08:55
Kadın Kokusu - Haybeden Gerçeküstü Aşk 1.010 izlenme - 3 yıl önce Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği ve Demet Akbağ ile birlikte oynadığı Haybeden Gerçeküstü Aşk sahneleri burada!
Evlenmek / Haybeden Gerçeküstü Aşk 09:07
Evlenmek / Haybeden Gerçeküstü Aşk 731 izlenme - 3 yıl önce Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği ve Demet Akbağ ile birlikte oynadığı Haybeden Gerçeküstü Aşk sahneleri burada!
 Üstünde Ne Var? / Haybeden Gerçeküstü Aşk 04:09
Üstünde Ne Var? / Haybeden Gerçeküstü Aşk 659 izlenme - 3 yıl önce Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği ve Demet Akbağ ile birlikte oynadığı Haybeden Gerçeküstü Aşk sahneleri burada!
Beraber İlk Film - Haybeden Gerçeküstü Aşk 04:29
Beraber İlk Film - Haybeden Gerçeküstü Aşk 580 izlenme - 3 yıl önce Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği ve Demet Akbağ ile birlikte oynadığı Haybeden Gerçeküstü Aşk sahneleri burada!
 Seni Seviyorum Demek / Haybeden Gerçeküstü Aşk 04:12
Seni Seviyorum Demek / Haybeden Gerçeküstü Aşk 538 izlenme - 3 yıl önce Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği ve Demet Akbağ ile birlikte oynadığı Haybeden Gerçeküstü Aşk sahneleri burada!
Balayı / Haybeden Gerçeküstü Aşk 04:00
Balayı / Haybeden Gerçeküstü Aşk 488 izlenme - 3 yıl önce Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği ve Demet Akbağ ile birlikte oynadığı Haybeden Gerçeküstü Aşk sahneler burada!
 Mesaj / Haybeden Gerçeküstü Aşk 04:59
Mesaj / Haybeden Gerçeküstü Aşk 473 izlenme - 3 yıl önce Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği ve Demet Akbağ ile birlikte oynadığı Haybeden Gerçeküstü Aşk sahneleri burada!
Shakespare Karakteri / Haybeden Gerçeküstü Aşk 09:09
Shakespare Karakteri / Haybeden Gerçeküstü Aşk 380 izlenme - 3 yıl önce Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği ve Demet Akbağ ile birlikte oynadığı Haybeden Gerçeküstü Aşk sahneleri burada
O Adam / Haybeden Gerçeküstü Aşk 02:35
O Adam / Haybeden Gerçeküstü Aşk 375 izlenme - 3 yıl önce Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği ve Demet Akbağ ile birlikte oynadığı Haybeden Gerçeküstü Aşk sahneleri burada!
Zombiye Bağladım - Haybeden Gerçeküstü Aşk 01:28
Zombiye Bağladım - Haybeden Gerçeküstü Aşk 356 izlenme - 3 yıl önce Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği ve Demet Akbağ ile birlikte oynadığı Haybeden Gerçeküstü Aşk sahneleri burada!
 Eski Eş Muhabbeti / Haybeden Gerçeküstü Aşk 05:34
Eski Eş Muhabbeti / Haybeden Gerçeküstü Aşk 356 izlenme - 3 yıl önce Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği ve Demet Akbağ ile birlikte oynadığı Haybeden Gerçeküstü Aşk sahneleri burada!
Kavga Sebebi / Haybeden Gerçeküstü Aşk 03:27
Kavga Sebebi / Haybeden Gerçeküstü Aşk 356 izlenme - 3 yıl önce Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği ve Demet Akbağ ile birlikte oynadığı Haybeden Gerçeküstü Aşk sahneleri burada!
 Enteresan Tespit / Haybeden Gerçeküstü Aşk 07:07
Enteresan Tespit / Haybeden Gerçeküstü Aşk 338 izlenme - 3 yıl önce Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği ve Demet Akbağ ile birlikte oynadığı Haybeden Gerçeküstü Aşk sahneleri burada!
 Temizlik Dersi / Haybeden Gerçeküstü Aşk 02:54
Temizlik Dersi / Haybeden Gerçeküstü Aşk 306 izlenme - 3 yıl önce Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği ve Demet Akbağ ile birlikte oynadığı Haybeden Gerçeküstü Aşk sahneleri burada!
Saati Sorsak Kavga Çıkıyor / Haybeden Gerçeküstü Aşk 03:01
Saati Sorsak Kavga Çıkıyor / Haybeden Gerçeküstü Aşk 285 izlenme - 3 yıl önce Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği ve Demet Akbağ ile birlikte oynadığı Haybeden Gerçeküstü Aşk sahneleri burada!