Hoşgeldiniz!

Haydar Aliyev Videoları İzle

Leonid Brejnev - Haydar Aliyev Buluşması 04:33
Leonid Brejnev - Haydar Aliyev Buluşması 529 izlenme - 7 ay önce Sovyetler Birliği Komünist Partisinin Genel Sekreteri ve Sovyetlerin lideri Leonid Brejnev Azerbaycan SSC'de Azerbaycan Komünist Partisinin Merkez Komitesinin lideri Haydar Aliyev ile görüşüyor. Lenin posterli coşkulu bir halk karşılamış Brejnev'i. Ayrıca Aliyev kendisinin elinden Sovyetler Birliği'nin en önemli madalyalarını ve ödüllerini almıştır.
Barış Manço - Haydar Aliyev Röportajı (1996) 24:39
Barış Manço - Haydar Aliyev Röportajı (1996) 202 izlenme - 2 yıl önce Barış Manço'nun Azerbaycan başbakanı mehrum Haydar Aliyev ile yaptığı sohbet. Barış abi Aliyev'le siyasetten, sanata, reime, piyanoya uzanan güzel bir sohnbet ediyor. Sonra Aliyev'e bir Türk ressamının resmini hediye ediyor. Sonra bahçe gezisi yapıp, bilardo oynayıp, çay sofrasına oturuyorlar. Röportajdan ziyade ahbap sohbetine benziyor bu olay.
Bakü - Erdoğan, Haydar Aliyev’in Kabri İle Türk Ve Azeri Şehitliklerini Ziyaret Etti 03:25
Bakü - Erdoğan, Haydar Aliyev’in Kabri İle Türk Ve Azeri Şehitliklerini Ziyaret Etti 106 izlenme - 3 yıl önce Başkent Bakü'de bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanı İlham Aliyev tarafından Cumhurbaşkanlığı Konutu'nda verilen yemeğin ardından, Haydar Aliyev ile önemli Azeri isimlerin kabirlerinin bulunduğu Fahri Hıyaban devlet mezarlığına geçti
Haydar Aliyev Sınıf Hatırası 02:49
Haydar Aliyev Sınıf Hatırası 111 izlenme - 4 yıl önce Haydar Aliyev 2012-2013 senesi 8/E Sınıfı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a “Haydar Aliyev Nişanı” 03:03
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a “Haydar Aliyev Nişanı” 95 izlenme - 3 yıl önce Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev tarafından Cumhurbaşkanı Erdoğan’a “Haydar Aliyev Nişanı” takdim edildi. Aliyev ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasını dinliyoruz.
Davutoğlu Aliyev’i Böyle Güldürdü 00:45
Davutoğlu Aliyev’i Böyle Güldürdü 29 izlenme - 1 yıl önce Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Azerabaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev’le birlikte düzenlediği ortak basın toplantısında rüzgar kelimesinin Azericesi olan ‘külek’ kelimesini kullanması, Aliyev’i ile Davutoğlu arasında gülüşmeye sebep oldu. Büyük lider Haydar Aliyev’in, ‘Bir devlet iki millet’ dediğini, vatan şairi Bahtiyar Vahapzade’nin de, ‘Türkiye ve Azerbaycan bir ananın iki oğlu’ dediğini hatırlatan söyleyen Başbakan Davutoğlu, “Biz bu şekilde birbirimize bağlanmışız. Bu bağlılık nesillerden nesillere intikal edecek. Biz de Bakü’nün rüzgarını, küleğini özlemişiz. Oradan muhabbet almaya geldik” dedi.
Haydar Aliyev'in Anıt Mezarını Ziyareti 01:32
Haydar Aliyev'in Anıt Mezarını Ziyareti 63 izlenme - 3 yıl önce Haydar Aliyev'in anıt mezarına çelenk bırakan Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha sonra Aliyev'in eşi Zarife Aliyeva'nın mezarına çiçek bıraktı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kars'ta Konuştu 01:24
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kars'ta Konuştu 74 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bugün de Karabağ’da zulme maruz kalan kardeşlerimizin acısını yüreğimizde hissediyoruz.
Haydar Aliyev Doğum Gününde Mezarı Başında Anıldı 01:06
Haydar Aliyev Doğum Gününde Mezarı Başında Anıldı 4 izlenme - 12 ay önce Azerbaycan’ın merhum Cumhurbaşkanı Haydar Aliyev’i 93. doğum gününde Bakü’deki mezarı başında anıldı. Azerbaycan’ın merhum Cumhurbaşkanı Haydar Aliyev, 93.doğum gününde düzenlenen resmi törenlerle anılıyor. Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, babası Haydar Aliyev’in doğum gününde Fahri Hiyaban'ı ziyaret etti. Cumhurbaşkanı Aliyev, Azerbaycan halkının Milli Lider’i Haydar Aliyev'in mezarına çelenk bıraktı. Resmi törene Başbakan Artur Rasizade, Milli Meclis Başkanı Oktay Esedov, bakanlar, komite temsilcileri ve milletvekilleri katıldı.
Haydar Aliyev bağnazlığa kapalı modern bir Azerbaycan hedeflemiştir 01:03
Haydar Aliyev bağnazlığa kapalı modern bir Azerbaycan hedeflemiştir 5 izlenme - 2 yıl önce 28.07.2015 günü timurhan32tr kanalına yüklediğim "AdnanOktarA9TV150516thaydaraliyev" başlıklı videoyu izleyin.
Haydar Aliyev bağnazlığa kapalı modern bir Azerbaycan hedeflemiştir 01:03
Haydar Aliyev bağnazlığa kapalı modern bir Azerbaycan hedeflemiştir 4 izlenme - 2 yıl önce Haydar Aliyev bağnazlığa kapalı modern bir Azerbaycan hedeflemiştir Adnan Oktar’ın 16 Mayıs 2015 tarihli A9 TV röportajından www.a9.com.tr www.harunyahya.org