Hoşgeldiniz!

Haydar Baş

Mezun Olduktan Sonra İş arayan Gencin İbretlik Hikayesi 01:00
Mezun Olduktan Sonra İş arayan Gencin İbretlik Hikayesi 2.676 izlenme - 1 yıl önce Sen çalış çabala üniversiteyi bitir iş bulama. Galiba bu birçoğumuzun yaşadığı bir sorun. Sevgili flash tv'nin duyarlı yapımcılarının dikkat çektiği bu konuyu izliyoruz.
canlı yayında dayak 08:25
canlı yayında dayak 8.121 izlenme - 7 yıl önce www.usakhabermerkezi.com
Haydar Baş - Atatürk Hafızdır Alevidir 02:08
Haydar Baş - Atatürk Hafızdır Alevidir 1.041 izlenme - 3 yıl önce Haydar Baş'tan yeni bir şey yumurtladı. Atatürk, hafızdır alevidir.
Haydar Baş - Devlet Bahçeli Amerika ile 20 Yılllığına Anlaşmış 01:52
Haydar Baş - Devlet Bahçeli Amerika ile 20 Yılllığına Anlaşmış 656 izlenme - 3 yıl önce Prof.Dr. Haydar Baş'ın Devlet Bahçeli hakkındaki görüşlerini dinliyoruz. Bahçeli'nin ekonomik bilgisini de değerlendiriyor.
Özgür Suriye Ordusu Münafıktır 01:37
Özgür Suriye Ordusu Münafıktır 442 izlenme - 3 yıl önce Özgür Suriye Ordusu'nun komuta kademesinde mossad ajanları var. Bununla hedeflenen 2 gaye olabilir. Birincisi, İslam toplumunu birbirine katmak. İki, İslam'dan intikam almak. Bu insanlar münafıktır ve Deccal'in askerleridir. Başka bir şey demem. Eyyorlamam bu yönde
Rusya Beni Dinledi ve Putin Dünya'nın Lideri Oldu 02:12
Rusya Beni Dinledi ve Putin Dünya'nın Lideri Oldu 482 izlenme - 3 yıl önce Rusya'nın 10 yıl önceki halini biliyorsunuz. Şu an Rusya beni dinledi ve Putin Dünya'nın lideri oldu. Kimin sayesinde? Haydar Hoca'nın sayesinde.
Bu İşi Bilen Tek Adam Var Dünyada - Haydar Baş 00:45
Bu İşi Bilen Tek Adam Var Dünyada - Haydar Baş 261 izlenme - 3 yıl önce Hiç bir ilim adamı batı dünyasından aldığı madalayalar Haydar Hocamkilerle sidik yarıştıramaz.
Türkiye Neden Kendi Parasını Basamıyor? - Haydar Baş 03:27
Türkiye Neden Kendi Parasını Basamıyor? - Haydar Baş 397 izlenme - 3 yıl önce Haydar Hocam, yine döktürmüş, şu adamı dinleseler kesinlikle enflasyon 0 olur...
Prof Dr Haydar Baş Belgeseli 04:46
Prof Dr Haydar Baş Belgeseli 294 izlenme - 4 yıl önce İcmaltürk_prof Dr Haydar Baş Belgeseli
Haydar Baş: Esad'ı eleştirenler şerefsiz köpek 04:40
Haydar Baş: Esad'ı eleştirenler şerefsiz köpek 435 izlenme - 5 yıl önce Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Haydar Baş Esad'ı yere göğe sığdıramazken eleştirenlere ise şerefsiz köpek dedi.
Atatürk Peygamber Soyundan Geliyor - Haydar Baş 01:57
Atatürk Peygamber Soyundan Geliyor - Haydar Baş 278 izlenme - 3 yıl önce Yorum yapmak istemiyorum. çünkü yorumlayacak bişey yok desemde duramıyorum. 1- Adam zaten yapacağını yapmış Türkiye ye kendi sağlığını hiçe sayarak, peygamber soyundan olsa ne olacak. 2- Yani bu şahıs bazen bir tarafından ne uyduracağını bilemiyor.
Çok Sayıda Rus Genci Haydar Baş Sayesinde Müslüman Oldu 00:33
Çok Sayıda Rus Genci Haydar Baş Sayesinde Müslüman Oldu 194 izlenme - 3 yıl önce İrşad ve ikan görevimizi de yapıyoruz. Çok sayıda Rus genci müslüman oldu. Bazıları Avrupa'ya, Amerika'ya gidiyor hıristiyan olup dönüyor, Haydar Hoca gittiği yerde insanları müslüman ediyor. Benim ile onlar arasındaki fark bu. Kusura Bakma Hocamda sizin gibiler yüzünden Müslümanlarda Ateist oluyor
Chp Liderinden Prof Dr Haydar Baş'a Ziyaret 01:57
Chp Liderinden Prof Dr Haydar Baş'a Ziyaret 267 izlenme - 4 yıl önce Kılıçdaroğlu İle Haydar Baş Mustafa Kemal Peygamber Soyundan Dindar Adam
Canlı Yayında İnfaz - Haydar Baş İçerir 01:00
Canlı Yayında İnfaz - Haydar Baş İçerir 255 izlenme - 3 yıl önce Harun Yahya Hoca efendimiz ile -işallah maşallah- farklı bir kulvarda aynı amaç için koşturan Haydar Baş adlı zat-ı şerif mmesaj tvdeki programında aykırı bir ses ile karşılaşır.Fakat o aykırı ses Haydar Paşa'nın sempatizanları tarafından çabucak kesildi.Ya da biz öyle sandık... Dipnot: Son 5 sn.ye dikkat ediyoruz..
Hz. İsa İnse Benim Cematim Olur 02:16
Hz. İsa İnse Benim Cematim Olur 228 izlenme - 3 yıl önce Profesör Doktor Haydar Baş zamanında demiş ki Hz İsa inse benim cematime katılır. Adam haklı Milli Ekonomi Modeli İle Rusyayı dize getirmiş. Geçende rus hamile bir gazeteciyi zorla korumasına öptürtmeye çalışan siyasetçiye Ne Mutlu Türküm dedirtmiştir.
Yiğit Bulut - Çözüm Milli Ekonomi Modeli 00:28
Yiğit Bulut - Çözüm Milli Ekonomi Modeli 226 izlenme - 3 yıl önce Yiğit Bey zamanında çözüm milli ekonomi modeli demiş. Doğru demiş Rusya bile anladı değerini bir biz anlamadık.
Mustafa Kemal Atatürk Halife Olacaktı - Haydar Baş 00:46
Mustafa Kemal Atatürk Halife Olacaktı - Haydar Baş 157 izlenme - 3 yıl önce "Ey insanlar! Ben hilafet emrini kıyamet gününe kadar imamet veraseti olarak neslime emanet ediyorum." Diyorlar ki; Mustafa Kemal Atatürk hilafeti kaldırdı. Ben vasiyetini okudum. İslam ülkeleriyle istişare meclisi kurarak hilafeti getirecekti. O da bu nesilden (Atatürk seyyiddir) olacağı için elbette Mustafa Kemal olacaktı. Adam bindiği dalı keser mi?
Haydar Baş: Ev Hanımlarına Bin 500 TL Maaş Vereceğiz 02:49
Haydar Baş: Ev Hanımlarına Bin 500 TL Maaş Vereceğiz 113 izlenme - 3 yıl önce Haydar Baş: 'Ev hanımlarına bin 500 TL maaş vereceğiz' Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş, partisinin Milli Ekonomi Modeli'nde yer alan aile politikasını açıkladı. Haydar Baş, “Bizim iktidarımızda her Türk kadını bin 500 TL ev hanımı maaşı alacaktır” dedi.
Atatürk'ün Annesine Atılan İftira Karşısında Haydar Baş Ne Yaptı? 02:45
Atatürk'ün Annesine Atılan İftira Karşısında Haydar Baş Ne Yaptı? 46 izlenme - 1 yıl önce Üstat diye kabul ettiğimiz insanların etrafında kümeleşirdik. O sohbetlerde düşüncesi ve kabiliyetine inandığımız kişiler Atatürk'ün annesine öyle iftiralar yapardı ki...
Prof. Dr. Haydar Baş'ın Rusya Çıkartması 04:18
Prof. Dr. Haydar Baş'ın Rusya Çıkartması 120 izlenme - 3 yıl önce Malumunuz alternatifsizlikten yakınan halkımız körü körüne bağlandıkları insanların ardından gitmeyi çok seviyor Sabah kanalları zapladığım sırada Haydar Baş beyin kanalında bu habere vurgu yapılarak Rusyanın Ekonomik dar boğazı Haydar hocanın kendine has yorumladığı ekonomi planı ile aşmış ve yeniden Amerikaya kafa tutacak hale geldiği iddia ediliyordu.Ülkemiz için Faydalıdır Faydasızdır onu bilemem ama Bildiğim bir şey varsa Bu ülkede Farklı fikirlerin Ağaçta kalan kedi kadar Haber değerinin olmadığıdır.Sonrada ileri demokrasi ve Milletin iradesi diye kasım kasım kasılmayıda iyi beceriyoruz saygılar efenim
Mustafa Kemal Atatürk Kimdir (Haydar Baş) 04:57
Mustafa Kemal Atatürk Kimdir (Haydar Baş) 28 izlenme - 1 yıl önce Yeni Mesaj Gazetesi tarafından Eskişehir'de organize edilen Milli Kahramanlarımızı anma programının kapanış konuşmasını Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş yaptı.
Ekonomi Hesap İşi Değil Nasip İşidir - Haydar Baş 00:55
Ekonomi Hesap İşi Değil Nasip İşidir - Haydar Baş 76 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin değil Dünya'nın tek kurtuluşu var. O da Bağımsız Türkiye Partisi'nin ortaya koymuş olduğu Milli Ekonomi Modelidir. O yüzden devletlerin, milletlerin dönüp dolaşacağı yer kürkçü dükkanıdır. Yani Bağımsız Türkiye Partisidir.
Haydar Baş: Asgari Ücret 5 Bin TL Olacak 00:23
Haydar Baş: Asgari Ücret 5 Bin TL Olacak 67 izlenme - 3 yıl önce Oy oranlarının yüzde 11 olduğunu iddia eden Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Haydar Baş iktidara geldiklerinde asgari ücreti 5 bin lira yapacaklarını söyledi. Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Haydar Baş, resmi Twitter adresi üzerinden seçim vaatlerini açıkladı. Haydar Baş, seçimleri kazanması halinde asgari ücrete zam yapacağı vaadinde bulunarak, "Milli Ekonomi Modeli ile memurun ve işçinin asgari ücretini 5000 TL vereceğim'' dedi. Baş attığı tweette ayrıca, "Rusya'yı lider ülke yapan tezim Türkiye'nin son şansıdır" ifadelerini kullandı. Baş, geçtiğimiz günlerde partisinin oy oranının yüzde 11 olduğunu öne sürmüştü.
Haydar Baş'tan Esad'a Övgü Dolu Sözler! 04:40
Haydar Baş'tan Esad'a Övgü Dolu Sözler! 88 izlenme - 5 yıl önce Haydar Baş'tan Esad'a Övgü Dolu Sözler!
Atatürk'ün Hz. Muhammed Hakkında Sözleri (Haydar Baş) 01:54
Atatürk'ün Hz. Muhammed Hakkında Sözleri (Haydar Baş) 19 izlenme - 1 yıl önce Mustafa Kemal Atatürk'ün İslam ve Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed hakkında söylediklerini Haydar Baş bizlere hatırlatıyor.
Mustafa Kemal Atatürk Hafızdır (Haydar Baş) 02:05
Mustafa Kemal Atatürk Hafızdır (Haydar Baş) 19 izlenme - 1 yıl önce Mustafa Kemal Atatürk 7 yaşında Kuran'ı hatmetti. 8 Yaşında hıfsetti. Ankara'da Hacı Bayram-ı Veli Camii'de ve Leblebici Camii'de bütün ramazanlarda gider ibadetini yapardı, hatmi şerif okuturdu. Balıkesir'in Nasrullah Camii'de 60 sayfalık bir hutbe irad etti.
Alperen Ocaklarından Destici'ye İhsanoğlu Tepkisi (1) 02:10
Alperen Ocaklarından Destici'ye İhsanoğlu Tepkisi (1) 146 izlenme - 4 yıl önce Alperen Ocakları Genel Başkanı Serkan Tüzün, BBP'nin Ekmeleddin İhsanoğlu'na destek açıklamasının, "asla bir araya gelemeyecek" CHP ve BBP isimlerini bir araya getirdiğini belirterek, "Bu da BBP kurucusu Muhsin Yazıcıoğlu eliyle oluşturulmuş Büyük Birlik ruhunu bağrından hançerlemiştir.
HAYDAR BAŞ KAFİRİ ESADÇI BİR MUT-A ÇOCUĞU Şİ-A KÖPEĞİDİR ERDOĞANA NE DİYOR TANIYIN İRANCI MECUSİLERİ 01:20
HAYDAR BAŞ KAFİRİ ESADÇI BİR MUT-A ÇOCUĞU Şİ-A KÖPEĞİDİR ERDOĞANA NE DİYOR TANIYIN İRANCI MECUSİLERİ 35 izlenme - 1 yıl önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIR
Haydar Baş: Şu Anda Görünen Oy Oranımız Yüzde 11 00:21
Haydar Baş: Şu Anda Görünen Oy Oranımız Yüzde 11 43 izlenme - 3 yıl önce Oy oranlarının yüzde 11 seviyesinde olduğunu belirten BTP Lideri, teşkilatı uyararak "Meclis'e gireceğiz inancıyla çalışırsanız en az yüzde 20'lere çıkarsınız" dedi.
Atatürk'e Nakşibendi Tarikatı Şeyhleri Karşı Çıkmıştır (Haydar Baş) 03:15
Atatürk'e Nakşibendi Tarikatı Şeyhleri Karşı Çıkmıştır (Haydar Baş) 13 izlenme - 1 yıl önce Osmanlı'nın yıkılışında İngilizlerin işine gelen tüm isyanların başında Nakşi Şeyhler yer alıyor. Mustafa Kemal Atatürk kurtuluş savaşı verirken yine ona karşısında olan tüm istanların başında yine Nakşi Şeyhler yer alıyor.