Hoşgeldiniz!

Haydar Baş Videoları İzle

Mezun Olduktan Sonra İş arayan Gencin İbretlik Hikayesi 01:00
Mezun Olduktan Sonra İş arayan Gencin İbretlik Hikayesi 2.380 izlenme - 3 ay önce Sen çalış çabala üniversiteyi bitir iş bulama. Galiba bu birçoğumuzun yaşadığı bir sorun. Sevgili flash tv'nin duyarlı yapımcılarının dikkat çektiği bu konuyu izliyoruz.
canlı yayında dayak 08:25
canlı yayında dayak 8.058 izlenme - 6 yıl önce www.usakhabermerkezi.com
Haydar Baş - Devlet Bahçeli Amerika ile 20 Yılllığına Anlaşmış 01:52
Haydar Baş - Devlet Bahçeli Amerika ile 20 Yılllığına Anlaşmış 607 izlenme - 2 yıl önce Prof.Dr. Haydar Baş'ın Devlet Bahçeli hakkındaki görüşlerini dinliyoruz. Bahçeli'nin ekonomik bilgisini de değerlendiriyor.
Haydar Baş - Atatürk Hafızdır Alevidir 02:08
Haydar Baş - Atatürk Hafızdır Alevidir 658 izlenme - 2 yıl önce Haydar Baş'tan yeni bir şey yumurtladı. Atatürk, hafızdır alevidir.
Özgür Suriye Ordusu Münafıktır 01:37
Özgür Suriye Ordusu Münafıktır 333 izlenme - 1 yıl önce Özgür Suriye Ordusu'nun komuta kademesinde mossad ajanları var. Bununla hedeflenen 2 gaye olabilir. Birincisi, İslam toplumunu birbirine katmak. İki, İslam'dan intikam almak. Bu insanlar münafıktır ve Deccal'in askerleridir. Başka bir şey demem. Eyyorlamam bu yönde
Rusya Beni Dinledi ve Putin Dünya'nın Lideri Oldu 02:12
Rusya Beni Dinledi ve Putin Dünya'nın Lideri Oldu 442 izlenme - 2 yıl önce Rusya'nın 10 yıl önceki halini biliyorsunuz. Şu an Rusya beni dinledi ve Putin Dünya'nın lideri oldu. Kimin sayesinde? Haydar Hoca'nın sayesinde.
Prof Dr Haydar Baş Belgeseli 04:46
Prof Dr Haydar Baş Belgeseli 293 izlenme - 3 yıl önce İcmaltürk_prof Dr Haydar Baş Belgeseli
Türkiye Neden Kendi Parasını Basamıyor? - Haydar Baş 03:27
Türkiye Neden Kendi Parasını Basamıyor? - Haydar Baş 330 izlenme - 2 yıl önce Haydar Hocam, yine döktürmüş, şu adamı dinleseler kesinlikle enflasyon 0 olur...
Bu İşi Bilen Tek Adam Var Dünyada - Haydar Baş 00:45
Bu İşi Bilen Tek Adam Var Dünyada - Haydar Baş 171 izlenme - 2 yıl önce Hiç bir ilim adamı batı dünyasından aldığı madalayalar Haydar Hocamkilerle sidik yarıştıramaz.
Haydar Baş: Esad'ı eleştirenler şerefsiz köpek 04:40
Haydar Baş: Esad'ı eleştirenler şerefsiz köpek 351 izlenme - 3 yıl önce Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Haydar Baş Esad'ı yere göğe sığdıramazken eleştirenlere ise şerefsiz köpek dedi.
Çok Sayıda Rus Genci Haydar Baş Sayesinde Müslüman Oldu 00:33
Çok Sayıda Rus Genci Haydar Baş Sayesinde Müslüman Oldu 162 izlenme - 2 yıl önce İrşad ve ikan görevimizi de yapıyoruz. Çok sayıda Rus genci müslüman oldu. Bazıları Avrupa'ya, Amerika'ya gidiyor hıristiyan olup dönüyor, Haydar Hoca gittiği yerde insanları müslüman ediyor. Benim ile onlar arasındaki fark bu. Kusura Bakma Hocamda sizin gibiler yüzünden Müslümanlarda Ateist oluyor
Atatürk Peygamber Soyundan Geliyor - Haydar Baş 01:57
Atatürk Peygamber Soyundan Geliyor - Haydar Baş 201 izlenme - 2 yıl önce Yorum yapmak istemiyorum. çünkü yorumlayacak bişey yok desemde duramıyorum. 1- Adam zaten yapacağını yapmış Türkiye ye kendi sağlığını hiçe sayarak, peygamber soyundan olsa ne olacak. 2- Yani bu şahıs bazen bir tarafından ne uyduracağını bilemiyor.
Chp Liderinden Prof Dr Haydar Baş'a Ziyaret 01:57
Chp Liderinden Prof Dr Haydar Baş'a Ziyaret 262 izlenme - 3 yıl önce Kılıçdaroğlu İle Haydar Baş Mustafa Kemal Peygamber Soyundan Dindar Adam
HAYDAR BAŞ KAFİRİ ESADÇI BİR MUT-A ÇOCUĞU Şİ-A KÖPEĞİDİR ERDOĞANA NE DİYOR TANIYIN İRANCI MECUSİLERİ 01:20
HAYDAR BAŞ KAFİRİ ESADÇI BİR MUT-A ÇOCUĞU Şİ-A KÖPEĞİDİR ERDOĞANA NE DİYOR TANIYIN İRANCI MECUSİLERİ 31 izlenme - 2 ay önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIR
Canlı Yayında İnfaz - Haydar Baş İçerir 01:00
Canlı Yayında İnfaz - Haydar Baş İçerir 168 izlenme - 1 yıl önce Harun Yahya Hoca efendimiz ile -işallah maşallah- farklı bir kulvarda aynı amaç için koşturan Haydar Baş adlı zat-ı şerif mmesaj tvdeki programında aykırı bir ses ile karşılaşır.Fakat o aykırı ses Haydar Paşa'nın sempatizanları tarafından çabucak kesildi.Ya da biz öyle sandık... Dipnot: Son 5 sn.ye dikkat ediyoruz..
Hz. İsa İnse Benim Cematim Olur 02:16
Hz. İsa İnse Benim Cematim Olur 185 izlenme - 2 yıl önce Profesör Doktor Haydar Baş zamanında demiş ki Hz İsa inse benim cematime katılır. Adam haklı Milli Ekonomi Modeli İle Rusyayı dize getirmiş. Geçende rus hamile bir gazeteciyi zorla korumasına öptürtmeye çalışan siyasetçiye Ne Mutlu Türküm dedirtmiştir.
Yiğit Bulut - Çözüm Milli Ekonomi Modeli 00:28
Yiğit Bulut - Çözüm Milli Ekonomi Modeli 175 izlenme - 2 yıl önce Yiğit Bey zamanında çözüm milli ekonomi modeli demiş. Doğru demiş Rusya bile anladı değerini bir biz anlamadık.
Mustafa Kemal Atatürk Halife Olacaktı - Haydar Baş 00:46
Mustafa Kemal Atatürk Halife Olacaktı - Haydar Baş 116 izlenme - 2 yıl önce "Ey insanlar! Ben hilafet emrini kıyamet gününe kadar imamet veraseti olarak neslime emanet ediyorum." Diyorlar ki; Mustafa Kemal Atatürk hilafeti kaldırdı. Ben vasiyetini okudum. İslam ülkeleriyle istişare meclisi kurarak hilafeti getirecekti. O da bu nesilden (Atatürk seyyiddir) olacağı için elbette Mustafa Kemal olacaktı. Adam bindiği dalı keser mi?
Prof. Dr. Haydar Baş'ın Rusya Çıkartması 04:18
Prof. Dr. Haydar Baş'ın Rusya Çıkartması 110 izlenme - 2 yıl önce Malumunuz alternatifsizlikten yakınan halkımız körü körüne bağlandıkları insanların ardından gitmeyi çok seviyor Sabah kanalları zapladığım sırada Haydar Baş beyin kanalında bu habere vurgu yapılarak Rusyanın Ekonomik dar boğazı Haydar hocanın kendine has yorumladığı ekonomi planı ile aşmış ve yeniden Amerikaya kafa tutacak hale geldiği iddia ediliyordu.Ülkemiz için Faydalıdır Faydasızdır onu bilemem ama Bildiğim bir şey varsa Bu ülkede Farklı fikirlerin Ağaçta kalan kedi kadar Haber değerinin olmadığıdır.Sonrada ileri demokrasi ve Milletin iradesi diye kasım kasım kasılmayıda iyi beceriyoruz saygılar efenim
Haydar Baş: Ev Hanımlarına Bin 500 TL Maaş Vereceğiz 02:49
Haydar Baş: Ev Hanımlarına Bin 500 TL Maaş Vereceğiz 60 izlenme - 2 yıl önce Haydar Baş: 'Ev hanımlarına bin 500 TL maaş vereceğiz' Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş, partisinin Milli Ekonomi Modeli'nde yer alan aile politikasını açıkladı. Haydar Baş, “Bizim iktidarımızda her Türk kadını bin 500 TL ev hanımı maaşı alacaktır” dedi.
Haydar Baş: Asgari Ücret 5 Bin TL Olacak 00:23
Haydar Baş: Asgari Ücret 5 Bin TL Olacak 66 izlenme - 2 yıl önce Oy oranlarının yüzde 11 olduğunu iddia eden Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Haydar Baş iktidara geldiklerinde asgari ücreti 5 bin lira yapacaklarını söyledi. Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Haydar Baş, resmi Twitter adresi üzerinden seçim vaatlerini açıkladı. Haydar Baş, seçimleri kazanması halinde asgari ücrete zam yapacağı vaadinde bulunarak, "Milli Ekonomi Modeli ile memurun ve işçinin asgari ücretini 5000 TL vereceğim'' dedi. Baş attığı tweette ayrıca, "Rusya'yı lider ülke yapan tezim Türkiye'nin son şansıdır" ifadelerini kullandı. Baş, geçtiğimiz günlerde partisinin oy oranının yüzde 11 olduğunu öne sürmüştü.
İRANIN Şİ-A KÖPEĞİ KAFİR HAYDAR BAŞ ALİ RADIYALLAHU TEALA ANHIN GÖREVLİ VARİSİYMİŞ AĞLAYAN DİNSİZLER 03:46
İRANIN Şİ-A KÖPEĞİ KAFİR HAYDAR BAŞ ALİ RADIYALLAHU TEALA ANHIN GÖREVLİ VARİSİYMİŞ AĞLAYAN DİNSİZLER 7 izlenme - 2 ay önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIR
Mustafa Kemal Atatürk Hafızdır (Haydar Baş) 02:05
Mustafa Kemal Atatürk Hafızdır (Haydar Baş) 6 izlenme - 4 ay önce Mustafa Kemal Atatürk 7 yaşında Kuran'ı hatmetti. 8 Yaşında hıfsetti. Ankara'da Hacı Bayram-ı Veli Camii'de ve Leblebici Camii'de bütün ramazanlarda gider ibadetini yapardı, hatmi şerif okuturdu. Balıkesir'in Nasrullah Camii'de 60 sayfalık bir hutbe irad etti.
Haydar Baş'tan Esad'a Övgü Dolu Sözler! 04:40
Haydar Baş'tan Esad'a Övgü Dolu Sözler! 84 izlenme - 3 yıl önce Haydar Baş'tan Esad'a Övgü Dolu Sözler!
Alperen Ocaklarından Destici'ye İhsanoğlu Tepkisi (1) 02:10
Alperen Ocaklarından Destici'ye İhsanoğlu Tepkisi (1) 146 izlenme - 3 yıl önce Alperen Ocakları Genel Başkanı Serkan Tüzün, BBP'nin Ekmeleddin İhsanoğlu'na destek açıklamasının, "asla bir araya gelemeyecek" CHP ve BBP isimlerini bir araya getirdiğini belirterek, "Bu da BBP kurucusu Muhsin Yazıcıoğlu eliyle oluşturulmuş Büyük Birlik ruhunu bağrından hançerlemiştir.
Ekonomi Hesap İşi Değil Nasip İşidir - Haydar Baş 00:55
Ekonomi Hesap İşi Değil Nasip İşidir - Haydar Baş 51 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'nin değil Dünya'nın tek kurtuluşu var. O da Bağımsız Türkiye Partisi'nin ortaya koymuş olduğu Milli Ekonomi Modelidir. O yüzden devletlerin, milletlerin dönüp dolaşacağı yer kürkçü dükkanıdır. Yani Bağımsız Türkiye Partisidir.
HABERTÜRK TV'de HAYDAR BAŞ RÜZGARI - TÜRKİYENİN SEÇİMİ 2015 (21.05.2015) 16:44
HABERTÜRK TV'de HAYDAR BAŞ RÜZGARI - TÜRKİYENİN SEÇİMİ 2015 (21.05.2015) 30 izlenme - 2 yıl önce Esasen biz bir vaatte bulunmuyoruz.Biz sistemimizin gereği olarak verilmesi gerekeni anlatıyoruz.Sistemde olanı anlatmak farklı bir şey, vaadettiğini anlatmak daha farklı bir şey.Onun için bendeniz şöyle ifade edeyim; Biz Türkiye şartlarında Asgari Ücret'i 5000 TL, hatta daha fazlası verilmek suretiyle verebilecek bir partiyiz.Her ev hanımına 1500 TL maaş verebilecek iktidardayız.Her Türk vatandaşına 1000 TL maaş verebilecek durumdayız.Yeni doğan çocuklara 15000 TL maaş verebilecek durumdayız.Her çocuğa 250 TL maaş verebilecek durumdayız.Bu örnekleri arttırabiliriz.Bütün bunları önümüze koyduğumuz zaman sistematik çalışılan bir sosyal devlet'in ürünü,projesi olduğunu göreceksiniz.Ben ekipler halinde çalışırım, ferdi vahit olarak çalışmam, ama olayın tasarımı,taslağı tamamen bana,şahsıma aittir.Görev veririm.Sen enerji konusunu işleyeceksin,sen madencilik konusunu işleyeceksin,sen tarım ve hayvancılığı işleyeceksin.Bunlar benim önüme gelir, dosya halinde ve biz bunu ölçer biçer sonunda konuşuruz. Habertürk Spikeri:Hepsini tek tek, bölüm bölüm inceleyerek bir tablo çıkarıyorsunuz dimi bir Türkiye tablosu çıkarıyorsunuz, maliyetler tablosu çıkarıyorsunuz? Prof.Dr.Haydar BAŞ:Sadece maliyetler değil, biz ne harcarsak ne alırız.Bakın bugün Türkiye'de olmayan şey; 949 TL asgari ücretle çalışan insanın topluma yansıyan katkı payı ile 5000 TL asgari ücret alan bir insanın topluma yansıyan katkı payı çok farklıdır.Birinin katma değeri 949 üzerinden 16'dır.Diğerinin katma değeri 5000 üzerinden 16'dır.Bunu hesapladığınız zaman arada en az 48.000 lira gibi büyük fark var. Habertürk Spikeri:Yani insanlar önce kazanacaklar, sonra harcayacaklar çarklar da böyle dönecek mi diyorsunuz? Prof.Dr.Haydar BAŞ:Hayır.Bizim sistemimiz çok farklı.Kazanmadan devlet ona verecek ve devlet onu çalışmaya teşvik edecek.Teşvik ettiğinin meyvesini hem devlet hem millet alacak.Dilerseniz biraz izah edeyim;Bu(milli ekonomi modeli) benim tezim.Ben bunu ilmi hale getirdim.Azerbaycan İktisat Üni.nin tezidir bu.Yani şahsıma da ait değildir.Şahsım bunu hazırladı ama o devletin malıdır bugün.Şimdi bizim asgari ücreti 5000 Tl vermemizin temel esprisi şu; Şimdi geziyoruz-araştırıyoruz- bir işçi arkadaşımızın,memur arkadaşımızın,emekli arkadaşımızın hülasa hiçbirinin geçimi yerinde değil.Ekmek alacak parası yok.Yoğurt alacak parası yok.Şeker alacak parası yok. Dikkat ederseniz eskiden hepsi gider bakkala deftere yazdırır öyle alırlardı.Şimdi plastik kartlarla beraber bu işi görüyorlar.Bankalaran kart alıyorlar, hesaba borç olarak yazdırıyorlar.İnsanlar gırtlağına kadar borçlanmışlar.Onun için bunun önünü açmamız lazım.Neyle açacağız?Devlet baba görevini görecek ve ona asgari ücreti 5000 TL olarak verecek. Habertürk Spikeri:Nasıl olacak,devlet nasıl verecek bu miktarı,bu maaşı? Prof.Dr.Haydar BAŞ:Bu maaşı vermesi için devletin bir geliri olacak.O gelir nedir?Bizim şuanda ki rakam itibariyle 2 Trilyon Kazancımız var.Ama biz uyguladığımız sistem gereği (kapitalist sistem) bu 2 Trilyon paranın karşılığında yani gelirin karşılığında paramızı devreye koyamıyoruz.Global güçler 35 yıldan beri dediler bize ki;Siz kendi paranızı basamazsınız.Convertible olamazsınız.Yani paranız Convertible olamaz.E ne olacak?Benim dolarımı alacaksınız hazinenize koyacaksınız ancak o şekilde paranızı basabilirsiniz.Bu bir esarettir...Bunu yıkacağız inşallah
Haydar Baş: Şu Anda Görünen Oy Oranımız Yüzde 11 00:21
Haydar Baş: Şu Anda Görünen Oy Oranımız Yüzde 11 42 izlenme - 2 yıl önce Oy oranlarının yüzde 11 seviyesinde olduğunu belirten BTP Lideri, teşkilatı uyararak "Meclis'e gireceğiz inancıyla çalışırsanız en az yüzde 20'lere çıkarsınız" dedi.
Cübbeli Ahmet Hocaefendi - İşte ''Gadir-i Hum Meselesinin'' Aslı 13:56
Cübbeli Ahmet Hocaefendi - İşte ''Gadir-i Hum Meselesinin'' Aslı 18 izlenme - 8 ay önce Cübbeli Ahmet Hocaefendi - İşte ''Gadir-i Hum Meselesinin'' Aslı Haydar Başa reddiye
Profesör Doktor Haydar Baş:Hz. İsa İnse Benim Cematim Olur 02:16
Profesör Doktor Haydar Baş:Hz. İsa İnse Benim Cematim Olur 40 izlenme - 3 yıl önce Profesör Doktor Haydar Baş zamanında demiş ki Hz İsa inse benim cematime katılır. Adam haklı Milli Ekonomi Modeli İle Rusyayı dize getirmiş. Geçende rus hamile bir gazeteciyi zorla korumasına öptürtmeye çalışan siyasetçiye Ne Mutlu Türküm dedirtmiştir.