Hoşgeldiniz!

hayırsever

Babaannesini Öldüresiye Sevdiği için Öldüren Adam - Adana 02:11
Babaannesini Öldüresiye Sevdiği için Öldüren Adam - Adana 7.478 izlenme - 2 yıl önce Elazığ'da 2003 yılında babaannesini bıçaklayarak öldürdüğü için 22 yıl hapis cezası alan ancak Sivas cezaevinden kaçan firari hükümlü Adana'da yakalanınca "Babaannemi öldüresiye seviyordum. öldürdüm. Onun için her gün Fatiha okuyorum" dedi.
Ahu Tuğba Hayırsever Olursa 04:25
Ahu Tuğba Hayırsever Olursa 11.503 izlenme - 3 yıl önce 3 Mayıs 1963 yılında İstanbul’da dünyaya gelen asıl adı Tuğba Çetin olan ve bir zamanlar birçok erkeğin hayallerinde yer almış olan sanatçı Türk sinemasında 80’li yılların seks sembollerinden biri olmuştur. Genellikle fahişe, uyuşturucu bağımlısı ama kalbi temiz karakterleri canlandırmıştır. Bir dönem gazinolarda da gösteriler yapan Ahu Ablamız’ın bu videosunda hayırsever olmak için hayat mücadelesi veren bir kadının dramatik hayat öyküsünü bulacağız…Alkışlarla gelsin…
Dilenci Şakası Yapmak Ve Koca Yürekli Rahmi Abi 05:35
Dilenci Şakası Yapmak Ve Koca Yürekli Rahmi Abi 3.629 izlenme - 2 yıl önce Eskilerden birçoğunuzun hatırlayacı şaka programı bir zahmet insanlara birşeyler yaptırıp para verme üzerine kurulu bir konsepte sahipti. Bu şakada ise hafif saf bir dilenci rolünde yoldan geçenleri çevirip belli şeyleri yapmasını istiyor. Karşısına koca yürekli Rahmi abi çıkıyor ve ciddi anlamda keşke öyle bir adam benim dedem olsaydı dedim. Yaptığı iyiliğin dışında istemeden para vermesi, eczaneye götüreyim demesi ve sen buradaysan ben sana gömlek getiririm demesiyle yürekleri feth ediyor. İnsan olmanın bize nasıl birşey olduğunu hatırlatan Rahmi abiye selam olsun.
Reza Zarrab'ın Ortağı Babek Zencani'ye İdam Cezası Verilmesi 00:27
Reza Zarrab'ın Ortağı Babek Zencani'ye İdam Cezası Verilmesi 3.848 izlenme - 2 yıl önce Bazen deriz ya yanlış yerde doğmuşum diye babek zencaninin de şanssızlığı bu Türkiye'de olsa hayırsever diye plaket alırdı iran idam ediyo. İranlı milyarder iş adamı Babek Zencani ile iki suç ortağı idama mahkûm edildi. İran'a yönelik petrol yaptırımlarının aşılmasına aracılık ettiği için ABD ve AB tarafından kara listeye alınan Zencani, şirketleri aracılığıyla satılan petrolden elde ettiği geliri zimmetine geçirmekle suçlanıyordu. Zencani'nin bu yolla zimmetine 2.8 milyar dolar geçirdiği öne sürülmüştü. Uluslararası haber ajansılarının 'son dakika' gelişmesi olarak geçtiği haberlere göre; İslam Mahkemesi, Zencani ve iki suç ortağını "yeryüzünde yolsuzluğu yayma" suçlamasıyla ölüm cezasına çarptırdı ve zimmetlerine geçirdikleri paraların iade edilmesine karar verdi. Hakkındaki idam kararını temyize götürme hakkı bulunan Zencani, İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani'nin talimatıyla Aralık 2013'te tutuklanmıştı. Zencani, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri ve Malezya'daki şirketleri aracılığıyla İran devleti adına milyonlarca varil petrol sattığını kabul etmişti. 42 yaşındaki Tahran doğumlu işadamı Babek Zencani’nin ismi Türkiye ile de yakından anılıyor. Zencani’nin Türkiye’de kurulu şirketleri de bulunuyor. Beşiktaş’ta bulunan Kont Group Kozmetik bu şirketlerden biri. Yine, Zencani ismi Onur Air ile de sıklıkla gündeme geldi. Zencani’nin avukatları geçtiğimiz günlerde İstanbul’da açtıkları davada Onur Air’in kendilerine ait olduğunu belirmişti. Zencani’nin ismi Azeri asıllı iş adamı Rıza Saraf ile de sıklıkla anıldı. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı müfettişlerinin hazırladığı bir raporda ikili arasında bir ilişkinin olduğu aktarıldı.
Akp Milletvekili Şamil Tayyar - Reza Zarrab Meselesi 01:30
Akp Milletvekili Şamil Tayyar - Reza Zarrab Meselesi 3.334 izlenme - 2 yıl önce Ne diyeceğimizi bilemiyoruz. Allah belasını versinmiş... Suçluysaymış, cezasını çeksinmiş. Ağlayacaksa karısı ağlasınmış. Bize neymiş, bizimle ne ilgisi varmış... Adalet yerini bulsunmuş. Eğer cemaat gibi bu da bizi kandırmıssaymış, Allah onun belasını versinmiş, biz hiç onun gerçek yüzünü görmemişmişiz, duymamışmışız. Biz görmemişmişiz ama ABD ve ABD'li savcı görmüşmüş... Burası neresiymiş, biz kimmişiz... Bunların bizimle ne ilgisi varmışmış... Ama ters takla olmadık değil; Faiz lobisi, dış güçlerin oyunu, CEHAPE zihniyeti gibi klasik cümleler duyamadık... İnsan alışınca bekliyor.
Erol Çam - Hayırsever Vatandaşla Komik Röportaj 02:36
Erol Çam - Hayırsever Vatandaşla Komik Röportaj 1.373 izlenme - 8 yıl önce istanbul beykozda hayırsever vatandaşla komik röportaj
Sünnet Olmak İçin Finlandiya'dan Türkiye'ye Gelen Gençler 00:50
Sünnet Olmak İçin Finlandiya'dan Türkiye'ye Gelen Gençler 345 izlenme - 2 yıl önce Finlandiya'da sünnet kültürü olmadığı ve sünnet olması için tıbbi bir zorunluluk olması lazımmış bu sebepten ötürü sünnet yaptıramamışlar sonradan müslüman olan gençler bir hayırsever iş adamıda bu gençleri Türkiye'ye getirip sünnet etmiş. Ben bu hayırsever iş adamları neredeyse bulmak istiyorum birazda bizi görün taş kaynatıp yiyoruz. 2 Beymen gömlek bile zor alıyoruz.
 40 Milyon Doları Bağışlayan Kanadalı Hayırsever 00:47
40 Milyon Doları Bağışlayan Kanadalı Hayırsever 381 izlenme - 4 yıl önce Kanada'nın Calgary kentinde yaşayan Tom Crist isimli şahıs, Lotto Max ve Lotto 6/49 isimli piyangolardan kazandığı toplam 40 milyon dolarlık ikramiyenin tamamını kanser araştırmaları için bağışladı. 40 milyon dolarlık cömertliği üzerine ülke basının ilgi odağı haline gelen Tom Crist, yerel basına yaptığı açıklamada, eşini kanser nedeniyle iki yıl önce kaybettiğini söyledi. "40 milyon dolara ihtiyacım yok" diyen Crist, paranın tamamını Calgary Kanser Merkezi'ne bağışladığını söyledi. Calgary'nin bugüne kadarki en büyük piyango ikramiyesini kazanan Tom Crist, kazandığını da piyango şirketinden arandığında öğrenmiş.
Çarşı'dan Reza Zarrab Açıklaması 06:04
Çarşı'dan Reza Zarrab Açıklaması 144 izlenme - 2 yıl önce Çarşının liderlerinden Ayhan Güner'in Reza Zarrab hakkındaki görüşleri ... Para için her şeyi yapabilecek potansiyeldeki başkana birilerinin dur demesı gerekiyor. Bu tür adamların birer kan emici olduğunu bilen çarşıda bu işe tepki gösteriyor. Çok da güzel cümlelerle...
Hayırsever İş Adamı Tarafından Yaptırılan Okul Eğitime Açıldı 03:12
Hayırsever İş Adamı Tarafından Yaptırılan Okul Eğitime Açıldı 5 izlenme - 4 hafta önce Hayırsever iş adamı tarafından yaptırılan okul eğitime açıldıVAN - Van'ın Başkale ilçesinde hayırsever iş adamı Ömer Yazgan tarafından yaptırılan iki derslikli ilkokul eğitime açıldı.
Hüsnü Ataberk Cami 06:51
Hüsnü Ataberk Cami 214 izlenme - 7 yıl önce kilise cami
Türk Kızılayı'ndan Muharrem Ayı İftarı 04:24
Türk Kızılayı'ndan Muharrem Ayı İftarı 34 izlenme - 3 yıl önce Türk Kızılayı ve Türkmen Alevi Bektaşi Derneği işbirliğiyle Muharrem Ayı İftarı Ankara Hacı Bayram Camii yerleşkesinde gerçekleştirilmiştir.
Cemile & Resul Kalko Anadolu Lisesi Hayır Sever Eğitim Girişimcisi Ümit Kalko Okul Yaptırıyor 04:27
Cemile & Resul Kalko Anadolu Lisesi Hayır Sever Eğitim Girişimcisi Ümit Kalko Okul Yaptırıyor 2 izlenme - 1 ay önce Cemile & Resul Kalko Anadolu Lisesi Hayır Sever Eğitim Girişimcisi İş Adamı Ümit Kalko Okul Yaptırıyor Ümit Kalko Vakfı olarak Hayır işlerinde tüm diğer eğitimcilere öncülük eden Ümit Kalko Karsta ki okul açılışında 150 kişilik heyette; Katılımcılar: Kars Valisi Rahmi Doğan, Ak Parti Kars Milletvekili Selahattin Beylibey, Kars Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, Kars Milli Eğitim Müdürü Gökhan Altun, Karslı işadamı Turgut Torunoğulları, Profesör Doktor Yusuf Kalko yeraldı. Kars halkı sevgi ve şükranları ile Ümit Kalkoyu bağrına bastı. eğitim yatırımcısı,hayırsever iş adamı,karsa okul yaptırıyor,ümit kalko vakfı,mektebim okulu,cemile resul anadolu lisesi ÜMİT KALKO ANADOLU LİSESİ'NİN TEMELİNİ ATTI Tarih: 29.10.2017 Saat: 13:37:08 Kanal Adı: ATV AVRUPA Program Adı: EKO PAZAR Süre: 00:04:27 Eğitim girişimcisi Ümit Kalko Anne ve Babasının adını taşıyacak olan anadolu lisesini serhat şehrimiz Kars'a yapı
Hayırsever 22.bölüm - Trt Diyanet 21:41
Hayırsever 22.bölüm - Trt Diyanet 20 izlenme - 2 yıl önce Kimi cami yaptırıyor, kimi öğrenci yurdu… Kimi kimsesizleri giydiriyor, kimi muhtaçlara gıda yardımı yapıyor. Anadolu insanı hayırda yarışıyor, TRT Diyanet, örnek insanlarımızı ekranlara taşıyor. http://www.diyanet.tv
Mal Varlığını Satıp Okul Yaptırdı - Hatay 04:43
Mal Varlığını Satıp Okul Yaptırdı - Hatay 35 izlenme - 3 yıl önce Vali Nihat Canpolat, Argıncık Camikebir Mahallesi'nde yaptırılan Burhanettin-Hanım Karamete İlköğretim Okulu'nun açılışında yaptığı konuşmada, Hanım Karamete'nin, birikmiş sermayesi olmamasına rağmen çok zor şartlarda okul yaptırdığını söyledi. Hayırsever Karamete'nin, kendisine ait gayrimenkulleri satıp, parasını biriktirerek eğitim camiasına bir okul kazandırdığını ifade eden Canpolat, şöyle konuştu: ''Bu durum gösterdi ki, hayır işlemek için birikmiş sermayeye gerek yok. İçinizden geliyorsa, insanlara hayırlı işler yapmak istiyorsanız, mutlaka çaresi bulunuyor. Bu okulun hangi fedakarlıklarla yapıldığını siz öğretmen ve öğrencilerimiz iyi bilsinler. Eğer sizler devlete ve millete hayırlı evlatlar olarak yetişirseniz, değerli teyzemizin hakkını ödemiş olursunuz. Allah nasip etmemiş, evladı olmamış ama, bundan sonra Hanım teyzemizin yüzlerce, binlerce evladı oldu. Türk milli eğitimi var olduğu sürece Hanım teyzemizin adı bu okulda gururla yazılı kalacak.'' Hanım Karamete de, ''Elimden ancak bu kadarı geldi. Gönlüm daha fazlasını yapmak isterdi. 8 derslikli 2 katlı okulun üstüne ilerde bir kat daha yaptıracağım. Tüm yavrularımıza hayırlı olsun'' dedi. Konuşmaların ardından, Vali Canpolat, Hanım Karamete'ye plaket verdi. 200 bin YTL'ye mal olan okulu açılışını yapan Hanım Karamete, 30 yıl önce ölen eşi Burhanettin Karamete'nin duvarda asılı fotoğrafına bakarak duygulanması üzerine Canpolat, ''O'nun hatırası için en hayırlı olanı yaptın'' diyerek, Karamete'yi teselli etti.
Kadın Çocukluğunun Geçtiği Yerlere Kızakla Yardım Götürdü 03:17
Kadın Çocukluğunun Geçtiği Yerlere Kızakla Yardım Götürdü 17 izlenme - 2 yıl önce Almanya'da yaşayan hayırsever kadın, kar nedeniyle ulaşım sağlanamayan Varto ilçesinin Taşlıyayla köyü Kuşburnu mezrasına temin ettiği yardım malzemelerini atlı kızakla ulaştırdı Naciye Deng: "Bu hava şartları beni korkutmadı, benim de çocukluğum buralarda geçti" YAHYA SEZGİN - Almanya'da turizm rehberliği yapan Naciye Deng (50) çocukluğunun geçtiği Varto ilçesinin Taşlıyayla köyü Kuşburnu mezrasındaki çocukları, her yıl olduğu gibi bu yıl da unutmadı.
Hayırsever İşadamından Kur'an Öğrenen Çocuklara Ücretsiz Dondurma 05:09
Hayırsever İşadamından Kur'an Öğrenen Çocuklara Ücretsiz Dondurma 3 izlenme - 5 ay önce Hayırsever işadamından Kur'an öğrenen çocuklara ücretsiz dondurmaMANİSA - Akhisar'da uzun yıllardır dondurmacılık sektöründe faaliyet gösteren bir işadamı geleneksel hale getirdiği Kur'an-ı Kerim Kurslarına katılan çocuklara ücretsiz dondurma dağıtımını bu yıl da gerçekleştirdi.
Hristiyan Hayırsever İslami Usulle Kurban Bağışladı 01:27
Hristiyan Hayırsever İslami Usulle Kurban Bağışladı 7 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Vanet tesislerindeki hayvanlardan detay- Ermeni asıllı Türk vatandaşı Avedis Kevork Hilkat'ın açıklamaları Hristiyan hayırsever İslami usulle kurban bağışladı- Ermeni asıllı Türk vatandaşı Avedis Kevork Hilkat: - "Hristiyanım fakat Müslümanların bu ibadetini çok benimsiyorum.
HAYIRSEVER 23.Bölüm - TRT DİYANET 21:48
HAYIRSEVER 23.Bölüm - TRT DİYANET 8 izlenme - 2 yıl önce Kimi cami yaptırıyor, kimi öğrenci yurdu… Kimi kimsesizleri giydiriyor, kimi muhtaçlara gıda yardımı yapıyor. Anadolu insanı hayırda yarışıyor, TRT Diyanet, örnek insanlarımızı ekranlara taşıyor. http://www.diyanet.tv
Hayırsever 33.bölüm 23:40
Hayırsever 33.bölüm 7 izlenme - 2 yıl önce Kimi cami yaptırıyor, kimi öğrenci yurdu… Kimi kimsesizleri giydiriyor, kimi muhtaçlara gıda yardımı yapıyor. Anadolu insanı hayırda yarışıyor, TRT Diyanet, örnek insanlarımızı ekranlara taşıyor. http://www.diyanet.tv
Hayırsever 24.bölüm - Trt Diyanet 21:24
Hayırsever 24.bölüm - Trt Diyanet 6 izlenme - 2 yıl önce Kimi cami yaptırıyor, kimi öğrenci yurdu… Kimi kimsesizleri giydiriyor, kimi muhtaçlara gıda yardımı yapıyor. Anadolu insanı hayırda yarışıyor, TRT Diyanet, örnek insanlarımızı ekranlara taşıyor. http://www.diyanet.tv
HAYIRSEVER 25.Bölüm 20:53
HAYIRSEVER 25.Bölüm 3 izlenme - 2 yıl önce Kimi cami yaptırıyor, kimi öğrenci yurdu… Kimi kimsesizleri giydiriyor, kimi muhtaçlara gıda yardımı yapıyor. Anadolu insanı hayırda yarışıyor, TRT Diyanet, örnek insanlarımızı ekranlara taşıyor. http://www.diyanet.tv