Hoşgeldiniz!

Hayranlık Videoları İzle

Makine Gibi Taş Döşeyen Adam 01:41
Makine Gibi Taş Döşeyen Adam 7.362 izlenme - 2 yıl önce Makine gibi taş döşeyen adamı hayranlıkla izliyoruz efenim, kendisine belediyede başarılar diliyoruz.
Hayranlık Uyandıracak Komik Şakalar 14:25
Hayranlık Uyandıracak Komik Şakalar 987 izlenme - 1 yıl önce Hayranlık Uyandıracak Komik Şakalar "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hayranlık Uyandıran Teknoloji Dinamik Projeksiyon. 02:31
Hayranlık Uyandıran Teknoloji Dinamik Projeksiyon. 264 izlenme - 6 ay önce Son dönemlerin en çok konuşulan teknolojik gelişmesi Dinamik Projeksiyon... Bu yeni nesil projeksiyon cihazı görüntüyü 1000 fps gibi çok hızlı bir süreye çıkarıyor ve bu sayede kameranın algıladığı yüzey ile projektörün oluşturduğu görüntünün oluşması arasında geçen süreyi 3 milisaniyeye indiriyor. Bu yüzden insan beyni ortaya çıkan görüntüyü anlık olarak oluşuyormuş gibi algılıyor. Özetle projeksiyon cihazının yansıtıldığı zeminde hareketli efektif görüntü sağlanabiliyor. Bu teknoloji de son olarak Belçika'daki butik animasyon stüdyosu SkullMapping'te kullanıldı. Antoon Verbeeck and Filip Sterckx tarafından oluşturulan stüdyodaki animasyonların sonuncusunda ise çocukları ve izleyenleri kendine hayran bırakan bir gösteri sergilendi.
Jaksonan'a Danslı Anma 02:03
Jaksonan'a Danslı Anma 3.142 izlenme - 8 yıl önce michael jackson ın türk hayranları istanbul da taksim de beat it tribute şarkısı eşliğinde dans ederek michael jakson ı hem andılar hemde ona olan sevgilerini gösterdiler..
Pers İmparatorluğunun kuruluşunun 2500. Senesi Kutlamaları 30:10
Pers İmparatorluğunun kuruluşunun 2500. Senesi Kutlamaları 360 izlenme - 2 yıl önce Kûruş-u Kebir (Büyük Kiros) tarafından Antik Dönemlerin en büyük imparatorluklarından olan Büyük Pers İmparatorluğunun kuruluşunun 2500.senesi 12-16 Ekim 1971 tarihinde İran Şahı Muhammed Rıza Pehlevi tarafından başlatılan kutlamalarda tüm Fars Halkının iştirakiyle büyük neşe ve coşkuyla kutlanmıştı. Tarihin en eski ve köklü medeniyetlerinden olan İran,kuruluşunu ve köklerini yüceliğine,ihtişamına ve zenginliğine yakışır şekilde kutlamıştı. O muhteşem kutlamalardan sadece bazı görüntüler bu videoda yer almaktadır. Unutmayalım ki Farslar,Avesta gibi edebi bir şaheseri yazarken ve Nakş-e Rüstem ile Tak-e Bostan gibi şaheserleri yaparken dünyanın çoğu milleti daha ormanda yaşıyordu...
joo jee hoon 03:33
joo jee hoon 1.470 izlenme - 9 yıl önce onu çok seviyorum nedeni ise beni kendine çeken gözleri(ben de çekik gözlüyüm)
Murat Boz İçin Ağlayan Adam ! 01:08
Murat Boz İçin Ağlayan Adam ! 303 izlenme - 3 yıl önce Murat Boz'a sahip çıkalım. Pek yazacak bir şey bulamadım, abimiz kısmen belirtmiş kendini. Bırakalım ifade etsin.
Türkçe Minecraft - Hunger Games 33 (açlık Oyunları) - Lehamam 13:35
Türkçe Minecraft - Hunger Games 33 (açlık Oyunları) - Lehamam 222 izlenme - 3 yıl önce Selam İnsanlık! Bir Başka Videomuz Da Daha Sizinle Beraberiz. Videoyu Beğendiyseniz "like" Tuşcuğuna Basabilirsiniz. Facebook : Http://on.fb.me/xkcars Twit...
Hayranlık Uyandıracak Komik Şakalar 2015 - Funny Pranks 2015 ! 14:25
Hayranlık Uyandıracak Komik Şakalar 2015 - Funny Pranks 2015 ! 142 izlenme - 2 yıl önce Hayranlık Uyandıracak Komik Şakalar 2015 Kanalımıza abone olmayı unutmayın. Subscribe & Like ! Hayranlık Uyandıracak Komik Şakalar 2015 - Funny Pranks 2015 ! Hayranlık Uyandıracak Komik Şakalar 2015 - Funny Pranks 2015 ! Hayranlık Uyandıracak Komik Şakalar 2015 - Funny Pranks 2015 !
Avril Lavigne - Hot 03:25
Avril Lavigne - Hot 506 izlenme - 9 yıl önce avril hayranları İçin mükemmel bir video
Türk Marşı (Ronda Alla Turca) 03:55
Türk Marşı (Ronda Alla Turca) 110 izlenme - 2 yıl önce Türklerin Avrupa'da hayranlık uyandırdığı o yıllarda, Mehter Marşı'ndaki ritimden esinlenen Mozart, 1783 yılında 11 numaralı la majör piyano sonatı'nın (K. 311) 3'üncü bölümünde "Rondo alla Turca" (Türk Marşı)'nı besteler. Bu beste halen, Türkiye Cumhuriyeti'nin tüm özel davetlerinin yanı sıra, ülke tanıtımında kullanılmaktadır.
Türkiye-Avusturya Başlama Vuruşu - Mayer Hopen 00:28
Türkiye-Avusturya Başlama Vuruşu - Mayer Hopen 71 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'nin Avusturya'yı 2-0 yendiği maçın başlama vuruşunda Mayer Hopen kardeşimiz böyle tribünler altında oynamanın verdiği hırsı görüyoruz. Not: Mayer Hopen bu maçta penaltı kaçırdı. Hırs senin neyine amk.
Gündem Baba - İstanbul’un hayranlık uyandırıcı görsel... 02:18
Gündem Baba - İstanbul’un hayranlık uyandırıcı görsel... 24 izlenme - 1 yıl önce
keman sesine hayranım 04:18
keman sesine hayranım 18 izlenme - 1 yıl önce keman , piano , gitar , sesine hayranım bu yüzden sizinle bu vidyoyu paylaşmak istedim keman sanatçılarının ismi vanessa mea ve sterlıng benim bildigim bu kadar ama sizde daha güzel sanatçıları benimle paylaşa bilirsiniz
Yasin Cebeci Bukre-Mihriban 04:25
Yasin Cebeci Bukre-Mihriban 5 izlenme - 12 ay önce bukre şiiri ve mihriban türküsünün eşsiz buluşması ile ortaya çıkan türkünün güzelliği.dinleyenleri başka diyarlara götürecek olan bu şiirle bağdaşan türkü sizi sizden alacak.
Gençler canlı yayınlarımızı hayranlıkla izliyor 02:54
Gençler canlı yayınlarımızı hayranlıkla izliyor 3 izlenme - 9 ay önce Gençler canlı yayınlarımızı hayranlıkla izliyor.
Taylor Swift Aşkı 03:32
Taylor Swift Aşkı 5 izlenme - 3 yıl önce taylor Swift aşkı
İnsanlar bizim yaşadığımız İslam’ı görünce sahabe dönemi İslam’ına hayranlıkları arttı 01:49
İnsanlar bizim yaşadığımız İslam’ı görünce sahabe dönemi İslam’ına hayranlıkları arttı 1 izlenme - 1 yıl önce İnsanlar bizim yaşadığımız İslam’ı görünce sahabe dönemi İslam’ına hayranlıkları arttı.