Hoşgeldiniz!

hayri hiçler

adnan aybaba mavi küpeli 10:03
adnan aybaba mavi küpeli 7.761 izlenme - 10 yıl önce iddia şöyle adnan aybaba ve hayri hiçler arsenal fenerbahçe maçı öncesi iddaaya giriyorlar , adnan aybaba 10 yer diyor hayri hiçler yemez 10 gol diyor iddiaya giriyolar ve kaybeden aybaba canlı yayında küpe takıyor
Hayri Hiçler Şov - (Galatasaray - Barcelona) 02:53
Hayri Hiçler Şov - (Galatasaray - Barcelona) 1.526 izlenme - 3 yıl önce Hatırlamayanlar bu ne lan maç mı koyuyosunuz artık siteye diyeceklerdir ama size maçı boşvermenizi (evet fenerliyim) horoz sesli yorumcumuz Hayri Hiçler've kankası Talay Erker'i dinlemenizi tavsiye ederim. Galatasaraylı arkadaşlar sizler isterseniz nostalji yapıp vay be Barcelona' yı yenmiştik biz arkadaş diyebilirsiniz.
hayri hiçler engin verel 02:26
hayri hiçler engin verel 518 izlenme - 9 yıl önce hararetli bir spor pogramı oldu
Galatasaray'ın Boğayı Öldürmesi 06:13
Galatasaray'ın Boğayı Öldürmesi 110 izlenme - 3 yıl önce 1994-1995 sezonu Şampiyonlar Liginde Galatasaray-Barcelona karşılaşmasında yorumcu Hayri Hiçler'dir. Maç esnasında acaip sesler çıkaran Hiçler, Galatasaray'ın 2'i golünden sonra şuurunu kaybedip, bağırmaya başlar. Bu esnada matador ruhlu Hayri Hiçler'in efsane sözü gelir. " Boğayı Öldürdük! "
Tribün Ateşi Tarikatı ve Nijerya'lı Kurbanları 01:52
Tribün Ateşi Tarikatı ve Nijerya'lı Kurbanları 148 izlenme - 4 yıl önce Tribün ateşine Nijeryalı bir futbolcu konuk olur ve Adnan Aybaba,Hayri Hiçler ikilisi saniyede 2.6 saçmalama ortalamasıyla masum gence işkence yaparlar..Seyirci alkışlamaya programlanmıştır '' ne,kim'' demeden ver ederler alkışı..sen de paşasın ben de paşayım hepimiz paşayız düsturuyla yayınlanan bir yapım..