Hoşgeldiniz!

Hayrünnisa Videoları İzle

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'ı Karşılama Töreni 04:56
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'ı Karşılama Töreni 896 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Çankaya Köşkü’nde, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve eşi Hayrünnisa Gül tarafından resmî törenle karşılandı.
Eğitim Her Engeli Aşar Kampanyası - Düş Bahçeleri 03:56
Eğitim Her Engeli Aşar Kampanyası - Düş Bahçeleri 991 izlenme - 7 yıl önce engellilerin eğitim sorununa çözüm üretmek amacıyla t.c. cumhurbaşkanlığı himayelerinde meb ve devlet bakanlığı ile ortaklaşa türkiye beyazay derneği koordinatörlüğünde hayata geçirilen "eğitim her engeli aşar" kampanyasının klibi. sezen aksu’ya ait düş bahçeleri isimli parçayı eda pala ve engelli çocuklardan oluşan koro seslendirdi.
Yusuf Karagöz S.sultanım Mehmed Zahid Kotku 02:26
Yusuf Karagöz S.sultanım Mehmed Zahid Kotku 1.543 izlenme - 7 yıl önce bestesi yusuf karagöz ’e ait şemail albümündeki ilahi Konser ve diğer etkinlikler için iletişime geçiniz www.yusufkaragoz.com
deneme 02:04
deneme 411 izlenme - 9 yıl önce bu benim eserim
Hayrünnisa Gül Kimdir? 01:51
Hayrünnisa Gül Kimdir? 179 izlenme - 2 yıl önce Hayrünnisa Gül Kimdir, Hayrünnisa Gül Biyografi, Hayrünnisa Gül Yaşamı, Hayrünnisa Gül Hayatı, Hayrünnisa Gül Belgesel. 13.08.2015 günü Biyografi TV kanalına yüklediğim 'Hayrünnisa Gül Kimdir?' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/biyografitv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Eğitim Her Engeli Aşar Başparmağım Reklam Filmi 00:20
Eğitim Her Engeli Aşar Başparmağım Reklam Filmi 777 izlenme - 6 yıl önce
Bayan Gül ve Bayan Napolıtano, Cumhurbaşkanlığı Sarayı Quırınale’yi Gezdi 00:41
Bayan Gül ve Bayan Napolıtano, Cumhurbaşkanlığı Sarayı Quırınale’yi Gezdi 325 izlenme - 3 yıl önce Resmî karşılama töreninin ardından Bayan Gül ve Bayan Napolitano, bir süre baş başa görüştükten sonra rehber eşliğinde Cumhurbaşkanlığı Sarayı Quirinale’yi gezdi.
Erzurum'da Hayrünnisa Gül Curling Oynadı 01:33
Erzurum'da Hayrünnisa Gül Curling Oynadı 190 izlenme - 4 yıl önce Erzurum'da Hayrünnisa Gül Curling Oynadı
Kırgızistan 06:20
Kırgızistan 380 izlenme - 5 yıl önce Kırgızistan Cumhurbaşkanı Almazbek Atambayev, Cumhurbaşkanı Gül’ün davetlisi olarak, 11–15 Ocak 2012 tarihlerinde Türkiye'ye resmî bir ziyaret gerçekleştirdi.
Resmî Törenle Karşılama 04:56
Resmî Törenle Karşılama 236 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Çankaya Köşkü’nde, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve eşi Hayrünnisa Gül tarafından resmî törenle karşılandı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 11. Cumhurbaşkanı Gül'ü Askerî Törenle Uğurladı 04:01
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 11. Cumhurbaşkanı Gül'ü Askerî Törenle Uğurladı 171 izlenme - 3 yıl önce Devir teslim töreninin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, 11. Cumhurbaşkanı Gül ve eşi Hayrünnisa Gül ile Şeref Kapısı’ndan yürüyerek tören alanına geçti. Askerî törende, 11. Cumhurbaşkanı Gül, şeref kıtasını “Allahaısmarladık Asker” diyerek selamladı.
Hayrünnisa Gül İle Emine Erdoğan Kol Kola 00:46
Hayrünnisa Gül İle Emine Erdoğan Kol Kola 207 izlenme - 4 yıl önce Hayrünnisa Gül İle Emine Erdoğan Kol Kola 3. Köprü Nün Temel Atma Töreni Öncesinde Emine Erdoğan İle Hayrünnisa Gül Kol Kola Girdi.
Levent Yüksel - Adı Menekşe Albümü (1998 - 44 Dk) 44:28
Levent Yüksel - Adı Menekşe Albümü (1998 - 44 Dk) 98 izlenme - 2 yıl önce Ülkemizin en iyi ve en güçlü seslerinden , 90'lardan bu yana bir çok harika şarkılara imza atmış ve hala da atmaya devam etmekte olan sevgili Levent Yüksel'in içinde Adı Menekşe , İmkansız Aşk , Şüphe ve Hayrünnisa gibi muhteşem şarkıların olduğu üçüncü albümüdür . Nostaljik bir değer olur diye düşünüp 90'lara dönüş yapmak ve böyle güzel albümleri bir nebze olsun yaşatmak için paylaşmak istedim . İyi dinlemeler .
“eğitim Her Engeli Aşar” Kampanyasının Birinci Yıl Dönümünde Yaptıkları Konuşma 04:48
“eğitim Her Engeli Aşar” Kampanyasının Birinci Yıl Dönümünde Yaptıkları Konuşma 114 izlenme - 3 yıl önce .
81 İlden 81 Yıldız Projesi’nin 2010 Yıldızları’nın Tanıtım Töreninde Yaptıkları Konuşma 05:58
81 İlden 81 Yıldız Projesi’nin 2010 Yıldızları’nın Tanıtım Töreninde Yaptıkları Konuşma 264 izlenme - 7 yıl önce .
Hayrünnisa Gül Soma'da Taziye Ziyaretinde Bulundu 03:41
Hayrünnisa Gül Soma'da Taziye Ziyaretinde Bulundu 111 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün eşi Hayrünnisa Gül, Soma'da yaşanan maden faciasında hayatını kaybeden madencilerin ailelerine taziye ziyaretinde bulundu. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün eşi Hayrünnisa Gül, Soma'da yaşanan maden faciasında hayatını kaybeden madencilerin ailelerine taziye ziyaretinde bulundu. Manisa'nın Soma ilçesinin Cenkyeri Mahallesi'nde iki aileye taziye ziyaretinde bulunan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün eşi Hayrünnisa Gül'e Cumhurbaşkanı Genel Sekreteri Mustafa İsen ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam eşlik etti. Gül, ilk olarak 5 yıllık eşi Bayram Bayındır'ı maden kazasında kaybeden Hacer Bayındır'ı ziyaret etti. Ziyaret esnasında okuldan çıkan öğrenciler Gül'ün ziyaret ettiği evin önünde bekledi. Burada yarım saat kalan Gül, ayrılırken çocukların yanına giderek onlarla ilgilendi. Gül daha sonra yine Cenkyeri Mahallesi'nde madende hayatını kaybeden Hüseyin Demir'in eşi Rabia Demir, annesi Fatma Demir ve babası Mehmet Ali Demir'i ziyaret etti. Gül, iki yıllık evli ve yedi aylık çocuğu olan Hüseyin Demir'in evinde bir saat durduktan sonra buradan ayrılarak Tolga Özcan'ın eşi Berna Özcan, annesi Fatma Özcan ve babası Ekrem Özcan'ı ziyaret etti. Gül, taziye ziyaretlerinin ardından Ankara'ya dönmek üzere Manisa Akhisar Havaalanına gitti
Eğitim Her Engeli Aşar Kampanyası Tanıtım Filmi 04:39
Eğitim Her Engeli Aşar Kampanyası Tanıtım Filmi 177 izlenme - 7 yıl önce engellilerin eğitim sorununa çözüm üretmek amacıyla t.c. cumhurbaşkanlığı himayelerinde meb ve devlet bakanlığı ile ortaklaşa türkiye beyazay derneği koordinatörlüğünde hayata geçirilen eğitim her engeli aşar kampanyasının anlatıldığı tanıtım filmi.
Egitim Her Engeli AsarIstanbul - 24 Nisan 2012-Sergi 04:04
Egitim Her Engeli AsarIstanbul - 24 Nisan 2012-Sergi 97 izlenme - 3 yıl önce .
Hayrünnisa Gül'den curling atışı! 02:36
Hayrünnisa Gül'den curling atışı! 130 izlenme - 4 yıl önce Erzurum'da düzenlenen 6. Konuşan Kitap Şenliği'ne katılan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün eşi Hayrünnisa Gül, daha sonra curling salonunda sporcularla bir araya gelerek curling atışı yaptı.
Kolombiya 03:53
Kolombiya 150 izlenme - 5 yıl önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün davetlisi olarak, Kolombiya Cumhurbaşkanı Juan Manuel Santos, 17–18 Kasım 2011 tarihlerinde ülkemize resmî bir ziyaret gerçekleştirdi.
Danimarka Veliaht Prensesi’nden Bayan Gül’e Sıcak Karşılama 00:20
Danimarka Veliaht Prensesi’nden Bayan Gül’e Sıcak Karşılama 70 izlenme - 3 yıl önce Hayrünnisa Gül, Danimarka ziyaretinin ikinci gününde, Veliaht Prenses Mary ile Amalienborg Sarayı’nda bir araya geldi. Onuruna verilen öğle yemeğine katılan Bayan Gül, daha sonra Prenses Mary ile birlikte Danner Kadın Sığınma Evi’ni ziyaret etti.
Eğitim Her Engeli Aşar Kampanyası Falliyet Filmi 08:00
Eğitim Her Engeli Aşar Kampanyası Falliyet Filmi 124 izlenme - 7 yıl önce engellilerin eğitim sorununa çözüm üretmek amacıyla t.c. cumhurbaşkanlığı himeyelerinde meb ve devlet bakanlığı ile ortaklaşa türkiye beyazay derneği koordinatörlüğünde hayata geçirilen "eğitim her engeli aşar" kampanyası kapsamında 2009-2010 yılında gerçekleştirilen çalışmaların anlatıldığı faaliyet filmi.
Çocuk Festivali Ödül Töreni 01:15
Çocuk Festivali Ödül Töreni 94 izlenme - 4 yıl önce Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından düzenlenen Çocuk Festivali Ödül Töreni’ne katılan Hayrünnisa Gül, en büyük zenginliğimiz olan çocuklarımıza hak ettikleri aydınlık yarınları kurmak amacıyla, devletin tüm kurum ve kuruluşlarıyla her türlü imkânı seferber ettiğini vurgulayarak, “Çocuklara sunulan imkânların sürekli iyileştirildiğine şahit olmak, onların gözündeki ışıltıyı görmek ve geleceğe ümitle baktıklarını hissetmek, beni her şeyden çok mutlu ediyor” dedi.
Bayan Gül'den Yildizlara: 04:41
Bayan Gül'den Yildizlara: "Yeterince Çalisirsaniz Ulasamayacaginiz Hedef Yok"-Kompozisyon BirincisiN 57 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaskani Abdullah Gül ve esi Hayrünnisa Gül, Abant’ta düzenlenen “81 Ilden 81 Yildiz” Projesi 4. yil etkinligine katildi. Törende bir konusmayi yapan Bayan Gül, “Bugün sizleri buraya getiren basarilarinizdan öte; bilimde, sanatta, sporda gelecegin yildizlari olacaginiza, dünya çapinda basarilara imza atacaginiza inandigimiz için sizlere yildiz adini verdik. Inaniyorum ki, bugün oldugu gibi gelecekte de bizleri mahcup etmeyecek ve yaptiklarinizla, basardiklarinizla milletimizin gurur kaynagi olacaksiniz” dedi.
81 İlden 81 Yıldız Eğitim Projesi 2013 - Mümin Güngör 05:55
81 İlden 81 Yıldız Eğitim Projesi 2013 - Mümin Güngör 77 izlenme - 4 yıl önce Geçmiş yılların yıldızları adına 2009 Kahramanmaraş yıldızı Mümin Güngör de bir konuşma yaptı.
Moldova First Lady’sinden Projelere Büyük İlgi 00:56
Moldova First Lady’sinden Projelere Büyük İlgi 65 izlenme - 3 yıl önce Ülkemize resmî bir ziyaret gerçekleştiren Moldova Cumhurbaşkanı Nicolae Timofti’nin eşi Margareta Timofti, Hayrünnisa Gül’ün himayesinde yürütülen sosyal sorumluluk projelerine büyük ilgi gösterdi. Bayan Timofti, projeleri yakından takip ettiğini ve kendi ülkesinde de uygulanabilmesi için çalışmalar başlatıldığını belirtirken, Bayan Gül projelerin Moldova’da da uygulanabilmesi için her türlü desteğin verileceğini ifade etti.
Bayan Gül, Büyükelçi Eşlerini Çankaya Köşk’ünde Ağırladı 12:45
Bayan Gül, Büyükelçi Eşlerini Çankaya Köşk’ünde Ağırladı 76 izlenme - 4 yıl önce Kadın büyükelçiler, büyükelçilerin eşleri ve uluslararası kuruluşların temsilcilerinin davet edildiği yemeğe, parlamentodaki uluslararası komisyon ile dostluk gruplarının kadın başkanları da katıldı.
Bayan Gül, Madalyalı Yıldızları Tarabya Köşkü’nde Ağırladı 07:04
Bayan Gül, Madalyalı Yıldızları Tarabya Köşkü’nde Ağırladı 75 izlenme - 5 yıl önce Hayrünnisa Gül, himayesinde yürütülen 81 İlden 81 Yıldız Projesi’nin 2009 Van, 2009 Eskişehir ve 2012 Ankara yıldızı olan ve olimpiyatlarda gümüş ve Avrupa Şampiyonası’nda altın madalya alan millî sporcularımız Nur Tatar, Gamze Bulut ve Kübra Kegan’ı İstanbul’da Tarabya Köşkü’nde ağırladı.
Eğitim Her Engeli Aşar Kampanyası Tanıtım Filmi 2 08:00
Eğitim Her Engeli Aşar Kampanyası Tanıtım Filmi 2 87 izlenme - 7 yıl önce engellilerin eğitim sorununa çözüm üretmek amacıyla t.c. cumhurbaşkanlığı himayelerinde meb ve devlet bakanlığı ile ortaklaşa türkiye beyazay derneği koordinatörlüğünde hayata geçirilen "eğitim her engeli aşar" kampanyasına ait tanıtım filmi.
Bayan Gül, Metin Sabanci Okullari’nin Açilis Törenine Katildi-Metin Sabancı OkullarıAçılış Töreni 06:48
Bayan Gül, Metin Sabanci Okullari’nin Açilis Törenine Katildi-Metin Sabancı OkullarıAçılış Töreni 42 izlenme - 3 yıl önce Metin Sabanci Okullari’nin açilis törenine katilan Hayrünnisa Gül, insanin sürekli gelisen bir varlik oldugunu ve gelismenin en önemli yolunun da egitimden geçtigini belirterek, “Egitim, dogdugumuz anda baslayan ve nefes almak gibi hayatimizin son asamasina kadar devam eden bir süreç” dedi.