Hoşgeldiniz!

hayvan barınağı

Eşekler Ölen Arkadaşlarının Başında İnsan Gibi Ağladı 00:57
Eşekler Ölen Arkadaşlarının Başında İnsan Gibi Ağladı 3.441 izlenme - 1 yıl önce Hollanda'da bir hayvan barınağında, bir eşeğin yürüme yeteneğini kaybedip ölmesi diğer eşekleri çok üzdü. Eşekler üzüntüden insan sesine benzeyen seslerle ağladı Eşekler Ölen Arkadaşlarının Başında İnsan Gibi Ağladı Hollanda'da bir hayvan barınağında, bir eşeğin yürüme yeteneğini kaybedip ölmesi diğer eşekleri çok üzdü. Eşekler üzüntüden insan sesine benzeyen seslerle ağladı 9 saat önce Eğer ağlamanın sadece insan oğluna ait üzüntüye karşı verilen bir tepki olduğunu düşünüyorsanız, Hollanda'da bir hayvan barınağında yaşananlar aksini iddia ediyor. KURTARILIP BARINAĞA GETİRİLDİ Sahiplerinin ihmal ettiği eşeğin ciğerlerinde ağır hasar oluşması üzerine eşek hayvan severler tarafından kurtarılıp barınağa getirildi. HAREKETSİZCE DURMASI DİĞERLERİNİ AĞLATTI Yaşadığı hastalıklardan dolayı yürüme yeteneğini kaybeden eşeğin barınak bahçesinin ortasına kurulan bir brandanın üzerinde hareketsiz bir şekilde durması, etrafına toplanan diğer eşekleri ağlattı.
tuvalet değil hayvan barınağı 01:23
tuvalet değil hayvan barınağı 1.814 izlenme - 9 yıl önce dikkat hayvan çıkabilir
Basit Hayvan Barınagı Yap - Lütfen Paylaşalım 01:28
Basit Hayvan Barınagı Yap - Lütfen Paylaşalım 126 izlenme - 3 yıl önce Hayvan Barınagı nasıl yapılır
Yedikule Hayvan Barınak Ziyaretimiz 00:43
Yedikule Hayvan Barınak Ziyaretimiz 163 izlenme - 4 yıl önce Çağatay Yolda Ailesi Yedikule Hayvan Barınağı Ziyaretimiz. 02 Aralık 2012
Betül Demir, Yedikule Hayvan Barınağında 04:17
Betül Demir, Yedikule Hayvan Barınağında 146 izlenme - 2 yıl önce Betül Demir, Yedikule Hayvan Barınağını ziyaret etti. TV8'de "Aramızda Kalsın" programında yayınlanan röportaj burada! http://www.betuldemir.net/ https://www.facebook.com/betuldemirfanclub https://twitter.com/DemirBetul
Hayvan Barınakları Ve Evsiz Hayvanlar - Dostlarımız 13:00
Hayvan Barınakları Ve Evsiz Hayvanlar - Dostlarımız 116 izlenme - 3 yıl önce Çağlar kondu, Nurcan Arolat (Kadıköy Hayvan Dostları Platformu Kurucusu), Figen Aybars (Kadıköy Hayvan Dostları Platformu Üyesi) ile Hayvan barınakları ve ev...
Yabancı Ülkelerden Gelen Öğrenciler Hayvanların Bakımını Yapıyor - Muğla 02:32
Yabancı Ülkelerden Gelen Öğrenciler Hayvanların Bakımını Yapıyor - Muğla 79 izlenme - 3 yıl önce Uluslararası Gönüllü Gençlik Kampı kapsamında 10 ülkeden 17 genç, Muğla Büyükşehir Belediyesi'nin hayvan barınağında çalışıyor.Gençlik Servisleri Merkezi ile Muğla Büyükşehir Belediyesi işbirliğinde bu yıl 5'inci kez Muğla'da gerçekleştirilen kampta Güney Kore, Sırbistan, Japonya, Çek Cumhuriyeti, Polonya, Almanya, İngiltere, Avusturya, Fransa, Tayvan'dan gelen 17 gence Türk kültürü ve havyan sevgisi aşılanıyor. Barınakta görev yapan işçilere yardım eden gençler, köpeklerin barındığı yerlerin temizliği ile barınağın duvarlarının boyanması ve temizlik işlerine yardım ediyor. 15 gün sürecek kamp boyunca yabancı öğrenciler, ayrıca Muğla'nın tarihi ve kültürel yerlerini de gezerek bilgi alacak.Kampa Avusturalya'dan katılan Theresa Pasıh, çeşitli ülkeden gelen arkadaşlarıyla barınakta çalışanlara yardım etiklerini söyledi. Muğla'ya ilk kez geldiğini belirten Pasıh, "Hayvanlarla birlikte olmak çok keyifli bir uğraş. Buraya geldiğimde etrafımı köpekler sardığında kendimi çok iyi hissediyorum. Burada bulunmaktan mutluluk duyuyorum. İleride hayvanlarla çalışmak istediğim için bu projeye katıldım. Ülkemde de boş zamanlarımda bu tarz sosyal aktivitelere katılıyorum" dedi.Kampa Tayvan'dan katılan Jeff Chau ise kampa katılan arkadaşlarıyla yeni dostluklar kurduklarını, barınağın temizlik ve hayvanların bakımını yaptıklarını dile getirdi. İlk defa bir hayvan barınağında görev yaptığını ifade eden Chau, "Muğla'da olmaktan mutluyum, Burada sadece insanlar ilişki kurmanın dışında hayvanlarla da iletişim kurmak için kampa katıldım. Hayvanlarla bir arada olmak bence çok güzel. Burada köpeklerin bakımını yapıyoruz, Buradaki insanlar yardımsever ve barışçıl. Avrupa'dan ilk defa bu kadar çok insanla görüştüm. Kültür değişimi yaşamak ta çok güzel bir duygu" diye konuştu. Hayvan Barınağı veterineri Ferit Kılıç da Muğla'daki sosyal projede 10 ülkeden 17 öğrencinin bir araya gelip birliktelik kurduklarını kaydetti. Kampa katılan öğrencilerin burada öğrendikleri Türk kültür ve geleneklerini kendi ülkelerindeki insanlara anlattığına vurgu yapan Kılıç, şunları söyledi: "Barınakta yaklaşık 160 hayvan bulunuyor. Yabancı ülkelerden gelen öğrenci arkadaşlarımız buradaki görevlilerimizle barınağın işlerini yapıyor. Günde 3 defa çeşitli kurumlardan gelen yemekler barınaktaki hayvanlara veriliyor. Suları değiştiriliyor. Temizlik ve bakımları yapılıyor. Kamp sonunda öğrenciler buradan mutlu bir şekilde ayrılıyorlar."
Kutay Flex Ftdallas Denc Hayvan Barınağı 02:42
Kutay Flex Ftdallas Denc Hayvan Barınağı 64 izlenme - 6 yıl önce
Tekirdağ'da Hayvan Barınağında 4 Köpek Telef Edildi 01:32
Tekirdağ'da Hayvan Barınağında 4 Köpek Telef Edildi 1 izlenme - 4 hafta önce Tekirdağ'da hayvan barınağında 4 köpek telef edildiTEKİRDAĞ - Tekirdağ'ın Malkara ilçesinde bir vatandaşa ait hayvan barınağında 3'ü yavru 4 köpek silahla vurularak telef edildi.
Beyoğlu Hayvan Barınağı'nda Gönüllü Temizlik 04:38
Beyoğlu Hayvan Barınağı'nda Gönüllü Temizlik 5 izlenme - 5 ay önce Beyoğlu Hayvan Barınağı'nda Gönüllü Temizlik Beyoğlu Belediyesi Sosyal Sorumluluk Projesi Kapsamında Hayvan Barınaklarına Bakım YapıldıİSTANBUL - Beyoğlu Belediyesi sosyal sorumluluk projesi kapsamında, Beyoğlu Hayvan Barınaklarına bakım yapıldı.
Kazada Bir Ayağı Kopan 03:27
Kazada Bir Ayağı Kopan "Köpük" Barınağın Maskotu Oldu 3 izlenme - 8 ay önce İzmir'in Seferihisar'da bir aracın çarpması sonrası ölümden dönen ve ilçede kurulan hayvan yuvasına bırakılan sokak köpeği Köpük, bir ayağını kaybettiği tedavi süreci sonrası yuvanın maskotu haline geldi.