Hoşgeldiniz!

hayvan sesi

Gerçekçi Hayvan Sesleri Çıkaran Eleman 01:46
Gerçekçi Hayvan Sesleri Çıkaran Eleman 5.682 izlenme - 2 ay önce Hayvan sesleri çıkaran arkadaşımız,iyi seyirler.
Kendini Tavuk sanan Keçi 01:11
Kendini Tavuk sanan Keçi 32.955 izlenme - 5 yıl önce Kendini Tavuk sanan Keçi
100’ü Aşkın Hayvan Sesi Çıkaran Amca 01:07
100’ü Aşkın Hayvan Sesi Çıkaran Amca 1.612 izlenme - 6 ay önce Ordu’nun Korgan ilçesinde yaşayan 61 yaşındaki Mustafa Dere, küçük yaşlarda çobanlık yaparken kuzu, karga ve buna benzer birçok hayvanın sesine hayran kaldı. Birkaç kez bu tür hayvanların sesini çıkarmaya başlayan Dere, zaman içerisinde 100’e yakın hayvanın sesinin taklidini yapmayı başardı. Kediden kargaya, ördekten kuzuya birçok hayvanın sesini çıkarmayı başaran Mustafa Dere, ilçede ise ‘Kedi Mustafa’ ismiyle ün kazandı. Çıkardığı hayvan sesleri ile ilçenin maskotu olan Dere, ilçede bulunan çocuklar tarafından da çok sevilen bir kişilik haline geldi. Çıkarttığı seslerle sayesinde silahsız av yapabiliyor Hayatını boyacılık yaparak kazandığını belirten ‘Kedi Mustafa’ lakaplı Mustafa Dere, hayvan sesleri çıkarmaya küçük yaşlarda çobanlık yaparken başladığını söyledi. Hayvanların sesini bire bir çıkarttığında yeteneği olduğunu ve farklı hayvanların sesini dinleyerek taklit ettiğini dile getiren Dere, “Ben boyacılık ile hayatımı idame ettiriyorum. Küçük yaşlarda hayvanların sesine merak saldım ve onların sesini çıkarmaya çalıştım. Bunun üzerine dinlediğim birçok hayvanın sesini çıkarttım. Şimdilerde tam olarak bilmiyorum ama 100’ün üstünde hayvanın sesini çıkarabiliyorum. Bu sadece bir merak. Ava gittiğimde bile hiç bir şey kullanmadan avlanabiliyorum. Gördüğüm hayvanın sesini çıkarıp, onu kendime çekiyorum” dedi. İlçenin maskotu oldu Çıkarttığı ilginç sesler sayesinde şakalar yaptığını ve birçok kişinin de bu durumu gerçek sandığını ifade eden Dere, yıllardır bu sayede ilçede çok tanındığını belirtti. Çocukların kendisini çok sevdiğini de aktaran Dere, bu sebeple çocuklar tarafından da ‘Mustafa Dede’ lakabıyla bilindiğini vurguladı. İlçe sakinlerinde ilginç sesler çıkaran Mustafa Dere’yi çok sevdiklerini, bir araya geldiklerinde de kendisinden hayvan sesleri çıkarmasını istedikleri belirttiler.
bu adamı izleyin ve gulmekten öleceksiniz 00:18
bu adamı izleyin ve gulmekten öleceksiniz 9.987 izlenme - 8 yıl önce bu adam çok komik ses çıkarıyor
Kaç Hayvan Sesi Taklit Edebilirsin? - Rekor Denemesi 02:43
Kaç Hayvan Sesi Taklit Edebilirsin? - Rekor Denemesi 1.031 izlenme - 2 yıl önce Yeni bir rekor denemesi ile karşınızdayız. Bu kez konumuz hayvan sesi taklit etmek. Melih ve Sıla 30 saniyede mümkün olduğunca çok hayvanın sesini taklit etmeye çalışıyor. Bakalım kendi rekorları kaç hayvan olacak? OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz. Faydalı ipuçları ve hayatınızı kolaylaştıran pratik bilgiler için diğer kanalımız YAPYAP'ı ziyaret edin: http://www.youtube.com/yapyap
100’ü Aşkın Hayvan Sesi Çıkaran Kedi Mustafa 04:08
100’ü Aşkın Hayvan Sesi Çıkaran Kedi Mustafa 130 izlenme - 6 ay önce Ordu’nun Korgan ilçesinde ‘Kedi Mustafa’ olarak bilinen ve çıkardığı 100’den fazla hayvan sesi ile ilçenin maskotu haline gelen Mustafa Dere’nin çıkarttığı sesleri duyanlar şaşkınlığını gizleyemiyor.
horoz mustafa!! 04:30
horoz mustafa!! 1.396 izlenme - 8 yıl önce mustafa birçok hayvan sesi takliti yapıyor))
Çok Yetenekli Son Horoz Öttürücü 02:51
Çok Yetenekli Son Horoz Öttürücü 92 izlenme - 2 yıl önce Bu punjabi kliplerinden fırlamış katakulli abimiz çeşitli hayvanların taklidini çıkarıyor 2. sesi çözemeyen arkadaşlar ben açıklayayım kuyruğunu bir yere kaptırmış hint köpeği çığlıklarıdır iyi seyirler dilerim .
Ali Baba' nın Çiftliğini Yutan Adam  01:20
Ali Baba' nın Çiftliğini Yutan Adam 53 izlenme - 2 yıl önce Siyah Tenli adam birçok hayvanın sesini zorlanmadan çıkarabiliyor 16.08.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Ali Baba' nın Çiftliğini Yutan Adam' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
DjBurakUlus Very Angry Devil Cat Komik Sinirli Kedi Remix 2011 00:56
DjBurakUlus Very Angry Devil Cat Komik Sinirli Kedi Remix 2011 5 izlenme - 5 ay önce