Hoşgeldiniz!

hayvan sever

Hayvansever Kız 01:43
Hayvansever Kız 10.918 izlenme - 7 ay önce Kanalizasyondaki yavru kedileri kurtarmak için gözünü kakartıp içeri giren hayvansever kızı izliyoruz..
Bülent Ersoy ve Ömür Gedik Canlı Yayında Kapıştı 06:20
Bülent Ersoy ve Ömür Gedik Canlı Yayında Kapıştı 7.328 izlenme - 1 yıl önce Giydiği kürklerle zaman zaman hayvan severlerin tepkisini çeken Bülent Ersoy ve hayvan severliğiyle tanınan Ömür Gedik canlı yayında karşı karşıya geldi. Bülent Ersoy canlı yayında 1980 yılında yaşadıklarını anlattı. “İki tane Pekingese cinsi köpek aldım. Birinin adı Kader diğer Kısmet’ti. Bir de yetmiyor. Acaba neyime güveniyorsam. Temizlik hastasıyım. Doktora götürseniz rapor verirler ‘çatlak’ diye. Aman abla bunları yıkayalım istersen diye diye hayvanların ciğerini mi üşüttük ne olduysa bilemiyorum. İkisi de öldü! Meğer çok yıkanmazmış. Ben nereden bileyim yıkanmayacağını. Onlar benim yanıma geliyorlar, aa çocuğum derken birazcık koku geliyor diye yıkattırıyordum. Temiz olsun diye yıkadık. İşte gerizekalı ben nereden bileyim, yıkanmazmış.” Ersoy, sözlerine şu ifadelerle devam etti: “Hayvanları severim. Hayvan düşmanı diye görünmem son derece yanlış bir itham olur. Sadece şıklığım için bunu giyiyorum. Sevgisiz ve ruhu kötülükler dolu bir insan değilimdir.” Bülent Ersoy’un bu sözlerine ise Ömür Gedik şöyle cevap verdi: “Kocasını sevdiği halde aldatan kadın”
Pek Hayvan Sevmeyen Bir Hayvan Sever 01:39
Pek Hayvan Sevmeyen Bir Hayvan Sever 5.095 izlenme - 1 yıl önce Videodaki şahıs sinir krizi geçiriyor olsa gerek, hayvanları oraya öldürüp atanlara serzeniş yaparken hayvan leşlerine kötü muamalesiyle dikkat çekiyor.
Evinde 1100 Kediyle Yaşayan Teyze 04:11
Evinde 1100 Kediyle Yaşayan Teyze 2.337 izlenme - 11 ay önce Kedi videoları izlerken denk geldim bu teyzeye, resmen hayatını kedilere adamış. çok masraflı ama güzel bir sistem kurmuş, helal olsun diyorum.
Evladına Sarılır Gibi Horoza Sarılan Kadın 00:53
Evladına Sarılır Gibi Horoza Sarılan Kadın 112 izlenme - 2 ay önce Her türlü hayvan seveni ve besleyeni gördük. Artık çok fazla tuhaf gelmiyor ama horozun tepkileri biraz şaşırtmıyor değil hani...
Sahibinin Peşinden Patileri Kanayana Kadar Koşan Köpek 00:09
Sahibinin Peşinden Patileri Kanayana Kadar Koşan Köpek 274 izlenme - 2 yıl önce Evet arkadaşlar gerçekten üzücü bir video ile karşı karşıyayız.Bir tane Orospu çocuğu köpeğini sokağa terk ediyor köpekte sahibinin arabasının peşinden patileri kanayana kadar koşuyor havan severler trafından bu şekilde bulunuyor. köpeğin başka videoları da var instagram da koşarken çekilmiş ben youtube bunu bulabildim.
Misinadan Kurtulmak İçin Dalgıçlardan Yardım İsteyen Yunus 03:13
Misinadan Kurtulmak İçin Dalgıçlardan Yardım İsteyen Yunus 256 izlenme - 3 yıl önce NBC News'un haberine göre, bir grup dalgıçla birlikte su altı görüntüleri çekmek üzere Kona sahili açıklarında dalış yapan Keller Laros, bir anda ilginç bir ses duyarak sesin geldiği yöne döndü. Yalnız dolaşan bir yunusun çevresinde dolaşmaya başladığını söyleyen Laros, 3 metre boyundaki hayvanın iyice yaklaşmasıyla ağzına ve yüzgeçlerine misina dolandığını fark etti. Hemen harekete geçen dalgıç, yunusun derisini kesen misinayı tam yedi dakika süren bir operasyonla çıkardı. Ama ilginç olan, bu yedi dakika boyunca yunusun dalgıca adeta yardımcı olarak misina çıkarılıncaya kadar yanından ayrılmaması oldu. 3 metrelik yunus misinanın vücudundan tamamen temizlenmesinin ardından uzaklaştı. DHA
Trabzonlu Hayvanseverin İsyanı ve Atarı 03:21
Trabzonlu Hayvanseverin İsyanı ve Atarı 186 izlenme - 2 yıl önce Trabzon hayvan barınaklarında çalışan ağabeyimizin kameraları görüp içini dökmesi olayı yavaştan yavaştan doruklara ulaşıyor,''Ruslarin karilariyla,Ruslarin köpekleri'' arasındaki bağlantıyı deşifre ediyor adeta. Ağabeyimiz haklı olduğu bu isyanda herşeyi anlatıyor o yüzden bizede açıklama eklemeye fazla bir şey kalmıyor efenim,izleyiniz. Son olaraktan belirtmesem içimde kalırdı, finoymuş, tüyliyimiş, yok gukulli, yok örülmüş saçini örmüş başini örmüş, almayın öyle köpek uleuyn..!
Yavru Geyiğin Hayatını Kurtaran Adama Sevgisi 01:18
Yavru Geyiğin Hayatını Kurtaran Adama Sevgisi 105 izlenme - 2 yıl önce Ormanda bir ayının saldırısına uğrayan yavru geyik ve annesini genç adam evine götürüyor. Genç adam evinde baktığı geyikleri yaraları iyileştiğinde doğaya geri bırakır. Hayvan sever adam bir süre sonra ziyaretine gittiği yavru geyik tarafından inanılmaz bir sevgiyle karşılanıyor. İşte izleyenleri duygulandıran görüntüler.
Yaralı Köpeğe İlk Müdehale 02:15
Yaralı Köpeğe İlk Müdehale 91 izlenme - 2 yıl önce Araba çarpan köpeği tedavi etmek için alan yetkili abimiz, önce kızgın köpeği sakinleştiriyor. Yaklaşımı süper ve tecrübeli. Tebrik ediyor ve alkışlıyorum.
Galatasaray'ın Hayvanlar İçin Hazırladığı Video  00:36
Galatasaray'ın Hayvanlar İçin Hazırladığı Video 8 izlenme - 3 ay önce Galatasaray Spor Kulübü, hayvan hakları için herkesi kükremeye davet ettiği video
Sokak Kedileri için Arabasını Veterinere Çeviren Abi 01:00
Sokak Kedileri için Arabasını Veterinere Çeviren Abi 4 izlenme - 2 ay önce İzmir'in Karabağlar ilçesinde yaklaşık 15 yıldır sokak kedilerine yemek hazırlayan taksi şoförü Tahir Çeven, 4 sene önce aldığı 1977 model otomobilini yavru ve hasta kedilerin bakımı için yuva yaptı. 2 çocuk babası Çeven, günün ilk ışıkları ile birlikte hastane-yuva haline getirdiği otomobili temizliyor, hazırladığı yemeklerini veriyor, tedaviye ihtiyacı olanın tedavisini yapıyor, ardından parkta yolunu gözleyen diğer dostlarının yanına gidiyor.
Hayvanseverlerden Hainlere Köpek Demeyin Tepkisi 02:56
Hayvanseverlerden Hainlere Köpek Demeyin Tepkisi 7 izlenme - 1 yıl önce Türk Silahlı Kuvvetleri içerisinde bir grup cuntacının darbe girişiminde bulunmasını protesto eylemleri Tokat’ta devam ediyor. Gaziosmanpaşa Stadyumu önünden başlayan “Milli İradeye Sahip Çık" yürüyüşüne 7’sinden 70’ine vatandaşlar ellerinde Türk Bayrakları ve dövizlerle katıldı. Protesto yürüyüşünde Alaş ve Gümüş ismindeki iki av köpeğinin boynuna asılan "Hainlere köpek demeyin”, “FETO domuzuna rahat yok” dövizleri dikkat çekti. Akdoğan Avcılar Kulübü Üyesi Abdurrahman Taşkafa, köpek ismi ile hainlerin anılmasını istemediklerini ifade ederek, “Köpekler hiçbir zaman hain değildir. Köpekler en sağdık hayvanlardır. Hainler hiçbir zaman köpekler kadar olamaz” dedi. “Bu yaratıklar köpekten bin kat daha kötüler” Ahmet Duran Tekin ise televizyonlarda ve sosyal medyada hainlere ‘köpek’ benzetmesi yapıldığına dikkat çekerek, “Bir köpek sahibi olarak köpeklerin hain olmadığına dikkat çekmek istedik. Köpek isterse yabancı olsun bir lokma ekmek veren hiçbir kimseyi ısırmaz. Ama bu yaratıklar köpekten bin kat daha kötüler. Onlara bizim yakıştırdığımız hayvan ‘domuz’ Domuz bu dünyadaki en adi yaratıktır biz onlara onu yakıştırıyoruz. Bu Türk milleti var oldukça bizler sağ oldukça bu Türk milletini bölmeye kimsenin gücü yetmez. Bizim hepimiz bir şehit, gaziyiz. Allah’ın izini ile bu vatan bölünmez. Başımızdaki Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı devirmeye kimsenin gücü yetmez. Bunu tüm dünya böyle bilsin” diye konuştu.