Hoşgeldiniz!

hayvan sever

Evinde 1100 Kediyle Yaşayan Teyze 04:11
Evinde 1100 Kediyle Yaşayan Teyze 2.258 izlenme - 2 ay önce Kedi videoları izlerken denk geldim bu teyzeye, resmen hayatını kedilere adamış. çok masraflı ama güzel bir sistem kurmuş, helal olsun diyorum.
Bülent Ersoy ve Ömür Gedik Canlı Yayında Kapıştı 06:20
Bülent Ersoy ve Ömür Gedik Canlı Yayında Kapıştı 6.702 izlenme - 8 ay önce Giydiği kürklerle zaman zaman hayvan severlerin tepkisini çeken Bülent Ersoy ve hayvan severliğiyle tanınan Ömür Gedik canlı yayında karşı karşıya geldi. Bülent Ersoy canlı yayında 1980 yılında yaşadıklarını anlattı. “İki tane Pekingese cinsi köpek aldım. Birinin adı Kader diğer Kısmet’ti. Bir de yetmiyor. Acaba neyime güveniyorsam. Temizlik hastasıyım. Doktora götürseniz rapor verirler ‘çatlak’ diye. Aman abla bunları yıkayalım istersen diye diye hayvanların ciğerini mi üşüttük ne olduysa bilemiyorum. İkisi de öldü! Meğer çok yıkanmazmış. Ben nereden bileyim yıkanmayacağını. Onlar benim yanıma geliyorlar, aa çocuğum derken birazcık koku geliyor diye yıkattırıyordum. Temiz olsun diye yıkadık. İşte gerizekalı ben nereden bileyim, yıkanmazmış.” Ersoy, sözlerine şu ifadelerle devam etti: “Hayvanları severim. Hayvan düşmanı diye görünmem son derece yanlış bir itham olur. Sadece şıklığım için bunu giyiyorum. Sevgisiz ve ruhu kötülükler dolu bir insan değilimdir.” Bülent Ersoy’un bu sözlerine ise Ömür Gedik şöyle cevap verdi: “Kocasını sevdiği halde aldatan kadın”
Pek Hayvan Sevmeyen Bir Hayvan Sever 01:39
Pek Hayvan Sevmeyen Bir Hayvan Sever 4.858 izlenme - 8 ay önce Videodaki şahıs sinir krizi geçiriyor olsa gerek, hayvanları oraya öldürüp atanlara serzeniş yaparken hayvan leşlerine kötü muamalesiyle dikkat çekiyor.
hayvan sever 00:22
hayvan sever 2.146 izlenme - 9 yıl önce hayvan sever
Sahibinin Peşinden Patileri Kanayana Kadar Koşan Köpek 00:09
Sahibinin Peşinden Patileri Kanayana Kadar Koşan Köpek 234 izlenme - 1 yıl önce Evet arkadaşlar gerçekten üzücü bir video ile karşı karşıyayız.Bir tane Orospu çocuğu köpeğini sokağa terk ediyor köpekte sahibinin arabasının peşinden patileri kanayana kadar koşuyor havan severler trafından bu şekilde bulunuyor. köpeğin başka videoları da var instagram da koşarken çekilmiş ben youtube bunu bulabildim.
Trabzonlu Hayvanseverin İsyanı ve Atarı 03:21
Trabzonlu Hayvanseverin İsyanı ve Atarı 154 izlenme - 1 yıl önce Trabzon hayvan barınaklarında çalışan ağabeyimizin kameraları görüp içini dökmesi olayı yavaştan yavaştan doruklara ulaşıyor,''Ruslarin karilariyla,Ruslarin köpekleri'' arasındaki bağlantıyı deşifre ediyor adeta. Ağabeyimiz haklı olduğu bu isyanda herşeyi anlatıyor o yüzden bizede açıklama eklemeye fazla bir şey kalmıyor efenim,izleyiniz. Son olaraktan belirtmesem içimde kalırdı, finoymuş, tüyliyimiş, yok gukulli, yok örülmüş saçini örmüş başini örmüş, almayın öyle köpek uleuyn..!
Misinadan Kurtulmak İçin Dalgıçlardan Yardım İsteyen Yunus 03:13
Misinadan Kurtulmak İçin Dalgıçlardan Yardım İsteyen Yunus 205 izlenme - 2 yıl önce NBC News'un haberine göre, bir grup dalgıçla birlikte su altı görüntüleri çekmek üzere Kona sahili açıklarında dalış yapan Keller Laros, bir anda ilginç bir ses duyarak sesin geldiği yöne döndü. Yalnız dolaşan bir yunusun çevresinde dolaşmaya başladığını söyleyen Laros, 3 metre boyundaki hayvanın iyice yaklaşmasıyla ağzına ve yüzgeçlerine misina dolandığını fark etti. Hemen harekete geçen dalgıç, yunusun derisini kesen misinayı tam yedi dakika süren bir operasyonla çıkardı. Ama ilginç olan, bu yedi dakika boyunca yunusun dalgıca adeta yardımcı olarak misina çıkarılıncaya kadar yanından ayrılmaması oldu. 3 metrelik yunus misinanın vücudundan tamamen temizlenmesinin ardından uzaklaştı. DHA
Yavru Geyiğin Hayatını Kurtaran Adama Sevgisi 01:18
Yavru Geyiğin Hayatını Kurtaran Adama Sevgisi 89 izlenme - 1 yıl önce Ormanda bir ayının saldırısına uğrayan yavru geyik ve annesini genç adam evine götürüyor. Genç adam evinde baktığı geyikleri yaraları iyileştiğinde doğaya geri bırakır. Hayvan sever adam bir süre sonra ziyaretine gittiği yavru geyik tarafından inanılmaz bir sevgiyle karşılanıyor. İşte izleyenleri duygulandıran görüntüler.
Yaralı Köpeğe İlk Müdehale 02:15
Yaralı Köpeğe İlk Müdehale 67 izlenme - 1 yıl önce Araba çarpan köpeği tedavi etmek için alan yetkili abimiz, önce kızgın köpeği sakinleştiriyor. Yaklaşımı süper ve tecrübeli. Tebrik ediyor ve alkışlıyorum.
Hayvanseverlerden Hainlere Köpek Demeyin Tepkisi 02:56
Hayvanseverlerden Hainlere Köpek Demeyin Tepkisi 7 izlenme - 3 ay önce Türk Silahlı Kuvvetleri içerisinde bir grup cuntacının darbe girişiminde bulunmasını protesto eylemleri Tokat’ta devam ediyor. Gaziosmanpaşa Stadyumu önünden başlayan “Milli İradeye Sahip Çık" yürüyüşüne 7’sinden 70’ine vatandaşlar ellerinde Türk Bayrakları ve dövizlerle katıldı. Protesto yürüyüşünde Alaş ve Gümüş ismindeki iki av köpeğinin boynuna asılan "Hainlere köpek demeyin”, “FETO domuzuna rahat yok” dövizleri dikkat çekti. Akdoğan Avcılar Kulübü Üyesi Abdurrahman Taşkafa, köpek ismi ile hainlerin anılmasını istemediklerini ifade ederek, “Köpekler hiçbir zaman hain değildir. Köpekler en sağdık hayvanlardır. Hainler hiçbir zaman köpekler kadar olamaz” dedi. “Bu yaratıklar köpekten bin kat daha kötüler” Ahmet Duran Tekin ise televizyonlarda ve sosyal medyada hainlere ‘köpek’ benzetmesi yapıldığına dikkat çekerek, “Bir köpek sahibi olarak köpeklerin hain olmadığına dikkat çekmek istedik. Köpek isterse yabancı olsun bir lokma ekmek veren hiçbir kimseyi ısırmaz. Ama bu yaratıklar köpekten bin kat daha kötüler. Onlara bizim yakıştırdığımız hayvan ‘domuz’ Domuz bu dünyadaki en adi yaratıktır biz onlara onu yakıştırıyoruz. Bu Türk milleti var oldukça bizler sağ oldukça bu Türk milletini bölmeye kimsenin gücü yetmez. Bizim hepimiz bir şehit, gaziyiz. Allah’ın izini ile bu vatan bölünmez. Başımızdaki Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı devirmeye kimsenin gücü yetmez. Bunu tüm dünya böyle bilsin” diye konuştu.