Hoşgeldiniz!

hayvan severler

çiftehanın en buyük köpeği 01:17
çiftehanın en buyük köpeği 188.239 izlenme - 7 yıl önce http//www.facebook.com/ciftehankasabasi kislahan@hotmail.com http//www.ciftehan.com/ http//www.ciftehankaplicalari.com/ çiftehan termal kaplıcaları çiftehan kasabası ulukışla niğde kislahan@hotmail.com
Manyak Deri Kürk Elbise Giyenler - Yesil Nasim 01:21
Manyak Deri Kürk Elbise Giyenler - Yesil Nasim 4.810 izlenme - 6 ay önce Nasim ablamızı zaten bilenler biliyor. Yeni parodisiyle bizlerleymiş. Not: ne biçim başlık demeyin orjinal başlığı.
iiiddaa ediyorum böyle horoz görülmemiştir 01:13
iiiddaa ediyorum böyle horoz görülmemiştir 9.275 izlenme - 9 yıl önce öt diyince öten yatta dediğinde ise yere sırt üstü yatan bir horoz coci ismiyile gecen halk dilinde cin horozo küçüklükten beri elimde yetişritdiğim için bütün isteklerime cevap veriyor sanki bende diyolok içinde yavrularıda satışa sunula bilir maşallah demeyi unutmayın
Bahçede Tilki Beslemek 05:04
Bahçede Tilki Beslemek 636 izlenme - 4 yıl önce Bahçenizde koşan bir Tilki olsun ister misiniz? Kırmızı tilki meralar, ormanlar, dağlar ve çöller dahil olmak üzere çeşitli alanlarda, Kuzey Afrika, Orta Amerika ve Asya'ya Kuzey Kutup Dairesi Kuzey Yarımküre'de yaşıyor. Bunlar çiftlikleri ve banliyö alanları gibi insan ortamlarda çok iyi uyum sağlar.
Sokak Hayvanlarını Besleyen Hayvan Severler 05:05
Sokak Hayvanlarını Besleyen Hayvan Severler 172 izlenme - 3 yıl önce Facebook'da örgütlenen hayvan severler bir sosyal proje gerçekleştirmişler. Proje kapsamında düello adı verdikleri etkinlikte sokak hayvanlarını besledikleri görüntüleri verilen adrese gönderen hayvan severler adına hayvan barınaklarına mama ve battaniye bağışı yapıyorlar.. Bu video da projeye katılan vatandaşların gönderdiği görüntülerden derlenmiş.
Orada Bir Can Var 03:30
Orada Bir Can Var 80 izlenme - 5 yıl önce Orada Bir Can Var