Hoşgeldiniz!

hayvan taklidi

Belgeselleri İzleyip Hunharca Hayvan Taklidi Yapan Adam 01:31
Belgeselleri İzleyip Hunharca Hayvan Taklidi Yapan Adam 5.201 izlenme - 3 yıl önce Kars’ın Sarıkamış İlçesi’nde oturan 40 yaşındaki Tarkan Polat, izlediği belgesellerden etkilenerek çeşitli hayvanların sesini taklid ediyor.Buyrun izleyelim arkadaşlar...
hayvan taklidi yapan harika çocuk 00:56
hayvan taklidi yapan harika çocuk 7.323 izlenme - 8 yıl önce bu çocuk çok şirin
Ali Baba' nın Çiftliğini Yutan Adam 01:20
Ali Baba' nın Çiftliğini Yutan Adam 3.545 izlenme - 3 yıl önce Siyah tenli bir kardeşimiz tahmin ediyorum ki çiftlikte büyümüş. Taklit ettiği hayvan seslerine bakınca Ali Baba' nın çiftliği şarkısı geldi aklıma. Göbek bölgesine bakınca tavuk ve horozu yutmuş olabileceği düşüncesindeyim. Hafize Ana' dan sonraki en başarılı tavuk taklidini gördüm.
hayvan taklidi yapan kız. 01:27
hayvan taklidi yapan kız. 991 izlenme - 7 yıl önce www.facebook.com/videoclubu
Hayvan Taklidinde Uzmanlaşmış Hintli 02:51
Hayvan Taklidinde Uzmanlaşmış Hintli 492 izlenme - 3 yıl önce Bilindiği gibi taklit mevzu olunca her insanın kendi çapında yetenekleri vardır. Hayvan taklitleri de bu kavram içinde bilindik bir kategori. Hintli dostumuz artık hayvanlarla çok iç içe kaldığından bir etkileşimle mi yoksa iyi bir gözlemci olup bunu yeteneğe mi döktü bilinmez ama bu işi çok iyi yaptığı ortada.
Hayvan Taklidi Yapmak - Sevilay Yükselir 03:50
Hayvan Taklidi Yapmak - Sevilay Yükselir 474 izlenme - 3 yıl önce Seçim öncesinde CHP'nin $'ü geçmesi durumunda hayvan taklidi yapacağını söyleyen Sabah Gazetesi yazarı Sevilay Yükselir'e, genel seçimlerde CHP'nin %,9 alması hatırlatıldı.
Hayvan Taklidi Yapan Kız İnternette Tık Rekoru Kırıyor. 01:27
Hayvan Taklidi Yapan Kız İnternette Tık Rekoru Kırıyor. 160 izlenme - 3 yıl önce Başta Türkiye olmak üzere dünyadaki tüm internet kullanıcıları bu kızı konuşuyor... Hayvan taklidi yapan kız internette tık rekoru kırıyor. Komik Taklitler.
Bu adamın içine çiftlik kaçmış! 02:40
Bu adamın içine çiftlik kaçmış! 283 izlenme - 5 yıl önce Hindistan'lı adamdan hayvan taklitleri
Chp Yüzde 24'ü Geçince Hayvan Taklidi Yapacaktı 03:49
Chp Yüzde 24'ü Geçince Hayvan Taklidi Yapacaktı 175 izlenme - 7 yıl önce canlı yayında verdiği söz başına bela oldu. chp yüzde 24'ü geçsin hayvan taklidi yaparım diyen sabah gazetesi yazarına bu sözü canlı yayında hatırlatıldı.