Hoşgeldiniz!

hayvan90lar

Azeri Tv - Laf Sokmaca (Atışma) 09:43
Azeri Tv - Laf Sokmaca (Atışma) 966 izlenme - 2 yıl önce Acayip heyvanlara benziyirsen gibi ünlü ve komik şarkıların çıktığı "meyxhana" denilen, bizim türk ozanlarımız gibi atışmalarının yapıldığı ortam gibi. bura da AZTV'nin yarışması olarak elshen ve agamirze karşılıklı atışmaktadır. laf shevchenko'dan giriyor, adamın kadınlara attığı SMS mesajlarından çıkıyor. İşin özü: bir cümle verilir. bu cümle nakarattır. herkes bu cümleye istediğini ekleyerek bir arkadaşı hakkında laf eder. herkes birbirine laf sokar aslında. bu böyle devam eder. herşey doğaçlamadır.
Kene Tezahüratı (+18 küfürlü) 04:53
Kene Tezahüratı (+18 küfürlü) 946 izlenme - 1 yıl önce Yaratıcı tribün tayfasının akıllara durgunluk veren eseri. eserde kene başta olmak üzere haşere dünyasına, çizgi film dünyasına ve hayvanlar alemine methiyeler dizilmekte!
Zaboo Mafoo (Jenerik) 01:01
Zaboo Mafoo (Jenerik) 652 izlenme - 1 yıl önce Bilmiyorum kaç kişi hatırlayacak bu programı ama 90ların sonu 2000lerin başında Stv de yayınlanan Martin ve Chris Kratt adlı ikiz kardeşlerin ve bir lemurun sunduğu eğlenceli , eğitici bir programdı kendisi. Her programda lemur gelir; geçen zıplarken şu tavşanla ,kaplanla karşılaştım gibisinden hikayeye girer ve anlatmaya başlardı . Maceracı ikiz kardeşler de bu hayvanlarla korkusuz bir şekilde sarmaş dolaş olup onlar hakkında birsürü bilgiler verirlerdi bize. İzlenesi ,özlenesi bir programdır.
Afrika'da Sarhoş Olan Hayvanlar 04:28
Afrika'da Sarhoş Olan Hayvanlar 470 izlenme - 2 yıl önce Afrika'da yılda bir kere meyve veren ve bu meyveleri afiyetle midelerine indirip ardından sarhoş olan hayvanların enteresan görüntüleri :) 'Marula' meyvesi denen bu meyveyi yemek için ağacın etrafına A-Z'ye her türlü hayvan toplanıyor ve bir süre için kardeşçe geçiniyorlar.Kim demiş sarhoş olmak insanlara mahsustur.
Acayip Hayvanlar Benziyorsun - Amatör Klip 04:18
Acayip Hayvanlar Benziyorsun - Amatör Klip 154 izlenme - 2 yıl önce Hüseyin Turan'ın da gülmekten katıldığı, bazılarının ''ne yapıyor lan bunlar?'' bazılarının da ''güldüm lan ben buna'' dediği, acayip hayvanlara benziyirsen klibinin eğlence amaçlı çekilmiş 2. versiyonu sizlerle.
Acaib Heyvanlara Benzeyirsen 06:10
Acaib Heyvanlara Benzeyirsen 132 izlenme - 1 yıl önce Hüseyin Turan' ın söylediği şarkının azeri olan orjinali. Söyleyen ise elshen aqshin.
Hayvanlar İçin Kükre 01:29
Hayvanlar İçin Kükre 75 izlenme - 2 yıl önce Ünlüler hayvanlar için kükredi. Şimdi sıra sende! Şimdi sıra sende. #hayvanlaricinkukre
Kürkünüzü Çıkarın, İnsanlığınızı Takının! 02:39
Kürkünüzü Çıkarın, İnsanlığınızı Takının! 29 izlenme - 1 yıl önce Mesaj oldukça açık. Bir ayna tutulmuş yine size. Kürk giymemek, yılan derisi veya timsah derisi çanta,ayakkabı kullanmamak için illa hayvarsever olmak gerekmez. Biraz empati kurmak gerekir sadece. Konuşamadıkları için tepkisiz, korkusuz zannetmeyelim onları. Ayrıca biyerlerde Bülent Ersoy'u görürseniz bu videoyu izlemesini söyleyin. Zira kendisi hayvan dersine feci meraklı. Müziği merak edenler için; The Heavy-How You Like Me Now
Wuzzles (Jenerik) 01:01
Wuzzles (Jenerik) 19 izlenme - 2 yıl önce Jenerikçi başınız ben ile (Tuhaf Hayvanlar Diyarına) bir geçiş yapalım mı sizle? Cumartesinden Cumartesiye yayınlanan sevilen çizgi dizilerden "Wuzzles" karşınızda...Genetiği ile oynanmış hayvanlar dizisinin maceraları anlatılırdı...Kısa ömürlü olmasına rağmen(en azından bir çoğumuz) bu çizgi diziyi çok sevmiştik...Uzatmadan jeneriğe geçelim ...İyi Seyirler...