Hoşgeldiniz!

hayvanat

Minik Çocuk Goril Kafesine Düştü 00:35
Minik Çocuk Goril Kafesine Düştü 115.690 izlenme - 2 yıl önce 3 yaşındaki çocuk goril kafesine düştü, korku dolu anlar kameraya böyle yansıdı. Amerika Birleşik Devletleri’nin Ohio eyaletindeki hayvanat bahçesinde bir erkek çocuğu, gorilin yaşadığı alana düştü. 17 yaşında ve yaklaşık 3 metre boyundaki dev hayvan, bir süre sonra çocuğu sürüklemeye başladı. Talihsiz çocuk, hayvanat bahçesi yetkililerinin gorili vurarak öldürmesiyle kurtarılabildi.
Çocukları Korkutan Goril 00:20
Çocukları Korkutan Goril 239.471 izlenme - 5 yıl önce Çocukları Korkutan Goril Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Bakıcısının Eline Hallenen Orangutan 00:46
Bakıcısının Eline Hallenen Orangutan 5.305 izlenme - 1 ay önce Görüntüdeki orangutanın, bakıcısıyla ilişkisi o derece ilerlemiş ki ne orangutan bunu yapmaktan çekiniyor, ne de bakıcı bundan rahatsız oluyor. İzliyoruz efendim.
Eski Dostunu Gören Şempanzenin Yaşadığı Mutluluk 02:15
Eski Dostunu Gören Şempanzenin Yaşadığı Mutluluk 12.574 izlenme - 4 ay önce Ölmek üzere olan 59 yaşındaki mama isimli şempanzenin 1972 yılından tanıdığı dostu profesör Jan van Hooff'u görünce, adeta gözlerinin için gülmüş.
Ev Kedisinin Aslana Dayılanması 01:31
Ev Kedisinin Aslana Dayılanması 6.338 izlenme - 2 ay önce Sahibinin gazına gelen Baggie isimli kedi o hızla aslana kafa tutmaya gidiyor. Arada tellerin oluşunun da etkisiyle gazın etkisi sürekli artarak devam ediyor. Bir gün tellerin olmadığı bir alanda karşı karşıya gelmeseler bari. Kategori 18'e dönebilir.
Hayvanların Çocuklara Yaptıkları 05:42
Hayvanların Çocuklara Yaptıkları 83.098 izlenme - 4 yıl önce Hayvanat bahçesine giden miniklere hayvanlar bakın neler yaptı. gülmemek imkansız!
Leoparların Etkileyici Atlayışı 01:03
Leoparların Etkileyici Atlayışı 5.719 izlenme - 3 ay önce Ağaç üzerinden atlayan iki leoparın görüntüleri 30 yaşındaki turist rehberi Warrick Davies tarafından kaydedilmiş. Davies çektiği görüntüleri "Şimdiye kadar vahşi doğada gördüğüm en etkileyici an" olarak tanımlamış.
Havuza Düşen Yavrularını Organize Olup Kurtaran Filler 00:51
Havuza Düşen Yavrularını Organize Olup Kurtaran Filler 13.434 izlenme - 8 ay önce Seul Grand Park Hayvanat Bahçesi'nde yaşanan olayda filler havuza düşen yavrularını ekip çalışmasıyla kurtarıyorlar.
Yemeği Kapayım Derken Elinden Olan Timsah 00:16
Yemeği Kapayım Derken Elinden Olan Timsah 46.180 izlenme - 2 yıl önce Hayvanat bahçesinde çekilen bu görüntüler kan dondurdu. Timsahların beslenmesini kaydeden ziyaretçiler korkunç olaya şahit oldu. Timsahlardan biri atılan yemeğe giderken bir başka timsaha ön ayağını kaptırdı. Açlıktan gözü dönen timsah birkaç hamlede arkadaşının elini kopardı.
Üç Kaplanın Hakkından Gelen Kuş 03:35
Üç Kaplanın Hakkından Gelen Kuş 4.386 izlenme - 4 ay önce Çin'de bir hayvanat bahçesinde yolunu şaşırıp kaplanların olduğu bölüme giren kuş, güçlü kaplanlara yem olmamış onların hakkından gelmiş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Hayvanat Bahçesinde Kolunu Kaplana Kaptıran Dikkatsiz Ziyaretçi 01:09
Hayvanat Bahçesinde Kolunu Kaplana Kaptıran Dikkatsiz Ziyaretçi 606 izlenme - 2 hafta önce Çin'de bulunan hayvanat bahçesinde dikkatsiz ziyaretçi, kaplanın kafesine kolunu sokunca vahşi hayvana yakalanmaktan kurtulamadı.
ayı vs aslan kavgası 03:17
ayı vs aslan kavgası 116.225 izlenme - 9 yıl önce ayı bir e beş veriyor :)
Aslanı Bebeği Gibi Yıkayan Adam 02:11
Aslanı Bebeği Gibi Yıkayan Adam 2.263 izlenme - 1 ay önce Bir hayvanat bahçesindeki bakıcının aslanla olan samimi hareketleri görenleri şaşkına çevirmiş. Bakıcısı olduğu dev aslanı çocuk gibi yıkayan adamın rahat hareketleri şaşkınlık yaratmış.
Leoparın İmpalaya Sürpriz Yapması 01:07
Leoparın İmpalaya Sürpriz Yapması 6.426 izlenme - 5 ay önce Güney Afrika'da bulunan Kruger Ulusal Parkı'nda Leoparın İmpalaya yaptığı amansız saldırı safari yapan turistlerin kamerasına böyle yansımış.
Eskişehir Hayvanat Bahçesinde Elektriğe Çarpılan Rakun 00:46
Eskişehir Hayvanat Bahçesinde Elektriğe Çarpılan Rakun 8.721 izlenme - 10 ay önce Eskişehirde uzun süredir milyonlar harcanarak yapılan hayvanat bahçesinde açılmadan daha bir çok hayvan garip şekilde ölmüş. Eleştirilere rağmen ısrarla yapılmaya devam edilen hayvanat bahçesinde şimdi de bir rakun elektrik akımına kapılmış.
Saklandığı Yerden Çitalara Av Olan Yavru İmpala 01:19
Saklandığı Yerden Çitalara Av Olan Yavru İmpala 4.978 izlenme - 4 ay önce Güney Afrika'da bulunan kruger ulusal parkında safari yapan turistlerin bulunduğu aracın önüne geçerek çitalara av olmaktan kurtulmaya çalışan yavru impalanın hazin sonunu izliyoruz efendim.
Hayvanat Bahçesi'ne Dinozor Getirilsin Mi? 02:02
Hayvanat Bahçesi'ne Dinozor Getirilsin Mi? 46.929 izlenme - 4 yıl önce Kayseri - Hayvanat Bahçesi'ne dinozor getirilsin mi? sorusunu vatandaşlara soran spiker, çeşitli cevaplar alıyor ama dinazorların soylarının tükendiği kimsenin aklına gelmiyor.
Açlıktan Tanınmaz Hale Gelen Zavallı Ayılar - Endonezya 01:24
Açlıktan Tanınmaz Hale Gelen Zavallı Ayılar - Endonezya 10.925 izlenme - 1 yıl önce Bu bir o. çocukluğudur. Sen git, hayvanların haklarını al, hayvanat bahçesine tık, sonra yemek verme, aç bırak. Videoyu ilk açtığımda köpek sandım şu hayvanları. olay aslında biliniyormuş, hayvanlar kendi dışkısını yiyor https://www.youtube.com/watch?v=0ptOC7Z-W0I
Timsahtan Bakıcısına Sevgi Gösterisi 01:11
Timsahtan Bakıcısına Sevgi Gösterisi 12.923 izlenme - 1 yıl önce Yaralı halde bulunan Chuy, Meksika'da timsah hastanesinde tedavi gördükten sonra bakıcısının ve ziyaretçilerin gözdesi oldu. Bakımı sırasında gördüğü ilgiye karşılık sevgi dolu halleri ile adeta teşekkür ediyor.
Vahşi Kaplan Hint Genci Böyle Öldürdü 01:56
Vahşi Kaplan Hint Genci Böyle Öldürdü 31.463 izlenme - 3 yıl önce Hindistan'ın başkenti Yeni Delhi'deki bir hayvanat bahçesinde kaplan saldırısına uğrayan bir genç hayatını kaybetti. Hayvanat Bahçesi Müdürü Riaz Ahmet Han, gencin, beyaz kaplanın tutulduğu bölgenin çevresindeki korkuluğa tırmanarak içeriye atladığını, hayvanın bunun üzerine saldırıya geçtiğini söyledi. Han, kaplanın genci sürükleyerek götürdüğünü ve yardım ulaştırıldığında artık çok geç olduğunu ifade etti. Görgü tanıkları, kaplanın genci 10-15 dakika içinde öldürdüğünü söyledi. Müdür, görevlilerin, genci olaydan önce defalarca bölgeye çok yaklaşmaması konusunda uyardığını belirtti. Görgü tanıkları ayrıca, kaplanın bulunduğu bölümü çevreleyen parmaklıkların yüksekliğinin yetersiz olduğunu ve gencin bu yüzden düşmüş olabileceğini belirtti. Gencin kimliği ve kaplanın akıbeti konusunda açıklama yapılmadı.
Hayvanat Bahçesindeki Kaplanlara Canlı Eşek Atmak  00:59
Hayvanat Bahçesindeki Kaplanlara Canlı Eşek Atmak 5.001 izlenme - 9 ay önce Çin'de hayvanat bahçesi ile sorun yaşayan yatırımcıların vahşi eylmei
Pandanın Kafesine İzinsiz Giren Gence Saldırması 03:45
Pandanın Kafesine İzinsiz Giren Gence Saldırması 5.081 izlenme - 8 ay önce Çin'in Nanchang kentinde bulunan hayvanat bahçesinde, parmaklıkları aşarak uyuyan pandanın yanına giden adam, Melling adlı pandanın tepkisiyle karşılaşmış. Eliyle, uyuyan 12 yaşındaki 120 kilo ağırlığındaki pandanın kafasına dokunan davetsiz misafir, zor anlar yaşamış.
Akşam Gezintisi Mini Hayvanat Bahçesi Tavşanlar Ördekler Besledik 14:25
Akşam Gezintisi Mini Hayvanat Bahçesi Tavşanlar Ördekler Besledik 324 izlenme - 5 gün önce Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Beğenmediyseniz 0 -1 Eh şöyle böyle diyorsanız 2-3-4 verin lütfen )) ve lütfen kanalımıza abone olun .. Merhaba ben elif Oyuncakları ve bazende oyuncaksız oynamayı çok seviyorummmmmmm )))) Gezip eğlenmeyi fotoğraflar ve videolar çekmeyi çok seviyorum...))) Bu videoları kanalımızda paylaşmayı ve sizden gelen yorumları okumakta çok güzel .. Hem facebook -twitter-instagramdada kanalımız var... umuyorum kanalımızda bizler için hazırladığım videoları beğeniyorsunuzdur. Ben çok eğlenerek hazırlıyor ve izliyorum. Lütfen videolarımızı beğenmeyi fikirlerinizi yorum kısmına yazmayı ve kanalımıza ABONE olarak ailemize katılmayı ihmal etmeyin. Kendinize iyi bakın yubidubi duuuuu Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com HI!My name is Elif. İ am 4 years old.İ like to walk visit new interesting places, play. On my channel you can see many interesting videoes.My parents will help me to do new videos. Subscribe, leave your comments and rate. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera/ Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ??????,???? ????? ????. ??? 4 ????. ? ????? ????? ??????,???????? ????? ?????????? ?????,??????. ?? ???? ?????? ?? ??????? ????? ?????????? ?????,??????? ??? ??????? ?????? ??? ???? ? ????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ?????????????? ?? ??? ????? ,??????????, ?????????? ???? ???????????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com
Hayvanat Bahçesinde Aç Aslana Fare Vermek 00:41
Hayvanat Bahçesinde Aç Aslana Fare Vermek 12.116 izlenme - 2 yıl önce Oha bu nasıl görüntü bir de çekiyolar,yazık fareye canlı canlı aslana veriyolar galiba ne olcak Avrupa ülkesi olmalı tam neresi bilmiyom Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Dayının Takımları Kontrol Eden Maymunlar 00:59
Dayının Takımları Kontrol Eden Maymunlar 5.647 izlenme - 11 ay önce Hayvanat bahçesinde maymunlarla fotoğraf çektiren dayı kontrolden geçmiş.
Türkiye'ye Gelen İlk Gergedanın Tanıtılması 01:01
Türkiye'ye Gelen İlk Gergedanın Tanıtılması 15.851 izlenme - 2 yıl önce Kocaeli'nin Darıca İlçesinde bulunan Faruk Yalçın Hayvanlar Alemi ve Botanik Parkı'na getirilen Asya Kıtası'nın en büyük, Türkiye'nin de ilk gergedanı Samir, bugün öğrencilerin karşısına çıktı. Yaklaşık 200 saatlik bir yolculuğun ardından Darıca Faruk Yalçın Hayvanlar Alemi ve Botanik Parkı'na getirilen Samir adlı erkek gergedan, kendisini görmeye gelen öğrencilerin yoğun ilgisi ile karşılaştı. Hayatlarında ilk defa gergedan gördüklerini belirten öğrenciler Samir'i gördüklerinde şaşırdıklarını sölemişler. Türkiye'de yer alan ilk gergedanı izliyoruz.
Timsaha Elini Kaptıran Adam 01:33
Timsaha Elini Kaptıran Adam 7.772 izlenme - 1 yıl önce Hayvanat bahçesinde ziyaretçilere yapılan timsah besleme gösterisinde şoke eden bir olay yaşandı. Hayvan besleyicisi timsaha yem verirken kolunu kaptırdı. İşte o şoke eden görüntüler...
Kaplan Tarafından Öldürülen Genç 03:40
Kaplan Tarafından Öldürülen Genç 16.964 izlenme - 3 yıl önce Hindistan'da bir hayvanat bahçesinde yanlışlıkla kaplanın kafesine düşen genç kaplan tarafından böyle öldürüldü.
Kadının Gergedanlarla Arkadaş Olması 00:46
Kadının Gergedanlarla Arkadaş Olması 3.459 izlenme - 6 ay önce Güney Afrika'nın Limpopo Eyaletinde bulunan Rhino Hayvan Yetimhanesi'nde büyüyen gergedanlara küçüklüklerinden beri bakımını yapan Jamie Traynor adındaki kadın ve gergedanların arasındaki sevgi izleyenleri şaşırtmış.
Dev Pitonlarla Spa Keyfi 01:17
Dev Pitonlarla Spa Keyfi 20.877 izlenme - 4 yıl önce Filipinler'de bir hayvanat bahçesi masaj yaptırıp rahatlamak isteyenlere dev pitonlarla spa uygulaması başlattı...