Hoşgeldiniz!

hayvanları

Dünyanın En Büyük Hayvanlari 01:34
Dünyanın En Büyük Hayvanlari 984.103 izlenme - 8 yıl önce Gözlerinize inanamayacaksınız... Bu hayvanların boyutları o kadar büyük ki adeta farklı bir türe dönüşmüşler...
Gelincik 01:28
Gelincik 66.299 izlenme - 5 yıl önce Gelincik
Horoz Sesi 01:30
Horoz Sesi 24.327 izlenme - 4 yıl önce Horoz
dünyanın en küçük hayvanları 03:00
dünyanın en küçük hayvanları 76.832 izlenme - 9 yıl önce dünyanın en küçük hayvanları çok küçükler boyları 7-8 cm arası :( :)
hint horozları 01:09
hint horozları 102.895 izlenme - 7 yıl önce hint horozları
Yağ (Çiftlik Hayvanları) 05:46
Yağ (Çiftlik Hayvanları) 23.653 izlenme - 5 yıl önce Yağ (çiftlik hayvanları) çizgi film
Vahşi Hayvanları Tanıyalım | Çocuklar için Türkçe Eğitici Çizgi Filmler 03:03
Vahşi Hayvanları Tanıyalım | Çocuklar için Türkçe Eğitici Çizgi Filmler 2.242 izlenme - 4 ay önce Çizge TV'de Türkçe eğitici çizgi filmler kapsamının yedinci videosunda renkli sürpriz yumurtalar ile vahşi hayvanları ve seslerini öğreniyoruz (Aslan, kaplan, fil, timsah, maymun, ayı, kurt, domuz, yılan, gergedan).
İlk Kez Kar Gören Tavuklar 02:42
İlk Kez Kar Gören Tavuklar 12.560 izlenme - 3 yıl önce Uzun zamandır kapalı oldukları yerden çıkarılan tavuklar dışarıda kar ile karşılaşıyor, bakalım tepkileri nasıl oluyor.
Soğukta Aç Kalan Hayvanlara Yemek Götüren İnsanlar 03:22
Soğukta Aç Kalan Hayvanlara Yemek Götüren İnsanlar 250 izlenme - 3 hafta önce Ankara patili dağında Kışın ortasında aç ve sevgiye muhtaç bir şekilde yaşama tutunmaya çalışan sokak hayvanlarına mama götüren güzel insanlar.
dunyanın en ilginç hayvanları 00:33
dunyanın en ilginç hayvanları 24.284 izlenme - 9 yıl önce hayretler içinde kalacaksınız
Bıldırcın 00:17
Bıldırcın 9.124 izlenme - 4 yıl önce Bıldırcın
Penguen Gibi Yürüyen Tavuk 01:41
Penguen Gibi Yürüyen Tavuk 5.570 izlenme - 2 yıl önce Manisa’nın Sarıgöl ilçesinde Yunus Hasırcı isimli vatandaşın evinde beslediği tavuk penguen gibi yürümeye başlayınca ilgi odağı oldu. 10 civciv birlikte büyürken, içlerinden biri ağustos ayından bu yana penguen gibi yürümeye başladı. Tavuğun farklı yürüdüğünü görünce şaşırdığını söyleyen Yunus Hasırcı, "Evimde tavuk yetiştirerek hem etinden hem de yumurtasından yararlanıyorum. Mayıs ayında tavuklarımdan biri gurk oldu. Tavuğun altına on yumurta bıraktım. 21 gün sonra civcivler çıktı. İçlerinden biri geçen ağustos ayından bu yana penguen gibi yürümeye başladı. Yiyeceklerini normal yemekte ancak yürümesi penguen gibi hayret ettim" dedi. Penguen yürüyüşlü tavuk görenlerin ilgisini çekmeye başladı. Tavuğu kesmeyi düşünmediğini belirten Yunus Hasırcı, "Yaşadığı kadar yaşasın" diye konuştu.
Horoz 01:00
Horoz 11.220 izlenme - 5 yıl önce Horoz
Dünyanın En Büyük Hayvanları 05:12
Dünyanın En Büyük Hayvanları 3.932 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın En Büyük Hayvanları
Türkiye'nin En Güzel Adamı 01:48
Türkiye'nin En Güzel Adamı 2.382 izlenme - 1 yıl önce Kırklareli'de yaşıyan bu abimiz, okulunu bırakıp kendini sokak hayvanlarının daha iyi yaşaması için adamış. Yaptığı işin güzelliği yüreğine vurmuş. Helal olsun.
Kesilmek İstemeyen Horoz Anne Diye Bagirdi 01:00
Kesilmek İstemeyen Horoz Anne Diye Bagirdi 3.884 izlenme - 3 yıl önce Karapınar'da inanılmaz ama gerçek bir horoz hikayesi.
Dünyanın En Büyük Vahşi İneği 03:04
Dünyanın En Büyük Vahşi İneği 7.214 izlenme - 5 yıl önce Hem vahşi hem de kocaman; işte dünyanın en büyük ineği...
Çiftlikte Hayvanlarla Bir Gün - Mutlu Çocuk 05:59
Çiftlikte Hayvanlarla Bir Gün - Mutlu Çocuk 3.966 izlenme - 2 yıl önce Çiftlikte hangi hayvanlar yaşar biliyor musunuz? seslerini tanıyor musunuz? bu videomuz da çiftlik hayvanlarını öğreneceğiz. bir çiftlikte hayvanlarla birlikte ne kadar güzel olur du değil mi? haydi birlikte izleyelim ve hayvanları tanıyalım. daha fazla video izlemek için bizi takip edebilirsiniz. www.izlesene.com/mutlucocuk.com
parti hayvanları-full eğlence 03:17
parti hayvanları-full eğlence 8.126 izlenme - 7 yıl önce parti hayvanları-full eğlence
Üşümesinler Diye Tavuklarına Süveter Ören Kadın 01:15
Üşümesinler Diye Tavuklarına Süveter Ören Kadın 3.137 izlenme - 2 yıl önce Kış yaklaştığı için giysilerimizi kalınlaştırıyor, kazaklarımızı raflardan indiriyoruz. Ancak yedi milyar nüfusu olan şu dünyada özellikle bir kişi bundan fazlasını yapıyor: İngiliz Nicola Congdon. 25 yaşındaki bu genç kadın tavuklar için süveter örüyor. 60 kadar tavuğu var. Bunların yarısı daha önce tavuk çiftliklerinde yaşamış tavuklar. Özellikle bunlar kışları çok üşüyormuş. Nicola ve annesi çevrelerindeki tavuk çiftliklerinden de süveter siparişleri almaya başlamışlar; yani işleri büyütmüşler. İşleri büyütmüşler derken bunu ticari olarak yapmıyorlarmış; kazandıkları para Güney Afrika'ya bir AIDS yetimhanesine gidiyormuş. Şimdi tekrarlayalım: Bir kadın tavukları üşümesin diye süveter örüyor, çevresindeki tavuk yetiştiricileri de ona aynı sebepten ötürü sipariş veriyorlar, bu kadın kazandığı parayı AIDS yüzünden yetim kalanlara bağışlıyor. Buradaki iyiliğin seviyesi bizi aştı... Aşağıda süveterli tavukların fotoğraflarını görebilirsiniz.
Farkındalık İçin Gece Dışarda Kalmak 14:01
Farkındalık İçin Gece Dışarda Kalmak 2.250 izlenme - 11 ay önce Farkındalık için yapılmıi bir video ben beğendim Urası da severim zaten.
Bagdadı 00:21
Bagdadı 3.968 izlenme - 5 yıl önce gaziantep nizip hasan ATAOGLU nun kuşları
Eğitici çizgi film - Doktor Mac Wheelie - Araba taşıyıcısı - Renkleri ve sayılari öğrenelim 05:17
Eğitici çizgi film - Doktor Mac Wheelie - Araba taşıyıcısı - Renkleri ve sayılari öğrenelim 2.673 izlenme - 1 yıl önce Bir araba taşıyıcısı oto galeriye gidiyor. Kaç tane araba taşıdığını sayalım; arabaların renklerine de bir göz atalım. Doktor Mac Wheelie'nin kaybettigi vidayı bulmasına yardım etmeye ne dersiniz?
22:00
"Her şey Oyun Değil" Tüm Doğallığı İle Baharın Güzelliği (Sürpriz Son İçerir) 743 izlenme - 6 ay önce Youtube'un kanal ve video çöplüğünde, kanal sahiplerinin para para, izlenme abone dediği şu günlerde güzel insanları iyi bir çatıda toplamayı hedefledim. Ölürsek en azından arkamızda iz bırakalım. Bir izde Alkışlarlayaşıyorum.com da olmasını isterim. İlk baharın gelişiyle oluşan görsel şöleni sizlerle paylaşmak istedim. Yeşilin daha yeşil, mavinin daha mavi olduğu muazzam güzellikle birlikte hayvan dostlarımla harmanlayarak güzel ve doğal bir video olmasına ve bu ortamı sesimle bozmamaya fazlasıyla özen gösterdim. Sürpriz son olarak bahsettiğim kısımda ise tuvuklarımdan birinin yumurtlama anına şahitlik ediyoruz. Alışılmışın dışında bir doğal bu anıda görmeniz mümkün. Yapıcı ve geliştirice desteğinizi mutlaka beklerim :) Siz saygıdeğer Alkışlarlayaşıyorum üyerleride kanalımıza gelerek mevcut ve gelecek olan videoları takip edebilirsiniz. https://www.youtube.com/channel/UCe7vV_3iTEPNOPg7p2Xf5rA Saygılar...
( * ) Müzik Eşliğinde Balıklar ,,, 03:52
( * ) Müzik Eşliğinde Balıklar ,,, 1.395 izlenme - 2 yıl önce ' '' Müzik Eşliğinde Balıklar ,,, ' ' Şarkı Sözleri '' ( * ) Ankara - 2012 yılında Nazlıcan Türkü Evinde Türküler dinlediğim esnada Akvaryumda ki Balıkları Cep Tlf. ile çektim akvaryumdaki yüzen balıkları seyretmek İnsanı gerçekten de çok dinlendiriyor amatörce çektiğim görüntüleri umarım sizlerde beğenirsiniz iyi seyirler diliyorum ,,, Tamer Kaya 567 Kanalı Videosu'dur ,,,
( * ) Yaramaz Kedi Yavruları ,,, 02:04
( * ) Yaramaz Kedi Yavruları ,,, 802 izlenme - 1 yıl önce ( * ) Yaramaz Kedi Yavruları ,,, Yavru Kedilerin Annelerinin yanında yaptıkları yaramazlıklar yavru kedilerin yaptıkları yaramazlıklar gerçekten izlenmeye değer benim çok hoşuma gitti umarım sizlerde beğenirsiniz iyi seyirler diliyorum ,,, Cep tlf. çekimleri Tamer KAYA
Hapşıran Tavuk Gördünüz mü? 00:47
Hapşıran Tavuk Gördünüz mü? 2.108 izlenme - 3 yıl önce Hapşıran tavuk sizi şaşkına çevirecek, hatta hapşırırken çıkardığı ses sizi gülümsetecek. Hapşıran tavuk sizlerle...
( * ) Kendi Kendine Oyun Oynayan Kedi ,,, 00:50
( * ) Kendi Kendine Oyun Oynayan Kedi ,,, 693 izlenme - 1 yıl önce ( * ) Kendi Kendine Oyun Oynayan Kedi ,,, İşyerimizin önündeki merdivenlerde kendi kendine oynayan sevimli kedinin yaptığı hareketler gerçekten izlenmeye değer benim çok hoşuma gitti umarım sizlerde beğenirsiniz iyi seyirler diliyorum ,,, Cep tlf.çekimleri Tamer KAYA
Dünyanın En Tehlikeli 10 Deniz Hayvanı 02:32
Dünyanın En Tehlikeli 10 Deniz Hayvanı 1.793 izlenme - 4 yıl önce Dünyanın En Tehlikeli 10 Deniz Hayvanı
Çinli Kızın Ağızları Açık Bırakan Hayvanları Hipnotize Edebilme Yeteneği 04:34
Çinli Kızın Ağızları Açık Bırakan Hayvanları Hipnotize Edebilme Yeteneği 1.610 izlenme - 2 yıl önce Çinli Kızın Ağızları Açık Bırakan Hayvanları Hipnotize Edebilme Yeteneği Küçük kız çıktığı yetenek yarışmasında hayvanları hipnotize edebilme yeteneği ile herkesi kendisine hayran bıraktı. Adeta konuştuğu hayvanlardan uyumalarını istedi. Yetenek gibi yetenek! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."