Hoşgeldiniz!

hayvanları

Dünyanın En Büyük Hayvanlari 01:34
Dünyanın En Büyük Hayvanlari 984.358 izlenme - 9 yıl önce Gözlerinize inanamayacaksınız... Bu hayvanların boyutları o kadar büyük ki adeta farklı bir türe dönüşmüşler...
Nocturnal Animals (Açılış Jeneriği) 02:54
Nocturnal Animals (Açılış Jeneriği) 4.139 izlenme - 2 ay önce Gece Hayvanları filminin ulan acaba şair burada ne anlatmak istiyor dedirten açılış jeneriği.neyin metaforu bu yoksa dr. nowzaradan virali mi
Gelincik 01:28
Gelincik 67.764 izlenme - 5 yıl önce Gelincik
Horoz Sesi 01:30
Horoz Sesi 24.354 izlenme - 5 yıl önce Horoz
dünyanın en küçük hayvanları 03:00
dünyanın en küçük hayvanları 76.837 izlenme - 9 yıl önce dünyanın en küçük hayvanları çok küçükler boyları 7-8 cm arası :( :)
Hayvanlara Şiddetin Önüne Geçmek İçin Kısa Film Çektiler 04:33
Hayvanlara Şiddetin Önüne Geçmek İçin Kısa Film Çektiler 1.030 izlenme - 1 ay önce Mardin'de aralarında doktor, gazeteci, öğretmen ve bilgisayar tamircilerinin de olduğu değişik meslek gruplarında olan bir grup hayırseverin kurduğu Mardin Hayvan Dostları Platformu, hayvanların yaşadıkları şiddete dikkat çekmek için bir kısa film çekti.
hint horozları 01:09
hint horozları 103.608 izlenme - 7 yıl önce hint horozları
Vahşi Hayvanları Tanıyalım | Çocuklar için Türkçe Eğitici Çizgi Filmler 03:03
Vahşi Hayvanları Tanıyalım | Çocuklar için Türkçe Eğitici Çizgi Filmler 3.911 izlenme - 6 ay önce Çizge TV'de Türkçe eğitici çizgi filmler kapsamının yedinci videosunda renkli sürpriz yumurtalar ile vahşi hayvanları ve seslerini öğreniyoruz (Aslan, kaplan, fil, timsah, maymun, ayı, kurt, domuz, yılan, gergedan).
Yağ (Çiftlik Hayvanları) 05:46
Yağ (Çiftlik Hayvanları) 23.964 izlenme - 5 yıl önce Yağ (çiftlik hayvanları) çizgi film
İlk Kez Kar Gören Tavuklar 02:42
İlk Kez Kar Gören Tavuklar 12.573 izlenme - 4 yıl önce Uzun zamandır kapalı oldukları yerden çıkarılan tavuklar dışarıda kar ile karşılaşıyor, bakalım tepkileri nasıl oluyor.
dunyanın en ilginç hayvanları 00:33
dunyanın en ilginç hayvanları 24.286 izlenme - 9 yıl önce hayretler içinde kalacaksınız
Bıldırcın 00:17
Bıldırcın 9.171 izlenme - 4 yıl önce Bıldırcın
Horoz 01:00
Horoz 11.222 izlenme - 5 yıl önce Horoz
Penguen Gibi Yürüyen Tavuk 01:41
Penguen Gibi Yürüyen Tavuk 5.610 izlenme - 2 yıl önce Manisa’nın Sarıgöl ilçesinde Yunus Hasırcı isimli vatandaşın evinde beslediği tavuk penguen gibi yürümeye başlayınca ilgi odağı oldu. 10 civciv birlikte büyürken, içlerinden biri ağustos ayından bu yana penguen gibi yürümeye başladı. Tavuğun farklı yürüdüğünü görünce şaşırdığını söyleyen Yunus Hasırcı, "Evimde tavuk yetiştirerek hem etinden hem de yumurtasından yararlanıyorum. Mayıs ayında tavuklarımdan biri gurk oldu. Tavuğun altına on yumurta bıraktım. 21 gün sonra civcivler çıktı. İçlerinden biri geçen ağustos ayından bu yana penguen gibi yürümeye başladı. Yiyeceklerini normal yemekte ancak yürümesi penguen gibi hayret ettim" dedi. Penguen yürüyüşlü tavuk görenlerin ilgisini çekmeye başladı. Tavuğu kesmeyi düşünmediğini belirten Yunus Hasırcı, "Yaşadığı kadar yaşasın" diye konuştu.
Dünyanın En Büyük Hayvanları 05:12
Dünyanın En Büyük Hayvanları 4.020 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın En Büyük Hayvanları
Türkiye'nin En Güzel Adamı 01:48
Türkiye'nin En Güzel Adamı 2.386 izlenme - 1 yıl önce Kırklareli'de yaşıyan bu abimiz, okulunu bırakıp kendini sokak hayvanlarının daha iyi yaşaması için adamış. Yaptığı işin güzelliği yüreğine vurmuş. Helal olsun.
Kesilmek İstemeyen Horoz Anne Diye Bagirdi 01:00
Kesilmek İstemeyen Horoz Anne Diye Bagirdi 3.953 izlenme - 3 yıl önce Karapınar'da inanılmaz ama gerçek bir horoz hikayesi.
Dünyanın En Büyük Vahşi İneği 03:04
Dünyanın En Büyük Vahşi İneği 7.265 izlenme - 5 yıl önce Hem vahşi hem de kocaman; işte dünyanın en büyük ineği...
parti hayvanları-full eğlence 03:17
parti hayvanları-full eğlence 8.262 izlenme - 7 yıl önce parti hayvanları-full eğlence
Çiftlikte Hayvanlarla Bir Gün - Mutlu Çocuk 05:59
Çiftlikte Hayvanlarla Bir Gün - Mutlu Çocuk 4.121 izlenme - 2 yıl önce Çiftlikte hangi hayvanlar yaşar biliyor musunuz? seslerini tanıyor musunuz? bu videomuz da çiftlik hayvanlarını öğreneceğiz. bir çiftlikte hayvanlarla birlikte ne kadar güzel olur du değil mi? haydi birlikte izleyelim ve hayvanları tanıyalım. daha fazla video izlemek için bizi takip edebilirsiniz. www.izlesene.com/mutlucocuk.com
Üşümesinler Diye Tavuklarına Süveter Ören Kadın 01:15
Üşümesinler Diye Tavuklarına Süveter Ören Kadın 3.150 izlenme - 2 yıl önce Kış yaklaştığı için giysilerimizi kalınlaştırıyor, kazaklarımızı raflardan indiriyoruz. Ancak yedi milyar nüfusu olan şu dünyada özellikle bir kişi bundan fazlasını yapıyor: İngiliz Nicola Congdon. 25 yaşındaki bu genç kadın tavuklar için süveter örüyor. 60 kadar tavuğu var. Bunların yarısı daha önce tavuk çiftliklerinde yaşamış tavuklar. Özellikle bunlar kışları çok üşüyormuş. Nicola ve annesi çevrelerindeki tavuk çiftliklerinden de süveter siparişleri almaya başlamışlar; yani işleri büyütmüşler. İşleri büyütmüşler derken bunu ticari olarak yapmıyorlarmış; kazandıkları para Güney Afrika'ya bir AIDS yetimhanesine gidiyormuş. Şimdi tekrarlayalım: Bir kadın tavukları üşümesin diye süveter örüyor, çevresindeki tavuk yetiştiricileri de ona aynı sebepten ötürü sipariş veriyorlar, bu kadın kazandığı parayı AIDS yüzünden yetim kalanlara bağışlıyor. Buradaki iyiliğin seviyesi bizi aştı... Aşağıda süveterli tavukların fotoğraflarını görebilirsiniz.
Bagdadı 00:21
Bagdadı 3.985 izlenme - 5 yıl önce gaziantep nizip hasan ATAOGLU nun kuşları
Farkındalık İçin Gece Dışarda Kalmak 14:01
Farkındalık İçin Gece Dışarda Kalmak 2.255 izlenme - 1 yıl önce Farkındalık için yapılmıi bir video ben beğendim Urası da severim zaten.
Eğitici çizgi film - Doktor Mac Wheelie - Araba taşıyıcısı - Renkleri ve sayılari öğrenelim 05:17
Eğitici çizgi film - Doktor Mac Wheelie - Araba taşıyıcısı - Renkleri ve sayılari öğrenelim 2.824 izlenme - 2 yıl önce Bir araba taşıyıcısı oto galeriye gidiyor. Kaç tane araba taşıdığını sayalım; arabaların renklerine de bir göz atalım. Doktor Mac Wheelie'nin kaybettigi vidayı bulmasına yardım etmeye ne dersiniz?
Soğukta Aç Kalan Hayvanlara Yemek Götüren İnsanlar 03:22
Soğukta Aç Kalan Hayvanlara Yemek Götüren İnsanlar 265 izlenme - 3 ay önce Ankara patili dağında Kışın ortasında aç ve sevgiye muhtaç bir şekilde yaşama tutunmaya çalışan sokak hayvanlarına mama götüren güzel insanlar.
( * ) Müzik Eşliğinde Balıklar ,,, 03:52
( * ) Müzik Eşliğinde Balıklar ,,, 1.412 izlenme - 2 yıl önce ' '' Müzik Eşliğinde Balıklar ,,, ' ' Şarkı Sözleri '' ( * ) Ankara - 2012 yılında Nazlıcan Türkü Evinde Türküler dinlediğim esnada Akvaryumda ki Balıkları Cep Tlf. ile çektim akvaryumdaki yüzen balıkları seyretmek İnsanı gerçekten de çok dinlendiriyor amatörce çektiğim görüntüleri umarım sizlerde beğenirsiniz iyi seyirler diliyorum ,,, Tamer Kaya 567 Kanalı Videosu'dur ,,,
22:00
"Her şey Oyun Değil" Tüm Doğallığı İle Baharın Güzelliği (Sürpriz Son İçerir) 744 izlenme - 9 ay önce Youtube'un kanal ve video çöplüğünde, kanal sahiplerinin para para, izlenme abone dediği şu günlerde güzel insanları iyi bir çatıda toplamayı hedefledim. Ölürsek en azından arkamızda iz bırakalım. Bir izde Alkışlarlayaşıyorum.com da olmasını isterim. İlk baharın gelişiyle oluşan görsel şöleni sizlerle paylaşmak istedim. Yeşilin daha yeşil, mavinin daha mavi olduğu muazzam güzellikle birlikte hayvan dostlarımla harmanlayarak güzel ve doğal bir video olmasına ve bu ortamı sesimle bozmamaya fazlasıyla özen gösterdim. Sürpriz son olarak bahsettiğim kısımda ise tuvuklarımdan birinin yumurtlama anına şahitlik ediyoruz. Alışılmışın dışında bir doğal bu anıda görmeniz mümkün. Yapıcı ve geliştirice desteğinizi mutlaka beklerim :) Siz saygıdeğer Alkışlarlayaşıyorum üyerleride kanalımıza gelerek mevcut ve gelecek olan videoları takip edebilirsiniz. https://www.youtube.com/channel/UCe7vV_3iTEPNOPg7p2Xf5rA Saygılar...
Evde Domuz Beslemek 01:23
Evde Domuz Beslemek 112 izlenme - 2 ay önce Abd yaşayan kişi bu tatlı yavru domuzu evinde beslemeye başlamış iyi seyirler..
Hapşıran Tavuk Gördünüz mü? 00:47
Hapşıran Tavuk Gördünüz mü? 2.117 izlenme - 3 yıl önce Hapşıran tavuk sizi şaşkına çevirecek, hatta hapşırırken çıkardığı ses sizi gülümsetecek. Hapşıran tavuk sizlerle...
( * ) Yaramaz Kedi Yavruları ,,, 02:04
( * ) Yaramaz Kedi Yavruları ,,, 828 izlenme - 1 yıl önce ( * ) Yaramaz Kedi Yavruları ,,, Yavru Kedilerin Annelerinin yanında yaptıkları yaramazlıklar yavru kedilerin yaptıkları yaramazlıklar gerçekten izlenmeye değer benim çok hoşuma gitti umarım sizlerde beğenirsiniz iyi seyirler diliyorum ,,, Cep tlf. çekimleri Tamer KAYA