Hoşgeldiniz!

hayvanları

Dünyanın En Büyük Hayvanlari 01:34
Dünyanın En Büyük Hayvanlari 981.661 izlenme - 7 yıl önce Gözlerinize inanamayacaksınız... Bu hayvanların boyutları o kadar büyük ki adeta farklı bir türe dönüşmüşler...
Gelincik 01:28
Gelincik 48.873 izlenme - 3 yıl önce Gelincik
Horoz Sesi 01:30
Horoz Sesi 23.616 izlenme - 3 yıl önce Horoz
dünyanın en küçük hayvanları 03:00
dünyanın en küçük hayvanları 76.536 izlenme - 8 yıl önce dünyanın en küçük hayvanları çok küçükler boyları 7-8 cm arası :( :)
hint horozları 01:09
hint horozları 97.548 izlenme - 6 yıl önce hint horozları
İlk Kez Kar Gören Tavuklar 02:42
İlk Kez Kar Gören Tavuklar 12.056 izlenme - 2 yıl önce Uzun zamandır kapalı oldukları yerden çıkarılan tavuklar dışarıda kar ile karşılaşıyor, bakalım tepkileri nasıl oluyor.
Yağ (Çiftlik Hayvanları) 05:46
Yağ (Çiftlik Hayvanları) 21.309 izlenme - 4 yıl önce Yağ (çiftlik hayvanları) çizgi film
Penguen Gibi Yürüyen Tavuk 01:41
Penguen Gibi Yürüyen Tavuk 5.017 izlenme - 11 ay önce Manisa’nın Sarıgöl ilçesinde Yunus Hasırcı isimli vatandaşın evinde beslediği tavuk penguen gibi yürümeye başlayınca ilgi odağı oldu. 10 civciv birlikte büyürken, içlerinden biri ağustos ayından bu yana penguen gibi yürümeye başladı. Tavuğun farklı yürüdüğünü görünce şaşırdığını söyleyen Yunus Hasırcı, "Evimde tavuk yetiştirerek hem etinden hem de yumurtasından yararlanıyorum. Mayıs ayında tavuklarımdan biri gurk oldu. Tavuğun altına on yumurta bıraktım. 21 gün sonra civcivler çıktı. İçlerinden biri geçen ağustos ayından bu yana penguen gibi yürümeye başladı. Yiyeceklerini normal yemekte ancak yürümesi penguen gibi hayret ettim" dedi. Penguen yürüyüşlü tavuk görenlerin ilgisini çekmeye başladı. Tavuğu kesmeyi düşünmediğini belirten Yunus Hasırcı, "Yaşadığı kadar yaşasın" diye konuştu.
Sürpriz Yumurtalar | Hayvanları Öğreniyorum | Vahşi Hayvanlar - 1 02:06
Sürpriz Yumurtalar | Hayvanları Öğreniyorum | Vahşi Hayvanlar - 1 10.269 izlenme - 1 yıl önce Sürpriz Yumurtalar ile Öğreniyorum Serisi - Sürpriz Yumurtalar ile Vahşi Hayvanları Öğreniyorum -1 videosunda Mutlu Yumurtalarımız Yumiler Aslan, Kaplan ve Leoparı öğretiyor. Sürpriz Yumurtalar ile öğreniyorum ve daha fazlası için Mutlu Yumurtalar kanalına abone olunuz.
Sürpriz Yumurtalar | Hayvanları Öğreniyorum | Vahşi Hayvanlar - 2 02:09
Sürpriz Yumurtalar | Hayvanları Öğreniyorum | Vahşi Hayvanlar - 2 9.822 izlenme - 1 yıl önce Sürpriz Yumurtalar ile Öğreniyorum Serisi - Sürpriz Yumurtalar ile Vahşi Hayvanları Öğreniyorum -2 videosunda Mutlu Yumurtalarımız Yumiler Zebra, Ayı ve Gorili öğretiyor. Sürpriz Yumurtalar ile öğreniyorum ve daha fazlası için Mutlu Yumurtalar kanalına abone olunuz.
Sürpriz Yumurtalar | Hayvanları Öğreniyorum | Çiftlik Hayvanları - 1 02:00
Sürpriz Yumurtalar | Hayvanları Öğreniyorum | Çiftlik Hayvanları - 1 8.222 izlenme - 1 yıl önce Sürpriz Yumurtalar ile Öğreniyorum Serisi - Sürpriz Yumurtalar ile Çiftlik Hayvanlarını Öğreniyorum -1 videosunda Mutlu Yumurtalarımız Yumiler (animasyon / çizgi film karakterlerimiz) ile "At, Eşek ve İnek" öğreniliyor.
Dünyanın En Büyük Hayvanları 05:12
Dünyanın En Büyük Hayvanları 3.257 izlenme - 11 ay önce Dünyanın En Büyük Hayvanları
dunyanın en ilginç hayvanları 00:33
dunyanın en ilginç hayvanları 24.245 izlenme - 7 yıl önce hayretler içinde kalacaksınız
Sürpriz Yumurtalar | Hayvanları Öğreniyorum | Vahşi Hayvanlar - 3 02:44
Sürpriz Yumurtalar | Hayvanları Öğreniyorum | Vahşi Hayvanlar - 3 7.693 izlenme - 1 yıl önce Sürpriz Yumurtalar ile Öğreniyorum Serisi - Sürpriz Yumurtalar ile Vahşi Hayvanları Öğreniyorum -3 videosunda Mutlu Yumurtalarımız Yumiler (animasyon / çizgi film karakterlerimiz) Fil, Ayı ve Gorili öğretiyor.
Bıldırcın 00:17
Bıldırcın 8.474 izlenme - 3 yıl önce Bıldırcın
Sürpriz Yumurtalar | Hayvanları Öğreniyorum | Çiftlik Hayvanları - 2 02:07
Sürpriz Yumurtalar | Hayvanları Öğreniyorum | Çiftlik Hayvanları - 2 6.507 izlenme - 1 yıl önce Okul Öncesi Eğitici Videolar: Sürpriz Yumurtalar ile Öğreniyorum Serisi - Sürpriz Yumurtalar ile Çiftlik Hayvanlarını Öğreniyorum -1 videosunda Mutlu Yumurtalarımız Yumiler (animasyon / çizgi film karakterlerimiz) ile "Horoz, Hindi ve Tavuk" öğreniliyor.
Üşümesinler Diye Tavuklarına Süveter Ören Kadın 01:15
Üşümesinler Diye Tavuklarına Süveter Ören Kadın 2.999 izlenme - 10 ay önce Kış yaklaştığı için giysilerimizi kalınlaştırıyor, kazaklarımızı raflardan indiriyoruz. Ancak yedi milyar nüfusu olan şu dünyada özellikle bir kişi bundan fazlasını yapıyor: İngiliz Nicola Congdon. 25 yaşındaki bu genç kadın tavuklar için süveter örüyor. 60 kadar tavuğu var. Bunların yarısı daha önce tavuk çiftliklerinde yaşamış tavuklar. Özellikle bunlar kışları çok üşüyormuş. Nicola ve annesi çevrelerindeki tavuk çiftliklerinden de süveter siparişleri almaya başlamışlar; yani işleri büyütmüşler. İşleri büyütmüşler derken bunu ticari olarak yapmıyorlarmış; kazandıkları para Güney Afrika'ya bir AIDS yetimhanesine gidiyormuş. Şimdi tekrarlayalım: Bir kadın tavukları üşümesin diye süveter örüyor, çevresindeki tavuk yetiştiricileri de ona aynı sebepten ötürü sipariş veriyorlar, bu kadın kazandığı parayı AIDS yüzünden yetim kalanlara bağışlıyor. Buradaki iyiliğin seviyesi bizi aştı... Aşağıda süveterli tavukların fotoğraflarını görebilirsiniz.
( * ) Müzik Eşliğinde Balıklar ,,, 03:52
( * ) Müzik Eşliğinde Balıklar ,,, 1.026 izlenme - 4 ay önce ' '' Müzik Eşliğinde Balıklar ,,, ' ' Şarkı Sözleri '' ( * ) Ankara - 2012 yılında Nazlıcan Türkü Evinde Türküler dinlediğim esnada Akvaryumda ki Balıkları Cep Tlf. ile çektim akvaryumdaki yüzen balıkları seyretmek İnsanı gerçekten de çok dinlendiriyor amatörce çektiğim görüntüleri umarım sizlerde beğenirsiniz iyi seyirler diliyorum ,,, Tamer Kaya 567 Kanalı Videosu'dur ,,,
Horoz 01:00
Horoz 11.090 izlenme - 4 yıl önce Horoz
Sürpriz Yumurtalar | Hayvanları Öğreniyorum | Çiftlik Hayvanları - 3 02:00
Sürpriz Yumurtalar | Hayvanları Öğreniyorum | Çiftlik Hayvanları - 3 5.867 izlenme - 1 yıl önce Okul Öncesi Eğitici Videolar: Sürpriz Yumurtalar ile Öğreniyorum Serisi - Sürpriz Yumurtalar ile Çiftlik Hayvanlarını Öğreniyorum -3 videosunda Mutlu Yumurtalarımız Yumiler (animasyon / çizgi film karakterlerimiz) ile "Koyun, Keçi ve Kaz" öğreniliyor.
Çiftlikte Hayvanlarla Bir Gün - Mutlu Çocuk 05:59
Çiftlikte Hayvanlarla Bir Gün - Mutlu Çocuk 2.338 izlenme - 6 ay önce Çiftlikte hangi hayvanlar yaşar biliyor musunuz? seslerini tanıyor musunuz? bu videomuz da çiftlik hayvanlarını öğreneceğiz. bir çiftlikte hayvanlarla birlikte ne kadar güzel olur du değil mi? haydi birlikte izleyelim ve hayvanları tanıyalım. daha fazla video izlemek için bizi takip edebilirsiniz. www.izlesene.com/mutlucocuk.com
Kesilmek İstemeyen Horoz Anne Diye Bagirdi 01:00
Kesilmek İstemeyen Horoz Anne Diye Bagirdi 3.483 izlenme - 1 yıl önce Karapınar'da inanılmaz ama gerçek bir horoz hikayesi.
Eğitici çizgi film - Doktor Mac Wheelie - Araba taşıyıcısı - Renkleri ve sayılari öğrenelim 05:17
Eğitici çizgi film - Doktor Mac Wheelie - Araba taşıyıcısı - Renkleri ve sayılari öğrenelim 941 izlenme - 3 ay önce Bir araba taşıyıcısı oto galeriye gidiyor. Kaç tane araba taşıdığını sayalım; arabaların renklerine de bir göz atalım. Doktor Mac Wheelie'nin kaybettigi vidayı bulmasına yardım etmeye ne dersiniz?
Dünyanın En Büyük Vahşi İneği 03:04
Dünyanın En Büyük Vahşi İneği 6.884 izlenme - 4 yıl önce Hem vahşi hem de kocaman; işte dünyanın en büyük ineği...
parti hayvanları-full eğlence 03:17
parti hayvanları-full eğlence 7.635 izlenme - 6 yıl önce parti hayvanları-full eğlence
Bagdadı 00:21
Bagdadı 3.749 izlenme - 4 yıl önce gaziantep nizip hasan ATAOGLU nun kuşları
Hapşıran Tavuk Gördünüz mü? 00:47
Hapşıran Tavuk Gördünüz mü? 1.979 izlenme - 2 yıl önce Hapşıran tavuk sizi şaşkına çevirecek, hatta hapşırırken çıkardığı ses sizi gülümsetecek. Hapşıran tavuk sizlerle...
Sürpriz Yumurtalar | Çiftlik Hayvanları | Surprise Eggs | Farm Animals 06:56
Sürpriz Yumurtalar | Çiftlik Hayvanları | Surprise Eggs | Farm Animals 2.085 izlenme - 1 yıl önce Sizler için çiftlik hayvanlı sürpriz yumurtalar açıyoruz. Surprise Eggs with Farm Animals. Surprise Eggs, huevos sorpresa, Überraschungseier, huevos sorpresa , Œufs de Surprise, Oeufs de Surprise,
Çinli Kızın Ağızları Açık Bırakan Hayvanları Hipnotize Edebilme Yeteneği 04:34
Çinli Kızın Ağızları Açık Bırakan Hayvanları Hipnotize Edebilme Yeteneği 1.362 izlenme - 1 yıl önce Çinli Kızın Ağızları Açık Bırakan Hayvanları Hipnotize Edebilme Yeteneği Küçük kız çıktığı yetenek yarışmasında hayvanları hipnotize edebilme yeteneği ile herkesi kendisine hayran bıraktı. Adeta konuştuğu hayvanlardan uyumalarını istedi. Yetenek gibi yetenek! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Max carousel - Africa 05:26
Max carousel - Africa 526 izlenme - 5 ay önce Ekskavator Max oyun parkın da geziniyor.orada bulunan karosel ile oynuyor. onun üzerinde hayvan resimleri olan toplar ama bir özelliği var oda afrika da yaşayan hayvanlardan birisi olmalı. peki sen biliyor musun ? afrikada yaşayan hayvanları hadi max ile öğrenelim. https://www.izlesene.com/video/poli-and-broken-suv-mutlu-cocuk/9145862 https://www.izlesene.com/video/denizalti-flippy-ve-uzay-gemisi/9129704 https://www.izlesene.com/video/leo-and-spaceship/9093183 https://www.izlesene.com/video/edi-blue-oyun-parkinda-egitici-cizgi-film-bulmaca-oyunu/9073666 daha fazla videomuz için bizi ziyaret edebilirsiniz. ücretsiz kanalımıza abone olun. www.izlesene.com/mutlucocuk