Hoşgeldiniz!

hayvanlık

Göz Yaşartan Kaplumbağa Dayanışması 00:39
Göz Yaşartan Kaplumbağa Dayanışması 5.119 izlenme - 1 yıl önce insanlıktan çıktığımız bugünlerde, bize unuttuğumuz bazı değerleri hatırlatan, kızdığımız veya sevmedimiz birini görünce "hayvan" diye suratına çemkirdiğimiz ama düşenede bi tekme bizim attığımız "insanoğlu" nun hayvanlardan alacağı "insanlık" dersi veren bir video
eşek şakası ile hayvanlık arasındaki ince çizgi 02:29
eşek şakası ile hayvanlık arasındaki ince çizgi 5.981 izlenme - 7 yıl önce
Çin'de Sokak Ortasında Türkmen Çocuga Yapılan İşkence 02:18
Çin'de Sokak Ortasında Türkmen Çocuga Yapılan İşkence 633 izlenme - 1 yıl önce Din,dil,ırk vs her ne pahasına olursa olsun yapılması gercekten insanlıkla alakası olmayan bı durum.Kucuk cocugu sıkıştırıp ellerine basıp ellerini kırıyorlar.Böyle insanlık olamaz.İçimden neler geçiyor bi bilseniz. İçim cız ettı ve bunda içi cız etmeyen insan değil gerçekten.Ne olursa olsun bu olayların bitmesi lazım.Artık akğ hükümetinin acil bir çozum üretip bu kardeşlerimizi gerekirse ülkemize getirsinler.Bu kardeşlerimiz bizi araplar gibi arkamızdan vurmayacapına 0 eminim.Çok şeyler söylemek istiyorum ama artık sizin takdirinize bırakıyorum bu görüntüleri
15 Tane Sosisi Çiğnemeden Yutan Eleman 08:05
15 Tane Sosisi Çiğnemeden Yutan Eleman 68 izlenme - 1 yıl önce Daha öncelerinde red bull kola karışımını yemek, kaynamış kolayı ekmek arası yapıp mideyi indirmek gibi ilginç rekor denemeleri yapan midesiz adam la beast bu seferde 15 tane sosisi çiğnemeden yemek borusundan mideye indiriyor, kendisine allah afiyet versin diyerek videonun sonunda midenin istifra şeklinde yapmış olduğu iade konusunda uyarımızı yaparak açıklamamızı sonlandırıyoruz.
Hayvanlık Ölmemiş 01:09
Hayvanlık Ölmemiş 56 izlenme - 2 yıl önce Süper İzleyin
Yere Düşen Adamı Defalarca Tekmelemek 00:45
Yere Düşen Adamı Defalarca Tekmelemek 50 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş Akaretler'de yere düşen bir eylemciye gelen polis vurdu, giden polis vurdu. Bir de öyleleri var ki, vuran arkadaşını uzaklaştırıp, üstüne kendileri vuruyorlar. Fark ettiyseniz ancak tek kişiye dalabiliyor bunlar. Tek yakaladılar mı en az 10 kişi dalıyorlar. 2-3 kişi oldu mu yok öyle, hemen vites.
İşte Buna Hayvanlık Denir 00:54
İşte Buna Hayvanlık Denir 21 izlenme - 1 yıl önce Bir balıkhanede yakalanan balıklara su vermeye çalışan köpeğin görüntüleri, özellikle kötü günler geçiren dünyamızda çok şey anlatıyor.
byburak 00:43
byburak 54 izlenme - 9 yıl önce açıklama yok izlede gör :):)