Hoşgeldiniz!

hayvanseverler

Sivas’ta Çivili Kuşsavar Hayvanseverlerden Tepki Gördü 01:33
Sivas’ta Çivili Kuşsavar Hayvanseverlerden Tepki Gördü 5.968 izlenme - 7 ay önce Sivaslı hayvanseverler, bir çay ocağı sahibinin kuşların üzerine konduğu demir direğe çivili tuzak yerleştirmesine büyük tepki gösterdi.
Hayvanseverlerin Tepkisini Çeken Eşekli Türkü Tanıtımı 05:32
Hayvanseverlerin Tepkisini Çeken Eşekli Türkü Tanıtımı 1.169 izlenme - 3 ay önce Türkücü Aydın Aydın, söz ve müziği kendisine ait 'Haydi Çekelim Bir Selfi' isimli yeni türküsünü, 40 dereceyi bulan sıcak havada Muğla'nın turizm cenneti ilçesi Bodrum'da eşek gezdirip, birlikte selfi çekerek tanıttı. Sıcak havada eşeği reklam malzemesi yaptığını ileri süren hayvanseverler, duruma tepki gösterip, polis ve zabıta ekiplerine şikayetçi oldu. Eşeğin sahibinin tepkilerden rahatsız olması üzerine etkinliğe son verildi.
Esra Ceyhan Canlı Yayında Ağladı! Çok Üzüldüm 01:00
Esra Ceyhan Canlı Yayında Ağladı! Çok Üzüldüm 15.693 izlenme - 5 yıl önce Esra Ceyhan'ın yaptığı A'dan Z'ye programı hayvanseverleri çok ama çok kızdırmıştı. Hayvanseverlerin söylediği ve paylaştığı sözler Ceyhan'ı çok üzmüş...
Esra Ceyhan'ın Bu Davranışı Hayvanseverleri Kızdırdı! 01:00
Esra Ceyhan'ın Bu Davranışı Hayvanseverleri Kızdırdı! 325 izlenme - 5 yıl önce Esra Ceyhan yayınlanan programında ölen kedi haberini söylerken gülme krizine girdi. Hayvan severler buna çok kızdı.
Vine Türkiye - Türkiye'de Hayvanseverler Derneği 00:06
Vine Türkiye - Türkiye'de Hayvanseverler Derneği 88 izlenme - 3 yıl önce Vine Türkiye - Türkiye'de Hayvanseverler Derneği
Eşekleri Evlendirdiler 01:40
Eşekleri Evlendirdiler 98 izlenme - 3 yıl önce Çankaya Hayvanseverler Platformu üyesi bir grup, Büyükçekmece Belediyesinin sahip çıktığı bir eşeği başka bir eşekle tanıştırıp, mühürlü ve imzalı 'Hayvanlar Arası Evlilik Cüzdanı' hazırlamasını protesto etti.