Hoşgeldiniz!

hazım

sıcak fragman 02:08
sıcak fragman 25.661 izlenme - 9 yıl önce sicak 19 aralıkta sinemalarda www.ansfilmsicak.com
Deli Divane - 1. Bölüm (1997) 44:27
Deli Divane - 1. Bölüm (1997) 8.456 izlenme - 2 yıl önce Ebru Gündeş'in Star'da yayınlanan bomba dizisidir. Konusu kısaca şöyledir: Ebru sorunlu bir genç kızdır, ağzını bükerek sağa sola bakmakta, somurtmaktadır, bunu gören Berke ona aşık olur, deli divane olur, 12 bölüm boyunca kendini vurur, sakatlar. Ebru'ysa somurtur, dudakları morarır. Oyuncular: Ebru Gündeş, Gökhan Arsoy, İpek Tuzcuoğlu, Kutay Köktürk, Mümtaz Sevinç, Melih Çardak, Tuncer Necmioğlu, Almula Merter, Gökçe Yanardağ, Hazım Körmükçü, Gül Vergon, Doğan Aybay, Mehmet Ulay, Müge Oruçkaptan, Fatoş Tez, Hakan Akçin, Yalçın Güzelce, Kenan Bal, Asuman Çakır, Ülkü Ülker, Mehmet Uğur, Hakkı Kıvanç, Erdoğan Sıcak, Tamer Güler, Nilgün Çolak, Yekta Kopan, Ceyda Düvenci, Görkem Turgut, Gazanfer Şener, Aykut Eroğlu, Ferdi Özkul, Ahenk Demir
Deli Divane - 2. Bölüm (1997) 49:21
Deli Divane - 2. Bölüm (1997) 5.893 izlenme - 2 yıl önce Ebru Gündeş'in Star'da yayınlanan bomba dizisidir. Konusu kısaca şöyledir: Ebru sorunlu bir genç kızdır, ağzını bükerek sağa sola bakmakta, somurtmaktadır, bunu gören Berke ona aşık olur, deli divane olur, 12 bölüm boyunca kendini vurur, sakatlar. Ebru'ysa somurtur, dudakları morarır. Oyuncular: Ebru Gündeş, Gökhan Arsoy, İpek Tuzcuoğlu, Kutay Köktürk, Mümtaz Sevinç, Melih Çardak, Tuncer Necmioğlu, Almula Merter, Gökçe Yanardağ, Hazım Körmükçü, Gül Vergon, Doğan Aybay, Mehmet Ulay, Müge Oruçkaptan, Fatoş Tez, Hakan Akçin, Yalçın Güzelce, Kenan Bal, Asuman Çakır, Ülkü Ülker, Mehmet Uğur, Hakkı Kıvanç, Erdoğan Sıcak, Tamer Güler, Nilgün Çolak, Yekta Kopan, Ceyda Düvenci, Görkem Turgut, Gazanfer Şener, Aykut Eroğlu, Ferdi Özkul, Ahenk Demir
Yılın Sarkısı Hazım 04:02
Yılın Sarkısı Hazım 5.776 izlenme - 10 yıl önce sevdigim uzak durma
sıcak 02:08
sıcak 7.941 izlenme - 9 yıl önce yusuf, batık gemilerin enkazını çıkartıp satan bir denizcilik firmasında çalışmaktadır. karısı meryem ise öğretmen ve iki aylık hamiledir. karı koca, bir batık gemi projesi için çıktıkları kısa yolculuğun, bir karabasana dönüşeceğinden habersizdirler. aynı saatlerde, karısının başka bir adamla kaçtığını öğrenen ve yardım istemek için tek dostu nikoyu arayan adem ise cinnetin eşiğindedir. güneş batar, gök yarılır ve kader ortaklarını bir araya getirir.
Nurseli İdiz – Hazım Hikmet Şiirleri – Nazım'a Saygı 04:01
Nurseli İdiz – Hazım Hikmet Şiirleri – Nazım'a Saygı 1.309 izlenme - 2 yıl önce Nurseli İdiz – Hazım Hikmet Şiirleri – Nazım'a Saygı Nurseli İdiz'in, Artvizyon etiketiyle yayınlanan "Nazım Hikmet Şiirleri" albümünde yer alan "Nazım'a Saygı" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de.
Nurseli İdiz – Hazım Hikmet Şiirleri – Beyazıt Meydanındaki Ölüm 00:51
Nurseli İdiz – Hazım Hikmet Şiirleri – Beyazıt Meydanındaki Ölüm 914 izlenme - 2 yıl önce Nurseli İdiz – Hazım Hikmet Şiirleri – Beyazıt Meydanındaki Ölüm Nurseli İdiz'in, Artvizyon etiketiyle yayınlanan "Nazım Hikmet Şiirleri" albümünde yer alan "Beyazıt Meydanındaki Ölüm" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de.
İsmail Yk.hazım Pervane 04:03
İsmail Yk.hazım Pervane 1.732 izlenme - 10 yıl önce ismail y.k yar gıtmeeeee
Nurseli İdiz – Hazım Hikmet Şiirleri – Severmişim Meğer 05:47
Nurseli İdiz – Hazım Hikmet Şiirleri – Severmişim Meğer 358 izlenme - 2 yıl önce Nurseli İdiz – Hazım Hikmet Şiirleri – Severmişim Meğer Nurseli İdiz'in, Artvizyon etiketiyle yayınlanan "Nazım Hikmet Şiirleri" albümünde yer alan "Severmişim Meğer" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de.
Hazım Körmükçü: 'köpek Balığı Bana Havladı' 00:55
Hazım Körmükçü: 'köpek Balığı Bana Havladı' 792 izlenme - 5 yıl önce Burada Laf Çok programında Mesut Yar'ın konuğu olan Oyuncu-Müzisyen Hazım Körmükçü, dalış yaparken birkaç defa köpek balığı ile karşılaştığını anlattı.
Gider Ayak Hazım Hikmet 00:38
Gider Ayak Hazım Hikmet 826 izlenme - 9 yıl önce gider ayak hazım hikmet glr
Cemal Reşit Rey ve Hazım Körmükçü - Lüküs Hayat (Kolaj) - Müşfik Kenter 02:31
Cemal Reşit Rey ve Hazım Körmükçü - Lüküs Hayat (Kolaj) - Müşfik Kenter 407 izlenme - 3 yıl önce Cemal Reşit Rey ve Hazım Körmükçü - Lüküs Hayat (Kolaj) Cemal - Ekrem Reşit Rey kardeşler Cumhuriyetin 10. yılında sergilenecek yeni bir müzikal oyun yaratmak üzere çalışmaya başladılar. Ancak Ekrem Reşit Rey, sözleri yetiştiremeyeceğini belirtince tarihçi Rasih Nuri İleri'nin aktarmasına göre bu iş o sırada hapiste bulunan Nazım Hikmet'e teklif edildi. Eseri Nazım Hikmet yazdı ancak hapiste olduğu için ismini kullanmadı; program metinlerinde yazan Ekrem Reşit Rey olarak yer almıştır. Bir başka iddiaya göre eserin tamamını değil ama müzikal içerisinde yer alan bazı şarkıların sözlerini Nazım Hikmet yazdığı üzerinedir.. 1933 Hazım Körmükçü, Bedia Muvahhit gibi isimlerle sahnelenmeye başlayan oyun 1946 ya kadar büyük bir ilgiyle devam eder.. 1963 yılında Muammer Karaca tarafından tekrar konulsa da eski başarısını yakalayamaz.. 1983 te televizyon denemesi de ilgi görmez Haldun Dormen ve Gencay Gürün'ün 1984 te tekrar sahnelediği en büyük müzikallerden biridir.. 2009 yılında tekrar sahnelenen oyunun şehir tiyatrolarında oynanışının 25. yılı kutlanmıştır
Nurseli İdiz – Hazım Hikmet Şiirleri – Gözlerimiz 1962 00:56
Nurseli İdiz – Hazım Hikmet Şiirleri – Gözlerimiz 1962 234 izlenme - 2 yıl önce Nurseli İdiz'in, Artvizyon etiketiyle yayınlanan "Nazım Hikmet Şiirleri" albümünde yer alan "Gözlerimiz 1962" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de.
(Nyks Dance)  Tecktonik *4ever 02:29
(Nyks Dance) Tecktonik *4ever 578 izlenme - 8 yıl önce mersin turkey :) yusuf hazim ;) izlediğiniz için tşk ederim...
Nurseli İdiz – Hazım Hikmet Şiirleri – Yarıda Kalan Bir Bahar Yazısı 02:19
Nurseli İdiz – Hazım Hikmet Şiirleri – Yarıda Kalan Bir Bahar Yazısı 224 izlenme - 2 yıl önce Nurseli İdiz – Hazım Hikmet Şiirleri – Yarıda Kalan Bir Bahar Yazısı Nurseli İdiz'in, Artvizyon etiketiyle yayınlanan "Nazım Hikmet Şiirleri" albümünde yer alan "Yarıda Kalan Bir Bahar Yazısı" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de.
Hazım Kulak Anadolu Lisesi - Evanescene- My Immortal 04:02
Hazım Kulak Anadolu Lisesi - Evanescene- My Immortal 379 izlenme - 4 yıl önce 2013 yılında Antalya’da gerçekleşen elemelere Hazım Kulak Anadolu Lisesi Evanescence'den My Immortal şarkısıyla katıldı.
Nurseli İdiz – Hazım Hikmet Şiirleri – Mor Menekşe, Aç Dostlar ve Altın Gözlü Çocuk 01:09
Nurseli İdiz – Hazım Hikmet Şiirleri – Mor Menekşe, Aç Dostlar ve Altın Gözlü Çocuk 202 izlenme - 2 yıl önce Nurseli İdiz – Hazım Hikmet Şiirleri – Mor Menekşe, Aç Dostlar ve Altın Gözlü Çocuk Nurseli İdiz'in, Artvizyon etiketiyle yayınlanan "Nazım Hikmet Şiirleri" albümünde yer alan "Mor Menekşe, Aç Dostlar ve Altın Gözlü Çocuk" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de.
Aksaray'da 'Haydi, Konuş Bakalım' Münazara Yarışması Finali Yapıldı 04:40
Aksaray'da 'Haydi, Konuş Bakalım' Münazara Yarışması Finali Yapıldı 59 izlenme - 9 ay önce Aksaray'da 'Haydi, Konuş Bakalım' münazara yarışması finali yapıldıAKSARAY - Aksaray'da Hazım Kulak Anadolu Lisesi'nin Aksaray Belediyesi sponsorluğunda organize ettiği 'Haydi, Konuş Bakalım' münazara yarışmasının finali yapıldı.
Nurseli İdiz – Hazım Hikmet Şiirleri – Dünyayı Verelim Çocuklara 00:35
Nurseli İdiz – Hazım Hikmet Şiirleri – Dünyayı Verelim Çocuklara 116 izlenme - 2 yıl önce Nurseli İdiz'in, Artvizyon etiketiyle yayınlanan "Nazım Hikmet Şiirleri" albümünde yer alan "Dünyayı Verelim Çocuklara" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de.
Hazim Ersu--8/e Efsane 02:47
Hazim Ersu--8/e Efsane 285 izlenme - 9 yıl önce gunutulmaz anlarin sonsuzluĞa İletİsİ
yolbilen 02:14
yolbilen 400 izlenme - 9 yıl önce müthiş sprint
Nurseli İdiz – Hazım Hikmet Şiirleri – Giderayak 00:36
Nurseli İdiz – Hazım Hikmet Şiirleri – Giderayak 91 izlenme - 2 yıl önce Nurseli İdiz – Hazım Hikmet Şiirleri – Giderayak Nurseli İdiz'in, Artvizyon etiketiyle yayınlanan "Nazım Hikmet Şiirleri" albümünde yer alan "Giderayak" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de.
Nurseli İdiz – Hazım Hikmet Şiirleri – Seviyorum Seni Ekmeği Tuza Banıp Yer Gibi 00:34
Nurseli İdiz – Hazım Hikmet Şiirleri – Seviyorum Seni Ekmeği Tuza Banıp Yer Gibi 106 izlenme - 2 yıl önce Nurseli İdiz – Hazım Hikmet Şiirleri – Seviyorum Seni Ekmeği Tuza Banıp Yer Gibi Nurseli İdiz'in, Artvizyon etiketiyle yayınlanan "Nazım Hikmet Şiirleri" albümünde yer alan "Seviyorum Seni Ekmeği Tuza Banıp Yer Gibi" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de.
Güner Dürümcü Hazım Usta Tanıtım 04:07
Güner Dürümcü Hazım Usta Tanıtım 178 izlenme - 5 yıl önce bu video güner dürümcü hazım usta tanıtım filmidir
Nurseli İdiz – Hazım Hikmet Şiirleri – Bir Şehirde Tramvaylarla Yapılmış Gece Gezintileri Üstüne 04:00
Nurseli İdiz – Hazım Hikmet Şiirleri – Bir Şehirde Tramvaylarla Yapılmış Gece Gezintileri Üstüne 91 izlenme - 2 yıl önce Nurseli İdiz – Hazım Hikmet Şiirleri – Bir Şehirde Tramvaylarla Yapılmış Gece Gezintileri Üstüne Nurseli İdiz'in, Artvizyon etiketiyle yayınlanan "Nazım Hikmet Şiirleri" albümünde yer alan "Bir Şehirde Tramvaylarla Yapılmış Gece Gezintileri Üstüne" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de.
İftardan Sonra Soda Tüketmek Doğru mudur? 00:59
İftardan Sonra Soda Tüketmek Doğru mudur? 146 izlenme - 3 yıl önce İftarda yediklerimizi hazmetmek için soda tüketmemiz önerilir. Peki, hazım sorununa soda iyi gelir mi? Yanıtını Diyetisyen Serap Orak Tufan‘dan alıyoruz. Bu arada ideal bir iftar sofrasında ne olması gerektiği ve orucu ne ile açmamızın önerildiği gibi bilgiler ve çok daha fazlası sizi MigrosTV‘de bekliyor. http://www.migrostv.com/iftardan-sonra-soda-tuketmek-dogru-mudur/
Extra Orchestra - Lansman Konserinden Görüntüler 04:59
Extra Orchestra - Lansman Konserinden Görüntüler 222 izlenme - 5 yıl önce Asım Ekren - Davul Ferda Anıl Yarkın - Keman ve Vokal Feyyaz Kuruş - Klavye ve Vokal Harun Kolçak - Bas ve Vokal Hazım Körmükçü - Perküsyon Metin Özülkü - Gitar ve Vokal Reyhan Karaca - Kemane ve Vokal Extra Orkestra StarMerkezi.com Bostancı Gösteri Merkezi Kral Pop Yönetmen: Cenk Çelik Müzik: Cenk Çelik Seslendirme: Murat Makar Produced by Zeki Aköz Organised by Ali Akelli
Nurseli İdiz – Hazım Hikmet Şiirleri – Şairin Bir Dakika Tembelliği 1923 01:41
Nurseli İdiz – Hazım Hikmet Şiirleri – Şairin Bir Dakika Tembelliği 1923 75 izlenme - 2 yıl önce Nurseli İdiz – Hazım Hikmet Şiirleri – Şairin Bir Dakika Tembelliği 1923 Nurseli İdiz'in, Artvizyon etiketiyle yayınlanan "Nazım Hikmet Şiirleri" albümünde yer alan "Şairin Bir Dakika Tembelliği 1923" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de.
Nurseli İdiz – Hazım Hikmet Şiirleri – Cenaze Merasimi 00:53
Nurseli İdiz – Hazım Hikmet Şiirleri – Cenaze Merasimi 55 izlenme - 2 yıl önce Nurseli İdiz'in, Artvizyon etiketiyle yayınlanan "Nazım Hikmet Şiirleri" albümünde yer alan "Cenaze Merasimi" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de.
Nurseli İdiz – Hazım Hikmet Şiirleri - Hasret 00:39
Nurseli İdiz – Hazım Hikmet Şiirleri - Hasret 55 izlenme - 2 yıl önce Nurseli İdiz'in, Artvizyon etiketiyle yayınlanan "Nazım Hikmet Şiirleri" albümünde yer alan "Hasret" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de.