Hoşgeldiniz!

hazır cevap

Feridun Düzağaç Hazır Cevap 03:35
Feridun Düzağaç Hazır Cevap 13.698 izlenme - 9 yıl önce yepyeni güzel bir şarkı orjinal klip 2009
Feridun Düzağaç - Hazır Cevap 03:35
Feridun Düzağaç - Hazır Cevap 1.459 izlenme - 2 yıl önce Music video by Feridun Duzagac performing Hazir Cevap. (C) 2008 SONY BMG MUSIC ENTERTAINMENT TURKIYE Şarkı Sözleri (lyrics): Hayata dair hazır cevaplar var, Öyle çok düşünüp kendini heba etme sen, Biraz oku, dolaş, yaşa işte, Kimseye kötülük etmeden, Kimseye kötülük etmeden... Ah ötekim tatlı şaşkınım... Gel sen inanma benim her sözüme,, Kelin merhemi olsa sürmez mi? Ve aşkın yüzü olsa gülerdi yüzüme, Dilin yaresi pek acıtmaz, Aşk yarasından yoktur öte, Öyle her çiçekten bal alınmaz, Niyet oynaktır dikkat et nefsine... Kalbini kırarsa hayat, Derin bir nefes al, geçer, Ah bu yanar döner hayat küsme, Gün olur rüyalarından geçer, Korkacak bir şey yok nefes al gitsin, Hayat güzel şey neticede, Biri aşk derse önce kalbini sor, Kim ne derse yalan o ne derse öyle.
En hazır cevap öğrenci 00:58
En hazır cevap öğrenci 981 izlenme - 6 yıl önce
Feridun Düzağaç - Hazır Cevap 03:36
Feridun Düzağaç - Hazır Cevap 1.254 izlenme - 7 yıl önce hayata dair hazırcevaplar varöyle çok düşünüp kendini heba etme senbiraz oku dolaş yaşa iştekimseye kötülük etmeden kimseye kötülük etmedenkalbini kırarsa hayat derin bir nefes al geçerah bu yanar döner hayat sakın küsmegün olur rüyalarından geçerah ötek'im tatlı şaşkınımgel sen inanma benim her sözümekelin merhemi olsa sürmez mive aşkın yüzü olsa gülerdi yüzümedilin yaresi pek acıtmazaşk yarasından yoktur öteöyle her çiçekten bal alınmazniyet oynaktır dikkat et nefsinekokacak b
En Hazır Cevap Öğrenci 00:58
En Hazır Cevap Öğrenci 316 izlenme - 5 yıl önce "Akşam eve gidince ne izliyorsun? Polatı
Feridun Düzağaç - Hazır Cevap 03:35
Feridun Düzağaç - Hazır Cevap 78 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri (lyrics): Hayata dair hazır cevaplar var, Öyle çok düşünüp kendini heba etme sen, Biraz oku, dolaş, yaşa işte, Kimseye kötülük etmeden, Kimseye kötülük etmeden... Ah ötekim tatlı şaşkınım... Gel sen inanma benim her sözüme,, Kelin merhemi olsa sürmez mi? Ve aşkın yüzü olsa gülerdi yüzüme, Dilin yaresi pek acıtmaz, Aşk yarasından yoktur öte, Öyle her çiçekten bal alınmaz, Niyet oynaktır dikkat et nefsine... Kalbini kırarsa hayat, Derin bir nefes al, geçer, Ah bu yanar döner hayat küsme, Gün olur rüyalarından geçer, Korkacak bir şey yok nefes al gitsin, Hayat güzel şey neticede, Biri aşk derse önce kalbini sor, Kim ne derse yalan o ne derse öyle.
Feridun Düzağaç - Hazır Cevap 03:39
Feridun Düzağaç - Hazır Cevap 93 izlenme - 5 yıl önce Feridun Düzağaç - Hazır Cevap - Uykusuza Masallar -
Feridun Düzağaç Hazır Cevap 04:11
Feridun Düzağaç Hazır Cevap 78 izlenme - 6 yıl önce feridun düzağaç hazır cevap
Feridun Düzağaç - Hazır Cevap 04:17
Feridun Düzağaç - Hazır Cevap 61 izlenme - 6 yıl önce