Hoşgeldiniz!

Hazır Cevap Videoları

Feridun Düzağaç Hazır Cevap 03:35
Feridun Düzağaç Hazır Cevap 13.681 izlenme - 8 yıl önce yepyeni güzel bir şarkı orjinal klip 2009
Feridun Düzağaç - Hazır Cevap 03:35
Feridun Düzağaç - Hazır Cevap 1.278 izlenme - 2 yıl önce Music video by Feridun Duzagac performing Hazir Cevap. (C) 2008 SONY BMG MUSIC ENTERTAINMENT TURKIYE Şarkı Sözleri (lyrics): Hayata dair hazır cevaplar var, Öyle çok düşünüp kendini heba etme sen, Biraz oku, dolaş, yaşa işte, Kimseye kötülük etmeden, Kimseye kötülük etmeden... Ah ötekim tatlı şaşkınım... Gel sen inanma benim her sözüme,, Kelin merhemi olsa sürmez mi? Ve aşkın yüzü olsa gülerdi yüzüme, Dilin yaresi pek acıtmaz, Aşk yarasından yoktur öte, Öyle her çiçekten bal alınmaz, Niyet oynaktır dikkat et nefsine... Kalbini kırarsa hayat, Derin bir nefes al, geçer, Ah bu yanar döner hayat küsme, Gün olur rüyalarından geçer, Korkacak bir şey yok nefes al gitsin, Hayat güzel şey neticede, Biri aşk derse önce kalbini sor, Kim ne derse yalan o ne derse öyle.
En hazır cevap öğrenci 00:58
En hazır cevap öğrenci 973 izlenme - 5 yıl önce
Feridun Düzağaç - Hazır Cevap 03:36
Feridun Düzağaç - Hazır Cevap 1.252 izlenme - 7 yıl önce hayata dair hazırcevaplar varöyle çok düşünüp kendini heba etme senbiraz oku dolaş yaşa iştekimseye kötülük etmeden kimseye kötülük etmedenkalbini kırarsa hayat derin bir nefes al geçerah bu yanar döner hayat sakın küsmegün olur rüyalarından geçerah ötek'im tatlı şaşkınımgel sen inanma benim her sözümekelin merhemi olsa sürmez mive aşkın yüzü olsa gülerdi yüzümedilin yaresi pek acıtmazaşk yarasından yoktur öteöyle her çiçekten bal alınmazniyet oynaktır dikkat et nefsinekokacak b
hazır cevap:) komik -www.mizikci.net mızıkçı show 01:10
hazır cevap:) komik -www.mizikci.net mızıkçı show 1.745 izlenme - 9 yıl önce www.mizikci.net
Dinle gül,gül dinle- Mızıkçı Show&Gündüz Tarifesi 04:49
Dinle gül,gül dinle- Mızıkçı Show&Gündüz Tarifesi 1.519 izlenme - 9 yıl önce www.mizikci.net
En Hazır Cevap Öğrenci 00:58
En Hazır Cevap Öğrenci 308 izlenme - 4 yıl önce "Akşam eve gidince ne izliyorsun? Polatı
Feridun Düzağaç - Hazır Cevap 03:35
Feridun Düzağaç - Hazır Cevap 74 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri (lyrics): Hayata dair hazır cevaplar var, Öyle çok düşünüp kendini heba etme sen, Biraz oku, dolaş, yaşa işte, Kimseye kötülük etmeden, Kimseye kötülük etmeden... Ah ötekim tatlı şaşkınım... Gel sen inanma benim her sözüme,, Kelin merhemi olsa sürmez mi? Ve aşkın yüzü olsa gülerdi yüzüme, Dilin yaresi pek acıtmaz, Aşk yarasından yoktur öte, Öyle her çiçekten bal alınmaz, Niyet oynaktır dikkat et nefsine... Kalbini kırarsa hayat, Derin bir nefes al, geçer, Ah bu yanar döner hayat küsme, Gün olur rüyalarından geçer, Korkacak bir şey yok nefes al gitsin, Hayat güzel şey neticede, Biri aşk derse önce kalbini sor, Kim ne derse yalan o ne derse öyle.
Feridun Düzağaç - Hazır Cevap 03:39
Feridun Düzağaç - Hazır Cevap 89 izlenme - 4 yıl önce Feridun Düzağaç - Hazır Cevap - Uykusuza Masallar -
Feridun Düzağaç Hazır Cevap 04:11
Feridun Düzağaç Hazır Cevap 77 izlenme - 5 yıl önce feridun düzağaç hazır cevap
Feridun Düzağaç - Hazır Cevap 04:17
Feridun Düzağaç - Hazır Cevap 60 izlenme - 5 yıl önce