Hoşgeldiniz!

Hazro Videoları İzle

Hazro 19 Mayıs Kutlamaları 05:23
Hazro 19 Mayıs Kutlamaları 2.580 izlenme - 8 yıl önce hazro lisesi öğrencileri tarafından oynanan kolbastı oyunu İyi seyirler..
Hazro,elo,ero 05:37
Hazro,elo,ero 1.428 izlenme - 7 yıl önce xaşke
Dengbej Emin 24:49
Dengbej Emin 625 izlenme - 5 yıl önce dinlemeden geçmeyin
İshak Hoca Orman Kaya Köyü 00:53
İshak Hoca Orman Kaya Köyü 1.384 izlenme - 9 yıl önce köy öğretmeni ishak'ın maceraları
 Diyarbakır'da aile savaşı, 7 ölü 02:08
Diyarbakır'da aile savaşı, 7 ölü 245 izlenme - 4 yıl önce Diyarbakır'da PKK'ya katılan iki kişinin ailesi, olaydan sorumlu tuttuğu aile ile kavga etti. Silahlı kavgada 7 kişi hayatını kaybederken, 5 kişi ise yaralandı. Diyarbakır'da PKK'ya katılan iki kişinin ailesi, olaydan sorumlu tuttuğu aile ile kavga etti. Silahlı kavgada 7 kişi hayatını kaybederken, 5 kişi ise yaralandı. Edinilen bilgiye göre Hazro'ya bağlı Çiftlibahçe köyünde U. ailesi ile çocuklarının terör örgütüne katılmasından sorumlu tuttukları T. ailesi arasında çıkan sözlü tartışma bir süre sonra silahlı kavgaya dönüştü. Kavgada 7 kişi hayatını kaybederken, 5 kişi ise yaralandı. Yaralılar Hazro, Silvan ve Diyarbakır'daki çeşitli hastanelere kaldırılarak tedavi altına alınırken, bölgeye sevk edilen güvenlik kuvvetleri köye giriş ve çıkışları kapatarak soruşturma başlattı. Geniş güvenlik önlemlerinin alındığı bölgede savcılık tarafından başlatılan incelemelerin devam ettiği bildirildi.
Hazro'da Jandarma Karakoluna Bombalı Araçla Saldırı Düzenlendi 01:37
Hazro'da Jandarma Karakoluna Bombalı Araçla Saldırı Düzenlendi 32 izlenme - 5 ay önce Diyarbakır'ın Hazro İlçesi'nde Teknebaşı Jandarma Karakolu'na saat 23.30 sıralarında PKK'lı teröristler tarafından bombalı araçla saldırı düzenlendi. Patlamada yaralanan olmadı.